SON DAKİKA GÜCE HABERLERİ

Son Dakika Güce Haberleri

 • 21 Temmuz 2018 10:26 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan "Yahudi Ulus Devlet Yasası" Açıklaması Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Daily Sabah gazetesinde yer alan yazısında, "Bazı Batılı medya kuruluşlarının 'İsrail'in tartışmalı ulus devlet yasası' olarak tanımladığı kanun, aslında ırkçı bir uygulama ve resmi bir apartheid sisteminin savunucusu olarak değerlendirilmelidir dedi.
 • 21 Temmuz 2018 10:00 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: "Adalete ve Barışa İnanan Herkes, Bu Kanunu Reddetmelidir" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Adalete ve barışa inanan herkes, bu kanunu reddetmelidir.
 • 20 Temmuz 2018 05:35 Devler Uykuda! Devler Uykuda! Potada birçok kulüp transferi büyük ölçüde bitirirken, Beşiktaş ve Galatasaray'da ise hoca konusu bile belirsizliğini koruyor.
 • 19 Temmuz 2018 09:28 Nevşehir Belediye Başkanı Seçen'den 64. Yıl Mesajı Nevşehir Belediye Başkanı Seçen'den 64. Yıl Mesajı Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, sahip olduğu kültürel, doğal ve tarihsel değerler itibariyle sadece ülkemizin sayılı turizm merkezlerinden biri olan Nevşehir'in, son yıllarda sürdürülen yatırımlarla önemli cazibe merkezlerinden biri haline geldiğini belirtti.
 • 18 Temmuz 2018 15:13 Petlas Türkiye'nin Yeni Yeteneklerinin Keşfine Desteğini Sürdürüyor Türkiye lastik sektörünün yerli sermayeli lider markası Petlas, uluslararası otomobil sporları arenasında geleceğin Türk şampiyon adaylarını belirleyen "TOSFED Yıldızını Arıyor" projesine desteğini ilk yıldan bu yana sürdürüyor.
 • 18 Temmuz 2018 12:50 PKK'nın Karadeniz'deki Faaliyetleri Bitme Noktasında Bu yıl haziran ve temmuz ayında Giresun ve Gümüşhane kırsalında yoğunlaşan operasyonlarda da Güce ilçesinde 2, Kürtün ilçesinde de 2 örgüt mensubu etkisiz hale getirildi
 • 18 Temmuz 2018 09:31 Alarko Holding Kırklareli Doğalgaz Santralinin Kapasitesini 164'ten 82 Mw'ye Düşürdü Alarko Holding, Kırklareli'ndeki doğalgaz santralinin 164 megawatt (MW) olan kurulu güç lisansını 82 MW'ye düşürdü.
 • 17 Temmuz 2018 13:08 Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu'ndan '15 Temmuz Şampiyonası' Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu'ndan '15 Temmuz Şampiyonası' Türkiye Okullar Arası 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Hapkido Şampiyonası ile Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri Muğla Bodrum Turgutreis’te gerçekleşti.
 • 17 Temmuz 2018 12:13 Hamaney'in Başdanışmanı Velayeti'den ABD'ye Suçlama İran lideri Ayetullah Ali Hamaney'in Uluslararası İlişkiler Başdanışmanı Ali Ekber Velayeti, ABD'nin askeri gücünü kullanarak başka ülkelerin mal ve sermayelerini yağmaladığını belirtti.
 • 17 Temmuz 2018 08:18 Eren Bülbül'ün Kanını Yerde Bırakmayan Kahramanları Bütün Şehir Güllerle Karşıladı Eren Bülbül'ün Kanını Yerde Bırakmayan Kahramanları Bütün Şehir Güllerle Karşıladı Komando andında askerlerin "Havada, karada, Afrin'de, Güce'de, Maçka'da, Gümüşhane'de, Kürtün'de" demesi dikkatlerden kaçmadı
 • 17 Temmuz 2018 02:11 Emekli Kara Kuvvetleri Komutanı Çolak 15 Temmuz'u Anlattı Emekli Kara Kuvvetleri Komutanı Çolak 15 Temmuz'u Anlattı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında darbecilerce derdest edilen Emekli Kara Kuvvetleri Komutanı Salih Zeki Çolak, Kara Havacılık Komutanlığında yaptığı denetimin, darbecileri panikleten ve darbenin öne alınmasına neden olan etkenlerden biri olduğunu söyledi.
 • 17 Temmuz 2018 01:02 Emekli Kara Kuvvetleri Komutanı Çolak ABD'de 15 Temmuz'u Anlattı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında darbecilerce derdest edilen Emekli Kara Kuvvetleri Komutanı Salih Zeki Çolak, Kara Havacılık Komutanlığında yaptığı denetimin, darbecileri panikleten ve darbenin öne alınmasına neden olan etkenlerden biri olduğunu söyledi.
 • 16 Temmuz 2018 22:33 Seta'dan "Almanya'da Fetö Yapılanması" Raporu Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) tarafından Mart 2017'de yayımlanan "Almanya'da FETÖ Yapılanması ve Almanya'nın FETÖ Politikası" başlıklı raporun saha çalışması ve son gelişmeler ışığında genişletilmiş baskısı yayımlandı.
 • 16 Temmuz 2018 22:02 Trump-Putin Ortak Basın Toplantısı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Soğuk Savaş'ın uzun süre önce sona erdiğini, Rusya ile ABD arasındaki ideolojik çatışmanın eskide kaldığını belirterek, ABD Başkanı Donald Trump ile bugün yaptıkları görüşmenin ikili ilişkilerde yaşanan olumsuz durumun düzelmesi yönündeki ortak...
 • 16 Temmuz 2018 19:36 Kahraman Askerler Güllerle, Dualarla Karşılandı Kahraman Askerler Güllerle, Dualarla Karşılandı Komando andında askerlerin "Havada, karada, Afrin'de, Güce'de, Maçka'da, Gümüşhane'de, Kürtün'de" demesi dikkatlerden kaçmadı
 • 16 Temmuz 2018 19:21 Kahramanlar Kürtün'de Güllerle, Dualarla Karşılandı Kahramanlar Kürtün'de Güllerle, Dualarla Karşılandı Komando andında askerlerin "Havada, karada, Afrin'de, Güce'de, Maçka'da, Gümüşhane'de, Kürtün'de" demesi dikkatlerden kaçmadı
 • 16 Temmuz 2018 19:14 Hitit Üniversitesinden Hitit Üniversitesinden "15 Temmuz Hain Darbe Girişimi ve Bir Milletin Dirilişi" Konulu Panel Hitit Üniversitesinden "15 Temmuz Hain Darbe Girişimi ve Bir Milletin Dirilişi" konulu panel Polis Akademisi Öğretim Üyesi Prof. Dr.
 • 16 Temmuz 2018 04:03 Yıldırım: Darbecilerin Başından Şehitlerimiz Adına Hesap Soracağız TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili, "Emin olun hiçbir şehidimizin kanı yerde kalmayacak.
 • 16 Temmuz 2018 02:56 TBMM Başkanı Yıldırım Kızılay'da Düzenlenen Programda Konuştu -2 TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili, "Emin olun hiçbir şehidimizin kanı yerde kalmayacak.
 • 16 Temmuz 2018 01:08 Yıldırım: Darbecilerin Başından Şehitlerimiz Adına Hesap Soracağız Yıldırım: Darbecilerin Başından Şehitlerimiz Adına Hesap Soracağız TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili, "Emin olun hiçbir şehidimizin kanı yerde kalmayacak.
 • 16 Temmuz 2018 00:57 TBMM Başkanı Yıldırım: Darbecilerin Başından Hesap Soracağız TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili, "Emin olun hiçbir şehidimizin kanı yerde kalmayacak.
 • 16 Temmuz 2018 00:14 TBMM Başkanı Binali Yıldırım: TBMM Başkanı Binali Yıldırım: "15 Temmuz'da Aynen Çanakkale'de, İstiklal Savaşı'nda Olduğu Gibi... TBMM Başkanı Binali Yıldırım: "15 Temmuz'da aynen Çanakkale'de, İstiklal Savaşı'nda olduğu gibi bütün felaketler karşısında tek yürek, bilek olmuş, iradesini bir avuç darbeciye çiğnetmeyen yüce Türk milleti vardır"ANKARA - Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, "Hamdolsun ki...
 • 16 Temmuz 2018 00:10 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü - Mardin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü - Mardin Mardin'de merkez Artuklu ilçesi Mustafa Yaman Caddesi'nde program düzenlendi.
 • 15 Temmuz 2018 23:51 Şehitlerimiz Adına Hesabını Mutlaka Soracağız Şehitlerimiz Adına Hesabını Mutlaka Soracağız" TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Hamdolsun ki bu darbenin, bu alçak kalkışmanın arkasında olan üst akılları da dünya alem bilsin ki ortaya çıkaracağız, FETÖ'nün darbecilerin başından da şehitlerimiz adına hesabını mutlaka soracağız" dedi.
 • 15 Temmuz 2018 23:45 TBMM Başkanı Binali Yıldırım Açıklaması Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, “Hamdolsun ki bu darbenin, bu alçak kalkışmanın arkasında olan üst akılları da dünya alem bilsin ki ortaya çıkaracağız, FETÖ’nün darbecilerin başından da şehitlerimiz adına hesabını mutlaka soracağız” dedi.
 • 15 Temmuz 2018 23:19 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Diyarbakır, Mardin ve Bingöl'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla düzenlenen etkinliklerde vatandaşlar meydanlarda bir araya geldi.
 • 15 Temmuz 2018 16:30 Gümüşhane Eren Bülbül'ü Şehit Eden PKK'lı Teröristler Öldürüldü Terörist grubun geçen yıl Ağustos ayında Trabzon'un Maçka ilçesinde Astsubay Ferhat Gedik ile Eren Bülbül'ü şehit edilmesi olayının ve son olarak Giresun'un Güce ilçesi Ağaçbaşı Yaylası Kavaklıbel mevkiinde Uzman Çavuş Ali Cevizci'yi şehit eden grup olduğu öğrenildi
 • 15 Temmuz 2018 13:16 Eren Bülbül'ü Şehit Eden PKK'lı Teröristler Öldürüldü (3) Eren Bülbül'ü Şehit Eden PKK'lı Teröristler Öldürüldü (3) Terörist grubun geçen yıl Ağustos ayında Trabzon'un Maçka ilçesinde Astsubay Ferhat Gedik ile Eren Bülbül'ü şehit edilmesi olayının ve son olarak Giresun'un Güce ilçesi Ağaçbaşı Yaylası Kavaklıbel mevkiinde Uzman Çavuş Ali Cevizci'yi şehit eden grup olduğu öğrenildi
 • 15 Temmuz 2018 12:16 KKTC'de İş İnsanları, Ülkede Rüşvet ve Yolsuzluk Olduğunu Düşünüyor KKTC'de İş İnsanları, Ülkede Rüşvet ve Yolsuzluk Olduğunu Düşünüyor KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) yayınlanan yolsuzluk algı raporuna göre, iş insanlarının yüzde 89'u ülkede rüşvet ve yolsuzluk olduğunu düşünüyor.
 • 15 Temmuz 2018 10:52 Vuruldukları Yerde Öldüler...işte O Teröristler Vuruldukları Yerde Öldüler...işte O Teröristler Geçtiğimiz yıl Trabzon'un Maçka ilçesinde 15 yaşındaki Eren Bülbül ile Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik'i ve Giresun'un Güce ilçesine bağlı Körükbelen yaylasında 6 gün önce Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin şehit eden teröristler ile asker arasında Gümüşhane'nin Kürtün ilçesi sınırlarında bulunan Sarıtaş yaylasında sıcak temas sağlandı
 • 15 Temmuz 2018 10:49 Eren Bülbül'ü Şehit Eden PKK'lı Teröristler Öldürüldü (2) - Yeniden Giresun'un Güce ilçesine bağlı Körükbelen yaylasında 6 gün önce çıkan Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin şehit olduğu çatışmanın ardından, kaçan PKK'lı teröristlerin etkisiz hale getirilmesi amacıyla Giresun- Gümüşhane- Trabzon üçgeninde yürütülen hava destekli geniş çaplı operasyonlar sonuç verdi
 • 15 Temmuz 2018 10:47 Vuruldukları Yerde Öldüler, İşte O Teröristler Vuruldukları Yerde Öldüler, İşte O Teröristler Geçtiğimiz yıl Trabzon'un Maçka ilçesinde 15 yaşındaki Eren Bülbül ile Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik'i ve Giresun'un Güce ilçesine bağlı Körükbelen yaylasında 6 gün önce Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin şehit eden teröristler ile asker arasında Gümüşhane'nin Kürtün ilçesi sınırlarında bulunan Sarıtaş yaylasında sıcak temas sağlandı
 • 15 Temmuz 2018 10:27 Trabzon Eren Bülbül'ü Şehit Eden PKK'lı Teröristler Öldürüldü - Yeniden Trabzon Eren Bülbül'ü Şehit Eden PKK'lı Teröristler Öldürüldü - Yeniden Giresun'un Güce ilçesine bağlı Körükbelen yaylasında 6 gün önce çıkan Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin şehit olduğu çatışmanın ardından, kaçan PKK'lı teröristlerin etkisiz hale getirilmesi amacıyla Giresun- Gümüşhane- Trabzon üçgeninde yürütülen hava destekli geniş çaplı operasyonlar sonuç verdi
 • 15 Temmuz 2018 10:19 Eren Bülbül'ü Şehit Eden PKK'lı Teröristler Öldürüldü (2) - Yeniden Giresun'un Güce ilçesine bağlı Körükbelen yaylasında 6 gün önce çıkan Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin şehit olduğu çatışmanın ardından, kaçan PKK'lı teröristlerin etkisiz hale getirilmesi amacıyla Giresun- Gümüşhane- Trabzon üçgeninde yürütülen hava destekli geniş çaplı operasyonlar sonuç verdi
 • 15 Temmuz 2018 10:04 Eren Bülbül'ü Şehit Eden PKK'lı Teröristler Öldürüldü (2) - Yeniden Giresun'un Güce ilçesine bağlı Körükbelen yaylasında 6 gün önce çıkan Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin şehit olduğu çatışmanın ardından, kaçan PKK'lı teröristlerin etkisiz hale getirilmesi amacıyla Giresun- Gümüşhane- Trabzon üçgeninde yürütülen hava destekli geniş çaplı operasyonlar sonuç verdi
 • 15 Temmuz 2018 09:24 Bakan Soylu: Eren Bülbül'ü Şehit Eden PKK'lı Teröristler Öldürüldü Giresun'un Güce ilçesine bağlı Körükbelen yaylasında 6 gün önce çıkan Uzman Çavuş Ali Cevzic'nin şehit olduğu çatışmanın ardından, kaçan teröristlerin etkisiz hale getirilmesi amacıyla Giresun- Gümüşhane- Trabzon üçgeninde yürütülen hava destekli geniş çaplı operasyonlar sonuç verdi
 • 15 Temmuz 2018 09:09 Trabzon Bakan Soylu Eren Bülbül'ü Şehit Eden PKK'lı Teröristler Öldürüldü Trabzon Bakan Soylu Eren Bülbül'ü Şehit Eden PKK'lı Teröristler Öldürüldü Giresun'un Güce ilçesine bağlı Körükbelen yaylasında 6 gün önce çıkan Uzman Çavuş Ali Cevzic'nin şehit olduğu çatışmanın ardından, kaçan teröristlerin etkisiz hale getirilmesi amacıyla Giresun- Gümüşhane- Trabzon üçgeninde yürütülen hava destekli geniş çaplı operasyonlar sonuç verdi
 • 15 Temmuz 2018 09:02 15 Temmuz Şehit ve Gazileri Kosgeb'de Anıldı Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkanı Cevahir Uzkurt, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nü kutlayarak "15 Temmuz gecesi nasıl canlarımızı ortaya koyarak hainlerle mücadele etmişsek, bundan sonra da KOSGEB olarak üzerimize düşen, bu...
 • 15 Temmuz 2018 08:57 Bakan Soylu: Eren Bülbül'ü Şehit Eden PKK'lı Teröristler Öldürüldü  Giresun'un Güce ilçesine bağlı Körükbelen yaylasında 6 gün önce çıkan Uzman Çavuş Ali Cevzic'nin şehit olduğu çatışmanın ardından, kaçan teröristlerin etkisiz hale getirilmesi amacıyla Giresun- Gümüşhane- Trabzon üçgeninde yürütülen hava destekli geniş çaplı operasyonlar sonuç verdi
 • 15 Temmuz 2018 08:55 Eren Bülbül'ü Şehit Eden PKK'lı Teröristler Öldürüldü  Giresun'un Güce ilçesine bağlı Körükbelen yaylasında 6 gün önce çıkan Uzman Çavuş Ali Cevzic'nin şehit olduğu çatışmanın ardından, kaçan teröristlerin etkisiz hale getirilmesi amacıyla Giresun- Gümüşhane- Trabzon üçgeninde yürütülen hava destekli geniş çaplı operasyonlar sonuç verdi
 • 15 Temmuz 2018 08:54 PKK'nın Karadeniz Yapılanmasında Lider İsmi Etkisiz Hale Getirildi PKK'nın Karadeniz Yapılanmasında Lider İsmi Etkisiz Hale Getirildi Terörist grubun geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Trabzon'un Maçka ilçesinde Astsubay Ferhat Gedik ile Eren Bülbül'ü şehit edilmesi olayının ve geçtiğimiz günlerde son olarak Giresun'un Güce ilçesi Ağaçbaşı Yaylası Kavaklıbel mevkiinde Uzman Çavuş Ali Cevizci'yi şehit eden grup olduğu öğrenildi
 • 15 Temmuz 2018 08:51 Eren Bülbül'ün Katilleri Öldürüldü Eren Bülbül'ün Katilleri Öldürüldü" Terörist grubun geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Trabzon'un Maçka ilçesinde Astsubay Ferhat Gedik ile Eren Bülbül'ü şehit edilmesi olayının ve geçtiğimiz günlerde son olarak Giresun'un Güce ilçesi Ağaçbaşı Yaylası Kavaklıbel mevkiinde Uzman Çavuş Ali Cevizci'yi şehit eden grup olduğu öğrenildi
 • 15 Temmuz 2018 08:34 PKK'nın Karadeniz Yapılanmasındaki Lider İsmi Etkisiz Hale Getirildi PKK'nın Karadeniz Yapılanmasındaki Lider İsmi Etkisiz Hale Getirildi Terörist grubun geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Trabzon'un Maçka ilçesinde Astsubay Ferhat Gedik ile Eren Bülbül'ü şehit edilmesi olayının ve geçtiğimiz günlerde son olarak Giresun'un Güce ilçesi Ağaçbaşı Yaylası Kavaklıbel mevkiinde Uzman Çavuş Ali Cevizci'yi şehit eden grup olduğu öğrenildi
 • 14 Temmuz 2018 17:14 Çorum'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Çorum'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, aynı ülkenin çocuklarının Kürt-Türk, Alevi-Sünni diye birbirine kırdırıldığını belirterek, “Birileri bizim kanlarımız ve gözyaşlarımız üzerine kendilerine iktidar ve servet üretmek istiyor.
 • 14 Temmuz 2018 15:56 Güce'de Şehit Olan Asker İçin Mevlit Okutuldu Güce ilçesinde güvenlik güçleri ile bölücü terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci için mevlit okutuldu.
 • 14 Temmuz 2018 12:36 Karadeniz'de Sağanak Etkili Olacak Yağışların, Giresun'da kuvvetli, Espiye, Tirebolu, Eynesil, Çanakçı, Yağlıdere, Güce ve Doğankent ile Ordu genelinde çok kuvvetli Samsun'un Çarşamba, Salıpazarı ve Terme ilçelerinde ise kuvvetli olacağı tahmin ediliyor
 • 14 Temmuz 2018 12:25 Vali Köşger; Vali Köşger; "15 Temmuz Şanlı Bir Demokrasi Zaferidir" AYDIN (İHA) – Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
 • 14 Temmuz 2018 03:05 2019 Aston Martin Dbs Superleggera, Sıfırdan Yüze Sadece 3.4 Saniye 2019 Aston Martin Dbs Superleggera, Sıfırdan Yüze Sadece 3.4 Saniye ASTON MARTIN'İN EN ATEŞLİSİ 'DBS SUPERLEGGERA' SAHNEYE ÇIKTI 2019 Aston Martin DBS SUPERLEGGERA, Sıfırdan Yüze Sadece 3.4 Saniye…İngiliz Efsanesi Aston Martin, yeni amiral gemisi olarak açıkladığı 'DBS Superleggera'yı tanıttı.
 • 13 Temmuz 2018 21:20 Gazze'deki Büyük Dönüş Yürüyüşü Gösterilerinde 16. Cuma (1) - Han Gazze'deki Büyük Dönüş Yürüyüşü Gösterilerinde 16. Cuma (1) - Han İsrail ablukası altında yıllardır büyük bir insani kriz yaşayan Gazze Şeridi'nde 30 Mart'tan bu yana süren barışçıl Büyük Dönüş Yürüyüşü gösterileri bugün de devam ediyor.
 • 13 Temmuz 2018 21:03 Gazze'deki Büyük Dönüş Yürüyüşü Gösterilerinde 16. Cuma (2) - Han Gazze'deki Büyük Dönüş Yürüyüşü Gösterilerinde 16. Cuma (2) - Han İsrail ablukası altında yıllardır büyük bir insani kriz yaşayan Gazze Şeridi'nde 30 Mart'tan bu yana süren barışçıl Büyük Dönüş Yürüyüşü gösterileri bugün de devam ediyor.