Dünyaca ünlü fenomen yürekleri ağza getirdi! Videonun devamı çok fena - Son Dakika

Dünyaca ünlü fenomen yürekleri ağza getirdi! Videonun devamı çok fena

29.09.2022 20:17

Instagram'da dünya genelinden yaklaşık 4 milyon takipçisi bulunan vücut geliştirme fenomeni Bradley Martyn son çektiği video nedeniyle yürekleri ağza getirdi. Ağırlık panelinin üzerinde bir kadını tutmak isteyen fenomen, kadının dengesini kaybetmesi nedeniyle yüzünden yaralandı.

Instagram hesabı üzerinden vücut geliştirmede sınırları zorladığı anları paylaşan ve 4 milyona yakın takipçisi bulunan fenomen Bradley Martyn'in son videosu, izleyenlerde büyük korkuya neden oldu.

BU SEFER BAŞARISIZ OLDU

Çektiği başarılı videolarla tanınan Martyn, ağırlık panelinin üzerine çıkan bir kadını taşımaya çalıştı. Fakat kadının dengesini kaybetmesi tüm videonun bozulmasına, hatta kazaya neden oldu.

YÜZÜNDEN YARALANDI

Kadın ve panelin sert şekilde yüzüne çarpması nedeniyle yaralanan fenomenin büyük acı çektiği görüldü. Martyn'in sağlık durumunun iyi olması ise takipçilerinin içini rahatlattı.

YORUMLAR
500
Somer Sivrioğlu, 21 yaş küçük sevgilisiyle beraber balonda romantik bir poz verdi Somer Sivrioğlu, 21 yaş küçük sevgilisiyle beraber balonda romantik bir poz verdi Sokakta yürüyen Yargı dizisinin başrolü Pınar Deniz'den büyük gaf: Bir dakika ezan çalıyor Sokakta yürüyen Yargı dizisinin başrolü Pınar Deniz'den büyük gaf: Bir dakika ezan çalıyor Ceyda Sabancı Dinçer'in İstanbul yerine Constantinople ifadesini kullanmasına tepki yağdı Ceyda Sabancı Dinçer'in İstanbul yerine Constantinople ifadesini kullanmasına tepki yağdı

Son Dakika Dünya Dünyaca ünlü fenomen yürekleri ağza getirdi! Videonun devamı çok fena - Son Dakika


Advertisement