Son dakika Arkas Holding haberleri, Arkas Holding son dakika, son dakika Arkas Holding

Son Dakika Arkas Holding Haberleri

 • Türkiye'nin 2022 yılı gelir vergisi rekortmenleri arasında 4 kadın mükellef bulunuyor
  03 Oca Türkiye'nin 2022 yılı gelir vergisi rekortmenleri arasında 4 kadın mükellef bulunuyor

  Türkiye'nin 2022 yılı gelir vergisi rekortmenleri listesinde isimleri açıklananlar arasında 4 kadın mükellef bulunuyor. İpek Kıraç, Ceyda Lale Tara, Yaşar Begümhan Doğan Faralyalı ve Diane Arcas, en fazla gelir vergisi beyan eden kadın rekortmenler olarak öne çıktı. Toplamda 248 milyon 815 bin 312 lira vergi tahakkuk ettirilen bu kadın mükellefler, farklı faaliyet türleriyle İstanbul'da yer alıyor.

 • DEÜ Danışma Kurulu Toplantısında Sanayi-Kamu İş Birliği Konuşuldu
  21 Kas DEÜ Danışma Kurulu Toplantısında Sanayi-Kamu İş Birliği Konuşuldu

  Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Danışma Kurulu toplantısında, DEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Esra Bukova Güzel, sanayi-kamu iş birliği çerçevesinde kent paydaşlarıyla, nitelikli işgücü ve yeni proje olanakları oluşturmayı hedeflediklerini söyledi. Toplantıda, öğretim faaliyetleri, kamu ve özel sektördeki istihdam ihtiyacı, üniversite-sanayi-kamu işbirliği fırsatları, yenilenebilir ve yeşil enerji sistemleri, sağlık turizmi ve Ar-Ge faaliyetleri konuları konuşuldu.

 • Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı Yenikapı'da Gerçekleşti
  17 Kas Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı Yenikapı'da Gerçekleşti

  Dünyanın en büyük lojistik fuarlarından biri olan Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı, Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi'nde düzenlendi. Fuarda sektörün önde gelen firmaları, pandemi sonrası yaşanan değişiklikleri ve tedarik sorunlarına karşı alınan yenilikleri paylaştı. Arkas Holding Lojistik Grubu Başkanı Onur Göçmez, Türkiye'nin küresel tedarik zincirindeki önemine vurgu yaparak, Türkiye'nin lojistik üssü olduğunu belirtti. Fuar ayrıca Atlas Lojistik Ödülleri'nin de sahiplerini buldu.

 • #kadınerkekeşittirnokta Konferansı düzenlendi
  11 Eki #kadınerkekeşittirnokta Konferansı düzenlendi

  Erkeklerin aktif katılımıyla toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanmasını amaçlayan Yanındayız Derneği'nin bu yıl 4'üncü kez düzenlediği #kadınerkekeşittirnokta Konferansı iş ve sanat dünyasının katılımıyla 11 Ekim'de İş Kuleleri Salonu'nda gerçekleşti.

 • İzmir'deki Manda Çayı kıyısında Lucien Arkas Parkı açıldı
  27 Eyl İzmir'deki Manda Çayı kıyısında Lucien Arkas Parkı açıldı

  İZSU Genel Müdürlüğü tarafından yapılan rehabilitasyon çalışmasıyla yeni çekim merkezine dönüşen Manda Çayı kıyısına bir dokunuş da Arkas Holding'den geldi. İzmir Büyükşehir Belediyesi, bölgedeki 8 bin 900 metrekarelik alanı park olarak düzenleyip şehre armağan eden iş insanı Lucien Arkas ismini Başkan Tunç Soyer'in açılışını yaptığı parka verdi. Park, Arkas Holding'in katkılarıyla kurulan ve sanat eserleriyle zenginleştirilmiş bir rekreasyon alanı olarak hizmete sunuldu.

 • Ünlü İngiliz Tarihçi Mansel: 'Kitabım İçin Geldiğim Bu Kente Aşık Oldum'
  21 Eyl Ünlü İngiliz Tarihçi Mansel: "Kitabım İçin Geldiğim Bu Kente Aşık Oldum"

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İzmir Levantenler Derneği’nin düzenlediği söyleşide konuşan ünlü İngiliz tarihçi Philip Mansel, İzmir’in dünyada ve Akdeniz’deki konumunun önemine dikkat çekti. Mansel, “Kitabım için bu kente geldim ve aşık oldum” dedi. Başkan Soyer ise UNESCO’nun ve dünyanın İzmir mirasına yakın zamanda daha fazla ilgi göstereceğini yürekten umuyorum” dedi.

 • Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'nda Dereceye Girenler Belli Oldu
  28 Ağu Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'nda Dereceye Girenler Belli Oldu

  Türkiye Yelken Federasyonu, Ege Açıkdeniz Yat Kulübü (EAYK), Çeşme Marina ve Arkas Holding iş birliğiyle İzmir'in Çeşme ilçesinde düzenlenen Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'nda dereceye girenler belli oldu. Borusan Çılgın Sigma, Blue Moon ve Anything Dere Construction ilk 3 sırayı aldı.

 • Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'nın basın toplantısı gerçekleştirildi
  25 Ağu Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'nın basın toplantısı gerçekleştirildi

  Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bernard Arkas, yelken sporunu sevdirmek için kalıcı projeler hayata geçirmek istediklerini söyledi.

 • Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'nda J70 sınıfında birincilik Anything Dere Contruction'un
  25 Ağu Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'nda J70 sınıfında birincilik Anything Dere Contruction'un

  Türkiye Yelken Federasyonu, Ege Açıkdeniz Yat Kulübü (EAYK), Çeşme Marina ve Arkas Holding iş birliğiyle İzmir'in Çeşme ilçesinde düzenlenen Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'nın üçüncü gününde J70 sınıfında birinciliği Anything Dere Contruction kazandı.

 • Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'nda ikinci gün sona erdi
  24 Ağu Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'nda ikinci gün sona erdi

  Türkiye Yelken Federasyonu, Ege Açıkdeniz Yat Kulübü (EAYK), Çeşme Marina ve Arkas Holding iş birliğiyle İzmir'in Çeşme ilçesinde düzenlenen Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'nda ikinci gün sona erdi. Türkiye Yelken Federasyonu tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Türkiye Yat Ligi'nin beşinci ve son ayağı da olan organizasyonda, 39 tekne mücadele ediyor. Organizasyonun ikinci gününde Çeşme Belediyesi sponsorluğunda 100. Yıl Yarışı düzenlendi. IRC A 0'da Boursan Racing Çılgın Sigma, IRC A 1'de VMG Yelken, IRC A 2'de Croendon Cheese, IRC A 3'te Cygnus, IRC A 4'te Denizli Kızı-13, IRC B'de Jupiter, Destek 1'de B-52 Mohair Angora, Destek 2'de Jazz tekneleri ilk sırada yer aldı. Yarın J70 yarışı ile devam edecek organizasyon 27 Ağustos Pazar günü tamamlanacak.

 • Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı Yarın Başlıyor
  22 Ağu Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı Yarın Başlıyor

  Türkiye Yelken Federasyonu, Ege Açıkdeniz Yat Kulübü (EAYK), Çeşme Marina ve Arkas Holding iş birliğiyle düzenlenen Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı, yarın İzmir'in Çeşme ilçesinde başlayacak. Bulgaristan ile Rusya'dan ekiplerin de yer alacağı organizasyonda IRC ve destek sınıflarının yanı sıra bu sene ilk kez J70 sınıfında da mücadele gerçekleştirilecek. Türkiye Yelken Federasyonu tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Türkiye Yat Ligi'nin beşinci ve son ayağı olan organizasyon, 27 Ağustos Pazar günkü ödül töreniyle tamamlanacak.

 • İskenderun'da kurulan 260 konteynerde yaşam başladı
  03 May İskenderun'da kurulan 260 konteynerde yaşam başladı

  Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Hatay'ın İskenderun ilçesinde Arkas Holding tarafından 260 konteynerin kurulumu tamamlanarak afetzedelere teslim edildi.

 • İskenderun'da depremzedelere yuva olacak konteyner kentlerin kurulumu hızlandı
  01 Nis İskenderun'da depremzedelere yuva olacak konteyner kentlerin kurulumu hızlandı

  Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Hatay'ın İskenderun ilçesinde kurulumu devam eden konteyner kentler, Ramazan Bayramı'ndan önce depremzedeleri ağırlayacak.

 • İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nin Tema Sponsorları Arasına Bakioğlu Holding de Katıldı
  04 Mar İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nin Tema Sponsorları Arasına Bakioğlu Holding de Katıldı

  Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından 15-21 Mart’a ertelenen İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nin tema sponsorları arasına Bakioğlu Holding de katıldı. Bu katılımla, “Geleceğin Türkiye’sini inşa ediyoruz” sloganıyla İzmir’de düzenlenecek kongrenin tema sponsoru sayısı yediye çıktı.

 • Bernard Arkas, Fransa'nın İzmir Fahri Konsolosu oldu
  04 Şub Bernard Arkas, Fransa'nın İzmir Fahri Konsolosu oldu

  Fransa'nın İzmir Fahri Konsolosu olan Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bernard Arkas, "Bugün Fransız olmanın bana sağladığı avantajları hizmetlerimle geri verebileceğim bir unvana sahip olmaktan mutluluk duyuyorum.

 • Başkan Soyer: Biz, Sadece Geçmişi Değil, İyi Tasarlanmış Bir Geleceği, Gelecek Kuşaklara Bırakmak İstiyoruz
  27 Oca Başkan Soyer: Biz, Sadece Geçmişi Değil, İyi Tasarlanmış Bir Geleceği, Gelecek Kuşaklara Bırakmak İstiyoruz

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenleyeceği İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi hazırlıkları kapsamında Yüksek İstişare Kurulu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in ev sahipliğinde ikinci kez toplandı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun da katılarak destek verdiği toplantıda konuşan Başkan Soyer, “Bugün herkes günü kurtarmakla meşgul. Biz, sadece geçmişi değil, iyi tasarlanmış bir geleceği, gelecek kuşaklara bırakmak istiyoruz” dedi.

 • İzmir İktisat Kongresi'nin Yeni Tema Sponsoru Esbaş Oldu
  26 Oca İzmir İktisat Kongresi'nin Yeni Tema Sponsoru Esbaş Oldu

  “Geleceğin Türkiyesi’ni inşa ediyoruz” sloganıyla 15-21 Şubat 2023 tarihlerinde İzmir’de düzenlenecek İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nin tema sponsorları arasına Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. (ESBAŞ) de katıldı.

 • İzmir'de İktisat Kongresi İçin Son Paydaş Buluşması Sanayici, Tüccar ve Esnaf Temsilcileriyle Yapıldı
  01 Ara İzmir'de İktisat Kongresi İçin Son Paydaş Buluşması Sanayici, Tüccar ve Esnaf Temsilcileriyle Yapıldı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Şubat 2023’te İzmir’de düzenleyeceği İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nin hazırlık çalışmaları kapsamında son paydaş buluşması sanayici, tüccar ve esnaf grubuyla yapıldı. Toplantının açılışında konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Bugünün siyasal ikliminde, geleceğin siyasetini ve iktisat politikalarını belirleyecek kararlar almayı istiyoruz. Bu kadar geniş katılımlı bir yapıdan çıkacak kararların kimse tarafından yabana atılmayacağını düşünüyoruz" dedi.

 • İzmir'de Düzenlenecek İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'ne Üç Ana Sponsor
  30 Kas İzmir'de Düzenlenecek İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'ne Üç Ana Sponsor

  “Geleceğin Türkiye’sini inşa ediyoruz” sloganıyla Şubat 2023’te İzmir’de düzenlenecek İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nin ana sponsorları Türkiye’nin üç köklü şirketi olan Arkas Holding, Türkiye İş Bankası ve Yaşar Holding oldu.

 • Arkas Aegean Link Regatta'da Baby Dracula zirvede
  29 Ağu Arkas Aegean Link Regatta'da Baby Dracula zirvede

  ÇEŞME'nin en kapsamlı yat yarışı Arkas Aegean Link Regatta, genel kategoride Baby Dracula isimli teknenin galibiyetiyle sona erdi.

 • Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı tamamlandı
  28 Ağu Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı tamamlandı

  Yarışa katılan tekneler Takımların yarışı İZMİR - Türkiye Yelken Federasyonu, Ege Açık Deniz Yat Kulübü (EAYK) Çeşme Marina ve Arkas tarafından bu yıl 6'ncısı düzenlenen Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı üçüncü ve son gününde Ilıca - Çeşme rotasında yapılan iki yarışla tamamlandı.

 • Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'nın ikinci günü tamamlandı
  27 Ağu Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'nın ikinci günü tamamlandı

  Türkiye Yelken Federasyonu, Ege Açık Deniz Yat Kulübü (EAYK) Çeşme Marina ve Arkas tarafından bu yıl 6'ncısı düzenlenen Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'nın ikinci günü tamamlandı.

 • Arkas Aegean Link Regatta Çeşme'de başladı
  26 Ağu Arkas Aegean Link Regatta Çeşme'de başladı

  TÜRKİYE Yelken Federasyonu, Arkas ve EAYK Çeşme Marina tarafından bu yıl altıncı kez gerçekleştirilen Arkas Aegean Link Regatta, 37 tekne ile 300'e yakın yelkencinin katılımıyla başladı.

 • Arkas tarihinin 8. kupasını kazandı
  20 Nis Arkas tarihinin 8. kupasını kazandı

  Voleybolda Türkiye'ye ve İzmir'e ilkleri yaşatan Arkas Spor, tarihindeki 8. önemli kupayı da müzesine getirdi.

 • Arkas Sporlu oyuncular, Kupa Voley coşkusunu Lucien Arkas'la paylaştı
  20 Nis Arkas Sporlu oyuncular, Kupa Voley coşkusunu Lucien Arkas'la paylaştı

  AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley finalinde Galatasaray HDI Sigorta'yı 3-2 yenerek şampiyon olan Arkas Sporlu voleybolcular kupayı Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas'a götürdü.

 • Arkas Spor'un kupa sevinci
  20 Nis Arkas Spor'un kupa sevinci

  AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley'de geçen hafta Sivas'ta oynanan finalde Galatasaray'ı dize getirerek şampiyon olan Arkas Spor'da Antrenör Glenn Hoag ve kaptan Ulaş Kıyak, kupayı törenle Başkan Lucien Arkas ve Asbaşkan Bernard Arkas'a sundu.

 • Arkas Sporlu oyuncular, yardımcı antrenör Bravo için bir araya geldi
  23 Kas Arkas Sporlu oyuncular, yardımcı antrenör Bravo için bir araya geldi

  AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Arkas Spor'da geçen sezona kadar oyuncu olarak görev yapan ve bu seneden itibaren antrenör Glenn Hoag'un yardımcılığına getirilen Joao Paulo Bravo için bir tören düzenlendi.

 • İzmir Körfezi'nde festival havası
  17 Eki İzmir Körfezi'nde festival havası

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 4.'sü düzenlenen Körfez Festivali, renkli görüntülerle sürüyor.

 • Arkas Körfez Yarışı'nda ilk gün tamamlandı
  16 Eki Arkas Körfez Yarışı'nda ilk gün tamamlandı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde bu yıl 4'üncüsü düzenlenen İzmir Körfez Festivali kapsamındaki Arkas Körfez Yarışı, ilk gün mücadelesiyle tamamlandı.

 • İzmir Körfezi'nde yarış zamanı
  13 Eki İzmir Körfezi'nde yarış zamanı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 15-17 Ekim tarihlerinde 1 senelik koronavirüs arasının ardından bu yıl dördüncü kez düzenlenecek Körfez Festivali, İzmir'i spor ve sanatla şenlendirecek.

 • Son dakika haber: Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'nı Comet A teknesi kazandı
  20 Eyl Son dakika haber: Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'nı Comet A teknesi kazandı

  Bir son dakika haberine göre Türkiye Yelken Federasyonu ile Çeşme Belediyesinin destekleri, Ege Açıkdeniz Yat Kulübü (EAYK), Çeşme Marina ve Arkas Holding iş birliğiyle düzenlenen Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı'nda genel klasmanda Comet A teknesi birinciliğe ulaştı.

 • Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı Çeşme'de devam ediyor
  18 Eyl Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı Çeşme'de devam ediyor

  Türkiye Yelken Federasyonu ile Çeşme Belediyesinin destekleri, Ege Açıkdeniz Yat Kulübü (EAYK), Çeşme Marina ve Arkas Holding iş birliğiyle düzenlenen Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı ikinci gününde sürüyor.

 • Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı 17-19 Eylül'de Çeşme'de düzenlenecek
  15 Eyl Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı 17-19 Eylül'de Çeşme'de düzenlenecek

  Türkiye Yelken Federasyonu ile Çeşme Belediyesinin destekleri, Ege Açıkdeniz Yat Kulübü (EAYK), Çeşme Marina ve Arkas Holding iş birliğiyle düzenlenen Arkas Ege Açıkdeniz Yat Yarışı, 17-19 Eylül'de İzmir'in Çeşme ilçesinde düzenlenecek.

 • Arkas Lojistik, Şişecam Mersin Lojistik Merkezi'ndeki tüm lojistik süreçleri yönetecek
  11 Eyl Arkas Lojistik, Şişecam Mersin Lojistik Merkezi'ndeki tüm lojistik süreçleri yönetecek

  Şişecam, Mersin'de cam ambalaj, cam ev eşyası ve düzcam faaliyet alanlarına dair tüm lojistik operasyonlarını tek merkeze topladı.

 • Şişecam, cama dair tüm lojistik operasyonlarını tek merkezden yönetecek
  10 Eyl Şişecam, cama dair tüm lojistik operasyonlarını tek merkezden yönetecek

  Dünyada camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek global şirket olan Şişecam, Mersin'de cam ambalaj, cam ev eşyası ve düzcam faaliyet alanlarına dair tüm lojistik operasyonlarını tek merkeze topladı.

 • Türkiye, BOTAŞ, Arkas Petrol ve Sumitomo iş birliğiyle LNG'nin ikmal merkezi olacak
  08 Eyl Türkiye, BOTAŞ, Arkas Petrol ve Sumitomo iş birliğiyle LNG'nin ikmal merkezi olacak

  Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ (BOTAŞ), Arkas Holding iştiraki Arkas Petrol ve Japonya'dan Sumitomo Corporation arasında imzalanan gizlilik anlaşmasıyla, LNG'nin gemilerde yakıt olarak kullanımında (bunkering) iş birliği yapılmasına dair ortak çalışmalarda mutabakata varıldı.

 • Yelken Federasyonu'na Paris 2024 için Arkas desteği
  26 Ağu Yelken Federasyonu'na Paris 2024 için Arkas desteği

  Tarihinin en kalabalık kafilesi ile katıldığı 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nın ardından tüm kadrosu ile 26 Temmuz-11 Ağustos 2024 tarihleri arasında Paris'te gerçekleşecek 2024 Paris Olimpiyat Oyunları hazırlıklarına başlayan Türkiye Yelken Federasyonu, Arkas Holding'in desteğini alacak.

 • Arkas Holding, 2024 Paris Olimpiyatları için Türkiye Yelken Federasyonuna lojistik desteği verecek
  26 Ağu Arkas Holding, 2024 Paris Olimpiyatları için Türkiye Yelken Federasyonuna lojistik desteği verecek

  Arkas Holding, 2024 Paris Olimpiyatları için Türkiye Yelken Federasyonunun ulaştırma ve lojistik sponsoru oldu.

 • Arkas Spor'un sağlık sponsoru Medicana
  19 Ağu Arkas Spor'un sağlık sponsoru Medicana

  - Arkas Spor'un sağlık sponsoru Medicana Arkas Spor ile Medicana Sağlık Grubu arasında devam eden sağlık sponsorluğu anlaşması 2021-2022 sezonu için yenilendi.

 • Aşçılık Programı öğrencilerine 'gemi aşçılığı' eğitimi
  16 Nis Aşçılık Programı öğrencilerine "gemi aşçılığı" eğitimi

  Aşçılık Programı öğrencilerine "gemi aşçılığı" eğitimi İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu ve Arkas Holding Gemi Filo Yönetimi'nin eğitim desteğine dayalı iş birliği ile Aşçılık Programı öğrencilerine gemi aşçılığı konusunda eğitim verildi.

 • Asırlık markalarla dünden bugüne
  13 Ara Asırlık markalarla dünden bugüne

  Çoğu bir zamanlar küçücük işletmeler, üretimhaneler olarak işe başlamış, ardından uzmanlık alanında adeta devleşmiş, tecrübeleri ve yenilikçi bakış açılarıyla yıllara meydan okumuşlar.

 • Doğu Akdeniz'de hukuk dışı arama yapılan Roseline A gemisi İzmir Limanı'na yanaştı
  10 Ara Doğu Akdeniz'de hukuk dışı arama yapılan Roseline A gemisi İzmir Limanı'na yanaştı

  Doğu Akdeniz'de 22 Kasım'da hukuk dışı bir şekilde aranan Türk bayraklı M/V Roseline A konteyner yük gemisi, İzmir Limanı'na yanaştı.

 • Akdeniz'de hukuk dışı arama yapılan Türk gemisi, İzmir Limanı'na geldi
  10 Ara Akdeniz'de hukuk dışı arama yapılan Türk gemisi, İzmir Limanı'na geldi

  Türkiye'den Libya'ya gıda ve boya gibi muhtelif maddeler taşıdığı sırada Doğu Akdeniz'de uluslararası hukuka aykırı şekilde durdurularak aranan "Roselina-A" isimli Türk gemisi, İzmir Limanı'na yanaştı.

 • CK Enerji'de atama
  13 Eki CK Enerji'de atama

  Türkiye'nin 7 şehrinde 8,4 milyon elektrik tüketicisine hizmet veren CK Enerji'nin İnsan Kaynakları Direktörlüğüne Barış Müstecaplıoğlu getirildi.

 • Arkas'tan milli dayanışmaya 3,3 milyon TL destek
  07 Nis Arkas'tan milli dayanışmaya 3,3 milyon TL destek

  Arkas ve iştiraki TIL ortaklı Marport Liman İşletmeleri, Milli Dayanışma Kampanyası'na toplamda 3,3 milyon TL destek verdi.

 • 'Denizin incileri' kadınlar panelde buluştu
  06 Mar 'Denizin incileri' kadınlar panelde buluştu

  DENİZ Ticaret Odası (DTO) İzmir Şubesi, 'Denizin İncileri' adıyla '8 Mart Dünya Kadınlar Günü Paneli' düzenledi.

 • İzmir'de denize emek veren kadınlar bir araya geldi
  06 Mar İzmir'de denize emek veren kadınlar bir araya geldi

  İzmir'de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında denizcilik sektöründe faaliyet gösteren kadınların katılımıyla "Denizin İncileri" konulu etkinlik düzenlendi.

 • İzmir'in vergi rekortmenleri açıklandı
  16 Ara İzmir'in vergi rekortmenleri açıklandı

  İZMİR'in ilk 100 vergi rekortmeni açıklandı.

 • İzmir'de 'Picasso'ya yoğun ilgi
  03 Eki İzmir'de "Picasso"ya yoğun ilgi

  İzmir'de dünyaca ünlü ressam Pablo Picasso'nun eserlerinin yer aldığı sergi sanatseverlerden ilgi görüyor.

 • İzmir körfezi'nde festival coşkusu
  28 Eyl İzmir körfezi'nde festival coşkusu

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Yelken Federasyonu, Çeşme Marina Ege Açıkdeniz Yat Kulübü (EAYK) iş birliğiyle düzenlenen İzmir Arkas Körfez Yarışı renkli görüntülere sahne oldu.

 • İzmir'de ilk kez bir Picasso sergisi açıldı
  18 Eyl İzmir'de ilk kez bir Picasso sergisi açıldı

  İzmir'de ilk kez bir Picasso sergisi açıldıİZMİR - 20. yüzyılın en büyük sanatçılarından, Kübizm akımının öncüsü İspanyol ressam Pablo Picasso'nun gösteri dünyasını konu aldığı eserlerinden oluşan sergisi, 18 Eylül tarihinde Arkas Sanat Merkezi'nde açılıyor.

 • İzmir dört ay boyunca picasso'ya ev sahipliği yapacak
  17 Eyl İzmir dört ay boyunca picasso'ya ev sahipliği yapacak

  20'nci yüzyılın en büyük sanatçılarından, Kübizm akımının öncüsü İspanyol ressam Pablo Picasso'nun gösteri dünyasını konu aldığı eserlerinden oluşan sergisi, 18 Eylül tarihinde Arkas Sanat Merkezi'nde açılıyor.

 • İzmir dört ay boyunca picasso'ya ev sahipliği yapacak
  17 Eyl İzmir dört ay boyunca picasso'ya ev sahipliği yapacak

  20'nci yüzyılın en büyük sanatçılarından, Kübizm akımının öncüsü İspanyol ressam Pablo Picasso'nun gösteri dünyasını konu aldığı eserlerinden oluşan sergisi, 18 Eylül tarihinde Arkas Sanat Merkezi'nde açılıyor.

 • İzmir Körfez Festivali'ne doğru
  10 Eyl İzmir Körfez Festivali'ne doğru

  İzmir'de bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Körfez Festivali, yelken, kano ve kürek yarışlarıyla renkli görüntülere sahne olacak.

 • Körfez Festivali'nde geri sayım
  10 Eyl Körfez Festivali'nde geri sayım

  İzmir Körfezi 27-29 Eylül tarihlerinde bir kez daha yelken yarışlarıyla şenlenecek.

 • 'Arkas Aegean Link Regatta' sona erdi
  02 Eyl "Arkas Aegean Link Regatta" sona erdi

  İzmir'in Çeşme ilçesinde düzenlenen yelken ve yat yarışı müsabakası Arkas Aegean Link Regatta sona erdi.

 • TAİDER ve Deloitte aile şirketlerindeki iyi yönetim uygulamalarını tartıştı
  01 Ağu TAİDER ve Deloitte aile şirketlerindeki iyi yönetim uygulamalarını tartıştı

  Aile İşletmeleri Derneği (TAİDER) ve Deloitte Türkiye tarafından düzenlenen "Aile Şirketlerinde İyi Yönetim Uygulamaları" konulu toplantıda bir araya gelen aile şirketleri yöneticileri ile gelecek nesil yöneticileri, aile şirketlerinin kurumsallaşma yolculuğunda ardıl planlama, çeviklik...

 • EGİAD Danışma Kurulu'nun yeni başkanı Mahmut Özgener oldu
  11 Haz EGİAD Danışma Kurulu'nun yeni başkanı Mahmut Özgener oldu

  Gündemdeki siyasi ve ekonomik verilerin tartışıldığı en etkin kurullar arasında gösterilen Ege Genç İş İnsanları Derneği (EGİAD) Danışma Kurulu, 15. yönetim dönemine ilişkin ilk toplantısını gerçekleştirdi.

 • Türkiye’nin en kapsamlı ‘bulut’ taşıması gerçekleşti
  21 Şub Türkiye’nin en kapsamlı ‘bulut’ taşıması gerçekleşti

  Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Arkas Holding, tüm sunucu ve veri merkezlerini Microsoft çözümleriyle buluta taşıdı.

 • İzmir İş Dünyası, Dijital Zirvede Buluşacak!
  10 Ara İzmir İş Dünyası, Dijital Zirvede Buluşacak!

  Türkiye'de dijital dönüşüme imza atmış şirketlerin üst kademe yöneticileri, düzenlenecek zirvede başarının sırrını anlatacak.

 • Arkas Petrol ile Japon Devi Sumitomo Arasında Önemli Anlaşma
  19 Eki Arkas Petrol ile Japon Devi Sumitomo Arasında Önemli Anlaşma

  Arkas Petrol, Japon Sumitomo ile sıvılaştırılmış doğal gazın (LNG) gemi yakıtı olarak Türkiye ve çevresindeki denizlerde kullanılmaya başlaması amacıyla ortak bir protokole imza attı.

 • EGİAD Sosyal Kültürel Etkinlikler Merkezi Açıldı
  18 Eki EGİAD Sosyal Kültürel Etkinlikler Merkezi Açıldı

  EGİAD'ın İzmir'in Tarihi Alanı ve Kemeraltı'nı canlandırmak, şehir turizmine katkı sağlamak amacıyla restore ettiği tarihi Portekiz Sinagogu, Sosyal Kültürel Etkinlik Merkezi'ne dönüştürülmesinin ardından düzenlenen törenle açıldı.

 • İzmir Körfez Festivali
  22 Eyl İzmir Körfez Festivali

  İzmir Körfez Festivali kapsamında yat, yelken, kano, kürek ve dragon yarışları yapıldı.

 • İzmir Körfez Festivali
  22 Eyl İzmir Körfez Festivali

  İzmir Körfez Festivali kapsamında yat, yelken, kano, kürek ve dragon yarışları yapıldı.

 • İzmir Körfez Festivali'nde İkinci Gün Coşkusu
  22 Eyl İzmir Körfez Festivali'nde İkinci Gün Coşkusu

  İzmir Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde bu yıl ikinci kez düzenlenen Körfez Festivali, renkli görüntülere ve yarışlara sahne oluyor.

 • Körfezde Şenlik Başladı
  21 Eyl Körfezde Şenlik Başladı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde bu yıl ikinci kez düzenlenen "Körfez Festivali" renkli görüntülerle başladı. Üç gün sürecek festival yelken yarışlarıyla açıldı.

 • Kurap İzmir İçin Güç Birliği Yaptı
  21 Eyl Kurap İzmir İçin Güç Birliği Yaptı

  Türkiye’de iş seyahatlerinde uzmanlaşmış seyahat acentelerinin birleşerek kurduğu Kurumsal Acenteler Platformu (KURAP), turizmde İzmir için güç birliği yaptı.

 • Kurap İzmir İçin Güç Birliği Yaptı
  21 Eyl Kurap İzmir İçin Güç Birliği Yaptı

  Türkiye'de iş seyahatlerinde uzmanlaşmış seyahat acentelerinin birleşerek kurduğu Kurumsal Acenteler Platformu (KURAP) turizmde, İzmir için güç birliği yaptı.

 • Turizmde Büyük Tehlike: 'Arkeolojik Vandalizm'
  22 Ağu Turizmde Büyük Tehlike: 'Arkeolojik Vandalizm'

  ‘Genç Gazeteciler Turizm Eğitim Programı’nda konuşan FIJET Başkanı ve Tunus Eski Turizm Bakanı Tijani Haddad, "Her şey dahil sistemi yalnızca Türkiye’nin değil, uluslararası bir sorun. Bu sistem, turizmi uzun vadede öldürür” derken, Yaşar Üniversitesi Öğretim Üyesi Arkeolog Prof. Dr.

 • 28 Şehir, 2018 Yılı Şehir Ödülleri'nde Sevindi!
  25 Tem 28 Şehir, 2018 Yılı Şehir Ödülleri'nde Sevindi!

  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Van Valiliği destekleri, Univercity Park ve Van Büyükşehir Belediyesi sponsorluğu ile 3 ana kategoride yılın en hakkaniyetli 28 ödülü İzmir'de buluşan şehir liderlerine takdim edildi!

 • Başkan Kocadon'a Yılın Doğa Dostu Şehri Ödülü Verildi
  20 Tem Başkan Kocadon'a Yılın Doğa Dostu Şehri Ödülü Verildi

  Yaşayan Şehirler Projesi ve Platformu’nun etkinliklerden “Şehir Ödülleri Türkiye 2018” İzmir’de düzenlenen tören ile sahiplerini buldu.

 • Çeşme'de Yelken Yarışları Bu Yılda Nefes Kesecek
  16 Tem Çeşme'de Yelken Yarışları Bu Yılda Nefes Kesecek

  Rüzgar açısından dünyada yelken ve yat yarışı yapılabilecek en iyi parkurlardan biri olan İzmir’in Çeşme ilçesinde yelken yarışları, 29 Ağustos-2 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilerek, Ege’nin iki yakası yelkenlilerle birleşecek.

 • Kartepe'de 20 Yıllık Hasret Bitiyor
  22 Haz Kartepe'de 20 Yıllık Hasret Bitiyor

  Kartepe Belediyesi tarafından yapımına başlanan Suadiyespor Halı Saha Tesisleri 75 günde tamamlanması planlanırken, 2 Milyon TL'lik yatırım yapılmış olacak.

 • EGİAD Danışma Kurulu Tarihi Merkez'de Yapıldı
  21 Haz EGİAD Danışma Kurulu Tarihi Merkez'de Yapıldı

  EGİAD Sosyal Kültürel Etkinlik Merkezi Danışma Kurulu'na Ev Sahipliği Yaptı

 • İzmir Festivali'nde Unutulmaz Celsus Gecesi
  11 Haz İzmir Festivali'nde Unutulmaz Celsus Gecesi

  Şef Rengim Gökmen Yönetimindeki İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ve Arkas Trio, 32. Uluslararası İzmir Festivali'nde konser verdi.

 • Arkas İle Petrol Ofisi İş Birliği Büyüyor
  01 Haz Arkas İle Petrol Ofisi İş Birliği Büyüyor

  Denizcilik sektöründe Türkiye'nin dünya ligindeki oyuncusu Arkas, gemilerinin 2,5 milyon litrelik madeni yağ ihtiyacını karşılamak için Türkiye'nin lider akaryakıt ve madeni yağ şirketi Petrol Ofisi'ni seçti.

 • Rekabet Kurulunda Sözlü Savunma
  02 May Rekabet Kurulunda Sözlü Savunma

  Rekabet Kurulunca, Ambarlı Limanı'nda faaliyet gösteren Mardaş Marmara Deniz İşletmeciliği AŞ'nin Limar Liman ve Gemi İşletmeleri AŞ tarafından devralınmasına ilişkin yürütülen nihai incelemede sözlü savunma toplantısı yapıldı.

 • Arkas ve M.a.t'ı Yelken Sevgisi Birleştirdi
  10 Şub Arkas ve M.a.t'ı Yelken Sevgisi Birleştirdi

  Türkiye'de ve yurt dışındaki yarışlarda başarıları ile anılan Arkas Sailing Team ve tekneleri pek çok yarışta öne çıkan M.A.T iş birliğine gidiyor.

 • DEÜ ve Arkas Holding Arasında Spor Ortaklığı Başlıyor
  01 Şub DEÜ ve Arkas Holding Arasında Spor Ortaklığı Başlıyor

  Dokuz Eylül Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Erdal Çelik, Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Bernard Arcas'ı ziyaret etti.

 • Geleceğin Hukukçuları Mesleği Uzmanlardan Dinliyor
  12 Ara Geleceğin Hukukçuları Mesleği Uzmanlardan Dinliyor

  Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Kalyoncu Law Academy (KLA), İstanbul Barosu Lojistik ve Taşıma Hukuku Komisyonu ile Gaziantep Barosu’nun girişimiyle organize edilen “Lojistik ve Taşıma Hukuku” Sempozyumu, HKÜ Hukuk Amfisinde gerçekleştirildi.

Advertisement