Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Abdullah Naci Ünsal haberleri, Abdullah Naci Ünsal son dakika, son dakika Abdullah Naci Ünsal

Son Dakika Abdullah Naci Ünsal Haberleri

Son dakika Abdullah Naci Ünsal haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son abdullah naci ünsal haberleri anında burada.


 • 21.11.2023 21 Kas 16:05 Edirne Belediyesi 2024 Yılı Bütçesi Onaylandı

  Edirne Belediyesi 2024 Yılı Bütçesi Onaylandı Edirne Belediye Meclisi, 2024 yılı mali bütçesini oy birliğiyle onayladı. Belediye Başkan Vekili Filiz Gencan Akın başkanlığında yapılan toplantıda, 2 milyar 864 milyon liralık bütçe Edirne'ye hayırlı olması temennisiyle kabul edildi. Ayrıca, Keşan'da düzenlenen kurtuluş etkinlikleri kapsamında konser verildi ve İYİ Parti Edirne heyeti İstanbul'daki seçim hazırlıkları toplantısına katıldı. MHP Edirne İl Başkanı Emre Tokluoğlu ise Edirne Emniyet Müdürü Onur Karaburun'u ziyaret etti.

 • 20.11.2023 20 Kas 13:01 İpsala'nın düşman işgalinden kurtuluşu törenlerle kutlandı

  İpsala'nın düşman işgalinden kurtuluşu törenlerle kutlandı İpsala ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıldönümü, Atatürk Anıtı'nda düzenlenen törenlerle kutlandı. Törende saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından anıta çelenk sunuldu. Programda Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal bir konuşma yaptı ve çeşitli gösteriler gerçekleştirildi. Tören, Edirne Belediye Bandosu eşliğinde kortej geçişiyle sona erdi. AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, CHP Edirne Milletvekili Ediz Ün, İYİ Parti Edirne Milletvekili Mehmet Akalın ve vatandaşlar da törene katıldı.

 • 15.10.2023 15 Eki 12:15 Edirne Valisi Yunus Sezer'e ziyaretler sürüyor

  Edirne Valisi Yunus Sezer'e ziyaretler sürüyor Edirne Valisi Yunus Sezer'e yapılan ziyaretlere devam ediliyor. İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, Merkez Bankası Müdürü Mahmut Güray Sezer, Türk Kızılay Edirne Şube Başkanı Kadir Çakay ve diğer kurum temsilcileri, Vali Sezer'i ziyaret ederek görevinin hayırlı olmasını diledi. Vali Sezer de ziyaretler dolayısıyla teşekkür etti.

 • 07.10.2023 07 Eki 11:33 İpsala Meslek Yüksekokulu'nda Yeni Eğitim Öğretim Yılı Töreni Düzenlendi

  İpsala Meslek Yüksekokulu'nda Yeni Eğitim Öğretim Yılı Töreni Düzenlendi İpsala Meslek Yüksekokulu'nda yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla düzenlenen törende, okulun tanıtımı yapıldı ve öğrencilere bilgi verildi. Törene, İpsala Kaymakamı, Belediye Başkanı, Emniyet Müdürü, Jandarma Komutanı, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı. Okula 62 adalet, 52 lojistik, 41 dış ticaret, 41 elektronik ve 41 laboratuvar bölümü öğrencisi yerleşti. Ayrıca, Keşan Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü, Keşan Belediye Başkanı'nı ziyaret etti.

 • 05.10.2023 05 Eki 15:12 İpsala'da Kaymakam Üreticileri Ziyaret Etti

  İpsala'da Kaymakam Üreticileri Ziyaret Etti İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili, Yenikarpuzlu beldesinde çeltik kurutan üreticileri ziyaret etti. Sevgili, çeltik kurutulan alanları gezerek üreticilerden bilgi aldı. Ayrıca İpsala Sultanköy Tarımsal Kalkınma Kooperatifine yeni kepçe alındı ve din görevlileri yemekte bir araya geldi.

 • 14.09.2023 14 Eyl 09:42 Edirne Valisi Yunus Sezer, Enez ve İpsala ilçelerinde ziyaretlerde bulundu

  Edirne Valisi Yunus Sezer, Enez ve İpsala ilçelerinde ziyaretlerde bulundu Edirne Valisi Yunus Sezer, Enez ve İpsala ilçelerinde ziyaretlerde bulundu. Vali Sezer, Enez'deki çalışmalar ve projelerle ilgili bilgi aldı, muhtarlarla bir araya geldi. İpsala'da ise tarımsal üretim ve sanayi bölgeleri hakkında bilgi aldı, çim ve süt üretim tesislerini ziyaret etti.

 • 02.09.2023 02 Eyl 12:01 Edirne'den kısa kısa

  Edirne'den kısa kısa İpsala'da, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerince toplu tüketim yerlerinde denetim gerçekleştirildi.

 • 31.08.2023 31 Ağu 10:04 Edirne'den kısa kısa

  Edirne'den kısa kısa İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili, okullarda incelemelerde bulundu.

 • 30.08.2023 30 Ağu 15:42 Büyük Zafer'in 101. yılı kutlanıyor

  Büyük Zafer'in 101. yılı kutlanıyor 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Edirne'nin ilçelerinde tören düzenlendi.

 • 22.08.2023 22 Ağu 17:06 Edirne Valisi Yunus Sezer, İpsala Sınır Kapısı'nda İncelemelerde Bulundu

  Edirne Valisi Yunus Sezer, İpsala Sınır Kapısı'nda İncelemelerde Bulundu Edirne Valisi Yunus Sezer, İpsala Sınır Kapısı'nda incelemelerde bulundu. İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili tarafından karşılanan Sezer, sınır kapısını gezerek burada yetkililerden bilgi aldı. Vali Sezer'e ziyaretinde İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz da eşlik etti. Edirne Valisi Sezer, İpsala Ticaret Borsasının yerli ve milli aracı Togg'u da inceledi.

 • 19.08.2023 19 Ağu 11:46 Edirne'den kısa kısa

  Edirne'den kısa kısa İş Sendikası Edirne Şube Başkanı Emre Promet, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nu ziyaret etti.

 • 15.08.2023 15 Ağu 15:36 Edirne'den kısa kısa

  Edirne'den kısa kısa İpsala Ticaret Borsası'nda Türkiye'nin yerli ve milli otomobili Togg, makam aracı olarak kullanılacak.

 • 13.08.2023 13 Ağu 17:14 Hacıköy'de Kur'an kursunu tamamlayan öğrenciler için program düzenlendi

  Hacıköy'de Kur'an kursunu tamamlayan öğrenciler için program düzenlendi İpsala ilçesine bağlı Hacıköy'de Kur'an kursunu tamamlayan öğrenciler için program düzenlendi. İlçe Müftüsü Ahmet Bayraktar, Hacıköy Camisi'ndeki programda, öğrencilerin kurslarda dini bilgiler ve İslam'ın güzel ahlakını öğrendiğini söyledi. Öğrencilerin 6 hafta boyunca eğitim aldığını dile getiren Bayraktar, ailelere de teşekkür etti. Programda Kur'an-ı Kerim, ilahiler ve şiirler okundu. Kursu tamamlayan 40 öğrenciye belge verildi. Aşure ikramı İpsala Belediyesince Muharrem ayı dolayısıyla ilçede aşure dağıtıldı. Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal ve belediye çalışanları, kurumları ziyaret ederek çalışanlara ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu. İlçedeki camilerde de aşure dağıtımı gerçekleştirildi. Helvacıoğlu, müzeyi inceledi Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Kent Müzesi'nde incelemede bulundu. Helvacıoğlu, pazar günü olmasına rağmen çalışmalarının son sürat devam ettiğini belirtti. Müze bahçesinin ilçenin ikinci meydanı olacağını aktaran Helvacıoğlu, bahçenin Hastane Caddesi ile birleşip bütün hale geleceğini kaydetti.

