Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Akkoyunlu haberleri, Akkoyunlu son dakika, son dakika Akkoyunlu

Son Dakika Akkoyunlu Haberleri

Son dakika Akkoyunlu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son akkoyunlu haberleri anında burada.


 • 01.12.2023 01 Ara 18:22 Diyarbakır'da miting nedeniyle bazı yollar trafiğe kapalı olacak

  Diyarbakır'da miting nedeniyle bazı yollar trafiğe kapalı olacak Diyarbakır'da Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) öncülüğünde düzenlenecek miting nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak. Yenişehir ilçesindeki etkinlik dolayısıyla Mehmet Akif Ersoy Bulvarı, Akkoyunlu, İstasyon, Cemiloğlu, Göçmenler Caddesi ve İstasyon Köprüsü araç trafiğine kapatılacak. Vatandaşlar alternatif güzergahları kullanmalıdır.

 • 27.11.2023 27 Kas 23:09 İBB ŞEHİR TİYATROLARI'NDA BU HAFTA!

  İBB ŞEHİR TİYATROLARI'NDA BU HAFTA! İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, 29 Kasım-3 Aralık haftasında 15 oyunla seyirci karşısına çıkıyor.

 • 27.11.2023 27 Kas 19:08 İBB ŞEHİR TİYATROLARI ARALIK AYINDA 36 OYUNU SEYİRCİYLE BULUŞTURUYOR!

  İBB ŞEHİR TİYATROLARI ARALIK AYINDA 36 OYUNU SEYİRCİYLE BULUŞTURUYOR! İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Aralık ayında 36 oyunla seyirci karşısına çıkıyor.

 • 01.11.2023 01 Kas 21:06 Bakü'de "Uzun Hasan Akkoyunlu Devleti'nin Hükümdarı Sergisi" açıldı

  Bakü'de 'Uzun Hasan Akkoyunlu Devleti'nin Hükümdarı Sergisi' açıldı Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de "Uzun Hasan Akkoyunlu Devleti'nin Hükümdarı Sergisi" açıldı.

 • 25.10.2023 25 Eki 15:53 Pera Müzesi'nde "İstanbul'a Panoramik Bakışın Tarihi" ve "Gelecek Hatıraları" sergileri açıldı

  Pera Müzesi'nde 'İstanbul'a Panoramik Bakışın Tarihi' ve 'Gelecek Hatıraları' sergileri açıldı Suna ve İnan Kıraç Vakfının iki kurumu Pera Müzesi ve İstanbul Araştırmaları Enstitüsü'nün yeni sergisi "Tam Yerinden: İstanbul'a Panoramik Bakışın Tarihi" ile "Gelecek, geçmişte biriktirilen tanıdık nesneler aracılığıyla hatırlanabilir mi?

 • 22.10.2023 22 Eki 17:50 Atatürk Üniversitesi öğrencileri depremde kullanılmak üzere 'Depron' adlı dron geliştirdi

  Atatürk Üniversitesi öğrencileri depremde kullanılmak üzere 'Depron' adlı dron geliştirdi Erzurum Atatürk Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi'nde eğitim gören öğrenciler, Van ve Kahramanmaraş depremlerinde yaşadıkları deneyimlerden ilham alarak 'Depron' adlı dronu geliştirdi. 'Depron' ile enkaz altında kalan canlılar, ısı sensörleri ve ses sistemi sayesinde tespit edilecek ve kurtarma operasyonlarına destek sağlanacak. Proje, enkazdan çıkarılan yaralıların kayıt altına alınması ve hastanelere bildirilmesi gibi önemli işlevleri de yerine getirecek.

 • 22.10.2023 22 Eki 11:07 Atatürk Üniversitesi öğrencileri 'Depron' adlı dron geliştirdi

  Atatürk Üniversitesi öğrencileri 'Depron' adlı dron geliştirdi Erzurum Atatürk Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi'nde eğitim gören öğrenciler, Van ve Kahramanmaraş depremlerinde yaşanan arama-kurtarma çalışmalarına destek olmak amacıyla 'Depron' adlı dron geliştirdi. 'Depron' ile enkaz altında kalan canlılar, ısı sensörleri ve ses sistemi sayesinde tespit edilecek ve kurtarılabilecek. Proje, enkazdan çıkarılan yaralıların kayıt altına alınması ve hastanelere bildirilmesi gibi işlemleri de gerçekleştirecek. Öğrenciler, projelerini tamamlamak ve geliştirmek için destek bekliyor.

 • 07.10.2023 07 Eki 14:18 Çermik Kaymakamından Kıbrıs gazisine anlamlı ziyaret

  Çermik Kaymakamından Kıbrıs gazisine anlamlı ziyaret Diyarbakır'ın Çermik Kaymakamı Vahit Yılmaz, Kıbrıs Gazisi Enüş Küçükdal ve ailesini ziyaret etti.

 • 26.09.2023 26 Eyl 09:11 Erzincan'ın Kemah ilçesindeki tarihi Gülabibey Camisi

  Erzincan'ın Kemah ilçesindeki tarihi Gülabibey Camisi Erzincan'ın Kemah ilçesinde Osmanlı valilerinden Emir Gülabibey tarafından 12 direk üzerine ahşap ile taş karışımlı olarak yapılan ve 566 yıldır ezan sesi yükselen tarihi Gülabibey Camisi, ihtişamıyla görenleri hayran bırakıyor. Cami, tarihi dokusunu koruyarak günümüze kadar gelmiş ve çeşitli dönemlerde tadilatlar yapılmıştır.

 • 10.09.2023 10 Eyl 11:54 Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu

  Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu Bu yıl 14'üncüsü düzenlenen Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması'nda Bilecik Belediyesi ve Bilecik Kent Konseyi işbirliğiyle hazırlanan proje ödül aldı. Yarışmada toplamda 79 proje jüri tarafından incelendi ve Bilecik Belediyesi Sağlıklı Çevre kategorisinde ödüle layık görüldü.

 • 09.09.2023 09 Eyl 11:55 Ankara Büyükşehir Belediyesi Okul Servis Şoförlerine İlk Yardım Eğitimi Verdi

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Okul Servis Şoförlerine İlk Yardım Eğitimi Verdi Ankara Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ve Ankara İl Emniyet Müdürlüğü iş birliğiyle okul servis şoförleri ve yardımcı rehber personeli için ilk yardım farkındalık eğitimi düzenlendi. Eğitimde katılımcılara okul taşıtlarında iş güvenliği tedbirleri ve olası kazalarda meydana gelebilecek kanamalarda, yaralanmalarda, kırıklarda ilk yardım gibi pek çok konuda bilgi verildi.

 • 05.09.2023 05 Eyl 10:20 Kütahya Belediyesi, Akıllı Şehir kategorisinde ödül kazandı

  Kütahya Belediyesi, Akıllı Şehir kategorisinde ödül kazandı Kütahya Belediyesi, Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması'nda Coğrafi Bilgi Sistemleri ile Afet Öncesi Durum Tespiti projesiyle ödüle layık görüldü.

 • 27.08.2023 27 Ağu 17:07 Diyarbakır'da Oto Aksesuarcıda Yangın: 2 Kişi Yaralandı

  Diyarbakır'da Oto Aksesuarcıda Yangın: 2 Kişi Yaralandı Diyarbakır'da bir oto aksesuarcıda otomobilin yakıt deposu, işlem yapıldığı sırada alev aldı. Yangında 2 kişi yaralandı.

 • 06.08.2023 06 Ağu 09:47 Haftanın tarihine bakış

  Haftanın tarihine bakış Cumhuriyet tarihinin çok partili siyasal yaşama geçişteki ikinci denemesi Serbest Cumhuriyet Fırkası (SCF), 12 Ağustos 1930'da kuruldu.

 • 04.08.2023 04 Ağu 11:27 Erzurum'da Tarihi Eserlerin Sergilendiği Kültür ve Sanat Evi

  Erzurum'da Tarihi Eserlerin Sergilendiği Kültür ve Sanat Evi Erzurum'da Büyükşehir Belediyesi ile Erzurum Teknik Üniversitesi tarafından ortaklaşa yapılan kültür ve sanat evinde arkeolojik kazılarda bulunan sanduka, mezar taşı ve koç heykeli gibi tarihi eserler sergileniyor. Kıpçaklar, Akkoyunlu, Karakoyunlu ve Osmanlı dönemine ait birçok eserin yer aldığı yapıda, Erzurum'un tarihini ve kültürünü yansıtan eserler de bulunuyor. Kültür ve sanat evi ücretsiz olarak ziyaret edilebilmektedir.

 • 29.07.2023 29 Tem 10:04 DOLANDIRICILARIN YENİ YÖNTEMİ: YABANCI ÜLKELERDEN GELEN ARAMALARA DİKKAT

  DOLANDIRICILARIN YENİ YÖNTEMİ: YABANCI ÜLKELERDEN GELEN ARAMALARA DİKKAT Yabancı ülkelerden gelen aramalara dikkat: Kredi kartı bilgileriniz çalınabilir Türkiye'de yaygınlaşıyor: Yabancı numaralar ile kredi kartı bilgileri çalınıyor Eda ŞAHİN-Serkan KÖYMEN/İSTANBUL, (DHA)- Son günlerde dünyanın pek çok yerinden farklı alan kodlarıyla WhatsApp üzerinden yapılan...

 • 29.07.2023 29 Tem 09:31 Yabancı numaralardan gelen çağrılara dikkat: Dolandırıcılar iş vaadi ile arayıp kredi kartı bilgilerini çalıyorlar

  Yabancı numaralardan gelen çağrılara dikkat: Dolandırıcılar iş vaadi ile arayıp kredi kartı bilgilerini çalıyorlar Son günlerde dünyanın pek çok yerinden farklı alan kodlarıyla WhatsApp üzerinden yapılan aramalar dolandırıcıların yeni yöntemi oldu. Türkiye'de yaygınlaşan ve birçok kişinin telefonuna gelen bu aramalara cevap verildiği takdirde iş vaadi ile kandırılan vatandaşların kredi kartlarından yüklü miktarda çekim yapıldığını söyledi.

 • 12.07.2023 12 Tem 21:34 1 kişinin öldüğü kumarhane kavgasında 3 kişi tutuklandı

  1 kişinin öldüğü kumarhane kavgasında 3 kişi tutuklandı Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinde alacak verecek meselesi yüzünden çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı. Yaralılardan 3'ü tutuklandı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • 09.07.2023 09 Tem 20:15 Diyarbakır'da silahlı kavga: 1 ölü, 4 yaralı

  Diyarbakır'da silahlı kavga: 1 ölü, 4 yaralı Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinde bir iş yerinde çıkan kavgada, alacak meselesi nedeniyle çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Kavgada 1 kişi hayatını kaybederken, 4 kişi yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırıldı ve olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • 09.07.2023 09 Tem 18:53 Diyarbakır'da silahlı kavga: 1 ölü, 4 yaralı

  Diyarbakır'da silahlı kavga: 1 ölü, 4 yaralı Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinde iki grup arasında çıkan silahlı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı. Olay, sabaha karşı Yenişehir ilçesinde bulunan bir oyun salonunda meydana geldi. Taraflar arasındaki tartışma kısa sürede silahlı çatışmaya dönüştü. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, hayati tehlikesi olan bir kişinin olduğu belirtildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • 09.07.2023 09 Tem 18:30 Diyarbakır'da alacak verecek meselesi kanlı bitti: 1 ölü, 4 yaralı

  Diyarbakır'da alacak verecek meselesi kanlı bitti: 1 ölü, 4 yaralı Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinde alacak verecek meselesi yüzünden çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı. Olay, sabah saatlerine doğru Yenişehir ilçesi Kooperatifler Mahallesi Akkoyunlu 4.sokakta meydana geldi. İddiaya göre, kumarhane olarak işletildiği ileri sürülen bir mekanda alacak verecek meselesi yüzünden taraflar arasında tartışma çıktı. Silahlı kavgaya dönen olay da 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı. Olayın 112 Acil Çağrı Merkezine bildirilmesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralılar, olay yerinde ilk müdahalelerinin ardından kentteki hastanelere sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 • 29.06.2023 29 Haz 09:34 Afyonkarahisar'ın Çobanlar ile Dinar ilçesindeki kazalarda 4 kişi yaralandı

  Afyonkarahisar'ın Çobanlar ile Dinar ilçesindeki kazalarda 4 kişi yaralandı Afyonkarahisar'ın Çobanlar ilçesinde bir traktör sulama kanalına devrildi, kazada sürücü ve yolcu yaralandı. Ayrıca Dinar ilçesinde bir motosiklet evin duvarına çarptı, kazada sürücü ve yolcu yaralandı. Yaralılar, Çobanlar ve Dinar Devlet Hastanelerine kaldırıldı.

 • 22.06.2023 22 Haz 11:54 KOAH hastalığına dikkat çeken uyarılar

  KOAH hastalığına dikkat çeken uyarılar Medipol Mega Üniversite Hastanesi Göğüs Hastalıkları Bölümünden Prof. Dr. Muhammed Emin Akkoyunlu, KOAH hastalığına karşı uyarılarda bulundu. KOAH, sigara gibi zararlı maddelere maruz kalmakla birlikte dizel egzoz dumanları, odun-kömür gibi organik kökenli yakıtlar ve hava kirliliği gibi diğer faktörler de neden olabilir. Hastalık erken dönemde sinsi seyredebilir ve öksürük, balgam ve nefes darlığı gibi belirtilerle kendini gösterir. Hasta bu belirtileri sigaranın etkisi olarak algılayabilir ve hastalık ilerleyene kadar farkına varmayabilir.

 • 17.06.2023 17 Haz 12:53 Diyarbakır'da Otomobil Kazası: 4 Kişi Hayatını Kaybetti

  Diyarbakır'da Otomobil Kazası: 4 Kişi Hayatını Kaybetti Diyarbakır'ın Çermik ilçesinde meydana gelen otomobil kazasında, 2 çocuğun daha hayatını kaybetmesiyle birlikte ölü sayısı 4'e yükseldi. Kazada 2 kişi yaralı olarak hastanede tedavi altına alındı. Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • 17.06.2023 17 Haz 12:40 Çermik'te trafik kazasında ölü sayısı 3'e yükseldi

  Çermik'te trafik kazasında ölü sayısı 3'e yükseldi Diyarbakır'ın Çermik ilçesinde, dün hamama giden ailenin bulunduğu otomobilin takla attığı kazada ölü sayısı 3'e çıktı. Hastanede yatan 3 kişinin ise tedavisi sürüyor. Kazada Mehmet Can Gedik ve Emirhan Gedik hayatını kaybederken, ağır yaralanan 14 yaşındaki Umut Gedik de tedavi gördüğü Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybederken, ölü sayısı 3'e yükseldi. Kazada yaralanan 3 kişinin ise hastanedeki tedavisi devam ediyor.

 • 17.06.2023 17 Haz 12:05 Diyarbakır'da Hamama Giden Ailenin Otomobili Takla Attı: 3 Ölü

  Diyarbakır'da Hamama Giden Ailenin Otomobili Takla Attı: 3 Ölü Diyarbakır'ın Çermik ilçesinde, hamama giden ailenin bulunduğu otomobilin takla attığı kazada ölü sayısı 3'e yükseldi. Hastanede tedavisi devam eden 3 kişi bulunuyor.

 • 17.06.2023 17 Haz 09:03 Edremit'te meydana gelen trafik kazalarında 3 kişi yaralandı

  Edremit'te meydana gelen trafik kazalarında 3 kişi yaralandı Balıkesir'in Edremit ilçesinde meydana gelen 2 ayrı trafik kazasında 3 kişi yaralandı. İlk kazada otomobilin çarptığı H.A'nın hayati tehlikesi bulunurken, ikinci kazada yaralanan sürücülerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

 • 16.06.2023 16 Haz 23:48 Diyarbakır'da hamama giden aile kaza geçirdi: 2 ölü, 4 yaralı

  Diyarbakır'da hamama giden aile kaza geçirdi: 2 ölü, 4 yaralı Diyarbakır'ın Çermik ilçesinde hamama giden aile, Başarı Mahallesi'nde plakası öğrenilmeyen otomobilin takla atması sonucu kaza geçirdi. Kazada 2 kişi hayatını kaybederken, 4 kişi yaralandı. Yaralılar Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

