Başkan Babaş'tan Borsa'nın İşletme Tesisine Ziyaret - Son Dakika

Başkan Babaş'tan Borsa'nın İşletme Tesisine Ziyaret

24.07.2018 17:30
Başkan Babaş'tan Borsa'nın İşletme Tesisine Ziyaret

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu Ticaret Borsası’nın Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yatırımı Endüstriyel Orman Ürünleri İçin Ortak Kullanım İşleme Tesisi’ni ziyaret etti.

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu Ticaret Borsası'nın Organize Sanayi Bölgesi'ndeki yatırımı Endüstriyel Orman Ürünleri İçin Ortak Kullanım İşleme Tesisi'ni ziyaret etti.

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği mali işbirliği ile finanse edilen, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında yaklaşık 10 milyon avro yatırımla Kastamonu'da hayata geçirilen Endüstriyel Orman Ürünleri İçin Ortak Kullanım İşleme Tesisi faaliyetlerini sürdürüyor. Tesisi ziyaret eden Başkan Babaş, çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Kastamonu Ticaret Borsası'nın bu tesisin hayata geçirilmesindeki önemli rolüne dikkat çekti.

Babaş'ı, Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri il dışında olduğu için Yönetim Kurulu Üyeleri ağırladı. Ziyarette Babaş tarafından bir de hediye takdim edildi. - KASTAMONU

YORUMLAR
500
Tanoğlu: 'Lisanssız elektrik yönetmeliğinde yapılan değişikliği doğru bulmuyoruz' Tanoğlu: 'Lisanssız elektrik yönetmeliğinde yapılan değişikliği doğru bulmuyoruz' Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Yumaklı, Kastamonu'da ziyaretlerde bulundu Açıklaması Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Yumaklı, Kastamonu'da ziyaretlerde bulundu Açıklaması Dünya barışına dikkat çekmek için bisikletle pedal çeviriyorlar Dünya barışına dikkat çekmek için bisikletle pedal çeviriyorlar
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Başkan Babaş'tan Borsa'nın İşletme Tesisine Ziyaret - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement