SON DAKİKA DARICA HABERLERİ

Son Dakika Darıca Haberleri

 • 16 Ocak 2018 12:58 Avrupa'lı Konuklar Darıca'yı Çok Sevdi Avrupa'lı Konuklar Darıca'yı Çok Sevdi Avrupa Birliği Erasmus Projesi kapsamında Mehmet Akif Ortaokulu’nun misafiri olarak ülkemizde bulunan Litvanya, İspanya ve Finlandiya’dan gelen öğrenciler Darıca’da ağırlanıyor.
 • 15 Ocak 2018 18:13 Donanma Komutanlığı'ndaki Darbe Girişimi Davası AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, AK Parti Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, belediye meclis üyeleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bazı vatandaşlar da duruşmayı izledi
 • 15 Ocak 2018 16:06 Donanma Komutanlığı'ndaki Darbe Girişimi Davası AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, AK Parti Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, belediye meclis üyeleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bazı vatandaşlar da duruşmayı izledi
 • 15 Ocak 2018 15:51 Başkan Karabacak, Fetö Davalarını Takip Etti Başkan Karabacak, Fetö Davalarını Takip Etti AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve AK Parti Darıca meclis üyeleri Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde görülen FETÖ/PDY silahlı terör örgütü davasını izlediler.
 • 14 Ocak 2018 22:23 Tekerleği Yarım Metre Dışarıda İlerleyen Otomobil Şaşkınlık Yarattı KOCAELİ'nin Darıca ilçesinde sağ arka tekerleği bir aparat sayesinde yarım metre dışarıda bulunan bir otomobilin yolda ilerleyişi şaşkınlıkla izlendi.
 • 14 Ocak 2018 22:21 Kocaeli Tekerleği Yarım Metre Dışarıda İlerleyen Otomobil Şaşkınlık Yarattı Kocaeli Tekerleği Yarım Metre Dışarıda İlerleyen Otomobil Şaşkınlık Yarattı Tekerleği yarım metre dışarıda ilerleyen otomobil şaşkınlık yarattıKocaeli'nin Darıca ilçesinde sağ arka tekerleği bir aparat sayesinde yarım metre dışarıda bulunan bir otomobilin yolda ilerleyişi şaşkınlıkla izlendi.
 • 14 Ocak 2018 20:41 Tekerleği Yarım Metre Dışarıda İlerleyen Otomobil Şaşkınlık Yarattı Tekerleği Yarım Metre Dışarıda İlerleyen Otomobil Şaşkınlık Yarattı Kocaeli'nin Darıca ilçesinde sağ arka tekerleği bir aparat sayesinde yarım metre dışarıda bulunan bir otomobilin yolda ilerleyişi şaşkınlıkla izlendi.
 • 14 Ocak 2018 20:37 Dha Yurt Bülteni-13 GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -------------------------------Vatandaşların yürümek istemesi polisin izin vermemesi-Milletvekillerinin devreye girmesi-Vatandaşların ve milletvekillerinin yürümesiHABER: Ergün AYAZ/GEBZE(Kocaeli), ====================================================Tekerleği yarım metre dışarıda ilerleyen otomobil şaşkınlık yarattıKocaeli'nin Darıca ilçesinde sağ arka tekerleği bir aparat sayesinde yarım metre dışarıda bulunan bir otomobilin yolda ilerleyişi şaşkınlıkla izlendi
 • 14 Ocak 2018 14:55 Lisenin Kantininde Yakalandı KOCAELİ'nin Darıca ilçesinde, gece bir lisenin kantinine giren M.B. polis tarafından suçüstü yakalandı.
 • 12 Ocak 2018 15:20 Donanma Komutanlığı'ndaki Darbe Girişimi Davası AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve yönetim kurulu üyeleri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar da duruşmayı izledi
 • 11 Ocak 2018 15:07 Darıca'da Değerlendirme Toplantısı KOCAELİ(AA) - Kocaeli'nin Darıca ilçesinde, değerlendirme toplantısı düzenlendi.
 • 10 Ocak 2018 16:16 Bayan Foto Muhabirine Futbolculardan Sürpriz Pasta Antrenman sonrası ise Gebzespor teknik heyeti ve futbolcular, DHA Gebze muhabirliğinin yanı sıra Gebzespor ve Darıca Gençler Birliği takımları ile 3 sezondur Süper Lig'de Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın maçlarında da DHA adına foto muhabirliği görevini sürdüren Büşra Kaya'yı, Süper Lig'de 100'den fazla maçta görev almasından dolayı pasta ile tebrik ettiler
 • 10 Ocak 2018 14:01 Yahya Kaptan' Dilovası'nda Ki Mezarı Başında Anıldı Yahya Kaptan' Dilovası'nda Ki Mezarı Başında Anıldı Görev yaptığı süre içerisinde Kuvay-ı Milliye'yi oluşturarak komutanlığını üstlenerek, sadece İstanbul'un Anadolu'ya geçişinin Tavşancıldaki kontrolünü, sevkiyatını yapmaya yardımcı olmadığı, Darıca ve Gündoğdu'daki Rum, Akmeşe ve Bahçecik'teki Ermeni çetelerinin saldırılarına karşı bölge insanını korumayla ilgili çok büyük görevler üstlenmiştir
 • 09 Ocak 2018 13:33 AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Darıca'da KOCAELİ(AA) - AK Parti Kocaeli milletvekilleri Cemil Yaman, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Mehmet Akif Yılmaz ve Sami Çakır, partilerinin Darıca İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.
