Elon Musk, "Korkunç sona karşı insanlığı uyarıyorum" diyerek tek kaçış noktasını verdi: Diğer gezegenler - Son Dakika

Elon Musk, "Korkunç sona karşı insanlığı uyarıyorum" diyerek tek kaçış noktasını verdi: Diğer gezegenler

16.01.2022 18:35

Tesla'nın CEO'su ve teknolojide dünyanın öncü isimleri arasında yer alan Elon Musk, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Musk, insanlığın olası bir kitlesel yok oluşta yüzde 100 yok olacağını ve tek kaçışın başka gezegenlere yerleşmek olduğunu iddia etti.

Teknoloji alanında dünyanın en dikkat çeken isimlerinden biri olan Tesla'nın CEO'su Elon Musk'tan kitlesel yok oluşla ilgili çarpıcı açıklamalar geldi. Sık sık açıklamaları nedeniyle gündem olan Musk, bir kez daha bomba etkisi yaratacak ifadeler kullandı.

"YÜZDE 100'ÜMÜZ YOK OLACAĞIZ"

Musk, olası bir kitlesel yok oluşta insanlığın hayatta kalamayacağını belirterek, "Kitlesel yok oluşta insanlığın yüzde yüzü yok olacak. İnsanların dünyada kalarak kitlesel yok oluştan kaçma imkanları yok" dedi.

TEK KURTULUŞ YOLUNU VERDİ

Musk daha sonra insanların kitlesel yok oluştan kaçmaları için tek çıkış yolunu verdi. Musk, "İnsanlar kitlesel yok oluştan kaçmak istiyorlarsa, başka gezegenlere taşınmak zorundalar" diye konuştu.

Elon Musk, 'Korkunç sona karşı insanlığı uyarıyorum' diyerek tek kaçış noktasını verdi
YORUMLAR (5)
  • Selvi Munar: Ah canım. Hangi gezegenmiş o bakim. Paranlamı satın aldın? Azrail'in gelemeyeceği bir yer mi buldun? Yoksa şeytanla mı anlaştın? Ama hepimizin sahibi Yüce Yaradanın olmadığı bir yer yok. Acaba sen bir rüyadamısın? Yok oluş kısmına gelince evet dün ayağınızı denk alın kıyamet yaklaşıyor demiştim ama kaçabilirsiniz demedim ki ?? Cevap Yaz 10 5 Yayından Kaldır
  • Hakim ATMACA: Yüceler yücesi Allah’ın bizleri yoktan varetmesine inanmayan insan oğlu bir iblise aşağlık yaratığa inanıyoki bu aşağlık herifi haber yapıyor ya buna üzülüyorum Cevap Yaz 9 13 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Rus roketinden vazgeçen Avrupa, Musk'tan yardım bekliyor Rus roketinden vazgeçen Avrupa, Musk'tan yardım bekliyor Elon Musk noktayı koydu: Cybertruck ve Semi Truck'ın çıkış tarihi belli oldu! Elon Musk noktayı koydu: Cybertruck ve Semi Truck'ın çıkış tarihi belli oldu!

Son Dakika Dünya Elon Musk, 'Korkunç sona karşı insanlığı uyarıyorum' diyerek tek kaçış noktasını verdi: Diğer gezegenler - Son Dakika


Advertisement