 • 11.08.2023 11 Ağu 12:44 İpsala'da Yaz Kur'an Kursu Öğrencilerine Gezi Düzenlendi

  İpsala'da Yaz Kur'an Kursu Öğrencilerine Gezi Düzenlendi İpsala ilçesinde düzenlenen yaz Kur'an kurslarına katılan öğrenciler için İpsala Belediye Başkanlığı ve İlçe Müftülüğü tarafından gezi düzenlendi. Öğrenciler, Selimiye Camisi başta olmak üzere kentteki tarihi camileri ziyaret etti ve program 2. Bayezid Külliyesi gezisiyle sona erdi. Ayrıca, Esetçe Belediyesi tarafından muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikram edildi. Programa AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, Esetçe Belediye Başkanı Cemal Deniz, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Deniz, tüm vatandaşların muharrem ayını kutlayıp, etkinliğe katılanlara teşekkür etti. Konuşmaların ardından vatandaşlara aşure ikram edildi.

 • 25.07.2023 25 Tem 14:08 İpsala Ticaret Borsası Başkanı Necmi Sezer, Tekirdağ Ticaret Odası Başkanı Osman Sarı'yı ziyaret etti

  İpsala Ticaret Borsası Başkanı Necmi Sezer, Tekirdağ Ticaret Odası Başkanı Osman Sarı'yı ziyaret etti İpsala Ticaret Borsası Başkanı Necmi Sezer, Tekirdağ Ticaret Odası Başkanı Osman Sarı'yı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Sezer ve Sarı yapılan çalışmaları ve projeleri konuşarak güncel konularla ilgili değerlendirmede bulundu. Ziyarette, Sezer'e Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz, Genel Sekreteri Cüneyt Altınbaş ve Keşan Ticaret Borsası Yüksek Ziraat Mühendisi Tezcan Aktaş da eşlik etti.

 • 23.07.2023 23 Tem 09:44 İYİ Parti İstanbul Milletvekili Burak Akburak İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal'ı ziyaret etti

  İYİ Parti İstanbul Milletvekili Burak Akburak İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal'ı ziyaret etti İYİ Parti İstanbul Milletvekili, Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Burak Akburak, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal'ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Akburak, Ünsal'ın yaptığı çalışmaları inceledi ve kadın kooperatifini, fitness salonunu ve parkları ziyaret etti. Ayrıca İpsalalı kadınların el emeği avcı mantısını tatma fırsatı buldu. Akburak, Ünsal'ı başarılı bir belediye başkanı olarak kutladı.

 • 23.07.2023 23 Tem 09:44 İYİ Parti İstanbul Milletvekili Burak Akburak İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal'ı ziyaret etti

  İYİ Parti İstanbul Milletvekili Burak Akburak İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal'ı ziyaret etti İYİ Parti İstanbul Milletvekili, Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Burak Akburak, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal'ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Akburak, Ünsal'ın yaptığı çalışmaları inceledi ve kadın kooperatifini, fitness salonunu ve parkları ziyaret etti. Ayrıca İpsalalı kadınların el emeği avcı mantısını tatma fırsatı buldu. Akburak, Ünsal'ı başarılı bir belediye başkanı olarak kutladı.

 • 18.06.2023 18 Haz 15:01 Trakya Üniversitesi İpsala Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet Töreni

  Trakya Üniversitesi İpsala Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet Töreni Trakya Üniversitesi İpsala Meslek Yüksekokulu'nda 2022-2023 akademik yılında mezun olmaya hak kazanan 200 öğrenci için mezuniyet töreni düzenlendi. Törene İpsala Kaymakamı, İpsala Belediye Başkanı, Trakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı, akademisyenler ve öğrencilerin aileleri katıldı. Törenle birlikte öğrenciler belgelerini aldı ve kep attılar.

 • 16.06.2023 16 Haz 16:28 Trakya Üniversitesi'nde Yoğun Bakım Kursu Gerçekleştirildi

  Trakya Üniversitesi'nde Yoğun Bakım Kursu Gerçekleştirildi Trakya Üniversitesi ve Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği iş birliğinde yoğun bakımda torasik ultrasonografi, ekokardiyografi ve ultrasonografi eşliğinde girişimsel işlemler kursu gerçekleştirildi. Kursa akademisyenler ve öğrenciler katıldı. Ayrıca İpsala'da öğrencilere karneleri verildi.

