Perakende Dünyasında Multi Development Türkiye Rüzgarı - Son Dakika

Perakende Dünyasında Multi Development Türkiye Rüzgarı

15.11.2013 10:22
Perakende Dünyasında Multi Development Türkiye Rüzgarı

Multi Development Türkiye, yurt içi ve yurt dışında en önemli fuarlarda Türk alışveriş merkezi sektörünü temsil ediyor.

Multi Development Türkiye Türkiye ve Avrupa'nın en önemli perakende fuarlarında

Türkiye geneline yayılan 11 Forum Alışveriş Merkezi ile Avrupa'da olduğu gibi ülkemizde de sektör lideri olan Multi Development Türkiye, yurt içi ve yurt dışında en önemli fuarlarda Türk alışveriş merkezi sektörünü temsil ediyor.

Multi Development Türkiye, 13-15 Kasım tarihlerinde Cannes'ta düzenlenen dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul ve perakende fuarı MAPIC'e, 20-21 Kasım tarihlerinde ise Türkiye'de perakende dünyasının en büyük organizasyonu olan Perakende Günleri'ne katılıyor.

Geliştirdiği ve aynı zamanda yönetimini üstlendiği, Türkiye genelinde 10 ayrı kentteki 11 Forum Alışveriş Merkezi ile hizmet veren Multi Development Türkiye, Türkiye ve Avrupa'daki en önemli perakende fuarlarında sektörün önemli isimleriyle bir araya geliyor.

İnşa ettiği 721.000 metrekarelik toplam kiralanabilir alanla Avrupa'da olduğu gibi Türkiye'de de sektör lideri olan Multi Development Türkiye, 13-15 Kasım tarihlerinde Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul ve perakende fuarı MAPIC'e katılacak.

Gelecek plan ve stratejilerini ilk kez Cannes'ta açıklayacak

Multi Development Türkiye, 1995 yılından bu yana hem Türk hem de uluslararası markalardan yoğun ilgi gören MAPIC Fuarı'na katılarak Türkiye ve Avrupa'daki en yeni projelerini tanıtacak. Multi Development Türkiye, 14 Kasım Perşembe günü Multi Corporation ve son günlerde gerçekleşen hisse devri ile yeni yatırımcısı olan Blackstone'un katılımı ile düzenlenen öğlen yemeğinde de gelecekle ilgili strateji ve planlarını ilk kez perakendecilere ve basına açıklayacak.

Multi Development Türkiye'den Perakende Günleri'ne tam destek

Multi Development Türkiye, 20-21 Kasım tarihlerinde ise ana sponsorluğunu üstlendiği Türkiye'de perakende dünyasının en büyük organizasyonu olan Perakende Günleri'ne katılacak.

2004 yılından bu yana Türkiye'de alışveriş merkezleri, ofis ve konutu da içeren çok amaçlı projelere imza atarak sektör liderliğini elinde bulunduran Multi Development Türkiye, Perakende Günleri'ne hem fuar hem de konferans alanlarındaki iki farklı standıyla katılarak yeni projelerini tanıtacak. Fuarda perakende sektörüyle ilgili bilgiler paylaşılarak yenilikler takip edilebilecek.

YORUMLAR
500
1 Mayıs'ta açılmıştı, her gün binin üzerinde kişi ziyaret ediyor 1 Mayıs'ta açılmıştı, her gün binin üzerinde kişi ziyaret ediyor Milli Uzay Programı Strateji Belgesi Cumhurbaşkanlığı Genelgesi Resmi Gazete'de Milli Uzay Programı Strateji Belgesi Cumhurbaşkanlığı Genelgesi Resmi Gazete'de Düğün sezonu açıldı, faytoncular zamanla yarışmaya başladı Düğün sezonu açıldı, faytoncular zamanla yarışmaya başladı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Ekonomi Perakende Dünyasında Multi Development Türkiye Rüzgarı - Son Dakika


Advertisement