9 aylık kız bebeğinin bezinin kanla dolu olduğunu fark eden anne koyulan teşhisle yıkıldı - Son Dakika

9 aylık kız bebeğinin bezinin kanla dolu olduğunu fark eden anne koyulan teşhisle yıkıldı

22.11.2022 08:30

Avustralya'nın Sidney kentinde yaşayan 3 çocuk annesi Sarah Regan, bezini değiştirdiği sırada altının kanla dolu olduğunu fark ettiği 9 aylık kızını acile götürdü. Küçük kızın erken ergenlik yaşadığını öğrenen anne adeta yıkıldı.

Sidney kentinde yaşayan bir ailenin başına gelenler, dünya basınında büyük yankı uyandırdı. Elde edilen bilgilere göre 3 çocuk annesi Sarah Regan, 9 aylık kızının altını değiştirdiği sırada bezinin kanla dolu olduğunu gördü.

Kız bebeğinin bezinin kanla dolu olduğunu fark eden anne, hastanedeki teşhisle yıkıldı

HEMEN ACİLE GÖTÜRDÜ

Yakınlarında da haber veren genç kadın, Birdie adlı küçük bebeğini hemen acile götürdü. Genç kadın ilk olarak küçük çocuğun böbreğinin hasar aldığını düşündü ancak gerçek çok farklı çıktı.

Kız bebeğinin bezinin kanla dolu olduğunu fark eden anne, hastanedeki teşhisle yıkıldı

ERKEN ERGENLİK TEŞHİSİ KONULDU

Hastanede yapılan bir dizi testlerin ardından Birdie adlı küçük kızın erken ergenlik yaşadığı tespit edildi. Bu haberi alan aile büyük bir şaşkınlık ve üzüntü yaşarken, hemen doktorlardan konu hakkında detaylı bilgi aldılar.

Kız bebeğinin bezinin kanla dolu olduğunu fark eden anne, hastanedeki teşhisle yıkıldı

"DAHA ÖNCE BÖYLE BİR ŞEY DUYMAMIŞTIK"

Başlarına gelen olay hakkında konuşan anne Sarah Regan, "Doktorlar bize teşhisi söylediğinde büyük bir şok geçirdik. Ne düşüneceğimizi bilmiyorduk çünkü bu ilk kez duyduğumuz bir şeydi" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Hükümet Raporu: Avustralya, Emisyon Hedefini Karşılama Yolunda Değil Hükümet Raporu: Avustralya, Emisyon Hedefini Karşılama Yolunda Değil Açıköğretim sistemine Avustralya'dan ziyaret Açıköğretim sistemine Avustralya'dan ziyaret Interpol tarafından mavi bültenle aranan 2 kişi sınır dışı edildi Interpol tarafından mavi bültenle aranan 2 kişi sınır dışı edildi

Son Dakika Dünya 9 aylık kız bebeğinin bezinin kanla dolu olduğunu fark eden anne koyulan teşhisle yıkıldı - Son Dakika


Advertisement