İndirime giren yağ izdihama neden oldu! Fiyatı duyanlar kasaların önünde uzun kuyruklar oluştu - Son Dakika

İndirime giren yağ izdihama neden oldu! Fiyatı duyanlar kasaların önünde uzun kuyruklar oluştu

22.10.2021 12:19

Sivas'ta toptan satış yapılan bir zincir market 4,5 litrelik ayçiçek yağını indirime soktu. Yağın 59.90 TL'ye düştüğünü öğrenen müşteriler markete akın etti.

Sivas'ta bir marketin sıvı yağa yaptığı indirim izdiham ve kuyruğa neden oldu. Vatandaşlar biraz ucuza yağ alabilmek için saatlerce sıra bekledi.

4,5 LİTRE YAĞ 59.90 TL

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Ata Sanayi içerisinde bulunan bir zincir market, 4,5 litrelik ayçiçek yağını 59.90 TL'den satışa çıkardı.

MARKET MÜŞTERİLERLE DOLUP TAŞTI

Yağın uygun fiyata satıldığını duyanlar markete akın etti. Market müşterilerle dolup taşarken, kasalar önünde uzun kuyruklar oluştu. Yağ satışı yoğunluğu gün boyu sürdü.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

Yağ satışına ilişkin görüntüler sosyal medyada da hızlıca yayıldı. Kullanıcılar, fotoğrafların ekonominin geldiği durumu gözler önüne serdiğini belirterek isyan etti.

İşte markette çekilen fotoğraflar;

Açılışa özel ucuz yağ kapışıldı
Açılışa özel ucuz yağ kapışıldı
Açılışa özel ucuz yağ kapışıldı
Açılışa özel ucuz yağ kapışıldı
İndirime giren yağ izdihama neden oldu! Fiyatı duyanlar kasaların önünde uzun kuyruklar oluştu
İndirime giren yağ izdihama neden oldu! Fiyatı duyanlar kasaların önünde uzun kuyruklar oluştu

Son Dakika Ekonomi İndirime giren yağ izdihama neden oldu! Fiyatı duyanlar kasaların önünde uzun kuyruklar oluştu - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR (11)
  • Muharrem Özel: Millet millet olmaktan çıkmış illet olmuş ulan ağzından sıgarayı eksik etmezssin yağ 10_15 tl ucuz diye aç gözlülük yaparsın aylık içtiğin sıgarayı hesaplasan günde 2.paket ayda beş kiloluk 10. Teneke yağ alırsın bu ahmaklığıda yapmazsınız biz hepsimi hajediyoruz bunlar daha iyi günlerimiz.. Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
  • Doğan Başdere: Bu millet kafayımı yedi zaten 5 litrelik yağ 68 TL'den satılıyor bir çok markette neresi ucuz... Cevap Yaz 0 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Zorla uyuşturucu içirdiği çocukları istismar etti! Kalabalıktan dayak yedi 14:01 Zorla uyuşturucu içirdiği çocukları istismar etti! Kalabalıktan dayak yedi Askeri casusluktan tutuklanan Metin Gürcan'ın görüntüleri ortaya çıktı: Zarf içinde 400 dolar vardı 13:53 Askeri casusluktan tutuklanan Metin Gürcan'ın görüntüleri ortaya çıktı: Zarf içinde 400 dolar vardı Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti 13:15 Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti Kendisinden boşanmak isteyen kadını kurşunlayarak felç etmişti! 17 yıl hapiste kalacak! 12:26 Kendisinden boşanmak isteyen kadını kurşunlayarak felç etmişti! 17 yıl hapiste kalacak! Kılıçdaroğlu'nun 10 gıda maddesine zam istememesinin ardından Bahçeli de aynı öneri de bulundu 11:53 Kılıçdaroğlu'nun 10 gıda maddesine zam istememesinin ardından Bahçeli de aynı öneri de bulundu 11:41 "Marmara depreminin zamanı geldi" diyen Prof. Dr. Tüysüz, fay hattındaki 110 ilçeyi paylaştı
Türk-İş, Hak-İş ve DİSK'ten ortak asgari ücret açıklaması! 11:13 Türk-İş, Hak-İş ve DİSK'ten ortak asgari ücret açıklaması! Erol Olçok ve Abdullah Gül'ün fotoğrafları sosyal medyanın gündeminde! 10:37 Erol Olçok ve Abdullah Gül'ün fotoğrafları sosyal medyanın gündeminde!
Advertisement