Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Şirket Haberleri - Son Dakika

Şirket Haberleri

Dünya’nın 5. kıtasından binlerce çocuğun katılacağı Toyota “Hayalimdeki Araba Resim Yarışması 2014” Türkiye ulusal yarışması başlıyor.

Şirket Haberleri
19.12.2013 - 10:04,

Dünya'nın 5. kıtasından binlerce çocuğun katılacağı Toyota "Hayalimdeki Araba Resim Yarışması 2014" Türkiye ulusal yarışması başlıyor.

Bu yıl üçüncü kez 15 yaşın altındaki Türk çocuklarının da katılacağı resim yarışması için başvurular 15 Şubat 2014 tarihine kadar sürecek. Türkiye'deki değerlendirmelerde 3 ayrı kategoride (10 yaş altı, 10-12 yaş arası, 13-15 yaş arası) ilk 3 dereceye giren resimlerin sahipleri birbirinden değerli ödüllerin yanında Japonya'da gerçekleşecek Uluslararası Yarışma'ya katılma şansı da kazanacak.

Toyota'nın dünyada 2004 yılından beri kurumsal sosyal sorumluluk yaklaşımı ile gerçekleştirdiği yarışma, çocuklara "Senin Hayalin - Geleceğin Arabası" teması ile hayallerindeki arabayı resme dökmeleri için fırsat sunarken, hem otomobillere ilgi duymalarını hem de hayal kurmanın keyfini ve önemini kavramalarını amaçlıyor. Türkiye'den çocukların da yer aldığı yarışmaya geçtiğimiz 2 yılda 8 bin 507 çocuk resimleriyle katılmıştı.

Toyota Plaza Seçil Genel Müdürü Hasan Kamil Hayali, Toyota'nın sosyal sorumluluk yaklaşımı ile gerçekleştirdiği projelerden biri olan 'Hayalimdeki Araba' yarışması, çocukların hayal güçlerinin, yaratıcılıklarının ve özgüvenlerinin gelişimi açısından çok faydalı olduğunu düşündüğünü belirterek, "Toyota markası ve biz, Toyota Plaza Seçil olarak çocuklarla ilgili her konuda çok hassas davranıyoruz. Çocuklara yapılan yatırımın geleceğe yapılan en önemli yatırım olduğunu düşünüyoruz, çünkü onlar bizim geleceğimiz" dedi.

Hasan Kamil Hayali, Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması'na katılmak isteyen çocukların hayallerini, bir kenarı 270 - 300 mm, diğer kenarı 420 - 450 mm arasındaki ebatlara sahip istenilen türde kağıda istenilen resim malzemesi kullanılarak resmettikten sonra, resimlerini başvuru formu ile birlikte Trabzon'da bulunan Toyota Plaza Seçil'e elden teslim edebileceklerini belirtti. Yarışmaya posta yoluyla katılmak isteyenler ise resimlerini başvuru formu ile birlikte Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. (Cumhuriyet Mahallesi E-5 Yanyol No: 11 Yakacık 34876 Kartal/İstanbul) adresine de gönderebilecekler. Hayali, ilgilenenlerin Toyota Plaza Seçil web sitesi www.toyotasecil.com'dan ayrıntılı bilgi alabileceklerini kaydederek, "Ayrıntılı bilgi için www.toyota.com.tr web sitesini ziyaret edebilir, sorularınızı hayalimdeki-araba@toyota.com.tr e-mail adresine gönderebilir ya da Toyota İletişim Merkezi'ni 0 (212) 354 0 354 numaralı telefondan arayabilirsiniz" diye konuştu. - TRABZON

Kaynak: İHA
YORUMLAR
1000

Son Dakika Ekonomi Şirket Haberleri - Son Dakika


Advertisement