 • 11.06.2023 11 Haz 12:59 İpsala'da Kaymakam Sevgili, Köylerdeki Çalışmaları İnceledi

  İpsala'da Kaymakam Sevgili, Köylerdeki Çalışmaları İnceledi İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili, Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapılan yol, su ve kanalizasyon çalışmalarını yerinde inceledi. Ayrıca İpsala Anadolu Lisesi'nde mezuniyet töreni düzenlendi ve THK İpsala Şubesi'nin yeni başkanı seçildi.

 • 06.06.2023 06 Haz 16:54 İpsala Halk Eğitimi Merkezi'nden Yıl Sonu Sergisi

  İpsala Halk Eğitimi Merkezi'nden Yıl Sonu Sergisi İpsala Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında 2022-2023 eğitim öğretim yılı yıl sonu sergisini açtı. Sergide, 185 kurs açıldı ve 4 bin 935 kursiyere belge verildi. Ayrıca İpsalaspor Kulübü de sezonu değerlendirdi ve İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili ve Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal'a teşekkür edildi.

 • 06.06.2023 06 Haz 15:19 İpsala'da Ortaokul Öğrencileri Çevre Temizliği Yaptı

  İpsala'da Ortaokul Öğrencileri Çevre Temizliği Yaptı İpsala ilçesinde düzenlenen Türkiye Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında ortaokul öğrencileri çöp topladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Mehmet Engin, öğrencilere çevre bilincini aşılamak için program düzenlediklerini belirtirken, çevrenin temiz tutulması gerektiğini vurguladı.

 • 01.06.2023 01 Haz 17:27 Edirne Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu Konser Verdi

  Edirne Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu Konser Verdi Edirne Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi ve Belediye Konservatuvarı'nda düzenlenen konserde koro üyeleri uşşak faslı ve solo şarkılar seslendirdi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, konser sonrası yaptığı konuşmada Edirnelileri sanat ve kültürle buluşturmaya devam ettiklerini belirtti. Ayrıca İpsala ilçesinde Okul Öncesi Farkındalık Haftası kapsamında piknik etkinliği düzenlendi.

 • 25.05.2023 25 May 15:35 SPOR Atatürk'ün doğduğu evin bahçesinden alınan toprak, Türkiye'de

  SPOR Atatürk'ün doğduğu evin bahçesinden alınan toprak, Türkiye'de SPOR Atatürk'ün doğduğu evin bahçesinden alınan toprak, Türkiye'deÜnsal YÜCEL- Uğur AKAGÜNDÜZEDİRNE, (DHA)- TÜRKİYE'nin Selanik Başkonsolosluğu, Türkiye Atletizm Federasyonu, İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü ve Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği'nce bu yıl 34'üncüsü düzenlenen...

 • 25.05.2023 25 May 15:35 Atatürk'ün doğduğu evin bahçesinden alınan toprak, Türkiye'de

  Atatürk'ün doğduğu evin bahçesinden alınan toprak, Türkiye'de TÜRKİYE'nin Selanik Başkonsolosluğu, Türkiye Atletizm Federasyonu, İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü ve Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği'nce bu yıl 34'üncüsü düzenlenen 'Atatürk'ü Anma ve Barış Koşusu' için Atatürk'ün doğduğu evin bahçesinden alınan Türk bayrağına sarılı toprak,...

 • 16.05.2023 16 May 14:32 ATATÜRK'ÜN DOĞDUĞU EVİN BAHÇESİNDEN ALINAN TOPRAK, TÜRKİYE'DE

  ATATÜRK'ÜN DOĞDUĞU EVİN BAHÇESİNDEN ALINAN TOPRAK, TÜRKİYE'DE TÜRKİYE'nin Selanik Başkonsolosluğu, Türkiye Atletizm Federasyonu, İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü ve Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği'nce bu yıl 34'üncüsü düzenlenen 'Atatürk'ü Anma ve Barış Koşusu' için Atatürk'ün doğduğu evin bahçesinden alınan Türk bayrağına sarılı toprak,...

 • 16.05.2023 16 May 14:06 Atatürk'ün doğduğu evin bahçesinden alınan toprak, Türkiye'de

  Atatürk'ün doğduğu evin bahçesinden alınan toprak, Türkiye'de TÜRKİYE'nin Selanik Başkonsolosluğu, Türkiye Atletizm Federasyonu, İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü ve Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği'nce bu yıl 34'üncüsü düzenlenen 'Atatürk'ü Anma ve Barış Koşusu' için Atatürk'ün doğduğu evin bahçesinden alınan Türk bayrağına sarılı toprak,...

 • 16.05.2023 16 May 13:03 34. Atatürk'ü Anma ve Barış Koşusu başladı

  34. Atatürk'ü Anma ve Barış Koşusu başladı Atatürk'ü Anma ve Barış Koşusu kapsamında Selanik'te Atatürk'ün doğduğu evin bahçesinden alınan toprak, İpsala Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye getirildi.

 • 06.05.2023 06 May 13:34 İpsala'da Okul Sporları Başarısı ve Diğer Gelişmeler

  İpsala'da Okul Sporları Başarısı ve Diğer Gelişmeler Edirne'deki okul sporları müsabakalarında başarılı olan voleybol takımı İpsala Belediye Başkanı tarafından tebrik edildi. İpsala Romanları Kırsal Kalkınma Toplumsal Haklardan Pay Alma Derneği açıldı. Yenikarpuzlu beldesinde yenilenen pazaryeri hizmete girdi. Edirne Sağlık Müdürü İshak Yıldırım İpsala Devlet Hastanesini ziyaret etti.

 • 28.04.2023 28 Nis 09:51 İpsala'da Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası düzenlendi

  İpsala'da Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası düzenlendi İpsala ilçesinde düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası'nda başarılı olan öğrencilere kupa ve madalya verildi. İpsala Belediyesi tarafından yapılan taş döşeme çalışmaları ve TOBB Edirne Kadın Girişimciler Kurulu üyelerinin İpsala Ticaret Borsası ziyareti de haberde yer aldı.

 • 26.04.2023 26 Nis 16:30 Edirne'de Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

  Edirne'de Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti ve Yeniden Refah Partisi'nin Edirne milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Adaylar, çeşitli köy ve ilçelerde vatandaşlarla buluşarak partilerinin vaatlerini anlatıyor ve destek istiyorlar. Yeniden Refah Partisi'nin adayları da basın toplantısı düzenleyerek seçimlerde kendi amblemleriyle ve adaylarıyla seçimlere gireceklerini belirtti.

 • 22.04.2023 22 Nis 10:26 İpsala'da 23 Nisan kutlamaları ve bayramlaşma programı

  İpsala'da 23 Nisan kutlamaları ve bayramlaşma programı İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili'nin çocuklara makamını devretmesi, bayramlaşma programı, İpsala Belediyesi'nin yeni minibüsleri ve CHP Edirne Milletvekili adaylarının İpsala ziyareti.

 • 10.04.2023 10 Nis 16:46 Edirne'den kısa kısa

  Edirne'den kısa kısa İpsala ilçesinde Türk Polis Teşkilatı'nın 178. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi.

 • 08.03.2023 08 Mar 15:47 Edirne'den kısa kısa

  Edirne'den kısa kısa Lalapaşa İlçe İdare Toplantısı yapıldıLalapaşa İlçe İdare Toplantısı, Kaymakam Ömer Bulut başkanlığında gerçekleşti.

 • 24.02.2023 24 Şub 14:59 Kumdere'de silahlı saldırıya uğrayan muhtar ve akrabası toprağa verildi

  Kumdere'de silahlı saldırıya uğrayan muhtar ve akrabası toprağa verildi Edirne'nin İpsala ilçesine bağlı Kumdere köyünde, silahla vurularak öldürülen muhtar ve akrabasının cenazeleri bugün toprağa verildi.

 • 05.02.2023 05 Şub 18:21 Edirne'den kısa kısa

  Edirne'den kısa kısa İpsala'da Cumhuriyet Meydanı yeniden düzenleniyor.

 • 02.02.2023 02 Şub 09:20 Edirne'den kısa kısa

  Edirne'den kısa kısa İpsala Belediyesince 2 yolcu minibüsü satın alındı.

 • 26.01.2023 26 Oca 17:52 Edirne'den kısa kısa

  Edirne'den kısa kısa AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Uzunköprü İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

 • 17.01.2023 17 Oca 15:22 İpsala OSB'nin kurulum çalışmaları, Vali Kırbıyık başkanlığındaki toplantıda değerlendirildi

  İpsala OSB'nin kurulum çalışmaları, Vali Kırbıyık başkanlığındaki toplantıda değerlendirildi İpsala Organize Sanayi Bölgesi'nin (OSB) kurulum süreciyle ilgili yapılacak çalışmalar, Vali H. Kürşat Kırbıyık başkanlığında yapılan toplantıda ele alındı.

 • 14.01.2023 14 Oca 15:26 Edirne'den kısa kısa

  Edirne'den kısa kısa İpsala Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yetki belgeleri imzalandı.

 • 06.01.2023 06 Oca 10:22 Edirne'den kısa kısa

  Edirne'den kısa kısa İpsala'da eğitim kurumlarının durumu ve ihtiyaçları toplantıda görüşüldü.

 • 27.12.2022 27 Ara 13:42 Edirne'den kısa kısa

  Edirne'den kısa kısa İskeçe Seçilmiş Müftüsü Mustafa Trampa, İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili'yi ziyaret etti.

 • 13.12.2022 13 Ara 16:23 Edirne'den kısa kısa

  Edirne'den kısa kısa Süloğlu Kaymakamı Özgür Kaya, ilçede bulunan Ali Ayağ Çok Programlı Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.

 • 08.12.2022 08 Ara 09:39 Edirne'den kısa kısa

  Edirne'den kısa kısa Keşan ilçesinde cam atıklar geri dönüşüm için toplanacak.

 • 01.12.2022 01 Ara 13:00 Haluk Levent "Hayatının en ilginç konserini" İpsala'da verdi

  Haluk Levent 'Hayatının en ilginç konserini' İpsala'da verdi Şarkıcı Haluk Levent Edirne'nin İpsala ilçesinde konser verdi.

 • 01.12.2022 01 Ara 04:58 Konser sahnesinde üşüyen Haluk Levent, kahvehaneye girip hem şarkı söyledi hem oyun oynadı

  Konser sahnesinde üşüyen Haluk Levent, kahvehaneye girip hem şarkı söyledi hem oyun oynadı Edirne'nin İpsala ilçesinin kurtuluşunun 100'üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında konser düzenleyen Haluk Levent, sahnede üşüyünce elinde mikrofonla yakındaki bir kahvehaneye girdi. Levent, kahvehanede hem şarkı söyledi hem de oturduğu masada bulunanlarla kağıt oynadı. O anları sosyal medya hesabından paylaşan şarkıcı, "Hayatımdaki en ilginç konser" ifadelerini kullandı.

 • 30.11.2022 30 Kas 23:01 Haluk Levent "Hayatının en ilginç konserini" İpsala'da verdi

  Haluk Levent 'Hayatının en ilginç konserini' İpsala'da verdi Şarkıcı Haluk Levent Edirne'nin İpsala ilçesinde konser verdi.

 • 29.11.2022 29 Kas 16:36 Edirne'de çeltik arazisi kiralama ihalesinde paralar çuvallarla taşındı

  Edirne'de çeltik arazisi kiralama ihalesinde paralar çuvallarla taşındı Edirne'nin İpsala ilçesinde çeltik ekimi için belediye arazilerini kiralama ihalesi yapıldı.

 • 28.11.2022 28 Kas 13:41 Edirne'den kısa kısa

  Edirne'den kısa kısa İpsala'da kurulacak karma organize sanayi bölgesi için çalışmaların hızlandırılmasına karar verildi.

 • 25.11.2022 25 Kas 17:51 Edirne'den kısa kısa

  Edirne'den kısa kısa Keşan'da, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla farkındalık yürüyüşü düzenlendi.

Advertisement