Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Devrim Barış Çelik haberleri, Devrim Barış Çelik son dakika, son dakika Devrim Barış Çelik

Son Dakika Devrim Barış Çelik Haberleri

Son dakika Devrim Barış Çelik haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son devrim barış çelik haberleri anında burada.


 • 06.11.2023 06 Kas 18:51 CHP'nin 60 Kişilik Yeni Parti Meclisi Kesinleşti. Genel Başkan Özel'in Önerdiği 52 İsim Pm Üyesi Oldu CHP'nin 60 Kişilik Yeni Parti Meclisi Kesinleşti. Genel Başkan Özel'in Önerdiği 52 İsim Pm Üyesi Oldu

  CHP'nin 60 kişiden oluşan Parti Meclisi (PM) kesinleşti. PM üyelerinin 52’si CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in anahtar listesinden yer alan isimlerden oluştu. Listelerde yer almayan CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ise delegelerden 461 oy alarak PM'ye girdi.

 • 06.11.2023 06 Kas 14:29 CHP'nin 38. Olağan Kurultayı'nda Parti Meclisi Üyeleri Belirlendi CHP'nin 38. Olağan Kurultayı'nda Parti Meclisi Üyeleri Belirlendi

  CHP'nin 38. Olağan Kurultayı'nda yapılan seçimler sonucunda Parti Meclisi üyeleri belirlendi. Gökan Zeybek, Özgür Karabat ve Bedirhan Berk Doğru en yüksek oyu alarak Parti Meclisi'ne seçildi.

 • 07.10.2023 07 Eki 18:15 CHP'nin hedefi 400 belediye CHP'nin hedefi 400 belediye

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Devrim Barış Çelik, kongreleri tamamlayıp kurultayı bitirdikten sonra 'hedef 400' şiarıyla partilerinin yerel yönetimlerde 400 belediyeye ulaşması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Mardin'de düzenlenen CHP İl Kongresi'nde yeni il başkanı seçildi.

 • 28.09.2023 28 Eyl 17:40 CHP, seçmen listeleri başvurusunu zamanında yapmıştır CHP, seçmen listeleri başvurusunu zamanında yapmıştır

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Devrim Barış Çelik, CHP'nin Yüksek Seçim Kurulu'na seçmen listelerine başvurusunu geç yaptığı ve listelerin partiye henüz ulaşmadığı iddialarına ilişkin açıklama yaptı. Çelik, YSK'ya ilk başvurunun CHP tarafından yapıldığını ve bu konunun CHP'nin deneyimli ekibi ve YSK temsilcisi tarafından yakından takip edildiğini belirtti. Ayrıca, bu iddiaların CHP'nin kurumsal kimliğine zarar vermek ve seçmenlerin sandığa gitmemesini sağlamak amacıyla yayıldığını ifade etti.

 • 16.09.2023 16 Eyl 13:51 Özgür Özel: CHP'yi ayağa kaldırmak için babaevinden helallik almaya geldim Özgür Özel: CHP'yi ayağa kaldırmak için babaevinden helallik almaya geldim

  GENEL başkanlığa aday olan CHP Grup Başkanı Özgür Özel, partisinin İzmir il kongresinde yaptığı konuşmada, "CHP'yi ayağa kaldırmak için babaevinden helallik almaya geldim" dedi.

 • 04.08.2023 04 Ağu 18:46 CHP Genel Başkan Yardımcısı Devrim Barış Çelik, Eyüp Kaymakamlığı'nın CHP'nin 'muazZAM' sergisini yasaklamasına tepki gösterdi CHP Genel Başkan Yardımcısı Devrim Barış Çelik, Eyüp Kaymakamlığı'nın CHP'nin 'muazZAM' sergisini yasaklamasına tepki gösterdi

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Devrim Barış Çelik, Eyüp Kaymakamlığı'nın CHP İstanbul İl Başkanlığı'nın düzenlediği 'muazZAM' sergisini yasaklaması üzerine basın açıklaması yaptı. Çelik, hükümetin aldığı kararlar sebebiyle yaşanan zamların milleti etkilediğini ve CHP'nin bu konuda ses olmaya devam edeceğini belirtti. Ayrıca, serginin yasaklanmasının ekonomik soykırım suçu olduğunu vurguladı ve bu düzeni değiştireceklerini söyledi.

 • 30.07.2023 30 Tem 14:01 CHP'de Bilgi ve İletişim Teknolojileri Uygulaması Genişliyor CHP'de Bilgi ve İletişim Teknolojileri Uygulaması Genişliyor

  CHP'de, Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı uygulamasının, il ve ilçe yönetimlerinde de hayata geçirilmesi için hazırlıklara başlandı. Parti tüzüğünün 18. maddesi uyarınca, kongrelerde oluşan il ve ilçe yönetim kurullarında birer bilişim sorumlusunun belirlendiği hatırlatılan genelgede, bu yönetim kurulu üyesinin, partinin internet sisteminin ve dijital işlerin sağlıklı yürütülmesi ve teknolojik imkanların kullanılması konusunda görevleri olduğu aktarıldı.

 • 30.07.2023 30 Tem 11:53 CHP Kongrelerinde Bilişimden Sorumlu Kişilere Yer Verilmesi Tavsiye Edildi CHP Kongrelerinde Bilişimden Sorumlu Kişilere Yer Verilmesi Tavsiye Edildi

  CHP Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Devrim Barış Çelik ve Genel Sekreter Neslihan Hancıoğlu imzasıyla parti il ve ilçe örgütlerine gönderilen genelge ile bilişimden sorumlu il- ilçe başkan yardımcısı olarak görev yapabilecek en az bir kişiye kongrelerdeki listelerde yer verilmesi tavsiye edildi. Parti tüzüğünün 18. Maddesi uyarınca, kongrelerde oluşan ile ve ilçe yönetim kurullarında birer bilişim sorumlusunun belirlendiği hatırlatılan genelgede, bu yönetim kurulu üyesinin partinin internet sisteminin ve dijital işlerin sağlıklı yürümesi ve teknolojik imkanların kullanılması konusunda görevleri olduğu vurgulandı.

 • 22.07.2023 22 Tem 18:01 CHP'de Veri Sızıntısı İddiaları Yalanlandı CHP'de Veri Sızıntısı İddiaları Yalanlandı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Devrim Barış Çelik, CHP'de veri sızıntısı iddialarının doğru olmadığını açıkladı. Çelik, yapılan detaylı taramalar sonucunda herhangi bir erişim tespit edilemediğini belirtti ve konuyla ilgili incelemelerin devam ettiğini söyledi. Ayrıca, iddiaların Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında değerlendirileceğini ve gerekli yasal işlemlerin pazartesi günü başlatılacağını ifade etti.

 • 22.07.2023 22 Tem 17:42 CHP'de Veri Sızıntısı İddiaları Yalanlandı CHP'de Veri Sızıntısı İddiaları Yalanlandı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Devrim Barış Çelik, CHP'de üyelerin verilerinin sızdırıldığı iddialarının doğru olmadığını açıkladı. Çelik, yapılan incelemeler sonucunda herhangi bir erişim tespit edilemediğini belirtti ve konuyla ilgili yasal işlemlerin başlatılacağını duyurdu.

 • 26.06.2023 26 Haz 16:07 CHP İzmir'de Bayramlaşma Töreni... Devrim Barış Çelik: Bu Seçim Dönemini Bizim İçin Yeniden Şahlanışın Başlangıcı Olarak Kabul Etmek Gerekiyor. CHP İzmir'de Bayramlaşma Töreni... Devrim Barış Çelik: Bu Seçim Dönemini Bizim İçin Yeniden Şahlanışın Başlangıcı Olarak Kabul Etmek Gerekiyor.

  CHP İzmir İl Başkanlığı, Kurban Bayramı öncesi düzenlediği bayramlaşma töreninde üyelerle bir araya geldi. Törene katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Devrim Barış Çelik, “CHP kurtuluşun ve kurtuluşun partisi olarak yeni bir seçim dönemine giriyor. Bu seçim dönemini bizim için yeniden şahlanışın ve kaptanın gemiyi limana ulaştırması için çaba sarf ettiği bir dönemin başlangıcı olarak kabul etmek gerekiyor. Biz, kongreler ve kurultaylar sürecini bir dayanışma içinde geçireceğiz. Ama aynı zamanda partinin gelişimi ve dönüşümü için de üyemizden yöneticimize kadar herkesin katkı sunacağı bir süreç yaşanacak” dedi.

 • 26.06.2023 26 Haz 15:29 CHP Genel Başkan Yardımcısı Devrim Barış Çelik: CHP yeni bir seçim dönemine giriyor CHP Genel Başkan Yardımcısı Devrim Barış Çelik: CHP yeni bir seçim dönemine giriyor

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Devrim Barış Çelik, İzmir İl Başkanlığı'nda düzenlenen Kurban Bayramı programında yaptığı konuşmada, CHP'nin yeni bir seçim dönemine girdiğini ve kongre sürecinin büyük bir heyecanla yaşandığını belirtti. Ayrıca tüzük değişikliği için oluşturulan komisyonun partideki tüm kademelerden görüş alacağını aktardı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de İzmir'in kurtuluşun ve kuruluşun şehri olduğunu ifade ederek, uygarlık mücadelesinin devam ettiğini söyledi.

 • 05.06.2023 05 Haz 21:11 Kılıçdaroğlu'ndan 'Tüm teşkilatları neden kendinize bağladınız?' sorusuna yanıt: Partide bir beklentiydi Kılıçdaroğlu'ndan "Tüm teşkilatları neden kendinize bağladınız?" sorusuna yanıt: Partide bir beklentiydi

  CHP'nin yeni Merkez Yürütme Kurulu üyeleri belli olurken, parti örgütü ve örgüt yönetimi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bağlanması dikkat çekti. Kulislerde CHP Genel Başkanlığı'nı bırakmayacağı konuşulan Kılıçdaroğlu, tüm teşkilatları neden kendisine bağladığı yönündeki soruya "Partide bir beklentiydi. Kendime bağladım diye her şeyi ben yapmayacağım. Tek başıma çalışmayacağım. Bölge bölge çalışacak yetkililerimiz olacak" diye yanıt verdi.

 • 05.06.2023 05 Haz 20:24 Tanju Özcan'dan CHP'nin yeni MYK'sı ile ilgili olay yorum: Bu liste İmamoğlu'na bir hodri meydandır Tanju Özcan'dan CHP'nin yeni MYK'sı ile ilgili olay yorum: Bu liste İmamoğlu'na bir hodri meydandır

  Seçimlerin ardından yaptığı çağrıyla Ekrem İmamoğlu'nun CHP Genel Başkanı olmasını isteyen Tanju Özcan, CHP'de yeni MYK'nın belirlenmesinin ardından olay bir paylaşıma imza attı. CHP MYK'sını incelediğini belirten Özcan, "İsimlerin Faik Öztrak, Tuncay Özkan, Oğuz Kaan Salıcı ve Engin Özkoç tarafından belirlendiği mesajını aldım. Bu mesaj başta Ekrem İmamoğlu'na verilmiştir. Ben ve benim gibi değişim isteyenlerde payını almıştır. Bu liste bir hodri meydan çıkışıdır" ifadelerini kullandı.

 • 05.06.2023 05 Haz 16:34 CHP'de yeni MYK'nın şifreleri! Satır arasında Kılıçdaroğlu'nun 'Koltuğu bırakmıyorum' mesajı var CHP'de yeni MYK'nın şifreleri! Satır arasında Kılıçdaroğlu'nun "Koltuğu bırakmıyorum" mesajı var

  CHP'nin yeni Merkez Yürütme Kurulu üyeleri belli oldu. Parti örgütü ve örgüt yönetimi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bağlandı. Faik Öztrak parti sözcüsü görevini sürdürürken, genel sekreter görevine Neslihan Hancıoğlu seçildi. Belirlenen yeni A takımının Kılıçdaroğlu'na yakın isimlerden oluşması dikkat çekti. Bu da kulislerde "Kılıçdaroğlu koltuğu bırakmayacak" şeklinde yorumlandı.

 • 05.06.2023 05 Haz 15:43 CHP'de yeni parti yönetimi belirlendi CHP'de yeni parti yönetimi belirlendi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi toplantısının ardından 14 kişiden oluşan yeni Merkez Yönetim Kurulu (MYK) listesini açıkladı. Yeni MYK'de bazı görevlerde değişiklik yapılırken, dikkati çeken noktalardan biri, Kılıçdaroğlu'nun kendi bünyesine aldığı Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimleri Genel Başkan Yardımcılığı oldu. Yeni MYK'de 5 kadın üye yer alırken, Enerji Altyapı Projeleri Genel Başkan Yardımcılığı, Gençlik Politikaları Genel Başkan Yardımcılığı, İnsan Hakları ve Eğitim Politikaları Genel Başkanlığına atama yapılmadı.

 • 05.06.2023 05 Haz 15:40 CHP'de Yeni MYK Belli Oldu CHP'de Yeni MYK Belli Oldu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski MYK üyelerinin istifalarının ardından yeni Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyelerini belirledi. Eski üyelerden Ahmet Akın, Bülent Kuşoğlu, Devrim Barış Çelik, Lale Karabıyık ve Faik Öztrak yeni MYK'da da yer aldı.

 • 05.06.2023 05 Haz 14:52 CHP'nin yeni MYK üyeleri belli oldu CHP'nin yeni MYK üyeleri belli oldu

  Cumhuriyet Halk Partisi'nin yeni Merkez Yönetme Kurulu (MYK) üyeleri açıklandı. Eski MYK'dan 5 isim yeni listede yer aldı. Ahmet Akın, Lale Karabıyık, Bülent Kuşoğlu, Faik Öztrak ve Devrim Barış Çelik görevlerine devam ederken, diğer 10 isim yeni sorumluluklar aldı.

 • 05.06.2023 05 Haz 14:42 CHP'de Yeni Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Belli Oldu CHP'de Yeni Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Belli Oldu

  CHP'de yeni MYK üyeleri ve görevlendirmeleri açıklandı. 17 olan MYK üyesi sayısı 15'e düştü. Genel Başkan dahil 14 kişi yeni MYK'da görev alacak.

 • 05.06.2023 05 Haz 14:35 Son Dakika: 14 Mayıs seçimleri sonrası değişime giden CHP'de yeni MYK belli oldu Son Dakika: 14 Mayıs seçimleri sonrası değişime giden CHP'de yeni MYK belli oldu

  Son dakika: 14 Mayıs seçimleri sonrası değişime giden CHP'de yeni MYK belli oldu. Parti örgütü ve örgüt yönetimi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bağlanırken MYK üye sayısı 17'den 15'e düştü. Yeni MYK'da sadece 4 isim değişmezken, en dikkat çeken isim Sosyal Medya Yönetimi'nden sorumlu tutulan Eren Erdem oldu.

 • 02.06.2023 02 Haz 00:22 CHP Merkez Yönetim Kurulu üyeleri istifa etti CHP Merkez Yönetim Kurulu üyeleri istifa etti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan Merkez Yönetim Kurulu (MYK) sona erdi. Toplantının ardından, MYK üyelerinin tamamının sözlü olarak istifa ettiği ve Kılıçdaroğlu'nun istifaları kabul ettiği öğrenildi.

 • 01.06.2023 01 Haz 18:52 Son Dakika! CHP Merkez Yönetim Kurulu'nun tüm üyeleri istifa etti Son Dakika! CHP Merkez Yönetim Kurulu'nun tüm üyeleri istifa etti

  Son dakika! CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığındaki Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı sona erdi. 4.5 saat süren toplantıda Merkez Yönetim Kurulu'nun tüm üyeleri istifa etti. Bazı isimlerinse, cumartesi yapılacak parti meclisi toplantısı sonrasında yeniden görevlendirilebileceği öğrenildi. Öte yandan Kılıçdaroğlu yarın 11.00'de genel merkezde milletvekilleriyle grup toplantısı yapacak.

 • 25.05.2023 25 May 09:02 6 Nisan 1920 Günlük Siyasi Gündem 6 Nisan 1920 Günlük Siyasi Gündem

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gibi birçok siyasi isim bugün çeşitli etkinliklere katılacak. Ayrıca, bakanlar ve parti genel başkanvekilleri de programlarına devam edecekler.

 • 25.05.2023 25 May 00:01 GÜNDEM ÖZETİ / 25 Mayıs 2023 GÜNDEM ÖZETİ / 25 Mayıs 2023

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Türkiye Yüzyılı Sempozyumu Açılış Programı"nda konuşacak.

 • 18.05.2023 18 May 16:03 CHP'de Onursal Adıgüzel'in yerine, Parti Meclisi Üyesi Devrim Barış Çelik göreve getirildi CHP'de Onursal Adıgüzel'in yerine, Parti Meclisi Üyesi Devrim Barış Çelik göreve getirildi

  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Onursal Adıgüzel'in yerine, Parti Meclisi Üyesi Devrim Barış Çelik'i görevlendirdi. Adıgüzel, seçim gecesi CHP'nin sisteminin ve veri akışının tıkanması nedeniyle eleştirilerin hedefi haline gelmişti.

 • 15.05.2023 15 May 12:53 İzmir'de 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri sonuçlandı İzmir'de 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri sonuçlandı

  CHP 14, AK Parti 8, İYİ Parti 3, Yeşil Sol Parti 2 ve MHP 1 milletvekili çıkardı. Seçilen milletvekillerinin isimleri ve giremeyenler de açıklandı.

 • 27.04.2023 27 Nis 10:33 Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Konaklı Muhtarlarla Bir Araya Geldi Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Konaklı Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Konak bölgesi muhtarlarıyla bir araya gelerek mahallelerde yaşanan sıkıntıları ve vatandaşların taleplerini dinledi. CHP İzmir 1. Bölge Milletvekili adayları Ednan Arslan ve Devrim Barış Çelik de buluşmaya katıldı ve muhtarlıkla ilgili yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

 • 26.04.2023 26 Nis 11:24 Konak Belediye Başkanı Batur'dan Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu'nun İzmir Mitingine Çağrı: 'Bu Pazar 14 Mayıs'ın Provasını Yapalım' Konak Belediye Başkanı Batur'dan Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu'nun İzmir Mitingine Çağrı: "Bu Pazar 14 Mayıs'ın Provasını Yapalım"

  Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, ilçedeki sivil toplum örgütleri ile esnaf kuruluşlarını ziyaret ederek Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 30 Nisan Pazar günü Gündoğdu Meydanı’nda düzenleyeceği mitinge davet etti. Seçim akşamı tüm yurtta bayram havası olacağını söyleyen Batur, “Bu pazar 14 Mayıs’ın provasını yapalım. Tüm vatandaşlarımızı bayram yerine dönecek miting alanımıza bekliyoruz” dedi.

 • 18.04.2023 18 Nis 20:53 CHP, İzmir'de milletvekili adaylarını tanıttı CHP, İzmir'de milletvekili adaylarını tanıttı

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), İzmir'den 1. ve 2. Bölge milletvekili adaylarını Karabağlar'a bağlı Limontepe Mahallesi'nde tanıttı.

 • 09.04.2023 09 Nis 18:37 CHP İzmir İl Başkanı Aslanoğlu: 'İzmir'e Yakışan Liyakat Sahibi Adaylar. Biz Kazanacağız' CHP İzmir İl Başkanı Aslanoğlu: "İzmir'e Yakışan Liyakat Sahibi Adaylar. Biz Kazanacağız"

  CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, CHP İzmir Milletvekili Adaylarının kesinleşmesinin ardından “Sana Söz Biz kazanacağız” mesajı verdi.

 • 09.04.2023 09 Nis 15:38 Son Dakika! CHP merakla beklenen isimleri açıkladı! İşte il il milletvekili adayı tam listesi Son Dakika! CHP merakla beklenen isimleri açıkladı! İşte il il milletvekili adayı tam listesi

  Son dakika: CHP, merakla beklenen milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti. Listede Saadet Partili, DEVA Partili, Demokrat Partili ve Gelecek Partili adaylar da bulunurken; Oğuz Kaan Salıcı İstanbul 1. Bölge, Sadullah Ergin Ankara 1. sıradan aday gösterildi. İşte CHP'nin YSK'ya teslim ettiği il il tam liste...

 • 09.04.2023 09 Nis 11:44 CHP İzmir'in aday listesi netleşti CHP İzmir'in aday listesi netleşti

  Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) İzmir milletvekili adayları da netleşmeye başladı.

 • 09.04.2023 09 Nis 11:44 İzmir'in vekil listeleri netleşiyor İzmir'in vekil listeleri netleşiyor

  Genel seçimlere sayılı günler kala İzmir'de AK Parti, CHP ve İYİ Parti milletvekili adaylığı listeleri de belli oldu.

 • 22.03.2023 22 Mar 16:19 Eski AKP Mardin Milletvekili Süleyman Çelebi ve Oğlu Sait Çelebi, CHP'ye Üye Oldu Eski AKP Mardin Milletvekili Süleyman Çelebi ve Oğlu Sait Çelebi, CHP'ye Üye Oldu

  Eski AKP Mardin Milletvekili Süleyman Çelebi ve oğlu Mehmet Sait Çelebi, CHP’ye katıldı. Süleyman Çelebi ve Sait Çelebi’nin rozetlerini, CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu taktı.

 • 18.03.2023 18 Mar 19:14 CHP'ye katılan Türkan Elçi'den eleştirilere yanıt: Linç kültürü geliştiriyorsunuz, bu kin ve nefret neden? CHP'ye katılan Türkan Elçi'den eleştirilere yanıt: Linç kültürü geliştiriyorsunuz, bu kin ve nefret neden?

  Eski Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi'nin eşi Türkan Elçi, CHP'ye üye olması sonrası kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi. Elçi, "Linç kültürü geliştiriyorsunuz. Bu kin öfke nefret neden, öfkeniz varsa birbirinize değil başka yere kusun" diye konuştu.

 • 18.03.2023 18 Mar 09:57 Diyarbakır'da öldürülen Baro Başkanı Tahir Elçi'nin eşi CHP safhalarına katıldı! Rozet, Kılıçdaroğlu'dan geldi Diyarbakır'da öldürülen Baro Başkanı Tahir Elçi'nin eşi CHP safhalarına katıldı! Rozet, Kılıçdaroğlu'dan geldi

  2015 yılında öldürülen Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin eşi Türkan Elçi CHP'ye geçti. CHP'den milletvekili adayı olacağı belirtilen Elçi'nin rozetini, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu taktim etti.

 • 17.03.2023 17 Mar 23:40 Türkan Elçi CHP'ye katıldı, parti rozetini Kılıçdaroğlu taktı Türkan Elçi CHP'ye katıldı, parti rozetini Kılıçdaroğlu taktı

  TAHİR Elçi İnsan Hakları Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Türkan Elçi, Cumhuriyet Halk Partisi'ne (CHP) katıldı.

 • 17.03.2023 17 Mar 17:37 Kemal Kılıçdaroğlu, Tahir Elçi'nin Eşi Türkan Elçi ve Oğlu Arda Elçi ile Görüştü Kemal Kılıçdaroğlu, Tahir Elçi'nin Eşi Türkan Elçi ve Oğlu Arda Elçi ile Görüştü

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, öldürülen eski Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi’nin eşi, Tahir Elçi İnsan Hakları Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Türkan Elçi ve oğlu Arda Arin Elçi ile görüştü.

 • 01.02.2023 01 Şub 18:11 CHP Saha Çözüm Ekibi Yozgat'ta Çalışmalarına Başladı CHP Saha Çözüm Ekibi Yozgat'ta Çalışmalarına Başladı

  CHP Genel Merkezi’nin “Saha Çözüm Projesi” kapsamında oluşturulan “Yozgat Saha Çözüm Ekibi”, Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan açıklamanın ardından çalışmalarına başladı. CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, “CHP Genel Merkezi olarak bugüne kadar 14 ilde bu çalışmayı başlattık, 10'a yakın ilimizde bitirdik, bugün 15’inci ildeyiz. Önümüzdeki günler itibarıyla da değişik illerde bu çalışmayı devam ettireceğiz" dedi.

 • 11.12.2022 11 Ara 18:07 Oğuz Kaan Salıcı'dan, Şehit Piyade Uzman Çavuş Eyüp Uğurlu'nun Ailesine Taziye Ziyareti Oğuz Kaan Salıcı'dan, Şehit Piyade Uzman Çavuş Eyüp Uğurlu'nun Ailesine Taziye Ziyareti

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, oğlu Piyade Uzman Çavuş Eyüp Uğurlu’nun şehit düşmesi dolayısıyla önceki dönem CHP Gaziantep İl Yönetim Kurulu Üyesi olan Celal Uğurlu’yu bugün Gaziantep’te ziyaret etti.

 • 20.11.2022 20 Kas 11:06 Başkan Soyer: 'Sosyal demokrasiyi yaymak için gerekli vicdan, cesaret ve dayanışmaya sahibiz' Başkan Soyer: "Sosyal demokrasiyi yaymak için gerekli vicdan, cesaret ve dayanışmaya sahibiz"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Sosyal Demokrasi Derneği İzmir Şubesi'nin düzenlediği "Umut ve Dayanışma" yemeğinde sosyal demokrasiyi yaymak için vicdan, cesaret ve dayanışmaya ihtiyaç olduğunu söyledi.

 • 09.11.2022 09 Kas 15:31 Eski AKP Hakkâri Milletvekili Adayı Necip Zeydan, CHP'ye Katıldı Eski AKP Hakkâri Milletvekili Adayı Necip Zeydan, CHP'ye Katıldı

  Eski AKP Hakkâri Milletvekili adayı Necip Zeydan, CHP’ye katıldı. Zeydan'ın parti rozetini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu taktı.

 • 09.11.2022 09 Kas 15:31 AK Parti'den CHP'ye katılan Necip Zeydan'a rozetini bizzat Kemal Kılıçdaroğlu taktı AK Parti'den CHP'ye katılan Necip Zeydan'a rozetini bizzat Kemal Kılıçdaroğlu taktı

  2011 Genel Seçimlerinde AK Parti'den milletvekili adayı olan Necip Zeydan, CHP'ye katıldı. Pinyanişi Aşireti lideri Osman Zeydan'ın en büyük oğlu ve ailenin temsilcisi olan Necip Zeydan'a rozetini Genel Merkez binasındaki makamında CHP lideri Kılıçdaroğlu taktı.

 • 30.10.2022 30 Eki 20:41 İzmir Depreminde Hayatını Kaybeden Yurttaşlar Anıldı İzmir Depreminde Hayatını Kaybeden Yurttaşlar Anıldı

  İzmir'de 30 Ekim 2020'de meydana gelen depremde hayatını kaybeden 117 yurttaş, düzenlenen törenle anıldı. Depremin ikinci yılında en çok hasar alan ilçelerden Bayraklı’daki anma töreninde duygu dolu anlar yaşandı. Kayıp yakınlarına ve depremzedelere seslenen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Bu can bedende durdukça yanınızda olmaya devam edeceğim” dedi. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal ise "Depremzedelerden emlak vergisi alınmamalı, ihtiyaçları kadar kredi verilmeli, rezerv alandaki konutlar sadece depremzedelerimize ait olmalı" diye konuştu.

 • 30.10.2022 30 Eki 09:05 Başkan Soyer'den zeybek sürprizi Başkan Soyer'den zeybek sürprizi

  Başkan Soyer'den zeybek sürprizi İzmir'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu zeybek gösterisi, fener alayı ve konserlerle sürdü.

 • 27.10.2022 27 Eki 14:04 Nuşirevan Elçi, CHP'ye Katıldı… Kılıçdaroğlu: 'Siyasi Partiler İçinde En Büyük Değişimi Yaşayan Parti, CHP'dir' Nuşirevan Elçi, CHP'ye Katıldı… Kılıçdaroğlu: "Siyasi Partiler İçinde En Büyük Değişimi Yaşayan Parti, CHP'dir"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Şırnak Baro Başkanı Nuşirevan Elçi’ye üyelik rozetini taktı. Kılıçdaroğlu, “Erdoğan, ‘Siz Sivas’ın ötesine bile geçemezsiniz’ derdi. Cumhuriyet Halk Partisi bugün toplumun her kesimini kucaklamak istemektedir. Bu konuda ciddi adımlar attık” dedi.

 • 25.09.2022 25 Eyl 14:46 İzmir'in En Büyük Kentsel Dönüşüm Alanında Temel Atıldı... Başkan Soyer: 'Vatandaşlarımız Depreme Dayanıklı ve Sağlıklı Konutlara Kavuşacak' İzmir'in En Büyük Kentsel Dönüşüm Alanında Temel Atıldı... Başkan Soyer: "Vatandaşlarımız Depreme Dayanıklı ve Sağlıklı Konutlara Kavuşacak"

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin yürüteceği, Gaziemir'deki Aktepe-Emrez Kentsel Dönüşüm Projesi'nin birinci etabının temeli atıldı. Birinci etapta, yaklaşık 151 milyon liralık bedelle 39 bin metrekare alanda 275 konut ve 15 iş yeri yapılacak. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "Bu inşaat tamamlandığında vatandaşlarımız, depreme dayanıklı ve sağlıklı konutlara kavuşmuş olacak. İzmir’de depreme dayanıklı, yepyeni bir mahalle daha doğacak" dedi.

 • 25.09.2022 25 Eyl 12:32 İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Dönüşüm Tesisi Açıldı. Tunç Soyer: 'İzmir'de Çöp Kavramına Son Veriyoruz' İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Dönüşüm Tesisi Açıldı. Tunç Soyer: "İzmir'de Çöp Kavramına Son Veriyoruz"

  İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki İzDoğa A.Ş. tarafından 35 milyon TL yatırımla kurulan, ambalaj atıklarını ayrıştırma ve dönüşüm tesisi törenle hizmete girdi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "Tesisimizin 420 tonluk kapasitesini tedricen devreye alarak İzmir’de geri dönüştürülen atık oranını yüzde 12’den yüzde 20’ye çıkartacağız. İzDönüşüm projemizle İzmir’de çöp kavramına son veriyoruz. Atığı ekonomiye geri kazandırıyoruz" dedi.

 • 18.09.2022 18 Eyl 10:34 Arıtma Tesisinden Bırakılan Kanalizasyon Suyu Van Gölü'nün Kıyı Bandını Kahverengiye Boyadı, Mahalleli Kokudan Duramıyor Arıtma Tesisinden Bırakılan Kanalizasyon Suyu Van Gölü'nün Kıyı Bandını Kahverengiye Boyadı, Mahalleli Kokudan Duramıyor

  Van’da, özelleştirilen arıtma tesisinden Van Gölü’ne boşaltılan kanalizasyon suyu nedeniyle kıyı şeridinde gölün rengi kahverengiye dönmüş durumda. Tesisten göle deşarj noktasından numune alınmadığı öğrenilirken akan suyun yeterli oranda arıtılmadığı şüphesi var. Tuşba ilçesine bağlı İskele Mahallesi’nde yaşayan yurttaşlar ise tesisten çıkan kötü koku nedeniyle temiz hava soluyamaz hale gelmiş ve hayatlarının cehenneme döndüğünü söylüyor. Yurttaşlar, tesisin yeterli arıtma yapmadığını ve çevreyi kirlettiğini ileri sürerek tesisin önünde protesto düzenledi. Tesisin yöneticilerinden biri, CHP heyetine bilgi verirken önce kötü kokuyu kabul etti, gazetecilerin sorularını yanıtlarken ise koku olmadığını savundu.

 • 14.09.2022 14 Eyl 17:50 CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı, Van'da gazetecilerle buluştu Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı, Van'da gazetecilerle buluştu Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Ermenistan'ın Azerbaycan'daki işgali tamamen sona erdirmesini ve iyi komşuluk ilişkilerinin kurulmasını istediklerini söyledi.

Advertisement