Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları - Son Dakika

Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları

15.07.2019 10:11

Afrodizyak etkisiyle cinsel güce güç kattığı bilinen mesir macunu, birbirinden farklı 41 baharat çeşidiyle hazırlanıyor. Kanuni Sultan Süleyman'ın annesi Ayşe Hafsa Sultan'a şifa olduğu, nezle, grip ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklara karşı koruyucu özelliği olduğuna da inanılıyor.

1
Bağışıklık sistemini güçlendirerek soğuk algınlığına karşı koruma sağlıyor ve egzamaları iyileştiriyor.
2
Anason, hindistan cevizi, çivit, çörekotu, hardal tohumu, havlicav, karabiber, karanfil ve kimyon gibi onlarca baharatla hazırlanan mesir macunu, ilk Osmanlı tarihinde 479 yıl önce Merkez Efendi tarafından hazırlandı.
3
İdrar yolları rahatsızlığını gidermesinin yanı sıra, yeni doğum yapmış anneler için süt arttırıcı özelliği de var.

4
Mesir macunu nasıl yenir?
Mesir macunu nasıl yenir?
Sıcak süt veya sıcak su ile karıştırarak, şeker yerine çaya katarak, doğrudan kaşıklayarak yiyebilirsiniz.
5
Genelde cinsel gücü arttırıcı özelliğiyle bilinen mesir macunu, nezle, grip ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklara karşı koruyucu özelliği ile de şifa dağıtıyor.
6
Bu karışım bir araya gelince enerji vererek cinsel gücü artırıyor.
7
İşte Kanuni Sultan Süleyman'ın annesi Ayşe Hafsa Sultan'a şifa olan mesir macununun saymakla bitmeyen faydaları...
8
İçeriğindeki afrodizyak destekli besinler, cinsel gücün yanı sıra iştahı da olumlu anlamda etkiliyor. Atalarımızdan kalan bu karışım, mide rahatsızlıklarına karşı da son derece etkili.
9
Sıcak içeceklere karıştırırken içeceğin aşırı sıcak olmaması, içecek hazırlandıktan birkaç dakika sonra katılması önemlidir. Fazla tüketmenin faydadan çok zarara yol açacağını da belirtmeden geçmeyelim.
10
11

Son Dakika Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı Bu ülkede evli çiftler ayrı yataklarda uyuyor! Bakın sebebi ne Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu?