Son dakika Atila Sertel haberleri, Atila Sertel son dakika, son dakika Atila Sertel

Son Dakika Atila Sertel Haberleri

Son dakika Atila Sertel haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son atila sertel haberleri anında burada.


 • 02.07.2022 02 Tem 15:16 Atila Sertel: 'Şans Oyunları İki Yıldır Denetlenmiyor' Atila Sertel: "Şans Oyunları İki Yıldır Denetlenmiyor"

  CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Varlık Fonu tarafından 2020 yılı ağustos ayında Sisal-Şans ortak grubuna devredilen şans oyunlarının iki yıldır denetlenmediğini belirterek, "Sanki bilinçli olarak denetimden kaçılıyormuş izlenimi uyanıyor" dedi.

 • 01.07.2022 01 Tem 13:58 Atila Sertel, Ziraat Bankası Yönetimine Sordu: 'Demirören'e Verdiğiniz Krediyi Bana da Verir Misiniz?' Atila Sertel, Ziraat Bankası Yönetimine Sordu: "Demirören'e Verdiğiniz Krediyi Bana da Verir Misiniz?"

  CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Ziraat Bankası'nın bilanço ve hesaplarının görüşüldüğü TBMM'deki KİT Komisyonu’nda Demirören Grubu'na verilen 750 milyon dolarlık krediyi eleştirdi. 45 yılı aşkın süredir gazeteci olduğunu anımsatan Sertel, Ziraat Bankası Genel Müdürü Alpaslan Çakar’a “Medyanın içinden gelen bir insan olarak size gelsem, desem ki: ‘Bana iki yıl ödemesiz on yıl kredi verir misiniz” diye sordu. Ziraat Bankası Yönetim Kurulu üyesi Serruh Kaleli ise “Değerlendiririz. Bu normal bir hak” yanıtını verdi.

 • 30.06.2022 30 Haz 11:31 Atila Sertel: 'Eski TRT Genel Müdürü İbrahim Eren Son 6 Ayında Binin Üzerinde Anlaşma Yapmış' Atila Sertel: "Eski TRT Genel Müdürü İbrahim Eren Son 6 Ayında Binin Üzerinde Anlaşma Yapmış"

  TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı, CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel’in sorusu üzerine eski Genel Müdür İbrahim Eren’in görevden alınmadan önceki son 6 ayında 932’si haber paketi ve canlı yayın hizmeti, barter ve sponsorluk; 120’si program olmak üzere 1052 anlaşma yaptığını açıkladı. Sertel, “Üstelik 2021 yılında TRT tarafından yalnızca 5 ihale yapılmış. Yani binin üzerinde anlaşma yapılmış ancak yalnızca 5’i ihale yöntemiyle gerçekleştirilmiş. Sadece bu durum dahi TRT’nin parasının yandaşa aktarıldığının işaretidir” dedi.

 • 25.06.2022 25 Haz 12:00 Karşıyaka'da Semra Aksu Atletizm Parkı Açıldı Karşıyaka'da Semra Aksu Atletizm Parkı Açıldı

  Karşıyaka Belediyesi tarafından Mavişehir Mahallesi’nde 15 bin metrekarelik bir alan üzerine yapılan Semra Aksu Atletizm Parkı açıldı. Türk atletizminin efsane isimlerinden, "Rüzgarın Kızı" lakaplı Sema Aksu’nun adını taşıyan atletizm parkı, sporseverlere hizmet verecek.

 • 23.06.2022 23 Haz 14:48 TBMM Kit Komisyonu'nda 'İzmir Tarımı' Tartışması Çıktı, Atila Sertel Komisyonu İzmir'e Davet Etti TBMM Kit Komisyonu'nda 'İzmir Tarımı' Tartışması Çıktı, Atila Sertel Komisyonu İzmir'e Davet Etti

  Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) bilanço ve hesaplarının görüşüldüğü TBMM KİT Komisyonu toplantısında, İzmir’de uygulanan tarım modeli tartışma konusu oldu. AKP Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu’nun “İzmir Büyükşehir Belediyesi son zamanlarda tarıma ne gibi bir destek verdi? İzmir Büyükşehir Belediyesi mısır mı ekti, buğday mı ekti, arpa mı ekti? Ne ekti, onları bir ortaya çıkarın, biz de görelim” sözlerine yanıt veren CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, tüm komisyon üyelerini tarımsal kalkınmayı görmeleri için İzmir’e davet etti.

 • 22.06.2022 22 Haz 15:00 Basın Meslek Örgütleri, 'Medyaya Yeni Yaptırım' Düzenlemesine Karşı Ankara'da Bir Araya Geldi: 'Seçimlere Bir Yıl Kala Bu Yasanın Getirilmesi Manidar' Basın Meslek Örgütleri, "Medyaya Yeni Yaptırım" Düzenlemesine Karşı Ankara'da Bir Araya Geldi: "Seçimlere Bir Yıl Kala Bu Yasanın Getirilmesi Manidar"

  Basın meslek örgütleri; internet medyası ve sosyal medyaya yeni yaptırımlar öngören kanun teklifine karşı Ankara’da açıklama yaptı. Meslek örgütleri adına açıklama yapan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin, “Seçimlere bir yıl kala bu yasanını getirilmesi manidardır. Bu hapis cezaları, toplumu yıldırmak için getirilmiştir. Bu nasıl uygulanacaktır? Kime uygulanacaktır? Ve yine bu uygulama Yargıtay üyesinin TBMM’de söylediği gibi yargıda pek çok karmaşaya ve soruna yol açacaktır. Karmaşa ve keyfilik nasıl önlenecektir? Sorunları defalarca sorduk" dedi. Yasa teklifinin Anayasa'ya aykırı olduğunu söyleyen Bilgin, "Bu yasa temel insan haklarına, haberleşme özgürlüğüne, basın özgürlüğüne aykırıdır. Yani Anayasa’ya aykırıdır. Anayasa ile güvence altına alınan haklarımıza aykırıdır” diye konuştu.

 • 16.06.2022 16 Haz 12:13 Atila Sertel: Uydu Kiraları TL'ye Çevrilip Ödenebilir Seviyeye Çekilsin, Televizyonlar Yaşasın Atila Sertel: Uydu Kiraları TL'ye Çevrilip Ödenebilir Seviyeye Çekilsin, Televizyonlar Yaşasın

  TÜRKSAT’ın bilanço ve hesaplarının görüşüldüğü TBMM'deki KİT Komisyonu toplantısında, televizyon kanallarından dolar üzerinden alınan uydu kiralarının Türk lirasına çevrilmesi ve fiyatlarda indirime gidilmesi gündeme geldi. CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel’in önerisine MHP ve AKP milletvekilleri de destek verdi. Sertel, "Kiralar ödenebilir seviyeye çekilsin, televizyonlar yaşasın" dedi. Ancak TÜRKSAT Genel Müdürü Hasan Hüseyin Ertok, mevcut uygulamayı savundu.

 • 10.06.2022 10 Haz 13:46 Atila Sertel: Türkiye Şeker Fabrikaları, Sıcak Çaya Düşmüş Kesme Şeker Gibi Eriyor Atila Sertel: Türkiye Şeker Fabrikaları, Sıcak Çaya Düşmüş Kesme Şeker Gibi Eriyor

  CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, 15 fabrikası özelleştirilen, faaliyetlerini kalan 15 fabrika ile sürdüren Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.’nin 2019 ve 2020 yılları için 1 milyar liraya yakın zarar açıkladığını ve şirketin öz sermayesinin eksi 1 milyar 71 milyona düştüğünü söyledi. Sertel, "Türkiye Şeker Fabrikaları, sıcak çaya düşmüş kesme şeker gibi eriyor" dedi.

 • 10.06.2022 10 Haz 12:56 Atila Sertel Yeni Görüntü Paylaştı. O Araç Meclis'e Alınmamış Atila Sertel Yeni Görüntü Paylaştı. O Araç Meclis'e Alınmamış

  CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, TBMM'nin Dikmen kapısında fotoğrafını çektiği ve arka camında “Son Padişah RTE” yazılı özel plakalı araçla ilgili yeni bir görüntü paylaştı. TBMM İdare Amiri Erkan Haberal'ın Sertel'e gönderdiği güvenlik kamerası kaydında, o aracın Meclis’e alınmadan çıkışa yönlendirildiği görüldü.

 • 10.06.2022 10 Haz 12:50 AK Parti'li Aydemir: 'Alevi, Sünni kardeş' AK Parti'li Aydemir: "Alevi, Sünni kardeş"

  AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, "Alevi, Sünni kardeş. Hazreti Ali bizim kalbimizin en özel yerinde duruyor ama bunlar Aleviliği bir yere aday olamama gerekçesi olarak gösteriyorlar.

 • 09.06.2022 09 Haz 20:38 TBMM Genel Sekreterliğinden CHP'li Sertel'in sosyal medyadaki iddiasına yanıt Açıklaması TBMM Genel Sekreterliğinden CHP'li Sertel'in sosyal medyadaki iddiasına yanıt Açıklaması

  TBMM Genel Sekreterliği, yabancı plakalı araçla ve kayıtsız ziyaretçi olarak gelen aracın, Meclise girmeden nizamiye noktasından çıkış yapmasının sağlandığını bildirdi.

 • 09.06.2022 09 Haz 11:10 Atila Sertel: Meclis'e Üzerinde Atatürk Resmi Bulunan Tişört ile Girmek Yasak Ama Padişahlığını İlan Ettikleri Rte Yazısı ile Girmek Serbest Atila Sertel: Meclis'e Üzerinde Atatürk Resmi Bulunan Tişört ile Girmek Yasak Ama Padişahlığını İlan Ettikleri Rte Yazısı ile Girmek Serbest

  CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, arka camında 'Son Padişah RTE' yazan özel plakalı bir aracın TBMM’den çıkarken çektiği fotoğrafını paylaştı ve "Meclis’e üzerinde Atatürk resmi bulunan tişört ile girmek yasak ama padişahlığını ilan ettikleri RTE yazısı ile girmek serbest" dedi.

 • 08.06.2022 08 Haz 15:47 Tgs Ankara Şubesi: 'İstediğiniz Tek Sesli Basını Yaratamayacaksınız, Bizi Bu Ablukalarla Propaganda Yapmaya Zorlayamayacaksınız' Tgs Ankara Şubesi: "İstediğiniz Tek Sesli Basını Yaratamayacaksınız, Bizi Bu Ablukalarla Propaganda Yapmaya Zorlayamayacaksınız"

  Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) Ankara Şubesi, son dönemde aldığı ceza kararlarıyla tartışma yaratan RTÜK’ü protesto etti. TGS Ankara Şube Bakanı Esra Koçak, “İstediğiniz tek sesli basını yaratamayacaksınız. Bugüne kadar kimsenin propagandasını yapmadık, sadece gazetecilik yaptık. Bizi bu ablukalarla propaganda yapmaya zorlayamayacaksınız. Biz gazeteciyiz, işimizi yapacağız. Bundan da bir adım geri gitmeyeceğiz. Çünkü biliyoruz ki gazetecilik suç değildir” dedi.

 • 08.06.2022 08 Haz 13:20 Atila Sertel: 'Botaş Yöneticileri Kendi Kendilerine Para Ödülü Vermiş' Atila Sertel: "Botaş Yöneticileri Kendi Kendilerine Para Ödülü Vermiş"

  CHP İzmir Milletvekili ve KİT Komisyonu üyesi Atila Sertel, “2 bin 991 personelin olduğu BOTAŞ’ta aralarında müdür ve daire başkanlarının da olduğu yönetici pozisyonundaki 171 kişi para ile ödüllendirilirken, bazı personele sadece başarı belgesi verilmiş, geriye kalan 2 bin 599 işçi ise tabiri yerindeyse avuçlarını yalamış. Ödül komisyonunda yer alan bazı üst düzey yöneticiler de kendi kendilerini ödüllendirmiş” dedi.

 • 06.06.2022 06 Haz 17:48 CHP Milletvekilleri Atila Sertel ve Özkan Yalım, Banaz'ı ziyaret etti CHP Milletvekilleri Atila Sertel ve Özkan Yalım, Banaz'ı ziyaret etti

  CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel ve CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, Banaz ilçesinde incelemelerde bulundu.

 • 05.06.2022 05 Haz 15:42 Usta Karikatürist Latif Demirci Vefat Etti Usta Karikatürist Latif Demirci Vefat Etti

  ‘Press Bey ve Media Hanım', 'Muhlis Bey', 'Mithat ve Mirsat' ile 'Arap Kadri' gibi unutulmaz tiplemelere hayat veren usta karikatürist Latif Demirci (61) yaşamını yitirdi.

 • 31.05.2022 31 May 19:25 TBMM Kit Komisyonu'nda 'Atama' Tartışması. CHP Milletvekilleri, Kararnameyle Atanmayan Esk Genel Müdürü'nün Toplantıya Katılamayacağını Söyledi ve... TBMM Kit Komisyonu'nda 'Atama' Tartışması. CHP Milletvekilleri, Kararnameyle Atanmayan Esk Genel Müdürü'nün Toplantıya Katılamayacağını Söyledi ve...

  TBMM KİT Komisyonu’nun CHP’li üyeleri, Et ve Süt Kurumu’nun (ESK) hesaplarının denetimi için yapılan toplantıda, Mustafa Kayhan’ın ESK Genel Müdürü olarak atanmasına ilişkin kararnamenin Resmi Gazete’de yayınlanmadığına dikkat çekti ve Kayhan’ın toplantıya katılmasına itiraz etti. Kayhan, atamasının Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yapıldığını söyledi. CHP milletvekilleri, komisyon toplantısını terk etti.

 • 28.05.2022 28 May 14:27 Gazeteci Ziynet Sertel Mezarı Başında Anıldı Gazeteci Ziynet Sertel Mezarı Başında Anıldı

  İzmirli gazeteci Ziynet Sertel, vefatının birinci yıl dönümünde mezarı başında anıldı. Eşini anarken güçlükle ayakta duran CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, "Eksikliği çok büyük. Anlatmak mümkün değil. İstiyoruz ki Türkiye güzel günler görsün. İstiyoruz ki bizim çocuklarımız, gençlerimiz, gelecek nesiller sıkıntı çekmesin. Onun için bu mücadele beni ayakta tutuyor. Siyasi mücadele ile ayakta durdum ve duracağım" dedi.

 • 28.05.2022 28 May 12:24 TBMM Kit Komisyonu'nda 'Trt'nin Bandrol Ücretlerindeki Artış' Tartışma Yarattı... Atila Sertel: 'Milletin Sırtına Kambur Olmuşsunuz' TBMM Kit Komisyonu'nda 'Trt'nin Bandrol Ücretlerindeki Artış' Tartışma Yarattı... Atila Sertel: "Milletin Sırtına Kambur Olmuşsunuz"

  TBMM KİT Komisyonu’nda, TRT’nin bandrol ücretlerine yapılan artış tartışma yarattı. TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı’nın “TRT’nin kamu paylarından yararlanması son derece anlamlı, son derece makul” açıklamasına tepki gösteren CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, 2004-2020 yılları arasında halkın cebinden TRT’ye 10 milyar 800 milyon dolar çıktığını belirterek, “Siz halkın cebine elinizi sokmuşsunuz, milletin sırtına kambur olmuşsunuz” dedi.

 • 27.05.2022 27 May 13:09 TRT Yönetim Kurulu Üyeleri, TBMM'deki Komisyon Toplantısına Gelmedi, Tartışma Çıktı... CHP'li Sertel: 'Hepsi Birden Hastalanıp Rapor Alıyorlar' TRT Yönetim Kurulu Üyeleri, TBMM'deki Komisyon Toplantısına Gelmedi, Tartışma Çıktı... CHP'li Sertel: "Hepsi Birden Hastalanıp Rapor Alıyorlar"

  TBMM’de, TRT’nin bilanço ve hesaplarının görüşüldüğü TBMM'deki KİT Komisyonu toplantısında, yönetim kurulu başkanı ve yönetim kurulu üyelerinden bazılarının katılmaması nedeniyle tartışma çıktı. CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, "2021 yılı itibarıyla 27 bin lirayı ceplerine koyuyorlar ama böyle önemli bir toplantıya gelince, hepsi birden ne yazık ki rapor alıyor” dedi.

 • 26.05.2022 26 May 13:21 TBMM Kit Komisyonu'nda AKP'li Vekillerin 'Halk Zenginleşti' Sözleri Tartışma Yarattı. CHP'li Sertel: 'Millet Aç, Nerede Yaşıyorsunuz?' TBMM Kit Komisyonu'nda AKP'li Vekillerin 'Halk Zenginleşti' Sözleri Tartışma Yarattı. CHP'li Sertel: "Millet Aç, Nerede Yaşıyorsunuz?"

  CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Türkiye Kömür İşletmeleri’nin (TKİ) hesap ve bilançolarının görüşüldüğü TBMM KİT Komisyonu'nda ücretsiz dağıtılan kömür miktarı ve aile sayısının 4 yılda neden düştüğünü sordu. AKP milletvekilleri Nevzat Ceylan ve Kemal Çelik’in “Halkımız zenginleşti” demesi üzerine tartışma yaşandı. Sertel, "Millet aç, millet susuz, millet yoksulluk içinde kıvranıyor görmüyor musunuz? Doğalgazları kesiliyor. 4 milyon insanın elektriği kesiliyor, nasıl zenginleşti Kemal Bey? Nerede yaşıyorsunuz?” diye tepki gösterdi.

 • 20.05.2022 20 May 11:41 CTE'den infaz ve koruma memurlarının tayinlerine ilişkin iddiaya yalanlama CTE'den infaz ve koruma memurlarının tayinlerine ilişkin iddiaya yalanlama

  ADALET Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTE), bazı medya kuruluşlarıyla sosyal medyadaki infaz ve koruma memurlarının tayinlerinin ödenek yetersizliği nedeniyle durdurulduğuna yönelik iddianın gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

 • 19.05.2022 19 May 14:26 İzmir'de 19 Mayıs Coşkusu İzmir'de 19 Mayıs Coşkusu

  İzmir'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 103. yıl dönümü kutlamaları coşkulu başladı. Atatürk Anıtı'na çelenk sunulurken, resmi tören yapıldı, kutlamalar gençlerin çeşitli gösterileriyle sürdü.

 • 19.05.2022 19 May 12:46 Atila Sertel, İnfaz ve Koruma Memurlarının Ödenek Yetersizliği Nedeniyle Aylardır Tayin Yerlerine Gönderilemediği İddiasını TBMM'ye Taşıdı Atila Sertel, İnfaz ve Koruma Memurlarının Ödenek Yetersizliği Nedeniyle Aylardır Tayin Yerlerine Gönderilemediği İddiasını TBMM'ye Taşıdı

  CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, cezaevlerinde görev yapan yüzlerce infaz ve koruma memurunun tayin edildikleri yerlere ödenek yetersizliği nedeniyle aylardır gönderilemediği iddiasını TBMM'ye taşıdı. Sertel, "Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a sesleniyorum. Bu arkadaşlarımızın tayini çıkmış olmasına rağmen bekletilmelerinin gerekçesi nedir" dedi.

 • 18.05.2022 18 May 14:25 Atila Sertel, Yakıt Tüketimi Yüzde 82 Artan PTT Makam Araçlarına Takip Cihazı Takılmasını Önerdi. Atila Sertel, Yakıt Tüketimi Yüzde 82 Artan PTT Makam Araçlarına Takip Cihazı Takılmasını Önerdi.

  PTT Genel Müdürlüğü'ne ait 110 makam aracının tükettiği akaryakıt, TBMM'de gündem oldu. CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel; 2020 yılında 64 bin 516 litre akaryakıt kullanıldığını, 2021 yılında kullanımın yüzde 82'lik artışla 117 bin 742 litreye ulaştığını açıkladı. Sayıştay'ın raporlarında makam araçlarının "tatil günlerinde de kullanıldığı" yönünde bulgular yer aldığına işaret eden Sertel, özel amaçlı kullanımların önüne geçmek için makam araçlarına GPRS cihazı takılması önerisini yineledi. PTT Genel Müdürü Hakan Gülten ise "Benim de nereye gittiğim açık. Böyle, bu kadar bir gündem konusuysa bu, bizim için hiç problem değil” dedi.

 • 16.05.2022 16 May 13:21 Hasan Tahsin Unutulmadı Hasan Tahsin Unutulmadı

  İzmir’in işgali sırasında direnişin kıvılcımını ateşleyen şehit Gazeteci Hasan Tahsin, Konak’taki “İlk Kurşun Anıtı” önünde düzenlenen törenle anıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Kimsenin kuşkusu olmasın. İzmir, ahde vefanın şehridir. Üzerimize düşen vazifeyi yerine getirmeye kararlılıkla ve sonuna kadar devam edeceğiz” dedi.

 • 16.05.2022 16 May 11:51 Son dakika haberleri: Gazeteci Hasan Tahsin, şehit edilişinin 103. yılında anıldı Son dakika haberleri: Gazeteci Hasan Tahsin, şehit edilişinin 103. yılında anıldı

  Son dakika haberleri: İzmir'in işgali sırasında Yunan askerlerine ilk kurşunu sıkan gazeteci Hasan Tahsin, şehit edilişinin 103. yılında düzenlenen törenle anıldı.

 • 15.05.2022 15 May 12:06 Kegm Genel Müdürü, 2 Bilişim Uzmanına Aylık Toplam 81 Bin TL Ücret Ödenmesini Savundu: 'İş İlanına Çıktık, Şartları Sağlayan Kimsenin Başvurusu... Kegm Genel Müdürü, 2 Bilişim Uzmanına Aylık Toplam 81 Bin TL Ücret Ödenmesini Savundu: "İş İlanına Çıktık, Şartları Sağlayan Kimsenin Başvurusu...

  Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'ne (KEGM) aylık toplam 81 bin TL ücretle iki bilişim uzmanı alınması konusu TBMM'de gündeme geldi. CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'in gündeme getirdiği konu KİT Üst Komisyonu toplantısında tartışıldı. KEGM Genel Müdürü Durmuş Ünivar, yüksek ücretler ödeyerek istihdam ettikleri, biri tarım lisesi mezunu, diğeri bilgisayar ön lisans mezunu iki uzmanla ilgili, “TÜRKSAT'tan aldığımız hizmetle ilgili yine söylemek isterim ki biz iki yazılım mühendisi ilanına bu işten önce çıkmıştık. Şartları sağlayan hiçbir kimsenin başvurusu İŞKUR'dan bize düşmedi” dedi.

 • 14.05.2022 14 May 13:51 DSP'den Ayrılan İzmir İl Başkanı ve 3 İlçe Başkanı CHP'ye Geçti. Deniz Yücel: 'Tek Adam Ülkede Kaos Çıkararak Tükenmiş İktidarını Kurtarma Derdinde' DSP'den Ayrılan İzmir İl Başkanı ve 3 İlçe Başkanı CHP'ye Geçti. Deniz Yücel: "Tek Adam Ülkede Kaos Çıkararak Tükenmiş İktidarını Kurtarma Derdinde"

  Eski DSP İzmir İl Başkanı Ramazan Solmaz ile DSP'den istifa eden üç ilçe başkanı CHP'ye geçti. Rozet takma töreninde konuşan CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Gezi Parkı Davası'ndaki mahkumiyet kararlarına ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na verilen cezalara tepki gösterdi. Yücel, "Tek adam, ekonomik krizi, hayat pahalılığını, işsizliği ve birçok sorunu konuşturmamak için ülkede kaos çıkararak, fiilen bitmiş ve tükenmiş iktidarını kurtarma derdinde" dedi.

 • 12.05.2022 12 May 13:19 CHP'li Sertel: 'Türkiye Denizcilik İşletmeleri Yönetiminde Sadece Bir Kişinin Denizcilikle İlgisi Var' CHP'li Sertel: "Türkiye Denizcilik İşletmeleri Yönetiminde Sadece Bir Kişinin Denizcilikle İlgisi Var"

  CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Türkiye Denizcilik İşletmeleri'nin (TDİ) 7 kişiden oluşan yönetim kurulunda yalnızca bir kişinin denizcilik ile ilgili bölümden mezun olduğunu belirterek, TDİ tarafından özelleştirilen limanlarda da yönetim kurulu üyeliklerine AKP'li isimler ile Cumhurbaşkanlığı çalışanlarının atandığını dile getirdi. Sertel, "Her biri 100’e bin lirayı ceplerine koyuyorlar, yol ve harcırah ücreti alıyorlar. Çok güzel bir yaşam sürüyorlar" dedi.

 • 11.05.2022 11 May 17:14 Sertel'den '5 Yılda 31,6 Milyon Metrekare Alan Mayından Temizlendi' Diyen Oktay'a: 'Bu Alanları Yol Geçen Hanına Çevirmek İçin mi Temizledik?' Sertel'den '5 Yılda 31,6 Milyon Metrekare Alan Mayından Temizlendi' Diyen Oktay'a: "Bu Alanları Yol Geçen Hanına Çevirmek İçin mi Temizledik?"

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, son 5 yılda yaklaşık 31,6 milyon metrekare alanın mayından temizlendiğini, tarım ve hayvancılığa açılmasına yönelik çalışmaların sürdüğünü açıkladı. CHP'li Sertel ise bu alanlardan sığınmacıların elini kolunu sallayarak geçtiğini belirterek, "Bu mayınlı alanlar temizlenirken amaç hayvancılığa, tarıma açmak mıydı ki şu anda herhangi bir faaliyet yok, yoksa bu mayınlı alanların temizlenmesi bize bir direktif olarak verilmiş ve biz o alanları yol geçen hanına çevirmek için mi temizledik?" dedi.

 • 09.05.2022 09 May 11:25 CHP'li Sertel'den Bahçeli'ye: 'Verdiğiniz Sözü Tutun' CHP'li Sertel'den Bahçeli'ye: "Verdiğiniz Sözü Tutun"

  CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, infaz koruma memurlarının güvenlik hizmeti sınıfına alınması ve itfaiyeciliğin meslek olarak kabul edilmesi için MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye "Sözünüzü tutun" çağrısı yaptı. Bahçeli ile 5,5 ay önce görüştüğünü belirten Sertel, "O gün yanınızda oturan grup başkanvekillerinize dönmüş ‘Bu konuda çalışma yapın’ demiştiniz. Aradan 5 ay geçti, bu konuyu yeniden gündeme neden getirmediniz? Sizden ve tek adamdan çölde günlerce susuz kalsam bir yudum su istemem ama bu toplumsal bir sorun. Verdiğiniz sözü tutun" dedi.

 • 08.05.2022 08 May 12:27 Müjdat Gezen, 62'nci Sanat Yılını Torbalı'da Kutladı Müjdat Gezen, 62'nci Sanat Yılını Torbalı'da Kutladı

  Usta oyuncu Müjdat Gezen, 1990’lı yılların başında fahri hemşehrisi ilan edildiği İzmir'in Torbalı İlçesi'ne bu kez "Baba- Kız" adlı yeni oyununu sahnelemek için geldi. 62'nci sanat yılını Torbalı'da kutlayan Gezen, gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gezen zaman zaman gözyaşlarına hakim olamadı.

 • 23.04.2022 23 Nis 19:18 CHP İzmir'den 23 Nisan Kutlaması. Deniz Yücel: 'Tek Adam Yönetimine Karşı 'Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir' Diyoruz' CHP İzmir'den 23 Nisan Kutlaması. Deniz Yücel: "Tek Adam Yönetimine Karşı 'Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir' Diyoruz"

  CHP İzmir İl Başkanlığı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla tören düzenledi. İl Başkanı Deniz Yücel, "Tek adam yönetimine, her şeyi ben bilirim anlayışına, saray ve saltanat meraklılarının iktidarına karşı 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' diyoruz" dedi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ise "Meclisi yaşatmak, milletimizin kayıtsız şartsız egemenliğini yaşatmaktır. Bu nedenle ona sonsuza kadar sahip çıkacağız" diye konuştu.

 • 22.04.2022 22 Nis 23:11 Karşıyaka'da 'İfade Özgürlüğü' Paneli... Gazeteci Kabaş: Özgürlüğünüze Sahip Çıkın Karşıyaka'da 'İfade Özgürlüğü' Paneli... Gazeteci Kabaş: Özgürlüğünüze Sahip Çıkın

  Sosyal medya paylaşımı nedeniyle yargılanan ve bir süre tutuklu kalan gazeteci Sedef Kabaş, “Tek gücümüz sizsiniz; sizden aldığımız güçle, soru sormaya, söz söylemeye, eleştirmeye, yazmaya devam edebiliriz. O yüzden basın özgürlüğü, basın mensuplarının bireysel özgürlüğü değil aslında birebir halkın yöneticilere, güç sahiplerine; bizim üzerimizden hesap sorma, istediğini öğrenme özgürlüğüdür. Lütfen bu özgürlüğünüze sahip çıkınız” dedi.

 • 03.04.2022 03 Nis 15:59 Son dakika haberi | Hakkari'de şehit olan Asteğmen Kupşen İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı Son dakika haberi | Hakkari'de şehit olan Asteğmen Kupşen İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı

  Gelen son dakika haberlerine göre Hakkari'nin Derecik ilçesinde devriye görevi sırasında dengesini kaybederek Hacıbey Çayı'na düşen ve arama çalışmalarında naaşına ulaşılan şehit Piyade Asteğmen Abdullah Kürşat Kupşen'in (25) cenazesi İzmir'de toprağa verildi.

 • 09.03.2022 09 Mar 16:59 CHP'li Sertel: 'Vatandaşın yaşam standardı oldukça gerilemiş durumda' CHP'li Sertel: "Vatandaşın yaşam standardı oldukça gerilemiş durumda"

  CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, vatandaşın yaşam standardının oldukça gerilemiş durumda olduğunu söyledi.

 • 03.03.2022 03 Mar 18:05 CHP Esnaf Masası 12 vekille Gümüşhane'de CHP Esnaf Masası 12 vekille Gümüşhane'de

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba başkanlığında 12 milletvekili CHP Esnaf Masası heyeti olarak Gümüşhane'de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

 • 03.03.2022 03 Mar 14:02 CHP heyeti Bayburt'ta CHP heyeti Bayburt'ta

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) esnaf masası 14 milletvekili ile Bayburt'ta biz dizi temaslarda bulundu.

 • 31.01.2022 31 Oca 17:02 İzmir Valisi Köşger: Normal servis ve yoğun bakım yatak sayılarında bir olumsuzluk yok İzmir Valisi Köşger: Normal servis ve yoğun bakım yatak sayılarında bir olumsuzluk yok

  İZMİR Valisi Yavuz Selim Köşger, hastanelerin yoğun bakımlarının tamamen dolduğu iddiaları üzerine "Hem normal servis hem yoğun bakım servislerinde yatak sayılarında bir olumsuzluk yok" dedi.

 • 13.12.2021 13 Ara 14:57 Son dakika haberleri! Dışişleri ile Kültür ve Turizm bakanlıklarının 2022 yılı bütçeleri TBMM Genel Kurulunda Son dakika haberleri! Dışişleri ile Kültür ve Turizm bakanlıklarının 2022 yılı bütçeleri TBMM Genel Kurulunda

  Gelen son dakika haberine göre TBMM Genel Kurulunda Dışişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile bağlı kurumların 2022 yılı bütçeleri görüşmeleri devam ediyor.

 • 03.12.2021 03 Ara 10:11 Marmaris Belediyesi'nin standı fuarda yoğun ilgi görüyor Marmaris Belediyesi'nin standı fuarda yoğun ilgi görüyor

  - Marmaris Belediyesi'nin standı fuarda yoğun ilgi görüyor İzmir Travel Turkey 22 şehir, 5 ülkeden 500'e yakın katılımcıyla 15. kez kapılarını açtı.

 • 01.12.2021 01 Ara 10:49 İzmir Gazeteciler Cemiyeti'nden DHA'ya ödül İzmir Gazeteciler Cemiyeti'nden DHA'ya ödül

  Muhabiri Mustafa Köprülü, "Futbola kadın eli değdi" başlıklı haberiyle, "Spor Haberi" kategorisinde elde ettiği birincilik ödülünü Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'nun elinden aldı.

 • 26.11.2021 26 Kas 17:16 CHP'li vekili dinleyen Devlet Bahçeli, MHP'nin reddettiği teklif için yeni bir talimat verdi CHP'li vekili dinleyen Devlet Bahçeli, MHP'nin reddettiği teklif için yeni bir talimat verdi

  İnfaz ve koruma memurlarının 'emniyet hizmetleri sınıfına' dahil edilmesi için verdiği kanun teklifi, AK Parti ve MHP oylarıyla reddedilen CHP'li Atila Sertel yaptığı teklifte sürdürdüğü ısrarından geri adım atmadı. Meclis'te Bahçeli'nin yanına giden Sertel, teklif için destek talep etti. Sertel, Bahçeli'nin her iki önerisine de olumlu baktığını ve Grup Başkanvekillerine talimat verdiğini aktardı.

 • 10.11.2021 10 Kas 10:13 Son dakika magazin haberleri! Gündemdeki magazin olayları / 10.11.2021 Son dakika magazin haberleri! Gündemdeki magazin olayları / 10.11.2021

  Şarkıcı Alişan ile evlendikten sonra setlere ara veren Buse Varol, Camdaki Kız ile ekranlara dönüyor, Hande Erçel sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarla beğeni butonunu çökertti gibi son dakika magazin haberleri burada yer almaktadır.

 • 10.11.2021 10 Kas 08:27 Üç Kuruş dizisi için RTÜK'e şikayet yağıyor Üç Kuruş dizisi için RTÜK'e şikayet yağıyor

  Yayın hayatına henüz başlayan Üç Kuruş dizisi, Roman vatandaşlara karşı ayrımcı ve aşağılayıcı söylemler içerdiği gerekçesiyle Radyo ve Televizyon Üst Kuruluna şikayet edildi.

 • 18.10.2021 18 Eki 10:37 Gaziemir'de 5 günlük Cumhuriyet Bayramı kutlaması Gaziemir'de 5 günlük Cumhuriyet Bayramı kutlaması

  Cumhuriyet'in ilanının 98. yılı Gaziemir Belediyesi'nin düzenleyeceği ve 5 gün boyunca sürecek etkinliklerle coşkuyla kutlanacak.

 • 24.09.2021 24 Eyl 09:11 Ziynet Sertel'in adı Bornova'da yaşayacak Ziynet Sertel'in adı Bornova'da yaşayacak

  Geride bıraktığımız Mayıs Ayı'nda yaşamını yitiren İzmirli gazeteci Ziynet Sertel'in adı Bornova'da yaşayacak.

 • 23.09.2021 23 Eyl 11:10 Karşıyaka'da 'Bekir Coşkun' heykeli açıldı Karşıyaka'da 'Bekir Coşkun' heykeli açıldı

  Usta Yazar Bekir Coşkun'un 18 Ekim 2020'deki vefatının ardından heykelini yaptırma sözü veren Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, sözünü tuttu.

 • 11.08.2021 11 Ağu 14:56 Efsane Başkan'ın mirası emin ellerde Efsane Başkan'ın mirası emin ellerde

  Bir döneme damgasını vurmuş, Gültepe'nin efsane Belediye Başkanı Aydın Erten'i sevenleri ve dostları bu yıl da unutmadı. Erten, 21. ölüm yıldönümünde kabri başında anıldı.

 • 03.08.2021 03 Ağu 20:28 CHP milletvekilleri BERTO'yu ziyaret etti CHP milletvekilleri BERTO'yu ziyaret etti

  CHP İzmir milletvekilleri, Bergama Ticaret Odasında (BERTO) oda başkanlarıyla bir araya geldi.

 • 14.07.2021 14 Tem 20:37 AK Parti'li Kırkpınar: 'Terör örgütüne can suyu olmak için hızlı şekilde ilerleyen bir CHP var' AK Parti'li Kırkpınar: "Terör örgütüne can suyu olmak için hızlı şekilde ilerleyen bir CHP var"

  AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, CHP'nin "can çekişen terör örgütüne, can suyu olmak için hızlı şekilde ilerlediğini" söyledi.

 • 14.07.2021 14 Tem 17:28 MHP'li Kaşıkçı'dan CHP'li Sertel'e 'Türkgün' tepkisi Açıklaması MHP'li Kaşıkçı'dan CHP'li Sertel'e "Türkgün" tepkisi Açıklaması

  MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'in, "Türkgün gazetesinin, Ziraat Bankasından 13 milyon 495 bin lira reklam ücreti aldığı" iddiasına tepki göstererek, "Türkgün gazetesinin Ziraat Bankasından aldığı reklam geliri 380 bin lira. Faturaları da mevcut.

 • 07.07.2021 07 Tem 16:23 Başkan Ataç muhtarlar ve esnafla birlikte Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti Başkan Ataç muhtarlar ve esnafla birlikte Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti

  Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Tepebaşı'nın mahalle muhtarları, kahveciler ve lokantacılar meslek odalarından temsilciler ile birlikte Ankara'ya giderek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.

 • 17.06.2021 17 Haz 16:55 CHP Grup Başkanvekili Altay, gündemi değerlendirdi Açıklaması CHP Grup Başkanvekili Altay, gündemi değerlendirdi Açıklaması

  CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, İzmir HDP İl Başkanlığına yapılan saldırıyı kınadıklarını bildirdi.

 • 10.06.2021 10 Haz 11:52 Çift maaş aldığını doğruladı! TRT Genel Müdürü: TRT'den 15.000, Türksat'tan 14.500 lira alıyorum Çift maaş aldığını doğruladı! TRT Genel Müdürü: TRT'den 15.000, Türksat'tan 14.500 lira alıyorum

  TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, Meclis KİT Komisyonu'nda kendisine sorulan soruları yanıtladı. İki maaş konusu açıklığa kavuştu. Eren, TRT'den 15 bin, Türksat'tan ise 14.500 lira ücret aldığını kabul ederken "TRT'de çift maaş alan başka kimse yok" dedi.

 • 01.06.2021 01 Haz 18:38 TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulu

  AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı "bebek katili (Binyamin) Netanyahu'ya benzetmesinin kabul edilemez olduğunu" belirterek "Kendisinin, bunu ifade ettikten sonra Sayın Cumhurbaşkanımızın doğduğu,...

 • 28.05.2021 28 May 19:24 GAZETECİ ZİYNET SERTEL SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI GAZETECİ ZİYNET SERTEL SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

  CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Atila Sertel'in bir süredir tedavi gördüğü kanser hastalığından yaşamını yitiren eşi gazeteci Ziynet Sertel (61), CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

 • 28.05.2021 28 May 17:49 Vekil Sertel'in gazeteci eşi son yolculuğuna uğurlandı Vekil Sertel'in gazeteci eşi son yolculuğuna uğurlandı

  Vekil Sertel'in gazeteci eşi son yolculuğuna uğurlandı Kılıçdaroğlu, cenaze törenine katıldı Bir süredir kanser tedavisi gören ve dün akşam hayatını kaybeden Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Atila Sertel'in eşi Gazeteci Ziynet Sertel (61), CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun...

 • 28.05.2021 28 May 00:19 Gazeteci Ziynet Sertel kansere yenik düştü Gazeteci Ziynet Sertel kansere yenik düştü

  CHP İzmir Milletvekili, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Atila Sertel'in eşi gazeteci Ziynet Sertel (61), bir süredir kanser nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

 • 28.05.2021 28 May 00:10 CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel'in eşi Ziynet Sertel hayatını kaybetti CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel'in eşi Ziynet Sertel hayatını kaybetti

  CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel'in eşi Ziynet Sertel'in bir süreden bu yana mücadele ettiği hastalığa yenik düştü. Ziynet Sertel, bugün Bornova'daki Fidanlık Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek. Cenazeye CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılacağı öğrenildi.

 • 27.05.2021 27 May 23:59 GÜNDEM ÖZETİ / 28 Mayıs 2021 GÜNDEM ÖZETİ / 28 Mayıs 2021

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'in eşi, gazeteci yazar Ziynet Sertel için Bornova Fidanlık Camii'nde ikindi namazını müteakip düzenlenecek cenaze törenine katılacak.

 • 23.05.2021 23 May 13:21 Altınordu ile Altay arasındaki TFF 1. Lig play-off finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak Altınordu ile Altay arasındaki TFF 1. Lig play-off finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak

  TFF 1. Lig'de Altınordu ile Altay'ın 26 Mayıs Çarşamba günü karşılaşacağı play-off finalinin oynanacağı yer belli oldu.

 • 18.05.2021 18 May 12:05 Altay finale yakın Altay finale yakın

  TFF 1'inci Lig'de Play-Off yarı final ilk maçında evinde İstanbulspor'u 3-2 mağlup eden Altay, cumartesi günü deplasmanda oynayacağı rövanş karşılaşması öncesi avantajı eline aldı.

 • 15.05.2021 15 May 20:07 Son dakika: Gazeteci Hasan Tahsin şehit edilişinin 102. yılında anıldı Son dakika: Gazeteci Hasan Tahsin şehit edilişinin 102. yılında anıldı

  Son dakika gündem haberi... İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC), İzmir'in işgali sırasında Yunan askerlerine ilk kurşunu sıkan gazeteci Hasan Tahsin'i şehit edilişinin 102. yılında andı.

 • 15.05.2021 15 May 14:28 Son dakika haber | Şehit gazeteci Hasan Tahsin unutulmadı Son dakika haber | Şehit gazeteci Hasan Tahsin unutulmadı

  Edinilen son dakika haberine göre 15 Mayıs 1919 tarihinde İzmir'in işgali sırasında, işgal kuvvetlerine karşı ilk kurşunu atarak ulusal direnişi başlatan ve şehit edilen Gazeteci Hasan Tahsin, ölümünün 102. yılında meslektaşları tarafından Konak'taki anıtı önünde anıldı.

 • 19.04.2021 19 Nis 18:13 Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur son yolculuğuna uğurlandı Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur son yolculuğuna uğurlandı

  Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur son yolculuğuna uğurlandı Solunum rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybeden İzmir'in Torbalı ilçesi Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur, için cenaze töreni düzenlendi.

 • 19.04.2021 19 Nis 15:35 Koronavirüsten ölen Çiğli Belediye Başkan Yardımcısı, toprağa verildi Koronavirüsten ölen Çiğli Belediye Başkan Yardımcısı, toprağa verildi

  İZMİR'de bir süredir koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Çiğli Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Avdan, gözyaşları arasında toprağa verildi.

 • 16.04.2021 16 Nis 09:35 Depremzedeler İZDEDA çatısı altında örgütlendi Depremzedeler İZDEDA çatısı altında örgütlendi

  İzmir'de 30 Ekim depreminden etkilenen vatandaşlar, İzmir Depremzedeleri Dayanışma Derneği kurdu.

 • 14.04.2021 14 Nis 18:33 İlk Türk denizcilerinden Çaka Bey'in büstü açıldı İlk Türk denizcilerinden Çaka Bey'in büstü açıldı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ilk Türk denizcilerinden Çaka Bey büstünün açılışını yaptı.

 • 11.04.2021 11 Nis 21:17 Kars Valiliği, CHP'li Sertel'in iddialarını yalanladı Açıklaması Kars Valiliği, CHP'li Sertel'in iddialarını yalanladı Açıklaması

  Kars Valiliği, CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'in Kars'ta yaptığı açıklamaların gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

 • 11.04.2021 11 Nis 14:47 AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, 'CHP heyeti Kars'ta hezimete uğradı' AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, "CHP heyeti Kars'ta hezimete uğradı"

  AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, kentte bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)'nin sözde heyetinin kentteki yatırımlar karşısında başlarının döndüğünü belirtti.

 • 07.03.2021 07 Mar 15:35 Buca Belediyesinden 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sergisi Buca Belediyesinden 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sergisi

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Buca Belediyesi, birbirinden yetenekli 10 kadın fotoğrafçının 25 ülkeyi gezerek çektiği kadın fotoğraflarını Mevlana Tesislerinde sanatseverlerin beğenisine sundu.

 • 28.02.2021 28 Şub 09:59 Denizli alkollü içecek ÖTV ödemelerinde 4. sırada yer aldı Denizli alkollü içecek ÖTV ödemelerinde 4. sırada yer aldı

  Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan alkollü içecek vergi tahsilatı açısından ilk beş ili açıkladı.

 • 27.02.2021 27 Şub 17:24 Bakan Elvan, en çok alkol vergisi ödeyen 5 ili açıkladı! Zirve İstanbul'un Bakan Elvan, en çok alkol vergisi ödeyen 5 ili açıkladı! Zirve İstanbul'un

  Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, alkollü içki vergi tahsilatı açısından ilk beş ilin sırasıyla İstanbul, İzmir, Mersin, Denizli ve Manisa olduğunu söyledi. Beş ilden alınan ÖTV tutarı 14.4 milyar lira.

 • 28.12.2020 28 Ara 14:33 Son dakika haber: Şehit Uzman Çavuş Özbent son yolculuğuna uğurlandı Son dakika haber: Şehit Uzman Çavuş Özbent son yolculuğuna uğurlandı

  Son dakika gündem haberine göre Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde çığ düşmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Mehmet Özbent'in (30) cenazesi, İzmir'in Torbalı ilçesinde toprağa verildi.

 • 26.12.2020 26 Ara 10:01 Altınordu 97 yaşında Altınordu 97 yaşında

  İZMİR'in Cumhuriyetle yaşıt kulübü Altınordu, kuruluşunun 97'nci yılını koronavirüs pandemisi nedeniyle kısıtlı katılımlı sade bir törenle kutladı.

 • 18.12.2020 18 Ara 13:25 CHP'li Sertel'den İletişim Başkanlığına basın kartı eleştirisi Açıklaması CHP'li Sertel'den İletişim Başkanlığına basın kartı eleştirisi Açıklaması

  CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, İletişim Başkanlığının basın kartı iptallerinde hiçbir gerekçe göstermediğini ileri sürerek "Başvuruda bulunan arkadaşlarımıza iki yılı aşkın süredir 'kartınız incelemede' yanıtını veriyorlar.

 • 15.12.2020 15 Ara 16:25 TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı bütçesi görüşülüyor TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı bütçesi görüşülüyor

  CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, "Salgında her gün binlerce yurttaşımız hastalanıyor, yüzlerce yurttaşımız hayatını kaybediyor ama ülkeyi yönetenler hasta ve vefat sayılarını milletimizden gizleyerek salgınla mücadele ettiklerini sanıyorlar.

 • 28.10.2020 28 Eki 16:37 (izmir) İzmir'de Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Çelenk Töreniyle Başladı (izmir) İzmir'de Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Çelenk Töreniyle Başladı

  (izmir) İzmir'de Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Çelenk Töreniyle Başladı İzmir'de Cumhuriyet Bayramının 97. yıl dönümü kutlamaları, Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen çelenk töreniyle başladı.

 • 20.10.2020 20 Eki 19:33 CHP'nin gazeteci kökenli milletvekilleri, yıpranma hakkı kapsamının genişletilmesini istedi CHP'nin gazeteci kökenli milletvekilleri, yıpranma hakkı kapsamının genişletilmesini istedi

  CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ve CHP İstanbul Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu gündeminde olan kanun teklifindeki, gazetecilere yönelik yıpranma hakkına ilişkin maddenin kapsamının genişletilmesini istedi.

 • 07.10.2020 07 Eki 10:23 Eşine şiddet uygulayan HDP'li Işık'ın dokunulmazlık dosyası Meclis'te Eşine şiddet uygulayan HDP'li Işık'ın dokunulmazlık dosyası Meclis'te

  ARALARINDA öğretmen eşine şiddet uygulayan HDP Milletvekili Mensur Işık'ın da bulunduğu 26 milletvekiline ait 42 yeni dokunulmazlık dosyası Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) ulaştı.

 • 23.09.2020 23 Eyl 13:28 TRT, maaş tartışmalarına son noktayı koydu: Ersin Düzen'e aylık 27.500 TL ödüyoruz TRT, maaş tartışmalarına son noktayı koydu: Ersin Düzen'e aylık 27.500 TL ödüyoruz

  CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'in Ersin Düzen'in TRT'den 400 bin TL maaş aldığına dair belge yayınlamasının ardından kurumdan konuya ilişkin açıklama geldi. TRT'den yapılan açıklamada Ersin Düzen'e bu sezon yüzde 10'luk artışla 27.500 TL maaş ödendiği ve bunun haricinde herhangi bir ücret almadığı belirtildi.

 • 23.09.2020 23 Eyl 10:57 CHP'li isimden bomba iddia! Ersin Düzen'in TRT'den ne kadar para aldığını belgeyle ortaya koydu CHP'li isimden bomba iddia! Ersin Düzen'in TRT'den ne kadar para aldığını belgeyle ortaya koydu

  CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Ersin Düzen'in TRT'den ne kadar para aldığını belgelerle ortaya koydu. Bahsi geçen belgede haftada üç kez program yapan Ersin Düzen'in bölüm başı TRT'den 34 bin 370 lira aldığı yazılırken, kurum yaptığı açıklamayla bu iddiaları yalanladı ve Ersin Düzen'in 27.500 TL maaş aldığını belirtti.

 • 09.09.2020 09 Eyl 11:34 İzmir'in kurtuluşun 98'inci yıl dönümünde zafer yürüyüşü İzmir'in kurtuluşun 98'inci yıl dönümünde zafer yürüyüşü

  İZMİR'in işgalden kurtuluşunun yıl dönümünde İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Zafer Yürüyüşü'ne binlerce kişi katıldı.

 • 09.09.2020 09 Eyl 10:38 İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümü kutlamaları Zafer Yürüyüşü ile başladı İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümü kutlamaları Zafer Yürüyüşü ile başladı

  İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümü kutlamaları, Zafer Yürüyüşü ile başladı.

Advertisement