Erdoğan'a Diyarbakır Hediyesi "Bakır Portre Tablo" - Son Dakika

Erdoğan'a Diyarbakır Hediyesi "Bakır Portre Tablo"

15.11.2013 15:36

Başbakan Erdoğan'a, Diyarbakır ziyaretinde eşi Emine Erdoğan ile resminin yer aldığı kente özgü el sanatı bakır portre tablo hediye edilecek.

1
Başbakan Erdoğan'ın yarın başlayacak ve 2 gün sürecek programı için hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğü Diyarbakır'da, Başbakana takdim edilecek hediye de hazırlandı.
2
Başbakan Erdoğan, program kapsamında bin 300 tesisin toplu açılışını yapacak, 360 çiftin toplu nikahını kıyacak.
3
Başbakan Erdoğan'a üzerinde eşi Emine Erdoğan ile fotoğrafı, Ak Parti amblemi ve Diyarbakır Surları'nın yer aldığı bakır bir tablo hediye edilecek.
4
Sur ilçesinde tarihi bakırcılar çarşısındaki Tanrıkulu Bakırcılık Firması sahibi ve Diyarbakır Turizm Platformu Başkanı Mustafa Tanrıkulu, Başbakan için özel tasarlanan, üzerinde eşi Emine Erdoğan, Diyarbakır Surları ve Ak Parti amblemi bulunan tabloyu bir ayda hazırlandığını ifade etti.
5
Tanrıkulu, 2 metre uzunluğunda, bir metre genişliğinde yaklaşık 10 kilogram ağırlığındaki tablonun özel bir işçilik ve el emeği ile hazırlandığını belirtti.

Son Dakika Erdoğan'a Diyarbakır Hediyesi 'Bakır Portre Tablo' - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Koronavirüsün dünyayı ele geçireceğini önceden bilen kahin, bitişi için de tarih verdi İki gün önce "Hızlı araç kullanırım" demişti! Çukur'un Celasun'u aracıyla şarampole yuvarlandı Anıt mezarın üstündeki mesajı gören arkeologlar 1500 yıllık uyarıyla karşılaştı Güzel sunucu Emily Attack, meyhanede tanıştığı bir adam ve karısıyla ilişkiye girdiğini itiraf etti Evinin yanında insan kemiği bulundu! İnternetten tanıştığı erkeği yiyen yamyam tutuklandı