SON DAKİKA ÇIPLAKLAR KAMPI HABERLERİ

Son Dakika Çıplaklar Kampı Haberleri

 • 28 Eylül 2017 07:46 Yoga Matını Kullanmadan Önce Silmek Gerekir Mi? Yoga Matını Kullanmadan Önce Silmek Gerekir Mi? Spor salonlarına giden "kibar sporseverler" egzersiz bisikletine bindikten veya ağırlık kaldırdıktan sonra bakteri yaymamak için oturdukları yerleri silerler.
 • 29 Eylül 2016 10:20 Kadınların Haşemalarını Çıkartan Fransa, Paris'te Çıplaklar Kampı Kuruyor Kadınların Haşemalarını Çıkartan Fransa, Paris'te Çıplaklar Kampı Kuruyor Yaz dönemini haşema tartışmalarıyla geçiren Fransa'da çıplaklar kampı kuruluyor. Paris'te nüdistler veya doğacılar şehrin içinde belirlenen bir bölgede çıplak dolaşabilecekler.
 • 29 Eylül 2016 09:47 Anelka: Haşemaya 'Hayır' Derken, Çıplaklar Kampına 'Evet' Diyorsunuz Anelka: Haşemaya 'Hayır' Derken, Çıplaklar Kampına 'Evet' Diyorsunuz Müslüman futbolcu Anelka, sosyal medyada Fransa hükümetine patladı: Kadın vücudunun korunması için haşemaya "Hayır" derken Paris'teki çıplaklar kampına "Evet" diyorsunuz.
 • 28 Eylül 2016 18:01 Anelka'dan Siyasi Mesajlar Fransa Milli Futbol Takımı'nın ve Fenerbahçe'nin eski oyuncularından Nicolas Anelka, gece kulübü çıkışı polisle girdiği tartışmada şiddet kullandığı gerekçesiyle 2 ay hapisle cezalandırılan Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) takımlarından Paris Saint-Germain'in (PSG) oyuncusu Serge Aurier'ye destek verdi.
 • 02 Ağustos 2016 18:59 Bodrum'da Çekek Yeri Protestosu -1 Bodrum'da Çekek Yeri Protestosu -1 Bodrum'da çekek yeri protestosuMUĞLA'nın Bodrum ilçesinde, vatandaşlar tekne ve balık çiftlikleri için yüzer tank imal edilen bir çekek yerinin neden olduğu gürültü ve çevre kirliliğini protesto etti.
 • 02 Ağustos 2016 15:22 Bodrum'da Çekek Yeri Protestosu Bodrum'da Çekek Yeri Protestosu bodrum'da zamanla evlerin arasında kalan bir çekek yerinin neden olduğu gürültü ve çevre kirlliliği protesto edildi.
 • 15 Temmuz 2016 13:07 Kuşadası'ndaki Eski Çıplaklar Kampı Develere Emanet Kuşadası'ndaki Eski Çıplaklar Kampı Develere Emanet Türkiye'nin ilk tatil köylerinden biri olan Kuşadası'ndaki bir dönem çıplaklar kampı olarak ün yapan Arslanburnu Koyu'nda şimdi develer denize giriyor.
 • 10 Nisan 2016 15:16 Çıplak Olmayan Bu Köye Giremiyor! Çıplak Olmayan Bu Köye Giremiyor! İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre; Cap d'Agde'deki Çıplaklar Köyü'nün yaz aylarındaki nüfusu 40 bine çıkıyor.
 • 03 Eylül 2015 12:51 Çıplaklar Plajında Habersiz Çekilen Fotoğraf Davalık Oldu Çıplaklar Plajında Habersiz Çekilen Fotoğraf Davalık Oldu İspanya tatilinde çıplaklar plajına giden bir İtalyan kadın, habersiz çekilen fotoğrafını kullananlara tazminat davası açtı.
 • 29 Temmuz 2015 12:34 Çıplaklar Plajında İHA Paniği Çıplaklar Plajında İHA Paniği İngiltere'de bir çıplaklar plajında üzerinde kamera bulunan insansız hava aracı görülmesi panik yarattı. Yetkililer, İHA'yı kullanan kişiyi her yerde aradıklarını açıkladı.
 • 28 Ağustos 2014 12:44 Antalya'da Kadınlar Plajı'nda 'Üstsüz' Krizi Antalya'da Kadınlar Plajı'nda 'Üstsüz' Krizi Günlük 1000 kişinin giriş yaptığı Kadınlar Plajı'nda tesettürlü kadınlar ile üstsüz güneşlenenler arasında "Burası çıplaklar kampı değil" diye tartışma çıktı.
 • 12 Ağustos 2014 19:51 Modern Fotoğrafın Ustaları ArtInternational'da "Fotoğraf sanatının Kafkası" Diane Arbus'un işleri Robert Miller Gallery ile birlikte ArtInternational'a geliyor.
 • 20 Temmuz 2014 15:35 Antalya'da 'Kadınlar Plajı'na Tepki de Destek de Var Antalya'da 'Kadınlar Plajı'na Tepki de Destek de Var Böyle bir uygulamayı olumlu bulduklarını söyleyen Antalya Engelliler Derneği Başkanı Seval Yasak, Kadınlar lokali, kadınlar kahvesi var, kadınlar plajı neden olmasın dedi.
 • 20 Temmuz 2014 15:31 Antalya'da 'Kadınlar Plajı' Tartışması Antalya'da 'Kadınlar Plajı' Tartışması Antalya'da Büyükşehir Belediyesi tarafından Sarısu mesire alanında yapımı devam eden 'Kadınlar Plajı' ile ilgili tartışmalar sürüyor.
 • 20 Temmuz 2014 15:23 Antalya'da Antalya'da "Kadınlar Plajı" kurulmasına destek Antalya'da bazı sivil toplum örgütleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından Sarısu bölgesinde yapılacak kadınlar plajına desteğini açıkladı.
 • 20 Temmuz 2014 15:06 Antalya'da Antalya'da "Kadınlar Plajı" Kurulmasına Destek Antalya'daki bazı sivil toplum örgütlerinin üyeleri, Sarısu Mesire Alanı'nda "Kadınlar Plajı" kurulması çalışmalarına destek verdi.
 • 20 Temmuz 2014 14:31 Antalya'da 'Kadınlar Plajı'na Tepki de Destek de Var Antalya'da 'Kadınlar Plajı'na Tepki de Destek de Var Antalya büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel'in Konyaaltı Sahili'nin devamında yer alan Sarısu mesire alanının bir bölümünün 'Kadınlar Plajı' olarak düzenleneceğini açıklaması, hem tepki hem destek buldu.
 • 20 Temmuz 2014 14:27 Kadınlar Plajına Kadınlardan Destek Kadınlar Plajına Kadınlardan Destek Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Sarısu bölgesinde yapılan kadınlar plajı projesine, kadınlardan oluşan çeşitli sivil toplum kuruluşlarından destek geldi.
 • 01 Temmuz 2014 17:22 Eşcinseller Greve, Hundige Sahillerini İstila Etti KOPENHAG (SNA) Danimarka'nın çeşitli bölgelerinden gelen eşcinseller, Greve, Hundige sahilleriniı istila ettiler.
 • 04 Temmuz 2012 18:01 Bakan Günay: Fransız Tatil Köyü İlana Çıkacak Bakan Günay: Fransız Tatil Köyü İlana Çıkacak Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Fransız Tatil Köyü olarak ün kazanan ve yıllarca atıl vaziyette kalan Foça'daki turistik mekanı gezdi.