 • 16.06.2023 16 Haz 23:36 Diyarbakır'da Hamama Giden Ailenin Otomobili Takla Attı: 2 Ölü, 4 Yaralı

  Diyarbakır'da Hamama Giden Ailenin Otomobili Takla Attı: 2 Ölü, 4 Yaralı Diyarbakır'ın Çermik ilçesinde, hamama giden ailenin bulunduğu otomobilin takla attığı kazada 2 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

 • 11.06.2023 11 Haz 19:10 Siirt'te 5 kişi baraj gölünde sandalın batması sonucu kurtarıldı

  Siirt'te 5 kişi baraj gölünde sandalın batması sonucu kurtarıldı Siirt'te Ilısu Prof. Dr. Veysel Eroğlu Barajı gölünde gezintiye çıkan 5 kişinin bulunduğu sandal henüz bilinmeyen nedenle battı. Suya düşen 5 kişi çevredekilerin de yardımıyla kurtarılarak, kıyıya ulaştırıldı. Olay yerine jandarma, 112 Acil Sağlık, UMKE jandarma ve AFAD ekipleri sevk edildi. Kurtarılan kişiler kontrol amaçlı Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. AFAD İl Müdürü Cahit Akkoyun, suya düşen 5 kişinin kurtarıldığını söyledi ve herhangi bir olumsuzluğun bulunmadığını belirtti.

 • 07.06.2023 07 Haz 10:59 Hayalini kurduğu okulda, öğrencilere spor sevgisini aşılıyor

  Hayalini kurduğu okulda, öğrencilere spor sevgisini aşılıyor Gümüşhane Lisesi'nde Beden Eğitimi öğretmeni olan Cengiz Yılmaz, öğrencilerine spor sevgisi aşılayarak birçok başarı elde etmelerini sağlıyor. Kendi çocuklarına sporu sevdirmek için çaba gösteren Yılmaz, öğrencilerini kötü alışkanlıklardan korumak amacıyla spor yapmaya teşvik ediyor. Öğrencileri de hocanın örnekliğiyle sporun kendilerine verdiği haz ve heyecanı keşfederek, Beden Eğitimi Öğretmeni olmak istiyorlar.

 • 07.06.2023 07 Haz 10:42 Meslek lisesi öğrencisi hayalindeki lisede öğretmen oldu

  Meslek lisesi öğrencisi hayalindeki lisede öğretmen oldu Gümüşhane Lisesi'nde Beden Eğitimi öğretmeni olan Cengiz Yılmaz, meslek lisesinde öğrenciyken okumayı hayal ettiği okulda öğretmen olarak görev yapıyor. Öğrencilerine spor sevgisi aşılayan Yılmaz, birçok başarı elde etti ve kentteki ilk kız bowling takımının kurulmasına öncülük etti. Öğrencileri kötü alışkanlıklardan korumak için spor yapmaya teşvik eden Yılmaz, öğrencilerinin yeteneklerini keşfedip yönlendiriyor.

 • 30.05.2023 30 May 12:50 Erzincan'ın 569 yıllık tarihi camisi Gülabibey Camii

  Erzincan'ın 569 yıllık tarihi camisi Gülabibey Camii Erzincan'ın Kemah ilçesinde Osmanlı valilerinden Emir Gülabibey tarafından 12 direk üzerine ahşap ile taş karışımlı olarak yapılan ve 569 yıldır ezan sesi yükselen tarihi Gülabibey Camisi ihtişamıyla görenleri hayran bırakıyor.

 • 23.05.2023 23 May 09:33 Amerika'dan Kemaliye'ye turist akını

  Amerika'dan Kemaliye'ye turist akını Amerika'dan Kemaliye'ye turist akını Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü'nün Dünya Geçici Miras Listesi'nde yer alan ve Türkiye'nin Cittaslow (sakin şehirler) ağına dahil edilen 21. yerleşim yeri olan Erzincan'ın Kemaliye ilçesi Amerikalı turistleri ağırladı.

 • 16.05.2023 16 May 15:31 BAÜNlü Sporcular Sinop ve Kastamonu'da Madalya Yağmuru Yaşadı

  BAÜNlü Sporcular Sinop ve Kastamonu'da Madalya Yağmuru Yaşadı Balıkesir Üniversitesi sporcuları Sinop ve Kastamonu'da gerçekleştirilen Üniversiteler Judo ve Boks Türkiye Şampiyonalarında büyük başarı elde etti. Sinop'ta 2 altın, 1 gümüş ve 9 bronz madalya kazanan sporcular, Kastamonu'da da 1 altın, 2 gümüş ve 3 bronz madalya ile Türkiye Üçüncülüğü elde etti.

 • 15.05.2023 15 May 12:54 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yeni Bir Otobüs Güzergahı Açtı

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yeni Bir Otobüs Güzergahı Açtı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Doğu İlçe Otogarı-Yenişehir Hantepe Mahallesi arasında otobüs seferi başlattı. Ulaşım Daire Başkanlığı kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların hastane eğitim ticari ihtiyaçlarını ve şehir merkezine ulaşımlarını güvenli ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlamak amacıyla ilave bir güzergah oluşturdu.

 • 28.04.2023 28 Nis 15:31 Yarının Kadın Yıldızları: Genç Kadın Müzisyenler Destek Fonu kazananları belli oldu

  Yarının Kadın Yıldızları: Genç Kadın Müzisyenler Destek Fonu kazananları belli oldu 51. İstanbul Müzik Festivali ve TSKB işbirliğiyle verilen fon, bu yıl 21 genç kadın müzisyene katkı sağlayacak. Fonu kazanan müzisyenler, festival kapsamında konser verecek ve ihtiyaç duydukları oranda fon paylaştırılacak. Ayrıca, projenin kanaat önderi Veriko Tchumburidze de müzisyenlerle aynı sahneyi paylaşacak.

 • 18.04.2023 18 Nis 12:57 Akkoyunlu ailesi, ibadetlerini atalarının inşa ettiği 506 yıllık camide yapıyor

  Akkoyunlu ailesi, ibadetlerini atalarının inşa ettiği 506 yıllık camide yapıyor Bayburt'ta yaşayan Akkoyunlu sülalesi, dedeleri Hacı Ferahşad Bey'in 16'ncı yüzyılda yaptırdığı camide yıllardır saf tutup namaz kılıyor.

 • 22.03.2023 22 Mar 12:41 Elazığ'ın tarihi Harput Mahallesi'nde asırlık camiler ramazana hazır

  Elazığ'ın tarihi Harput Mahallesi'nde asırlık camiler ramazana hazır Elazığ'ın tarihi Harput Mahallesi'nde restorasyonun ardından eski görkemine kavuşan asırlık camilerde "on bir ayın sultanı" ramazan için hazırlıklar tamamlandı.

 • 20.03.2023 20 Mar 16:52 İbb: Deprem Hasar Tahmin Uygulamasına İlgi Son Bir Ayda 15 Katına Çıktı

  İbb: Deprem Hasar Tahmin Uygulamasına İlgi Son Bir Ayda 15 Katına Çıktı İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), vatandaşların binalarının risk durumunu ücretsiz öğrenebilmesine imkan tanıyan Depreme Yenilme Mobil Uygulaması'na ilginin son bir ayda 15 katına çıktığını bildirdi.

 • 18.03.2023 18 Mar 09:23 PROF. DR. AKKOYUNLU: DEPREM BÖLGESİNDE SİLİKA RİSKİ ASBESTTEN DAHA YÜKSEK

  PROF. DR. AKKOYUNLU: DEPREM BÖLGESİNDE SİLİKA RİSKİ ASBESTTEN DAHA YÜKSEK AKCİĞER Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği (ASYOD) üyesi Prof. Dr. Muhammed Emin Akkoyunlu, deprem bölgesiyle ilgili 'silika' uyarısında bulundu.

 • 17.03.2023 17 Mar 09:37 PROF. DR. ÖZLÜ SİVİL VATANDAŞLAR ENKAZ KALDIRMA ÇALIŞMALARINI İZLEMEYE GİTMEMELİ

  PROF. DR. ÖZLÜ SİVİL VATANDAŞLAR ENKAZ KALDIRMA ÇALIŞMALARINI İZLEMEYE GİTMEMELİ AKCİĞER Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği (ASYOD) tarafından 15-18 Mart tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilen 'Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi' basın toplantısında konuşan ASYOD Yönetim Kurulu Üyesi ve Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr.

 • 16.03.2023 16 Mar 23:21 Öt Bakalım" Filminin Fragmanı ve Afişi Yayınlandı

  Öt Bakalım' Filminin Fragmanı ve Afişi Yayınlandı Port Film ve Metropol Medya'nın ortak yapımcılığını üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Kamil Çetin'in oturduğu Öt Bakalım filminin fragmanı ve afişi yayınlandı.

 • 16.03.2023 16 Mar 17:21 Öt Bakalım... AFİŞİ YAYINLANDI!

  Öt Bakalım... AFİŞİ YAYINLANDI! Port Film ve Metropol Medya'nın ortak yapımcılığını üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Kamil Çetin’in oturduğu Öt Bakalım filminin fragmanı ve afişi yayınlandı.

 • 16.03.2023 16 Mar 16:31 Deprem bölgesi için 'asbest' ve 'akciğer hastalığı' uyarısı

  Deprem bölgesi için 'asbest' ve 'akciğer hastalığı' uyarısı Deprem bölgesi için 'asbest' ve 'akciğer hastalığı' uyarısı Uluslararası Katılımlı Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi Antalya'da başladı Kongre Bilimsel Komite Başkanı Prof. Dr.

 • 16.03.2023 16 Mar 16:31 Deprem bölgesi için 'asbest' ve 'akciğer hastalığı' uyarısı

  Deprem bölgesi için 'asbest' ve 'akciğer hastalığı' uyarısı Deprem bölgesi için 'asbest' ve 'akciğer hastalığı' uyarısı Uluslararası Katılımlı Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi Antalya'da başladı Kongre Bilimsel Komite Başkanı Prof. Dr.

 • 08.03.2023 08 Mar 10:46 Başım Belada 2. Bölüm Fragmanı | "Bütün aileyi öldürsünler banane"

  Başım Belada 2. Bölüm Fragmanı | 'Bütün aileyi öldürsünler banane' Başım Belada yeni bölümüyle Pazar #atv'de!#BaşımBeladaOyuncular: Keremcem (Azam), Merih Öztürk (Leyla), Kaan Taşaner (Çağdaş), Umut Oğuz (Pele), Sinan Çalışkanoğlu (Yüksel), Yağmur Öztürk (Melike), Ali Çatalbaş (Tayfur), Zeynep Kumral (Narin), Ali İpin (Hikmet), Nazan Diper (Şerife), Yiğit...

 • 06.03.2023 06 Mar 09:28 5 asırlık tarihi Dört Ayaklı Minare karbon fiber ile güçlendirildi

  5 asırlık tarihi Dört Ayaklı Minare karbon fiber ile güçlendirildi 5 asırlık tarihi Dört Ayaklı Minare karbon fiber ile güçlendirildiDİYARBAKIR Diyarbakır'da, Akkoyunlular döneminde yaptırılan Şeyh Mutahhar Camisi'nin yekpare dört sütun üzerinde inşa edilen 5 asırlık Dört Ayaklı Minare, deprem sonrası çatlamıştı.

 • 06.03.2023 06 Mar 09:28 5 asırlık tarihi Dört Ayaklı Minare karbon fiber ile güçlendirildi

  5 asırlık tarihi Dört Ayaklı Minare karbon fiber ile güçlendirildi 5 asırlık tarihi Dört Ayaklı Minare karbon fiber ile güçlendirildiDİYARBAKIR Diyarbakır'da, Akkoyunlular döneminde yaptırılan Şeyh Mutahhar Camisi'nin yekpare dört sütun üzerinde inşa edilen 5 asırlık Dört Ayaklı Minare, deprem sonrası çatlamıştı.

 • 23.02.2023 23 Şub 19:18 Başım Belada... İİLK TANITIMI YAYINLANDI!

  Başım Belada... İİLK TANITIMI YAYINLANDI! Baba Yapım imzalı yakında ATV ekranında yerini alacak ‘Başım Belada’ dizisinden ilk tanıtım yayınlandı.

Advertisement