Volkan Doğruluk: "Ülke ekonomisine katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz" - Son Dakika
Ekonomi

Volkan Doğruluk: "Ülke ekonomisine katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz"

Volkan Doğruluk: "Ülke ekonomisine katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz"

İlaç, sanayi, dış ticaret, medikal, işitme cihazları ve turizm başta olmak üzere pek çok sektörde faaliyetlerde bulunan Doğruluk Grup'un yeni genel müdürlüğü İstanbul'da açıldı.

31.08.2022 08:52  Güncelleme: 08:55
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İlaç, sanayi, dış ticaret, medikal, işitme cihazları ve turizm başta olmak üzere pek çok sektörde faaliyetlerde bulunan Doğruluk Grup'un yeni genel müdürlüğü İstanbul'da açıldı.

Farklı sektörlerde kurumsal ve profesyonel çalışmalarda bulunduklarını belirten Doğruluk Grup Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Doğruluk, "Türkiye ekonomisine katkıda bulunabilmek, bizim hizmet anlayışımızın temelinde bulunuyor. Farklı sektörlerde başarılı yatırımlarda bulunarak hedefimize ulaşmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Tabi çıtayı her zaman biraz daha yukarıya çıkarıyoruz. İstanbul Bağdat Caddesi'nde yeni şubemizi açarak çalışmalarımızı kurumsal çizgide sürdürüyor ve yenilikçi yatırımlar için ortam hazırlıyoruz" dedi.

Yer aldıkları sektörlerde yenilikçi ve vizyoner çalışmalarıyla rakip firmalardan ayrıldıklarını, bu sayede ülke ekonomisine de katkıda bulunduklarını belirten Doğruluk, "Yenilikçi stratejiler geliştiriyoruz. Çünkü amacımız her zaman çalışmalarımızı yukarıya taşımak. Biliyoruz ki bitti diye bir şey yok. Özellikle birden fazla sektörde yer alıyorsanız her zaman daha fazlasını hedeflemelisiniz. Biz de güçlü ekibimiz ve gelişmiş hizmet anlayışımız sayesinde bu amacımızı yerine getiriyoruz" ifadelerini kullandı.

"Doğru yatırım yapabilmek için sektörü iyi analiz etmek gerekiyor"

Çalışmalarıyla Türkiye'nin her bölgesine ulaştıklarını, Türkiye ve bölgeleri için yenilikçi yatırım planları olduğunu belirten Doğruluk, "Doğru yatırım yapabilmek için sektörü iyi analiz etmek gerekiyor. İşin püf noktası bu. Bunun için de sistemli bir çalışma gerekiyor. Biz halihazırda pek çok sektörde faaliyet gösteren bir şirketiz. Özellikle sağlık sektöründe önemli yatırımlarda bulunduk, bulunmaya da devam edeceğiz. Öte yandan birçok sektörün belkemiği olan turizm sektöründe de çalışmalarımız devam ediyor. İlaç, sanayi sektörlerinde de yenilikçi çalışmalarımıza dikkat çeken yatırımlarla devam edeceğimizi söyleyebilirim" şeklinde konuştu.

"Her sektörün gelişime ihtiyacı vardır"

Çalışmalarıyla Türkiye'nin geneline hitap ettiklerini, ayrıca farklı sektörlerde de kurumsal çalışmalar ve başarılı yatırımlarda bulunduklarını aktaran Doğruluk, "Her sektörün gelişime ihtiyacı var. Sektörel gelişme, doğrudan ülke ekonomisini de olumlu bir şekilde etkiliyor. Dolayısıyla yapılacak çalışmaların sektörel gelişime uygun olması çok önemli. Biz de güçlü ekibimizle bu anlayış üzerinden çalışmalarda bulunuyor, ülke ekonomisine katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz" diye konuştu. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Volkan Doğruluk: 'Ülke ekonomisine katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Gökan Zeybek:
  19:09 Gökan Zeybek: "İktidar Belediyeleri Cezalandırmanın Milleti Cezalandırmak Olduğunu Görmeli"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, iktidarın yurt içi ve yurt dışından yüksek maliyetlerle borçlandığı bedelleri öderken her türlü kaynağı kullandığına dikkati çekti, tasarrufa yerel yönetimlerin kaynaklarını kısarak yönelmemesi gerektiğini vurguladı, Zeybek, "İktidarın, belediyeler üzerinden yapacağı cezalandırmanın milleti cezalandırmak olduğunu görmesi gerekir" dedi.

 • Malatya'da Yeni Çarşı Projesi İnşaatı Hızla Yükseliyor
  19:08 Malatya'da Yeni Çarşı Projesi İnşaatı Hızla Yükseliyor

  Kahramanmaraş merkezli depremlerin etkilediği Malatya'da, yapımına başlanan çarşı projesinde inşaatlar hızla ilerliyor. AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, yapılan açıklamada çarşı inşaatının tüm hızıyla devam ettiğini ve çalışmaların titizlikle sürdürüldüğünü belirtti. Proje kapsamında Bakırcılar Çarşısı, Kuyumcular Çarşısı ve Şire Pazarı'nın yeniden inşa edileceği ve çalışmaların hızla ilerlediği ifade edildi. Malatya'ya bugüne kadar yapılan yatırımların miktarı da açıklanan bilgiler arasında yer aldı.

 • Erdoğan'ın Bağdat ve Erbil Ziyareti: İşbirliği Anlaşmaları ve Stratejik Adımlar
  18:39 Erdoğan'ın Bağdat ve Erbil Ziyareti: İşbirliği Anlaşmaları ve Stratejik Adımlar

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Pazartesi günü büyük bir heyetle önce Bağdat’ı sonra Erbil’i ziyaret edecek.

 • Vali Dallı:
  16:37 Vali Dallı: "Fırtınada zararı olan vatandaşlarımızın zararlarının yüzde 40'ı karşılanacak"

  Kastamonu Valisi Meftun Dallı, dün yaşanan fırtınanın ardından evleri zarar gören vatandaşların sürekli oturulduğu tespit edilen konutlarında Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ekiplerinin tespitinin ardından hasarlarının yüzde 40'ının karşılanacağını söyledi. Vali Dallı, ayrıca fırtına ve şiddetli yağışlar nedeniyle 6 kişinin hafif şekilde yaralandığını belirtti.

 • Moritanya Dışişleri Bakanı: Türkiye'deki doğal kaynaklar ve yenilenebilir enerji ülkemiz için önemli
  16:32 Moritanya Dışişleri Bakanı: Türkiye'deki doğal kaynaklar ve yenilenebilir enerji ülkemiz için önemli

  Moritanya Dışişleri Bakanı Muhammed Salim Merzuk, Türkiye'deki doğal kaynaklar, doğal gaz, yenilenebilir enerji ve yeşil hidrojenin ülkesi için çok önemli olduğunu belirtti. Merzuk, Türkiye ile ilişkilerin pekiştirilmesi, ticaret hacminin artırılması ve Afrika Birliği ile koordinasyonun sağlanması konularını ele aldıklarını ifade etti. Ayrıca, Gazze'deki insani dram ve İslamofobi sorununa da değindi.

 • Artvin'de hayvancılık yapan çiftçiler, hayvanlarını otlatmak için yer sıkıntısı yaşıyor
  16:10 Artvin'de hayvancılık yapan çiftçiler, hayvanlarını otlatmak için yer sıkıntısı yaşıyor

  Artvin'in Ardanuç ilçesinde küçükbaş hayvancılık yapan çiftçiler, hayvanlarını otlatmak için yer sıkıntısı çekiyor. Kış aylarında ise ot, saman ve arpa fiyatlarının yüksek olması nedeniyle ekonomik zorluklar yaşanıyor. Çiftçiler, bu zorluklara rağmen hayvancılık işini sürdürmek zorunda olduklarını belirtiyor.

 • Odunpazarı Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği İçin Yeni Projeler Üretiyor
  16:10 Odunpazarı Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği İçin Yeni Projeler Üretiyor

  Odunpazarı Belediyesi, iş sağlığı ve güvenliği için yeni projeler üretiyor. Belediye, araç bakım ve onarım atölyeleriyle zaman ve kaynak tasarrufu yaparken, personelin iş güvenliğini sağlıyor. Son olarak, emniyetli lastik tamir ve şişirme kafesi projesiyle iş kazalarını en aza indirmeyi hedefliyor.

 • Ordu'da Bu Yıl 1400 Ton Çilek Rekoltesi Bekleniyor
  15:28 Ordu'da Bu Yıl 1400 Ton Çilek Rekoltesi Bekleniyor

  Ordu'da bu yıl 500 dekar alanda üretimi yapılan çilekten 1400 ton rekolte bekleniyor. İl Tarım ve Orman Müdürü Kemal Yılmaz, çilek üretiminin her geçen yıl arttığını belirtti. Geçen yıl 400 dekarda 1200 ton çilek üretimi gerçekleştirildiğini aktaran Yılmaz, bu yıl ise 500 dekar alanda 1400 ton çilek rekoltesi beklediklerini ifade etti. Çilek üretiminin Ordu ekonomisine 90 milyon lira katkı sağlaması bekleniyor.


Advertisement