Logitech Yeni Ürünlerini Tanıttı - Son Dakika

Logitech Yeni Ürünlerini Tanıttı

12.11.2013 20:15

1
Logitech, daha hızlı, daha özgür ve daha konforlu yaşamak isteyenler için en yeni teknolojilerini 12 Kasım 2013, Salı günü Sapphire Terrace’da düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı.

Kaynak :

2
Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, toplantıdaki konuşmasında “Teknoloji geliştikçe kullanıcılar daha iyi tasarımlar istiyor.
3
Bilgisayar, tablet, akıllı telefon ya da dokunmatik navigasyon fark etmeksizin, daha hızlı çalışan, ince ve modern tasarlanmış ürünleri tercih ediyor. Logitech olarak tüketici talep ve ihtiyaçlarını, yeni trendleri yakından takip ediyor ve yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz” dedi.
4
iPad için en çok satılan kılıf özelliğine sahip Logitech Ultrathin Keyboard Cover for iPad Air, ödüllü tasarımın iPad Air’a getirerek yeni iPad’in diğer yarısı oluyor. Logitech Ultrathin Keyboard Cover for iPad Air, alüminyum ekran korumasının yanı sıra, wireless klavye de sunuyor.
5
Logitech’in yeni iPad Air için özel olarak tasarladığı, ultra ince ve hafif tasarımları ile dikkat çeken Logitech FabricSkin Keyboard Folio, Logitech Ultrathin Keyboard Cover, Logitech Ultrathin Keyboard Folio ve Logitech Folio Protective Case her türlü çizilme, darbe ve ıslanmaya karşı iPad için üstün koruma sunuyor.
6
İnce ve hafif yazma deneyimi sunan ve iPad Air için özel olarak tasarlanan Logitech Ultrathin Keyboard Folio for iPad Air, tabletin ön ve arka yüzeyini koruyor. Bluetooth klavye normal klavyelerin tuşlarıyla aynı boyutlardaki tuşları ile akıcı ve hızlı yazma deneyimi sunarken, çift açılı duruş özelliği iPad’i dikey ve yatay olmak üzere iki farklı açıda tutmanıza yardımcı oluyor. SecureLock sistemi ise iPad’i güvenli bir şekilde kılıfa bağlıyor. Pil ömrü üç aya kadar süren klavye, mikro-USB ile yeniden şarj edilebiliyor.
7
Yeni iPad Air için üretilen kılıfların en incesi ve hafifi olan Logitech Folio Protective Case for iPad Air, klavyesiz tablet koruması için tasarlandı. Çift taraflı koruma ve suya karşı dayanıklı yapısı ile her tür darbe ve çizilmeyi önleyen kılıf, yeni SecureLock sistemiyle iPad’i güvenli bir şekilde kılıfa bağlıyor. Bükülebilir kılıf, tableti düz ya da yatay farklı açılarda tutmaya yardımcı oluyor.
8
Logitech’in evde kaliteli müzik keyfi yaşamak isteyenler için tasarladığı dört yeni hoparlörü, modern tasarımları ve renkleriyle evinizin dekorunu tamamlarken mükemmel akustikleri ile dikkat çekiyor. Logitech Bluetooth Speaker Z600, Logitech z200 Multimedia Speakers, Logitech z150 Multimedia Speakers ve Logitech z50, güçlü ses performanslarının yanı sıra bir çok farklı özelliğiyle birbirlerinden ayrışıyor.
9
Mac ve Ultrabook’ların şık görünümünü tamamlayan, yeni kablosuz stereo hoparlör Logitech Bluetooth Speaker Z600 ile bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan ve tabletinizden zahmetsizce müzik dinleyebilir ve dilediğiniz diğer sesleri aktarabilirsiniz. Aynı anda, etkin halde kullanılan üç cihaza kablosuz olarak bağlanabilen Z600 ile cihazlar arasında geçiş yapmak için birinde durdurma tuşuna basarken, diğerinde oynat tuşuna basmanız yeterli.
10
Siyah ve beyaz olmak üzere iki ayrı renk seçeneği bulunan Logitech z200 Multimedia Speakers, 10 watt’a kadar çıkan güçlü ve zengin müzik kalitesinin yanı sıra, en derin bass seslerini de çağdaş tasarımıyla bir araya getiriyor. 2.5 inç uzunluğundaki sürücüsüyle stereo ve akustiği dengeleyen hoparlör, temiz bir ses kalitesi sunuyor. Logitech z200, 3.5 mm’lik ses girişi ve yedek bağlantısıyla tablet, akıllı telefon gibi birçok cihazda müziğinizi dinlemenize olanak sağlıyor. Hoparlörün önünde duran tuşlar ile ses seviyesini, bass tuşu ile de bass’ı dilediğinizce ayarlayabilirsiniz.
11
Logitech’in kablosuz klavyesi Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820, geniş ve yerleşik touchpad’i ile daha rahat gezinme ve yazma imkanı sunuyor.
12
İnceliği ve hafif tasarımıyla kolayca bilgisayar kılıfına ya da cebine sığabilen Logitech Ultrathin Touch Mouse’un yumuşak dokunmatik yüzeyi, Windows 8 navigasyonunu kolaylaştırmanıza yardım eden ve OS X’de Multi-Touch navigasyonun avantajından tam olarak yararlanmanızı sağlayan görünmez bir kaplamayla tasarlandı.
13
Diğer gaming mouse’lara göre sekiz kat daha fazla pil ömrüne (250 saat) sahip Logitech® G602 Wireless Gaming Mouse ile oyunun kurallarını yeniden tanımlıyor. Logitech G serisinin en yeni mouse’u Logitech G602, kablosuz oyun mouse’larına yeni bir standart getiriyor. G602’nin gecikmesiz, kablosuz ve benzersiz pil ömrü, kablo ve karmaşa olmadan, daha iyi ve kesintisiz bir oyun sunuyor.
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

YORUMLAR
500

Son Dakika Logitech Yeni Ürünlerini Tanıttı - Son Dakika


Advertisement