LATİFE HANIM Resimleri

Latife Hanım Resimleri

  • 10 Ağustos 2014 21:04 Türkiye'nin First Lady'leri Türkiye'nin First Lady'leri
  • 22 Temmuz 2014 20:41 İhsanoğlu, İzmir'de 'Cumhurbaşkanım' Anonsu ile Karşılandı (4) İhsanoğlu, İzmir'de 'Cumhurbaşkanım' Anonsu ile Karşılandı (4) Kocaoğlu'nu ZİYARET ETTİ Cumhurbaşkanı çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Karşıyaka'da Latife Hanım Köşkü'nde düzenlediği basın toplantısınan ardından CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti.
  • 22 Temmuz 2014 16:17 İhsanoğlu, İzmir'de 'Cumhurbaşkanım' Anonsu ile Karşılandı (3) İhsanoğlu, İzmir'de 'Cumhurbaşkanım' Anonsu ile Karşılandı (3) "cumhur 76 MİLYON" Cumhurbaşkanlığı için çatı aday gösterilen Ekmeleddin İhsanoğlu, eşi Füsun İhsanoğlu ve oğluyla birlikte geldiği İzmir'de Zübeyde Hanım'ın mezarını ziyaret ettikten sonra Latife Hanım Köşkü'nün bahçesinde halkla buluştu ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
  • 20 Haziran 2014 01:04 Karşıyaka'da Çocuklar Konuştu, Büyükler Dinledi Karşıyaka'da Çocuklar Konuştu, Büyükler Dinledi Latife Hanım Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, bölgede yapılacak kentsel dönüşüm ile sağlıklı ve depreme dayanıklı konutlar yaratacaklarını söyledi.
  • 11 Kasım 2013 12:27 Karşıyakalı Miniklerin Atatürk Sevgisi Karşıyakalı Miniklerin Atatürk Sevgisi Karşıyakalı minikler 10 Kasım'da Latife Hanım Köşkü Anıevi'nde buluştu.
    Karşıyaka Belediyesi'nin Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği işbirliğiyle gerçekleştirildiği etkinliğe 12 anaokulunda 292 öğrenci katıldı.