Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli Kesin Aday Listeleri
Kesin aday listelerine göre, Tekirdağ'ın milletvekili adayları şöyle.
Kesin aday listelerine göre, Tekirdağ'ın milletvekili adayları şöyle:
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1- Tevfik Ziyaeddin Akbulut
2- Özlem Yemişçi
3- Sait Yazı
4- Mestan Özcan
5- Mustafa Yel
6- Hakan Şık
DEMOKRAT PARTİ
1- Nazmi Güner
2- Hakan Güler
3- Ahmet Şeniz
4- Alper Erdönmez
5- Kemal İşcan
6- Mustafa Yürük
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1- Faik Öztrak
2- Candan Yüceer
3- Emre Köprülü
4- Gülferah Güral
5- Şerafettin Kurt
6- Ayhan Civan
EMEK PARTİSİ
1- Erdal Koçer
2- Meryem Koçer
3- Veli Bölük
4- Gülhan Erol
5- Hatice Akay
6- Şaziye Türkeli
MİLLET PARTİSİ
1- Sevim Ateş
2- Kazım Şen
3- Mürüvvet Sofu
4- Bahattin Yerlikaya
5- Fikret Kütükoğlu
6- Zeynep Aslı Özdemir
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1- Veli Göktepe
2- Tarık Şen
3- Aykut Güçlü
4- Cengiz Öztabak
5- Nesrin Beyaz
6- Yavuz Güzelsoy
SAADET PARTİSİ
1- Muhammet Yalçın
2- Bülent Şahin
3- İbrahim Gündüz
4- Taner Düzyurt
5- Abdullah Gümüş
6- Mukadder Seis
HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ
1- Hasan Salih Hoşboy
2- Tuncay Biltekin
3- Ayhan Bakırcıoğlu
4- Dilek Gündoğdu
5- Rafet Çelebi
6- Kadir Avcıoğulları
HALKIN SESİ PARTİSİ
1- Zeynel Şen
2- Cansu Helin Yarar
3- Ramazan Tahir Eke
4- Abdullah Koca
5- Hasan Tüfekçi
6- Yaşar Caymaz
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1- Bülent Belen
2- Hamdi Budak
3- Belma Kuvancı
4- Bahadır Baykal
5- Eser Önsel
6- Ergün Vardar
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1- Emrah Akansu
2- Enver Özdemir
3- Metin Karaca
4- Emine Özdemir
5- Atiye Sökük
6- Mehmet Bayırlı
MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ
1- Fırat Taşdan
2- Serkan Sayar
3- Tarık Ekşi
4- Murat Kaynak
5- Filiz Demir
6- Remziye Öztürk
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
1- Salih Küpelioğlu
2- İsmihan Tunç
3- Bekir Ökten
4- Mehmet Kula
5- Murat Yıldız
6- Can Demir
DEMOKRATİK SOL PARTİ
1- Arzu Mandalı Sucu
2- Gülnur Sangdıç
3- Cezmi Yüce
4- Tacettin İkiz
5- Kadri Taysen
6- Kazım Haldun Eroğlu
BAĞIMSIZ
- Zafer Şen
- Cenab Ersöz
- Kerem Tosun
-Tokat-
Kesin aday listelerine göre Tokat'ın milletvekili adayları şöyle:
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1- Zeyid Aslan
2- Şükrü Ayalan
3- Dilek Yüksel
4- Celil Göçer
5- Cüneyt Aldemir
DEMOKRAT PARTİ
1- Ömer Yeleser
2- Yusuf Eraslan
3- Ali Demir
4- Abdullah Göktürk
5- Galip Aktaş
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1- Orhan Düzgün
2- Cevat Atılgan
3- Fedai Toyran
4- Esat Erdönmez
5- Sinan Yavuz Yavaş
EMEK PARTİSİ
1- Mustafa Gürsoy
2- Nermin Yaş
3- Gülüzar Aydın
4- Nurten Yıldız
5- Rıza Durna
MİLLET PARTİSİ
1- Mustafa Yılmaz
2- İbrahim Özyurt
3- İsmail Uca
4- Salih Akkoç
5- İsmail Gürüf
SAADET PARTİSİ
1- Mesut Doğan
2- Bilal Metehan Aydın
3- Cemal Güngör
4- Mustafa Özdemir
5- Gökhan Aydın
HALKIN SESİ PARTİSİ
1- Erdal Düzgün
2- Mehmet Üneş
3- Alpaslan Akyüz
4- Baha Burak İkikat
5- Fahrettin Başara
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1- Reşat Doğru
2- Cahit Açıkkapı
3- Kemal Omrak
4- Seldah Kara
5- İbrahim Taşdemir
DOĞRU YOL PARTİSİ
1- Sibel Avar
2- Vedat Yedibela
3- Cevat Ulakçı
4- Serkan Kurt
5- Murat Gürel
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1- Zeynep Yıldız Koç
2- Turan Doğan
3- Nuri Özen
4- Şehriban Özen
5- Nuriye Yıldız
MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ
1- Muhammed Kürşad Kaya
2- Savaş Tekiner
3- Muharrem Arı
4- Bayram Demirel
5- Ümit Lambacı
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
1- Rüstem Ergen
2- Hasan Koç
3- Faruk Babur
4- Hacı Mustafa Bora
5- Nadire Kadiroğlu
DEMOKRATİK SOL PARTİ
1- Hasan Ertaş
2- Erdal Keskin
3- Celal San
4- Hüseyin Uzuner
5- İsmet Eşgül
BAĞIMSIZ
-Yaşar Gençay
-Trabzon-
Kesin aday listelerine göre, Trabzon'un milletvekili adayları şöyle:
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1- Faruk Nafız Özak
2- Erdoğan Bayraktar
3- Aydın Bıyıklıoğlu
4- Safiye Seymenoğlu
5- Yunus Karabela
6- Salih Cora
DEMOKRAT PARTİ
1- Nihat Hekimoğlu
2- İsmail İnan
3- Lale Murathan
4- Ömer Turan
5- Hasan Marabaoğlu
6- Gülden Katipoğlu
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1- Mehmet Volkan Canalioğlu
2- Ali Türen Öztürk
3- Sedat Gözaçan
4- Güzide Uzun
5- Ahmet Kaya
6- Ali Koç
EMEK PARTİSİ
1- Devrim Osmançelebioğlu
2- Celal Kukul
3- Suna Şen
4- Neşe Dilek Türtat
5- Nezihat Uçar
6- Naime Akbay
MİLLET PARTİSİ
1- Mehmet Mutluoğlu
2- Yahya Demeli
3- Şenol Demet
4- Kenan Sarı
5- Yüksel Soytürk
6- Hasan Ali Mumcu
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1- İbrahim Akınet
2- Melike Aydın Meşeli
3- Serpil Gaygusuz
4- Nurullah Çokaklıoğlu
5- Meral Öbekci
6- Ayşe Bahçeci
SAADET PARTİSİ
1- Muhittin Hamdi Yıldırım
2- Ümit İsmailçebioğlu
3- Necati Eraydin
4- Mustafa Yılmaz
5- Mehmet uz
6- Mustafa Güney
HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ
1- Alper Sert
2- Aziz Ali Alparslan Bahadır
3- Ayşe Köroğlu
4- Davut Holoğlu
5- Abdullah Altuntaş
6- Bülent Çevik
HALKIN SESİ PARTİSİ
1- Şeref Malkoç
2- İsmail Hakkı Küçükali
3- Ali Haydar Baş
4- Mehmet Arif Köroğlu
5- Ahmet Aktoğan
6- Murat İskender
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1- Koray Aydın
2- Halil Memiş
3- Sabri Sadıklar
4- Hayriye Nurcan Yazıcı
5- Rahmi Coşkun
6- Osman Karaduman
DOĞRU YOL PARTİSİ
1- Servet Gedikli
2- Arif Hacıoğlu
3- Ahmet Taş
4- Tuğçe Ersez
5- Fatmana Özbek
6- Canan Baleren Ek
TÜRKIYE KOMÜNİST PARTİSİ
1- Erkan Yıldız
2- Avni Sevinç
3- Murat Kara
4- Özlem Koç
5- Çiğdem özmen
6- Nurcan Topal
MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ
1- Ali Küçük
2- Kadriye Kurdoğlu
3- Ayhan Aslan
4- Ahmet Verep
5- Nilhan Kaptan
6- Sultan Bayraktar
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
1- Mehmet Korkut
2- Yavuz Ağıralioğlu
3- Yılmaz Şen
4- Mustafa Aksoy
5- Haşim Aykurt
6- Mahmut Güler
DEMOKRATİK SOL PARTİ
1- Hadiye Solmaz
2- Ekrem Eski
3- Hacıpir Abdioğlu
4- Hakan Bayraktar
5- Leyla Küçük
6- Özlem Ataman
BAGIMSIZ
- Hüseyin Karahan
- Bülent Baş
- Hüseyin Cafer Karahasan
- Katip Çolak
-Tunceli
Kesin aday listelerine göre, Tunceli'nin milletvekili adayları şöyle:
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1- Cihan Açıkgöz
2- Bedri Aşam
DEMOKRAT PARTİ
1- Ahmet Geçer
2- Veli Aydın
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1- Kamer Genç
2- Hüseyin Aygün
MİLLET PARTİSİ
1- İbrahim Gökçe
2- Recep Akşit
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1- Işın Ünal
2- İsmail Arslan
SAADET PARTİSİ
1- Süleyman Yıldırım
2- Azime Uzun
HALKIN SESİ PARTİSİ
1- Nevin Hedef
2- Hıdır Özçelik
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1- Mehmet Zilfi Akbulut
2- Murat Şahin
DOĞRU YOL PARTİSİ
1- Osman Akın
2- Serkan Yıldız
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1- Emre Yağan
2- Çiğdem Camkıran
MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ
1- İbrahim Aydın
2- Kemal Durmuşoğlu
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
1- Nusret Özfidan
2- İlhan Dinç
DEMOKRATİK SOL PARTİ
1- Süleyman Can
2- Bayram Çopuroğlu
BAĞIMSIZ
- Ferhat Tunç Yoslun. - ANKARA