Son Dakika Haberleri: Erdoğan'a Diyarbakır Hediyesi "Bakır Portre Tablo"

Erdoğan'a Diyarbakır Hediyesi "Bakır Portre Tablo"

6 yıl önce

Başbakan Erdoğan'a, Diyarbakır ziyaretinde eşi Emine Erdoğan ile resminin yer aldığı kente özgü el sanatı bakır portre tablo hediye edilecek.

1
Başbakan Erdoğan'ın yarın başlayacak ve 2 gün sürecek programı için hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğü Diyarbakır'da, Başbakana takdim edilecek hediye de hazırlandı.
2
Başbakan Erdoğan, program kapsamında bin 300 tesisin toplu açılışını yapacak, 360 çiftin toplu nikahını kıyacak.
3
Başbakan Erdoğan'a üzerinde eşi Emine Erdoğan ile fotoğrafı, Ak Parti amblemi ve Diyarbakır Surları'nın yer aldığı bakır bir tablo hediye edilecek.
4
Sur ilçesinde tarihi bakırcılar çarşısındaki Tanrıkulu Bakırcılık Firması sahibi ve Diyarbakır Turizm Platformu Başkanı Mustafa Tanrıkulu, Başbakan için özel tasarlanan, üzerinde eşi Emine Erdoğan, Diyarbakır Surları ve Ak Parti amblemi bulunan tabloyu bir ayda hazırlandığını ifade etti.
5
Tanrıkulu, 2 metre uzunluğunda, bir metre genişliğinde yaklaşık 10 kilogram ağırlığındaki tablonun özel bir işçilik ve el emeği ile hazırlandığını belirtti.Haber Yayın Tarihi: 15.11.2013 03:36 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yasak Elma'nın yıldızı Tuvana Türkay'ın annesine bakın! O da estetik güzeli çıktı 124 yıl önce çekilen ilk röntgendeki ilginç detay ortaya çıktı! Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'sini hiç böyle görmediniz! Cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Ayasofya'da çırılçıplak poz vermişti! Tepki çeken model hakkında flaş gelişme Yıldız futbolcu, İspanyol güzelin peşine düştü! Her şeyi Instagram ele verdi