SON DAKİKA GÜCE HABERLERİ

Son Dakika Güce Haberleri

 • 22 Ocak 2018 18:05 MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, "Ak Parti ve MHP Sahada Omuz Omuza Yürüyecek" MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, "AK Parti ve MHP sahada omuz omuza yürüyecek" "Cumhurbaşkanlığı seçiminde AK Parti ve MHP sahada omuz omuza kol kola yürüyecek" "Cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan'ın tekrardan seçilebilmesi için AK Parti ile beraber sahada aktif olacağız" AK Parti Elazığ...
 • 22 Ocak 2018 17:58 Zabun: Zabun: "Zeytin Dalı Harekatı Milli Meselemiz" Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun, “Türkiye, büyük bir devlettir.
 • 22 Ocak 2018 17:39 Zeytin Dalı Harekatı Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, iş dünyasının Zeytin Dalı Harekatı'nı desteklediğini belirterek, "Harekatın sonuçlarının güven ve istikrar anlamında ekonomiye olumlu etkileri olacağına inanıyorum.
 • 22 Ocak 2018 17:25 Erzurum Övünç Madalyası Töreninde Gözyaşı Erzurum Övünç Madalyası Töreninde Gözyaşı Övünç madalyası töreninde gözyaşıERZURUM Valiliği'nde, terörle mücadelede ve 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olanların aileleri ile gazilere, Devlet Övünç Madalyası verildi.
 • 22 Ocak 2018 17:21 AK Parti ve MHP Sahada Omuz Omuza Yürüyecek AK Parti ve MHP Sahada Omuz Omuza Yürüyecek" 2019 Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrardan seçilebilmesi için AK Parti ile beraber sahada aktif olacaklarını belirten MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, Cumhurbaşkanlığı seçiminde AK Parti ve MHP’nin sahada omuz omuza kol kola yürüyeceğini söyledi.
 • 22 Ocak 2018 17:15 Övünç Madalyası Töreninde Gözyaşı ERZURUM Valiliği'nde, terörle mücadelede ve 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olanların aileleri ile gazilere, Devlet Övünç Madalyası verildi.
 • 22 Ocak 2018 16:02 Etso Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik; Etso Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik; "Harekat, Bölgeye Huzur ve İstikrar Getirecek" Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, Suriye’nin kuzeyindeki Afrin bölgesine yönelik başlattığı harekatı en başından beri desteklediklerini ifade ederek, harekatın bölgeye huzur, güven ve istikrar getireceğini vurguladı.
 • 22 Ocak 2018 14:04 Elektrik Santrallerinde Üretim Kesintisi Spot elektrik piyasasında işlem yapan 20 elektrik santralinde üretim kesintisi oldu.
 • 22 Ocak 2018 13:56 Dha Yurt Bülteni-7 İncirlik'te savas uçakları bekliyorZeytin Dalı Harekatı'nın ilk 2 gününde Türk F-16 savaş uçaklarının yoğun olarak kullandığı Adana'daki İncirlik Üssü'nde bugün kargo uçakları operasyon bölgesine askeri malzeme taşıdı.
 • 22 Ocak 2018 13:44 Övünç Madalyası Töreninde Gözyaşı ERZURUM Valiliği'nde, terörle mücadelede ve 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olanların aileleri ile gazilere, Devlet Övünç Madalyası verildi.
 • 21 Ocak 2018 15:19 Yıldırım'da 'Küresel Güvenlik ve NATO Masaya Yatırıldı Yıldırım'da 'Küresel Güvenlik ve NATO Masaya Yatırıldı Yıldırım Belediyesi’nin ev sahipliğinde Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ‘Memleket Meselesi’ programının 2018 yılındaki ilk buluşmasında, Türkiye’nin NATO’ya üye olma süreci, yakın dönemde gelişen tarihi ve siyasi olaylar ile güncel gelişmeler ele alındı.
 • 20 Ocak 2018 16:57 Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni - İstanbul Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni - İstanbul Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şehit Yakınları ve Gazilere Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni"ne gönderdiği mesajda, "Vatanımız, ezanımız, bayrağımız, istiklalimiz ve istikbalimiz uğruna sevdiklerini toprağa veren, yaralanarak gazi olan her kardeşim bilsin ki Türk milleti ve...
 • 20 Ocak 2018 15:26 Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şehit Yakınları ve Gazilere Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni"ne gönderdiği mesajda, "Vatanımız, ezanımız, bayrağımız, istiklalimiz ve istikbalimiz uğruna sevdiklerini toprağa veren, yaralanarak gazi olan her kardeşim bilsin ki Türk milleti ve...
 • 20 Ocak 2018 11:38 TSK Birden Fazla Bölgeye Aynı Anda Operasyon Yapabilir TSK Birden Fazla Bölgeye Aynı Anda Operasyon Yapabilir TSK birden fazla bölgeye aynı anda operasyon yapabilirİSTANBUL, (DHA) - Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi ve ASAM Terör Uzmanı Dr. Eray Güçlüer, Afrin operasyonun geleceğinin belli olduğunu ve bunu Türkiye'nin genel güvenlik stratejisinin bir parçası olarak görmek gerektiğini söyledi.
 • 20 Ocak 2018 11:32 "Tsk Birden Fazla Bölgeye Aynı Anda Operasyon Yapabilir" ALTINBAŞ Üniversitesi Öğretim Üyesi ve ASAM Terör Uzmanı Dr. Eray Güçlüer, Afrin operasyonun geleceğinin belli olduğunu ve bunuTürkiye'nin genel güvenlik stratejisinin bir parçası olarak görmek gerektiğini söyledi.
 • 20 Ocak 2018 11:03 TSK Birden Fazla Bölgeye Aynı Anda Operasyon Yapabilir" ALTINBAŞ Üniversitesi Öğretim Üyesi ve ASAM Terör Uzmanı Dr. Eray Güçlüer, Afrin operasyonun geleceğinin belli olduğunu ve bunuTürkiye'nin genel güvenlik stratejisinin bir parçası olarak görmek gerektiğini söyledi.
 • 20 Ocak 2018 10:28 Toyota Yeni Modeli Yaris Grmn'yi Tanıttı Toyota yeni modeli Yaris GRMN'in tanıtımını gerçekleştirdi.
 • 19 Ocak 2018 20:30 Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Modernleşmeyi Halkı Dönüştürecek Bir Unsur Olarak Gördüler" Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, "Şerif Mardin'in, İdris Küçükömer'in, Kemal Tahir'in, Cemil Meriç'in, Necip Fazıl'ın ve Sezai Karakoç'un anlattığı gibi dünyanın en çarpık modernleşmesine ne yazık ki bizim memleketimiz, bizim milletimiz şahit oldu.
 • 19 Ocak 2018 18:59 Başbakan Yardımcısı Işık: Yazılımı Size Ait Olmayan Hiçbir Silah, Size Ait Değil(2) KURTULMUŞ: KÜLTÜREL BAĞIMSIZLIK OLMADAN, EKONOMİK BAĞIMSIZLIK OLMAZTürkiye Öğrenci Meclisi Başkanları Kurultayı'nda konuşan Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, gençlerin kendilerine güvenmeleri gerektiğini söyleyerek, "Milli kültürel bağımsızlık olmadan, ülkelerin, milletlerin...
 • 19 Ocak 2018 18:47 Kocaeli Başbakan Yardımcısı Işık: Yazılımı Size Ait Olmayan Hiçbir Silah, Size Ait Değil/ek Kocaeli Başbakan Yardımcısı Işık: Yazılımı Size Ait Olmayan Hiçbir Silah, Size Ait Değil/ek Başbakan Yardımcısı Işık: Yazılımı size ait olmayan hiçbir silah, size ait değil/EKBAKAN KURTULMUŞ: MİLLİ KÜLTÜREL BAĞIMSIZLIK OLMADAN, EKONOMİK BAĞIMSIZLIK OLMAZTürkiye Öğrenci Meclisi Başkanları Kurultayı'nda konuşan Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, gençlerin kendilerine...
 • 19 Ocak 2018 18:34 Dha Yurt Bülteni-19 Malatya'da 4.2 büyüklüğünde deprem/EK VATANDAŞLAR PANİK YAŞADIMalatya'nın Pütürge İlçesinde meydana gelen 4.2 büyüklüğündeki deprem nedeniyle vatandaşlar, panik yaşadı.
 • 19 Ocak 2018 17:56 Kültür ve Turizm Bakanı Kurtulmuş Açıklaması Kültür ve Turizm Bakanı Kurtulmuş Açıklaması Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, "Şerif Mardin'in, İdris Küçükömer'in, Kemal Tahir'in, Cemil Meriç'in, Necip Fazıl'ın ve Sezai Karakoç'un anlattığı gibi dünyanın en çarpık modernleşmesine ne yazık ki bizim memleketimiz, bizim milletimiz şahit oldu.
 • 19 Ocak 2018 17:51 Başbakan Yardımcısı Işık: Yazılımı Size Ait Olmayan Hiçbir Silah, Size Ait Değil(2) KURTULMUŞ: KÜLTÜREL BAĞIMSIZLIK OLMADAN, EKONOMİK BAĞIMSIZLIK OLMAZTürkiye Öğrenci Meclisi Başkanları Kurultayı'nda konuşan Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, gençlerin kendilerine güvenmeleri gerektiğini söyleyerek, "Milli kültürel bağımsızlık olmadan, ülkelerin, milletlerin...
 • 19 Ocak 2018 17:45 Bakan Numan Kurtulmuş: Bakan Numan Kurtulmuş: "Milli Kültürel Bağımsızlık Olmadan Teknolojide Bağımsızlık Olmaz" Bakan Numan Kurtulmuş: "Milli kültürel bağımsızlık olmadan teknolojide bağımsızlık olmaz"KOCAELİ - Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, "Milli kültürel bağımsızlık olmadan teknolojide bağımsızlık olmaz" dedi.
 • 19 Ocak 2018 17:25 Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Açıklaması Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Açıklaması Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, “Milli kültürel bağımsızlık olmadan teknolojide bağımsızlık olmaz” dedi.
 • 19 Ocak 2018 10:27 Söyleşi: Türkiye Ekonomisinin Afrin Operasyonunu Kaldırıp Kaldırmayacağını Konuşmak Bile Abesle... İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜ) Öğretim Üyesi Dr. Bülent Gedikli, 2018 yılında çok iyi büyüme rakamlarının yakalanacağını söyleyerek Türkiye ekonomisinin olası bir Afrin operasyonun altından rahatlıkla kalkacağını vurguladı.
 • 19 Ocak 2018 10:14 Gedikli: Türkiye Ekonomisinin Afrin Operasyonunu Kaldırıp Kaldırmayacağını Konuşmak Bile Abesle... Gedikli: Türkiye Ekonomisinin Afrin Operasyonunu Kaldırıp Kaldırmayacağını Konuşmak Bile Abesle... Gedikli: Türkiye ekonomisinin Afrin operasyonunu kaldırıp kaldırmayacağını konuşmak bile abesle iştigaldirGül KABA-Özgür KUMANOVALI/İSTANBUL, (DHA) - İZÜÖğretim Üyesi Dr.
 • 19 Ocak 2018 09:49 Söyleşi: Türkiye Ekonomisinin Afrin Operasyonunu Kaldırıp Kaldırmayacağını Konuşmak Bile Abesle... İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜ) Öğretim Üyesi Dr. Bülent Gedikli, 2018 yılında çok iyi büyüme rakamlarının yakalanacağını söyleyerek Türkiye ekonomisinin olası bir Afrin operasyonun altından rahatlıkla kalkacağını vurguladı.
 • 18 Ocak 2018 20:39 Pentagon Suriye'de Eğittiği Güce "İstikrar Gücü" Diyecek WASHINGTON (AA) – ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Sözcüsü Eric Pahon Suriye'de "sınır güvenliği gücünün" kurulması üzerine çıkan tartışmalara ilişkin AA muhabirine yatığı açıklamada (PYD/PKK'nın paravanı) SDG'yi "çatışma gücünden" "istikrar sağlama gücüne" veya "alan kontrol gücüne"...
 • 18 Ocak 2018 18:04 Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü Değerlendirme Toplantısı Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, yarı yıl eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
 • 18 Ocak 2018 16:47 Irak'taki Seçim Tartışmaları Irak'ta Şii gruplar, seçimlerin planlandığı gibi mayıs ayında yapılmasını isterken, sığınmacıların evlerine dönememesini gerekçe gösteren Sünniler ise, seçimlerin ertelenmesini istiyor.
 • 18 Ocak 2018 14:07 Elektrik Santrallerinde Üretim Kesintisi Spot elektrik piyasasında işlem yapan 16 elektrik santralinde üretim kesintisi oldu.
 • 18 Ocak 2018 13:55 Adalet Bakanı Gül Açıklaması Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson'ın açıklamalarını genel itibarıyla bakıldığında önemli bir beyan olarak nitelendirerek, "Sınırlarını ve güvenliğini tehdit edecek hiçbir oluşuma Türkiye asla sessiz kalamaz." dedi.
 • 18 Ocak 2018 11:16 Atatürk Üniversitesi'nde Dönüşüm Başladı Atatürk Üniversitesi'nde Dönüşüm Başladı Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Atatürk Üniversitesinin geleceğini yeniden inşa edecek “Yeni Nesil Üniversite Tasarım Ve Dönüşüm Projesi”ni başlattı.
 • 18 Ocak 2018 11:09 Suriyeli Eski Generallerden Türkiye'ye Afrin Desteği Türkiye sığınan Suriyeli eski generaller, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) olası Afrin operasyonunu destekliyor.
 • 18 Ocak 2018 11:07 Analiz - ABD'nin Yeni PKK Planı Türkiye Suriye krizinin önemli bir kısmı boyunca askeri gücünü yedekte tutmayı tercih etti.
 • 18 Ocak 2018 02:57 ABD'den "Sınır Güvenliği Gücü" ile İlgili Yeni Açıklama ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), Suriye'de SDG ismini kullanan terör örgütü PYD/PKK'ya kurdurmayı planladıkları "Sınır Güvenliği Gücü"nün "yeni bir ordu" veya "konvansiyonel sınır muhafız gücü" olmadığını iddia etti.
 • 18 Ocak 2018 02:36 "Galatasaray'a İhanet Olur" Başkan Dursun Özbek, Sportif AŞ'nin kar etmemesi durumunda altın hisseyi kaybetmenin sonuçlarının ağır olduğunu söyledi.
 • 17 Ocak 2018 15:51 Tkyd: Sürekli Değişen Dünyada Kurumsal Yönetim Şart – Faaliyetlerini, kurumsal yönetim anlayışının gelişmesi ve bu alandaki iyi uygulamaların artırılması misyonuyla sürdüren Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD), her yıl gerçekleştirdiği Kurumsal Yönetim Zirvesi'nin 11'incisini düzenledi.
 • 17 Ocak 2018 15:18 Aksa Enerji, İncesu Hes'in Satışını Tamamladı Aksa Enerji Üretim AŞ'ye ait İncesu Hidroelektrik Santrali'nin 15 milyon dolar bedel ile Fernas Şirketler Grubu'na satışının tamamlandığı bildirildi.
 • 17 Ocak 2018 14:04 Elektrik Santrallerinde Üretim Kesintisi Spot elektrik piyasasında işlem yapan 13 elektrik santralinde üretim kesintisi oldu.
 • 17 Ocak 2018 13:23 Kurumsal Yönetim Zirvesi Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkan Yardımcısı Bora Oruç, "Kurumsal yönetim ilkelerinin uygulanmasına, uyum durumuna, ilkelerden ayrılma nedenlerine ilişkin eksiksiz, doğru ve anlaşılabilir bilginin sağlanmasına yardımcı olacak yeni bir raporlama süreci üzerine SPK olarak paydaşlarımızla...
 • 17 Ocak 2018 11:19 Hizan'da Hizan'da "Türkiye'de Din Anlayışını Tahribe Yönelik Hareketler" Konferansı Bitlis’in Hizan ilçesinde ‘Türkiye’de Din Anlayışını Tahribe Yönelik Hareketler’ konulu bir konferans düzenlendi.
 • 17 Ocak 2018 10:07 ABD'nin Suriye'de Kurmayı Düşündüğü Güç Savaşı Körükler ABD'nin Suriye'de Kurmayı Düşündüğü Güç Savaşı Körükler" İran Cumhurbaşkanı Ruhani, ABD'nin Suriye'de kuracağı askeri güce tepki gösterdi.
 • 16 Ocak 2018 14:14 Elektrik Santrallerinde Üretim Kesintisi Spot elektrik piyasasında işlem yapan 11 elektrik santralinde üretim kesintisi oldu.
 • 16 Ocak 2018 11:00 Global Yatırım, 1 Milyar Dolarlık Fon İçin Kolları Sıvadı Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman, yeni ortakları Centricus ile altyapı, temiz enerji ve varlık yönetimi sektörlerine odaklanacaklarını belirterek, "Centricus'un da katkısıyla portföy yönetimi şirketinin kuracağı bir altyapı fonu ile büyük ölçekli otoyol, köprü, tüp...
 • 15 Ocak 2018 17:58 Kyk Öğrencileri İçin Kyk Öğrencileri İçin "Tematik Kış Kampları" Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunun (KYK) "Tematik Kış Kampları" programı kapsamında Samsun'da düzenlenen "Değerler Kampı" başladı.
 • 15 Ocak 2018 15:27 Bakan Bak, "Kyk Tematik Kış Kampları" Açılışına Katıldı Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, "Bilgi çağında bilgiyi yöneten, en iyi şekilde değerlendiren ülkeler öne geçecek.
 • 15 Ocak 2018 15:23 Kazan Soda Elektrik Üretim Tesisi Açılış Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz gecesi darbecilerin uçaklarına, helikopterlerine, tanklarına, ölüm kusan silahlarına eyvallah etmeyen Türk milleti, ekonomik saldırı karşısında da dimdik duruş sergiledi.
 • 15 Ocak 2018 15:13 Türk Mühendisleri Dijital Ambargo'ya Karşı Koyacak Güçte! Mimar ve Mühendisler Grubu: "Türk mimar ve mühendisleri olarak, dijital dönüşümde ipi göğüslemeye hazırız" yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi: