Dünya Posta Günü - Son Dakika

Dünya Posta Günü

Dünya Posta Günü
Son Güncelleme: 08.10.2014 16:55

PTT Genel Müdürü Osman Tural, 9 Ekim Dünya Posta Günü'nün, posta idarelerine, müşteri memnuniyeti ekseninde müşterilerinin talep, ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilecek bilişim odaklı yeni ufuklar kazandırmasını temenni etti.

PTT Genel Müdürü Osman Tural, 9 Ekim Dünya Posta Günü'nün, posta idarelerine, müşteri memnuniyeti ekseninde müşterilerinin talep, ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilecek bilişim odaklı yeni ufuklar kazandırmasını temenni etti.

Tural, 9 Ekim Posta Günü dolayısıyla yazılı açıklama yaptı.

PTT'nin, online alışveriş sitesi "epttavm.com" ile müşterilerinin toplu gönderilerini elektronik posta ortamında kabul ettiğini ifade eden Tural, elektronik ortamda çok önemli ve çağdaş hizmetler sunduklarını belirtti.

Tural, PTT olarak insan kaynağını en verimli şekilde değerlendirerek, ülkenin 2023 vizyonunda hizmet verdikleri tüm sektörlerde öncü olmayı amaçladıklarını kaydetti.

Vatandaşlara en iyi hizmeti vermeyi hedeflediklerini belirten Tural, "Dünya Posta Günü'nün, posta idarelerine, müşteri memnuniyeti ekseninde müşterilerinin talep, ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilecek bilişim odaklı yeni ufuklar kazandırmasını temenni ederim" ifadesini kullandı.

Bu arada, Dünya Posta Günü dolayısıyla 9-12 Ekim'de Ankara, İstanbul ve İzmir'de pul sergisi düzenlenecek. - Ankara

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Dünya Posta Günü - Son Dakika


Advertisement