SGK'dan, Narven'e teşekkür belgesi - Son Dakika

SGK'dan, Narven'e teşekkür belgesi

24.05.2022 15:14
SGK'dan, Narven'e teşekkür belgesi

Bolu'da, en fazla sigortalı ve engelli istihdamı sağlayan Narven Termal Kasaba, Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü'nden teşekkür belgesi aldı.

Bolu'da, en fazla sigortalı ve engelli istihdamı sağlayan Narven Termal Kasaba, Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü'nden teşekkür belgesi aldı.

Bolu SGK İl Müdürü Mehmet Hanefi Taştan ve Müdür Yardımcıları Bolu ilinde 2021 yılı içerisinde en çok sigortalı çalıştıran ve en çok engelli istihdamı sağlayan ilk 30 işveren arasında yer alma başarısı gösteren Narven Termal Kasaba'ya teşekkür belgesini takdim etmek üzere ziyaret etti. Narven A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürlüğü'ne ve Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız'a istihdama olan katkılarından ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini ileten Taştan proje hakkında yöneticilerden bilgiler aldı.

Ziyaret sonunda Bolu SGK İl Müdürü Mehmet Hanefi Taştan Teşekkür Belgesi'ni Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız'a takdim etti ve birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. - BOLU

YORUMLAR
500
Bolu'nun Mengen ilçesinde su taşkınları meydana geldi Bolu'nun Mengen ilçesinde su taşkınları meydana geldi BOLU, MENGEN VE GEREDE'DE DERELER TAŞTI, EV VE İŞ YERLERİNİ SU BASTI BOLU, MENGEN VE GEREDE'DE DERELER TAŞTI, EV VE İŞ YERLERİNİ SU BASTI Zonguldak'ta engelli ve hamile kamu görevlileri yarın idari izinli sayılacak Zonguldak'ta engelli ve hamile kamu görevlileri yarın idari izinli sayılacak
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi SGK'dan, Narven'e teşekkür belgesi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement