17 Yaşındaki Küçük Kadın, 11 Aylık Bebeğiyle Kayıp - Son Dakika
Güncel

17 Yaşındaki Küçük Kadın, 11 Aylık Bebeğiyle Kayıp

17 Yaşındaki Küçük Kadın, 11 Aylık Bebeğiyle Kayıp

Kocaeli'nin Darıca İlçesi'nde oturan 17 yaşındaki F.A., kucağında 11 aylık kızı ile birlikte ortadan kayboldu.

28.03.2012 10:36

Kocaeli'nin Darıca İlçesi'nde oturan 17 yaşındaki F.A., kucağında 11 aylık kızı ile birlikte ortadan kayboldu. Resmi nikahsız eşi cezaevinde olduğu belirtilen F.A.'nın babası Erol Aslan, kızının sanal ortamda bazı kişilerce kandırıldığını öne sürerken F.A. ve torununun yaşamından endişe ettiklerini söyledi.

Darıca'daki Emek Mahallesi'nde oturan Aslan ailesinin iki çocuğundan F.A. henüz 15 yaşındayken şu anda cezaevinde bulunan bir kişiyle resmi nikahsız evlendirildi. Bu birliktelikten şu anda 11 aylık bir bebeği olan F.A. eşi cezaevine girince babasının evine döndü. Erol Aslan, kızının internette bazı kişiler tarafından kandırıldığını, bunun üzerine 11 aylık bebeği İlayda'yı da yanına alıp ortadan kaybolduğunu öne sürdü.

Bilgisayar incelemesinde kızının İstanbul Bayrampaşa'da berber Orhan adlı bir kişiyle sürekli görüştüğünü de tesbit ettiklerini, ancak bu kişinin adresini bulamadıklarını iddia eden Erol Aslan, "Kızımın yaşı küçük olduğu için yeni bir hata yapmasını, torunumun ve onun başına birşey gelmesini istemiyorum. Polise de bildirmemize rağmen bir haftadır sonuç alamadık" diyerek bulunmaları konusunda yardım istedi. - Kocaeli/ Darıca

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 17 Yaşındaki Küçük Kadın, 11 Aylık Bebeğiyle Kayıp - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement