Son dakika Cahit İnceoğlu haberleri, Cahit İnceoğlu son dakika, son dakika Cahit İnceoğlu

Son Dakika Cahit İnceoğlu Haberleri

Son dakika Cahit İnceoğlu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son cahit inceoğlu haberleri anında burada.

 • 07.10.2020 17:40 AK Parti'den gündem değerlendirmesi AK Parti'den gündem değerlendirmesi

  Balıkesir'in AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, Edremit Belediye Meclisi Cumhur İttifakı Grup Sözcüsü Murat Tuna ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı binasında basın toplantısı yaparak, Edremit Belediye Meclisi'nde görüşülen gündem maddeleri ve...

 • 07.10.2020 16:39 Edremit'e değer katacak projeler anlatıldı Edremit'e değer katacak projeler anlatıldı

  Marmara Belediyeler Birliği tarafından Marmara Bölgesi Mekansal Gelişme Stratejik Çerçeve Belgesi (MSÇB) oluşturma çalışmaları için çevrimiçi çalıştay gerçekleştirildi.

 • 07.10.2020 16:37 MHP Grubundan gençlik merkezine Cahit İnceoğlu isminin verilecek olmasına tepki MHP Grubundan gençlik merkezine Cahit İnceoğlu isminin verilecek olmasına tepki

  Balıkesir'in Edremit Eski Belediye Binasının tadilatı devam ederken, isminin daha belediye meclisinden geçirilmeden, 'Cahit İnceoğlu Gençlik ve Kültür Merkezi' olması Milliyetçi Hareket Partisi Grubunun tepkisini çekti.

 • 08.01.2020 12:53 Edremit'te yeni yılın ilk meclis toplantısı Edremit'te yeni yılın ilk meclis toplantısı

  Balıkesir'in Edremit Belediyesi'nde 2020 yılının ilk meclis toplantısı Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan başkanlığında yapıldı.

 • 05.04.2019 17:57 Edremit Belediye Başkanı Hasan Arslan Göreve Başladı Edremit Belediye Başkanı Hasan Arslan Göreve Başladı

  Balıkesir'in Edremit ilçesinde 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP'den Edremit Belediye Başkanı seçilen Selman Hasan Arslan düzenlenen devir teslim töreni ile göreve başladı.

 • 29.03.2019 21:02 Selaya Hakaretle Gündeme Gelen İnceoğlu'nun Birçok Camiden Selası Okundu

  Selaya hakaretle gündeme gelen İnceoğlu'nun birçok camiden selası okundu CHP Edremit Başkan Adayı Selman Hasan Arslan'ın seçim bürosu açılışında yapılan canlı yayında yaşanan skandal sözlerle gündeme gelen Cahit İnceoğlu öldüBALIKESİR - Geçmişte CHP Edremit İlçe Başkanlığı, Akçay...

 • 29.03.2019 17:02 Akçay'ın İlk ve Son Belediye Başkanı Yaşamını Yitirdi (2)

  TOPRAĞA VERİLDİAkçay eski Belediye Başkanı ve Ege Marmara Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu'nun (69) cenazesi, cuma namazı sonrası Bekirefendi Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Edremit Kabristanlığı'na defnedildi.

 • 29.03.2019 15:57 İnceoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı İnceoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Geçirdiği kalp krizi sonrasında hayıtını kaybeden Akçay eski Belediye Başkanı ve Ege Marmara Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu toprağa verildi.

 • 12.03.2019 21:00 AK Parti'li Canbey: AK Parti'li Canbey: "Provokasyon Diyerek Kurtulmaya Çalışıyorlar"

  AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, CHP'li belediye başkan adayının mikrofonunun açık kaldığı sırada sarf ettiği sözlere ilişkin, "CHP'li belediye başkan adayı olan 'provokasyon' diyor ama olayın doğal ve samimi ortamda gerçekleştiği çok açık.

 • 11.03.2019 19:23 CHP'li Belediye Başkan Adayının Disipline Sevk Edildiği Açıklaması Sehven Yapılmış CHP'li Belediye Başkan Adayının Disipline Sevk Edildiği Açıklaması Sehven Yapılmış

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın açıklamaları sonrasında Edremit ilçesine gelen CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, "Bu gelişmeler esnasında kamuoyuna geçtiğimiz saatler içerisinde bu süreç yanlış aksettirilmiş.

 • 11.03.2019 18:30 Öztrak: Öztrak: "Milletin Geliri 166 Milyar Dolar Düştü"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Dünya üzerinde ezansız bir vakit yoktur, bir yerde ezan susarken, başka bir yer de ezan okunmaya başlar.

 • 11.03.2019 18:09 Edremit'te CHP'li İnceoğlu İhraç İstemiyle Disipline Sevk Edildi, İçen İfadeye Çağrıldı Edremit'te CHP'li İnceoğlu İhraç İstemiyle Disipline Sevk Edildi, İçen İfadeye Çağrıldı

  BALIKESİR'in Edremit ilçesine bağlı Akçay Mahallesi'nde cuma günü seçim bürosu açılışı sırasında CHP Edremit Belediye Başkan adayı Selman Hasan Arslan, CHP'nin Akçay eski Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu ve müteahhit Fettah İçen arasında geçen ve canlı yayına yansıyan 'Kürdistan ile sela'...

 • 11.03.2019 18:04 CHP Sözcüsü Öztrak: İnceoğlu, Sela Konusundaki Yakışıksız Sözlerinden Disipline Sevk Edildi

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, sela konusunda yakışıksız ve kabul edilemez sözleri nedeniyle Akçay eski Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu'nun 'kesin ihraç' talebiyle disipline sevk edildiğini açıkladı.

 • 11.03.2019 18:01 CHP Sözcüsü Öztrak: İnceoğlu, Sela Konusundaki Yakışıksız Sözlerinden Disipline Sevk Edildi CHP Sözcüsü Öztrak: İnceoğlu, Sela Konusundaki Yakışıksız Sözlerinden Disipline Sevk Edildi

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, sela konusunda yakışıksız ve kabul edilemez sözleri nedeniyle Akçay eski Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu'nun 'kesin ihraç' talebiyle disipline sevk edildiğini açıkladı.

 • 11.03.2019 17:32 CHP Sözcüsü Öztrak'tan İhraç Talebi Açıklamasına İlişkin Düzeltme

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, MYK toplantısı sonrasında yaptığı açıklamayı düzelterek, "Edremit'teki olayda kesin ihraç talebiyle disipline verilen eski Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu'dur" dedi.

 • 11.03.2019 16:57 Kesin İhraç Talebi Edremit'te Şok Etkisi Yaptı Kesin İhraç Talebi Edremit'te Şok Etkisi Yaptı

  Edremit CHP Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan'ın kesin ihraç talebi ile disiplin kuruluna sevk edilmesi iddiaları Edremit'te şok etkisi yaptı.

 • 11.03.2019 16:52 CHP'nin CHP'nin "İhraç Ediyoruz" Dediği İsim, Edremit Adayı Değil, Akçay Eski Belediye Başkanı Çıktı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, disipline sevk edilen kişinin Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Arslan değil, Akçay eski Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu olduğunu açıkladı.

 • 11.03.2019 16:46 Flaş//yeniden

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak: "Bugün düzenlediğim basın toplantısında, sorulan bir soru üzerine yaptığım açıklamada Edremit Belediye Başkan Adayı ifadesi sehven geçmiştir.

 • 11.03.2019 16:46 Flaş//yeniden

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak: "Bugün düzenlediğim basın toplantısında, sorulan bir soru üzerine yaptığım açıklamada Edremit Belediye Başkan Adayı ifadesi sehven geçmiştir.

 • 10.03.2019 19:55 Edremit'te CHP'li Başkan Adayının Sözleri Tepki Çekti

  Balıkesir'in Edremit ilçesinde CHP'nin seçim bürosunun açılışında, Başkan Adayı Selman Hasan Arslan ve diğer partililerin kendi aralarında yaptığı konuşma, bu sırada canlı yayın yapan bölgesel yayın yapan televizyon kanalına yansıdı.

 • 10.03.2019 16:51 Edremit'te CHP'li Başkan Adayının Sözleri Tepki Çekti

  Fatih Emrah ERDOĞAN/EDREMİT (Balıkesir)- BALIKESİR'in Edremit ilçesinde CHP'nin seçim bürosunun açılışında, Başkan Adayı Selman Hasan Arslan ve diğer partililerin kendi aralarında yaptığı konuşma, bu sırada canlı yayın yapan bölgesel yayın yapan televizyon kanalına yansıdı.

 • 10.03.2019 14:51 Edremit'te CHP'li Başkan Adayının Sözleri Tepki Çekti Edremit'te CHP'li Başkan Adayının Sözleri Tepki Çekti

  Fatih Emrah ERDOĞAN/EDREMİT (Balıkesir)- BALIKESİR'in Edremit ilçesinde CHP'nin seçim bürosunun açılışında, Başkan Adayı Selman Hasan Arslan ve diğer partililerin kendi aralarında yaptığı konuşma, bu sırada canlı yayın yapan bölgesel yayın yapan televizyon kanalına yansıdı.

 • 09.03.2019 14:39 CHP'li Belediye Başkan Adayından "Provokasyon" Savunması

  Balıkesir'de, Millet İttifakı'nın CHP'li Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan, Akçay Mahallesi'ndeki seçim irtibat bürosunun açılışında yaşanan ve görüntülere yansıyan diyaloğun "provokasyon" olduğu savunmasında bulundu.

 • 03.11.2018 15:38 Ege'nin İki Yakası Edremit'te Buluştu Ege'nin İki Yakası Edremit'te Buluştu

  Balıkesir’in Edremit ilçesinde Ege’de barış için çalışmalar yürüten Ege Barış ve İletişim Derneği ile Yunanistan’da aynı amaçla faaliyet gösteren Ege’de Birlikte Varolma ve İletişim Derneği’nin Ege’de Kalıcı Barış için Edremit Buluşması kapsamında Barışa Emek Töreni belediye meclis...

 • 03.11.2018 14:30 Ege'de Kalıcı Barış İçin Edremit Buluşması

  Ege'de Barış ve İletişim Derneği ve Ege'de Birlikte Varolma ve İletişim Derneği (Siniparksy) tarafından, Balıkesir'in Edremit ilçesinde, "Ege'de Kalıcı Barış için Edremit Buluşması" etkinliği gerçekleştirildi.

 • 14.03.2018 15:49 Başkan Albayrak, Cahit İnceoğlu'nu Ağırladı Başkan Albayrak, Cahit İnceoğlu'nu Ağırladı

  Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı makamında ziyaret etti.

 • 27.01.2018 01:04 Kuşadası, Emitt Turizm Fuarı'nda Stand Açtı Kuşadası, Emitt Turizm Fuarı'nda Stand Açtı

  Kuşadası, bu yıl 22’inci kez kapılarını açan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’te yerini aldı.

 • 26.01.2018 13:11 Emitt'te Edremit İlgisi Emitt'te Edremit İlgisi

  Dünyanın beş büyük turizm fuarı olan Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı 22. Kez kapılarını açarken fuarda yerini alan Edremit ilçesi standı büyük ilgi gördü.

 • 26.11.2017 16:20 Kuşadası'nda Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği Toplantısı Kuşadası'nda Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği Toplantısı

  AYDIN (İHA) – Aydın’ın Kuşadası ilçesinde Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı.

 • 26.11.2017 11:46 Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği'nden Ortak Hareket Kararı Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği'nden Ortak Hareket Kararı

  KUŞADASI'nda toplanan Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği üyesi belediye başkanları, özellikle Trakya bölgesinin çevre ve doğa açısından talan edildiğini öne sürerek buna karşı ortak hareket etme, tepki gösterme kararı aldı.

 • 18.10.2017 12:40 Doğadan Topladığı Odunları Sanat Eserine Dönüştürüyor Doğadan Topladığı Odunları Sanat Eserine Dönüştürüyor

  Edremit ilçesinde emekli devlet memuru Funda Zektaş, doğadaki odun parçalarını toplayarak dekoratif ürünler yapıyor.

 • 18.10.2017 11:14 Doğadan Topladığı Odunları Sanat Eserine Dönüştürüyor

  Edremit ilçesinde emekli devlet memuru Funda Zektaş, doğadaki odun parçalarını toplayarak dekoratif ürünler yapıyor.

 • 04.10.2017 13:21 Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği 9 Yılını Kutluyor Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği 9 Yılını Kutluyor

  Balıkesir’in Edremit ilçesinde Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği 9 yılını anlamlı bir ziyaret ile kutladı.

 • 30.09.2017 13:31 Edremit'te Edremit'te "Fotovoltaik Sistemler Uzmanlık Eğitimi" Başarıyla Tamamlandı

  Balıkesir’in Edremit ilçesinde Edremit Kaymakamlığı, Edremit Belediyesi, Edremit Meslek Yüksekokulu ve çeşitli kuruluşların desteği ile hazırlanan "Edremit Yüzünü Güneşe Dönüyor" Fotovoltaik Sistemler Teknik Destek Eğitimi sertifika töreni Edremit Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda yapıldı.

 • 24.09.2017 17:38 Küçükkuyu'da Enerji Kooperatifi Çalıştayı Yapıldı Küçükkuyu'da Enerji Kooperatifi Çalıştayı Yapıldı

  ÇANAKKALE'de, Kazdağı Doğal ve Kültürel Varlıkları Koruma Derneği'nce yürütülen ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı'nca desteklenen 'Birlikte Yeşil Enerjiye' projesi kapsamında, proje ortağı Küçükkuyu Belediyesi evsahipliğinde 'Enerji Kooperatifleri Çalıştayı' gerçekleştirildi.

 • 18.08.2017 09:47 Kazdağı Ekofest Başladı Kazdağı Ekofest Başladı

  Kazdağı Ekofest başladı Kazdağları ekolojik festivale ev sahipliği yapıyorBALIKESİR - Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve Kazdağı Doğal ve Kültürel Varlıkları Koruma Derneği tarafından organize edilen Kazdağı Ekofestivali, başladı.

 • 18.08.2017 09:36 Kazdağı Ekofest Başladı Kazdağı Ekofest Başladı

  Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve Kazdağı Doğal ve Kültürel Varlıkları Koruma Derneği tarafından organize edilen Kazdağı Ekofestivali (Ekofest) başladı.

 • 23.03.2017 11:07 Burçep'ten Belediyeler Birliğine Ziyaret Burçep'ten Belediyeler Birliğine Ziyaret

  Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Burhaniye Çevre Platformu (BURÇEP), Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu’nu ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

 • 13.11.2016 18:01 Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği Toplandı Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği Toplandı

  Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği 2. Olağan Meclis toplantısını 9 şehirden 23 Belediyenin katılımı ile Çanakkale’nin Ayvacık İlçesine bağlı Küçükkuyu Beldesinde gerçekleştirdi.

 • 29.07.2016 13:24 Çanakkale Belediye Başkanı Gökhan'a Ziyaretler

  Kazdağı ve Madra Dağı Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu ile Yunanistan'ın Dedeağaç kentinden gelen Gnomi Gazetesi heyeti, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ı ziyaret etti.

 • 16.03.2016 16:20 CHP Edremit İlçe Başkanlığı Terörü Lanetledi CHP Edremit İlçe Başkanlığı Terörü Lanetledi

  CHP Edremit İlçe Başkanlığı tarafından Ankara’da meydana gelen bombalı terör saldırısını kınamak protesto etmek için Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan basın açıklaması yapıldı.

 • 01.03.2016 11:13 Kaz Dağı'ndan Gelen Dosttan, Foça Ziyareti Kaz Dağı'ndan Gelen Dosttan, Foça Ziyareti

  Kaz Dağı ve Madra Dağı Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 • 28.02.2016 17:04 Edremit'te Hamsi Şenliği Edremit'te Hamsi Şenliği

  Balıkesir'in Edremit İlçesi'nde, Körfez Karadenizliler Derneği tarafından düzenlenen 8. Hamsi Şenliği'nde ücretsiz 6 ton hamsi mangallarda pişirilerek dağıtıldı.

 • 15.02.2016 15:18 Kıyı Ege Belediyeler Birliği Üyeleri Küçükkuyu'da Buluştu Kıyı Ege Belediyeler Birliği Üyeleri Küçükkuyu'da Buluştu

  Kıyı Ege Belediyeler Birliği olağan toplantısını, Küçükkuyu Belediyesi tarafından düzenlenen 6’ıncı Zeytin Kurtuluş Şenlikleri kapsamında Küçükkuyu’da gerçekleştirdi.

 • 27.01.2016 18:13 Yalova'dan Kısa Kısa

  Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Kaz Dağı ve Madra Dağı Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu ve Birlik Müdürü İ. Bakır Damar'ı makamında ağırladı Ziyarette çevreci birliğin yürüttüğü çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

 • 27.01.2016 14:41 Kmbb'den Başkan Salman'a Ziyaret Kmbb'den Başkan Salman'a Ziyaret

  Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Kazdağı ve Madra Dağı Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu ve Birlik Müdürü İ. Bakır Damar'ı makamında ağırladı.

 • 21.01.2016 16:09 Gençer, Gençer, "Kazdağı ve Marda Dağı'nın Korunması Gerekir"

  Ayvalık Belediyesi’nin de üyesi bulunduğu Kazdağı ve Madra Dağı Belediyeler Birliği üye belediyelerin başkanlarına ziyaret gerçekleştiriyor.

 • 05.12.2015 13:49 Edremit'te Vergi Rekortmenleri Ödüllerini Aldı Edremit'te Vergi Rekortmenleri Ödüllerini Aldı

  Edremit Ticaret Odası tarafından yüksek düzeyde vergi ödeyen iş adamları ve kurumlara ödülleri verildi.

 • 01.12.2015 16:26 Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği'nden Ziyaret Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği'nden Ziyaret

  Balıkesir’in Bandırma ilçesinde Ege Ve Marmara Çevreci Belediyeler Biriliği Başkan ve Yöneticileri, Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret etti.

 • 10.11.2015 13:47 Kazdağları Fotoğraf Sergisi İlgi Gördü Kazdağları Fotoğraf Sergisi İlgi Gördü

  İbrahim Elman’nın gözüyle “Kazdağları Bitkileri Fotoğraf Sergisi”’ne ev sahipliği yapıyor.