SON DAKİKA ABDURRAHMAN DİLİPAK HABERLERİ

Son Dakika Abdurrahman Dilipak Haberleri

 • 03 Aralık 2018 15:04 Aa'nın Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması Abdurrahman Dilipak, Mustafa Armağan ve Ataol Behramoğlu, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasında beğendikleri fotoğrafları seçti.
 • 03 Aralık 2018 13:01 Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması Abdurrahman Dilipak, Mustafa Armağan ve Ataol Behramoğlu, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasında beğendikleri fotoğrafları seçti.
 • 21 Kasım 2018 11:14 Gazeteci-Yazar Abdurahman Dilipak'tan İlginç Teknoloji Yorumu: Suya Bilgi Yükleyeceksiniz, İçip Öğreneceksiniz Gazeteci-Yazar Abdurahman Dilipak'tan İlginç Teknoloji Yorumu: Suya Bilgi Yükleyeceksiniz, İçip Öğreneceksiniz Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, gelişen teknolojiye dikkat çekerek, "Suya bilgi yükleyeceksin, içip öğreneceksiniz. Bize şaka gibi geliyor ama Tesla'nın projesi İstanbul da test ediliyor." dedi.
 • 04 Kasım 2018 17:40 Yazar Abdurrahman Dilipak Nusaybin'de Konferans Verdi Yazar Abdurrahman Dilipak Nusaybin'de Konferans Verdi Nusaybin Belediyesinin kültür etkinlikleri kapsamında yazar Abdurrahman Dilipak, “İslam ve Kardeşlik” konulu bir konferans verdi.
 • 27 Ekim 2018 17:03 Gazeteciler Gazeteciler "Van'dan Sesleniş" Paneline Katıldı Yeni Akit Gazetesi Yazarı Abdurrahman Dilipak, Star Gazetesi Yazarı Selahattin Eş Çakırgil, Karar Gazetesi Yazarı Yıldıray Oğur, Van'da düzenlenen "Van'dan Sesleniş" paneline katıldı.
 • 07 Haziran 2018 16:25 Abdurrahman Dilipak, Şanlıurfalılar ile Buluştu Abdurrahman Dilipak, Şanlıurfalılar ile Buluştu Ramazan ayının maneviyatını yaşatmak için Şanlıurfa’da kurduğu Ramazan Sokağı ile her gün farklı bir etkinlik düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak’ı Şanlıurfalılarla buluşturdu.
 • 12 Nisan 2018 14:24 Kmü'de "Batı, Ortadoğu ve Terör" Konulu Konferans Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak'ın konuşmacı olarak katıldığı konferans, Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı
 • 10 Nisan 2018 17:31 Gazeteci Yazar Dilipak, Çumra'da Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, Çumra ilçesinde okurlarla buluştu.
 • 13 Mart 2018 15:36 Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Mehmet Akif ve İstiklal Marşı " Konferansı Düzenledi Araştırmacı Yazar Abdurrahman Dilipak tarafından “Mehmet Akif ve İstiklal marşı ” konulu bir konferans düzenlendi.
 • 11 Mart 2018 18:42 Cnr 5. Uluslararası Kitap Fuarı" Çok sayıda yazarın imza ve söyleşi programlarının da yer aldığı fuarda, Nevzat Tarhan, Leyla İpekçi, Abdurrahman Dilipak, Ayşe Kulin, İskender Pala ve Serdar Tuncer'in imza etkinliklerine, okuyucuların ilgisi yoğun oldu
 • 05 Mart 2018 12:04 Aliağa'da '28 Şubat Sonrası' Konferansı Aliağa'da '28 Şubat Sonrası' Konferansı Konuşmacılardan Gazeteci –Yazar Abdurrahman Dilipak, 47 yıldır sanık olduğunu, 500 yıldan fazla mahkumiyet talebi ile yargılandığını belirterek, "28 Şubat'ın herkes için acı bir yanı var; benim için de öyle" dedi
 • 27 Şubat 2018 16:26 Bozüyük'te 28 Şubat -15 Temmuz Süreci Anlatıldı Bozüyük'te 28 Şubat -15 Temmuz Süreci Anlatıldı Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak ve eğitimci yazar Hülya Şekerci’nin 28 Şubat-15 Temmuz sürecinde yaşananları ve ülkemizin 15 Temmuz’a nasıl geldiğini Bozüyük’te anlattı.
 • 27 Şubat 2018 11:48 Gazeteci Yazar Dilipak 28 Şubat'ı Anlattı Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı ve Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen söyleşide, 28 Şubat dönemini anlattı.
 • 07 Ocak 2018 21:55 Yazar Dilipak Çanakkale'de Söyleşiye Katıldı Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, Ensar Vakfı Lapseki Şubesinin düzenlediği söyleşiye katıldı.
 • 30 Aralık 2017 19:13 Kumluca'da "İslam Dünyası ve Kudüs" Konulu Konferans Düzenlendi Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, "Kudüs düşerse Türkiye düşer, Suriye'nin düştüğü duruma düşeriz. Mescidi Aksa, Kudüs bizim için bu yüzden gelecek davamızdır.
 • 01 Aralık 2017 23:31 Değişen Dünyadaki Türkiye'nin Vizyonu" Konferansı Gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak, "Yeni dünya düzeninde Türkiye hem stratejik hem de politik olarak olmazsa olmaz bir konumdadır.
 • 01 Kasım 2017 13:48 Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak: Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak: "Diktatörlükle Yönetilen, Faşizm ile Yönetilen Ülkelerde Hiç... Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak: "Diktatörlükle yönetilen, faşizm ile yönetilen ülkelerde hiç kimse diktatör ya da faşiste, sen faşistsin diyemez" -"Eğer bunu diyen birileri varsa o gerçeği söylemiyordur ve kem söz sahibine aittir"TOKAT - Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Cumhuriyet...
 • 01 Kasım 2017 13:44 Dilipak'tan CHP'li Bülent Tezcan'a Eleştiri Dilipak'tan CHP'li Bülent Tezcan'a Eleştiri Yazar Abdurrahman Dilipak, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sözcüsü Bülent Tezcan’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik olarak söylediği ’diktatör’ açıklamasını eleştirerek, "Diktatörlükle yönetilen, faşizm ile yönetilen ülkelerde hiç kimse diktatör ya da faşiste, sen faşistsin diyemez.
 • 14 Eylül 2017 17:09 Toplumsal Siyasal ve Ekonomik Yönleriyle Darbeler' Sempozyumu Sona Erdi Toplumsal Siyasal ve Ekonomik Yönleriyle Darbeler' Sempozyumu Sona Erdi Polat, sempozyumda görev alanlara, katılımcılara ve paydaş kurum yetkililerine teşekkür ettiSempozyumun 'Darbelerin Toplumsal ve Siyasal Zemini' başlıklı kapanış oturumuna katılan Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, darbeler konusunda toplumsal bilincin canlı ve diri tutulmasından yana olduğunu söyledi
 • 20 Haziran 2017 12:24 Gazeteci-yazar Dilipak Ramazanı Anlattı Gazeteci-yazar Dilipak Ramazanı Anlattı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Diyanet İşleri Başkanlığı işbirliğiyle düzenlenen “Gaziantep Kitap ve Kültür Etkinlikleri” fuarında gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak söyleşi yaptı.
 • 21 Mayıs 2017 18:36 Abdurrahman Dillipak'tan Gençlere Öğüt Açıklaması Abdurrahman Dillipak'tan Gençlere Öğüt Açıklaması 9. Kocaeli Kitap Fuarı’na konuk olarak gençlere seslenen Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, “Gençler 4 fakülte bitirip, 3 dil öğrenmeli” dedi.
 • 04 Mayıs 2017 16:41 Gazeteci-yazar Dilipak'tan Başkan Sekmen'e Ziyaret Gazeteci-yazar Dilipak'tan Başkan Sekmen'e Ziyaret Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i ziyaret etti.
 • 01 Mayıs 2017 14:01 Kitap Fuarına Ünlü Yazarlar Niğde'ye Akın Ediyor Kitap Fuarına Ünlü Yazarlar Niğde'ye Akın Ediyor Kitap Fuarı dolayısıyla Niğde'ye gelecek olan gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak yarın (2 Mayıs Salı) günü saat 15
 • 01 Nisan 2017 12:23 Virnşehir Kaymakam Ömer Çimşit Ekonomi Kulübü'nün Düzenlediği Konferansa Katıldı. Virnşehir Kaymakam Ömer Çimşit Ekonomi Kulübü'nün Düzenlediği Konferansa Katıldı. Viranşehir Belediye Konferans Salonunda gerçekleştirilen konferansa Kaymakam Ömer Çimşit, Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak, Ekonomi Kulübü Genel Başkanı Genel Başkanı Taner Bozkurt, Şanlıurfa Ekonomi Kulübü Başkanı Mehmet Ulutaş, Harran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölüm Başkanı Abdullah Ekinci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, Viranşehir Devlet Hastanesi Başhekimi İlhan Erkan, İlçe Müftü Kamil Oktay, STK, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı
 • 29 Mart 2017 08:28 Dilipak: Fetö, CIA'nın Projesi Olarak Başlamıştır Dilipak: Fetö, CIA'nın Projesi Olarak Başlamıştır YALOVA'da 'Yalova Evet Diyor Platformu' tarafından düzenlenen '15 Temmuz'dan Referanduma Yeni Türkiye' isimli konferansa konuşmacı olarak katılan Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, FETÖ'nün bir CIA projesi olduğunu söyledi.
 • 29 Mart 2017 01:08 Yalova - Dilipak Fetö, CIA'nın Projesi Olarak Başlamıştır Yalova - Dilipak Fetö, CIA'nın Projesi Olarak Başlamıştır Dilipak FETÖ, CIA'nın projesi olarak başlamıştırYALOVA'da 'Yalova Evet Diyor Platformu' tarafından düzenlenen '15 Temmuz'dan Referanduma Yeni Türkiye' isimli konferansa konuşmacı olarak katılan Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, FETÖ'nün bir CIA projesi olduğunu söyledi.
 • 29 Mart 2017 00:56 Dha Yurt Bülteni - 15 Dha Yurt Bülteni - 15 'nin sedye ile çıkarılışı-Olay yeri inceleme ekibinin çalışmasıHaber – Kamera Mehmet YİRUN /ÇORLU=============================Dilipak: FETÖ, CIA'nın projesi olarak başlamıştırYALOVA'da Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, "Yalova Evet Diyor Platformuö tarafından düzenlenen "15 Temmuz'dan Referanduma Yeni Türkiyeö isimli konferansa konuşmacı olarak katıldı
 • 29 Mart 2017 00:10 Dilipak: Fetö, CIA'nın Projesi Olarak Başlamıştır Dilipak: Fetö, CIA'nın Projesi Olarak Başlamıştır YALOVA'da 'Yalova Evet Diyor Platformu' tarafından düzenlenen '15 Temmuz'dan Referanduma Yeni Türkiye' isimli konferansa konuşmacı olarak katılan Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, FETÖ'nün bir CIA projesi olduğunu söyledi.
 • 28 Mart 2017 23:10 15 Temmuz'dan Referanduma Yeni Türkiye 15 Temmuz'dan Referanduma Yeni Türkiye" Konferansı Gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak, "60 darbesinden sonra, önce Müslüman zenginlerin ve üniversitede okuyan Müslüman çocukların kontrol altına alınması gerekiyordu.
 • 07 Mart 2017 13:15 Niğde'de 'Darbeler ve Yeni Türkiye' Paneli Düzenlendi Niğde'de 'Darbeler ve Yeni Türkiye' Paneli Düzenlendi İl Kültür Merkezinde gerçekleştirilen "Darbeler ve Yeni Türkiye" konulu panelde konuşan Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak, tüm darbe dönemlerine şahit olduğunu söyledi
 • 07 Mart 2017 02:13 Darbeler ve Yeni Türkiye Darbeler ve Yeni Türkiye" Paneli İl Kültür Merkezinde gerçekleştirilen "Darbeler ve Yeni Türkiye" konulu panelde konuşan Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak, tüm darbe dönemlerine şahit olduğuna söyledi
 • 07 Mart 2017 00:22 Niğde'de Niğde'de "Darbeler ve Yeni Türkiye" Paneli İl Kültür Merkezinde gerçekleştirilen "Darbeler ve Yeni Türkiye" konulu panelde konuşan Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak, tüm darbe dönemlerine şahit olduğuna söyledi
 • 28 Şubat 2017 13:07 Niğde Müsiad Başkanı Değişti Niğde Müsiad Başkanı Değişti Dönem Genel Başkanı Ömer Bolat, Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak, Gazeteci yazar Mehmet Sami Özbey'in katılacağını ve Niğdelileri davet ettiklerini söyledi
 • 21 Şubat 2017 01:26 15 Temmuz'dan Referanduma Yeni Türkiye 15 Temmuz'dan Referanduma Yeni Türkiye" Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak, milletin, milli birlik ve beraberlik içerisinde dik duruşu sayesinde 15 Temmuz darbe girişimini önlediği söyledi.
 • 21 Şubat 2017 00:22 15 Temmuz'dan Referanduma Yeni Türkiye 15 Temmuz'dan Referanduma Yeni Türkiye" Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak, milletin, milli birlik ve beraberlik içerisinde dik duruşu sayesinde 15 Temmuz darbe girişimini önlediği söyledi.
 • 28 Ocak 2017 12:06 Uluslararası İlişkiler Kampı Uluslararası İlişkiler Kampı" Nevşehir'de Yapıldı Nevşehir Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından düzenlenen "Uluslararası İlişkiler" konulu KYK tematik kış kampına konuşmacı olarak gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak katıldı.
 • 28 Ocak 2017 08:52 Nevşehir'de Uluslararası İlişkiler Kampı Tamamlandı Nevşehir'de Uluslararası İlişkiler Kampı Tamamlandı Nevşehir Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından düzenlenen "Uluslararası İlişkiler" konulu KYK Tematik Kış Kampına konuşmacı olarak gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak konuk oldu.
 • 25 Ocak 2017 15:07 Yeni Akit Gazetesi Köşe Yazarı Abdurrahman Dilipak Açıklaması Yeni Akit Gazetesi Köşe Yazarı Abdurrahman Dilipak Açıklaması Birlik Vakfı Kayseri Şubesi tarafından düzenlenen programa konuşmacı olarak katılan Yeni Akit Gazetesi Köşe Yazarı Abdurrahman Dilipak, “Bana göre Muhsin Yazıcıoğlu da 15 Temmuz şehididir.
 • 25 Ocak 2017 12:29 Başkalarına Verdiğimiz Kadar Zenginiz Başkalarına Verdiğimiz Kadar Zenginiz" Seminere katılan Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, "Batılılar başkalarından çaldıkları kadar, biz ise başkalarına verdiğimiz kadar zenginiz" diye konuştu
 • 21 Ocak 2017 15:22 Yazar Dilipak, Seydişehir'de Konferans Verdi Yazar Dilipak, Seydişehir'de Konferans Verdi Konya’nın Seydişehir ilçesinde düzenlenen programda, gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak konferans verdi.
 • 21 Ocak 2017 14:59 Yazar Dilipak, Seydişehir'de Konferans Verdi Yazar Dilipak, Seydişehir'de Konferans Verdi Gazeteci –Yazar Abdurrahman Dilipak gündem üzerine değerlendirmelerde bulunmak üzere Seydişehir'de konferans verdi.
 • 11 Aralık 2016 15:31 Yazar Dilipak, 15 Temmuz'u Dilovası'nda Anlattı Yazar Dilipak, 15 Temmuz'u Dilovası'nda Anlattı Dilovası Belediyesi tarafından düzenlenen "15 Temmuz öncesi ve sonrası" konulu konferansa konuşmacı olarak katılan Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, 15 Temmuz darbe girişiminin dünyayı yönetmeye çalışan küresel güçlerin oyunu olduğunu söyledi.
 • 07 Aralık 2016 11:31 Abdurrahman Dilipak Dilovası'na Geliyor Abdurrahman Dilipak Dilovası'na Geliyor Dilovası Belediyesi kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak’ı Dilovalılarla buluşturuyor.
 • 03 Aralık 2016 19:31 Türkiye'de Darbeler ve Arka Planları Türkiye'de Darbeler ve Arka Planları" Konferansı Gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak, Şarkışla ilçesinde düzenlenen "Türkiye'de Darbeler ve Arka Planları" adlı konferansa konuşmacı olarak katıldı.
 • 03 Aralık 2016 18:22 Türkiye'de Darbeler ve Arka Planları" Konferansı Gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak, Şarkışla ilçesinde düzenlenen "Türkiye'de Darbeler ve Arka Planları" adlı konferansa konuşmacı olarak katıldı.
 • 28 Kasım 2016 13:51 Belsa'daki Konferansa Yazar Dilipak Katıldı Belsa'daki Konferansa Yazar Dilipak Katıldı Konferansa Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak katıldı
 • 21 Kasım 2016 16:40 Sağlık Çalışanları 15 Temmuz Şehitlerini Andı Sağlık Çalışanları 15 Temmuz Şehitlerini Andı Özcan Akan ve konuşmacı olarak Yazar Abdurrahman Dilipak katıldı
 • 22 Ekim 2016 23:16 15 Temmuz Sonrası Türkiye Konferansı 15 Temmuz Sonrası Türkiye Konferansı" Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, 15 Temmuz gecesi darbecilerin lastik ayakkabısını alıp tanka karşı yürüyen kadını ve tankın önüne yatan adamı hesaplayamadıklarını söyledi.
 • 22 Ekim 2016 16:42 Kitaplar Ordu'dan havalanıyor Turgay Güler, Abdurrahman Dilipak, Bahaettin Yediyıldız, Mehmet Ali Bulut gibi pek çok gazeteci yazar, 3 gün boyunca Ordu'da kitapseverlerle buluşacak
 • 22 Ekim 2016 00:49 15 Temmuz Sonrası Türkiye 15 Temmuz Sonrası Türkiye" Konferansı - Dilipak - Osmaniye Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminin işgal operasyonu olduğunu belirterek, o gece Türkiye'de halkın tarihi bir rol üstlendiğini söyledi.