 • 08 Ocak 2018 10:59 Gebze'ye Bir Duble Yol Daha Gebze'ye Bir Duble Yol Daha Çevre yolu, Darıca, D-100 ve Beylikbağı istikametinden gelip, Organize Sanayi Bölgelerine giden araçların, Adliye Kavşağı'na uğramadan OSB'ye transit geçişini sağlıyor
 • 08 Ocak 2018 10:43 Beycespor Şampiyon Beycespor Şampiyon Beyce spor futbol kulübü'nün 23 puanla şampiyon olduğu 1'inci amatör ligde, Simav Sazlık spor 22 puanla ikinci olurken, 20 puanla Simav Darıca spor üçüncülüğü elde etti
 • 07 Ocak 2018 12:53 Darıca Belediyesi'nde Kadro Sevinci Darıca Belediyesi'nde Kadro Sevinci Son düzenlenen KHK ile işçi kadrosunda istihdam edilmelerinin yolunu açan düzenlemenin ardından Darıca Belediyesinde çalışan taşeron işçiler, gerekli evrakları hazırlayarak İnsan Kaynakları Eğitim Müdürlüğü’ne başvurularını yapmaya başladılar.
 • 06 Ocak 2018 13:52 Thk, Darıcalı Muhtarlara Tanıtıldı Türk Hava Kurumu (THK) Darıca Şube Başkanı Kazım Yıldız, Darıca'da muhtarlarla bir araya geldi.
 • 06 Ocak 2018 13:43 Darıca'da "Kodlama ve Robotik Atölyesi" Açıldı Darıca Namık Kemal İlkokulu'nda, "Kodlama ve Robotik Atölyesi" törenle açıldı.
 • 05 Ocak 2018 17:35 Darıca Strateji Çalıştayına Ev Sahipliği Yapıyor Darıca Strateji Çalıştayına Ev Sahipliği Yapıyor TRT Avaz’ın düzenlediği “Strateji Çalıştayı” Darıca ilçesinde düzenleniyor.
 • 05 Ocak 2018 11:16 Darıca Belediyesi Meclis Toplantısı Darıca Belediyesi Meclis Toplantısı Darıca Belediyesi 2018 yılının ilk meclis toplantısını yaptı.
 • 05 Ocak 2018 10:34 Bilgi Evleri'nde Üniversite Sınavlarına Hazırlanıyorlar Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Bilgi Evleri'nde üniversite hazırlık kurslarına katılan öğrencileri ziyaret etti.
 • 05 Ocak 2018 09:25 Darıca Belediyesi'nden Şehit Yakınları ve Gazilere Jest Darıca Belediyesi'nden Şehit Yakınları ve Gazilere Jest Darıca Belediyesi Sosyal Tesisleri’nden yararlanmak isteyen şehit yakını ve gazilere yüzde otuz indirim uygulanması meclis kararıyla kabul edildi.
 • 04 Ocak 2018 14:05 Karabacak Geleceğin Yıldızlarını Ağırladı Karabacak Geleceğin Yıldızlarını Ağırladı Darıca Belediye başkanı Şükrü Karabacak, Futsal Gençler Türkiye Grup maçlarında finale yükselen Aslan Çimento Meslek Lisesi öğrencileri ve öğretmenlerini makamında ağırladı.
 • 04 Ocak 2018 13:06 Dilovası'nda Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması Darıca İmam Hatip Lisesi'nden Şeymanur Yılmaz ikinci, Yunus Emre Kız Anadolu Lisesi'nden Hacer Hümeyra Demir üçüncülüğü elde etti
 • 03 Ocak 2018 15:53 Darıca'da Piknik Alanları Tamamlandı Darıca Belediyesi tarafından sahilde yapılan sıcak piknik alanlarında çalışmaların tamamlandığı bildirildi.
 • 03 Ocak 2018 14:09 Başkan Karabacak'tan Pazar Ziyareti Başkan Karabacak'tan Pazar Ziyareti Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, beraberindeki meclis üyeleri ve birim müdürleriyle birlikte Osmangazi Mahallesi’nde kurulan Salı pazarını ziyaret etti.
 • 03 Ocak 2018 12:08 Nenehatun Mahallesi'ne Atm Noktası Kuruldu Nenehatun Mahallesi'ne Atm Noktası Kuruldu Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda harekete geçen Darıca Belediyesi Nenehatun Mahallesi’ne ATM noktası kurdu.
 • 03 Ocak 2018 07:53 "Hayvanseverim" Diye Nutuk Atan Süreyya Yalçın, Gerçek Kürk Giyip Poz Verdi Hayvanseverliği ile tanınan, merhum babası Faruk Yalçın'dan kalan Darıca'daki hayvanat bahçesine sahip çıkan Süreyya Yalçın sosyal medyada büyük tepki aldı
 • 02 Ocak 2018 15:21 Başkan Karaosmanoğlu Kuran Kursu Öğrencileriyle Bir Araya Geldi Başkan Karaosmanoğlu Kuran Kursu Öğrencileriyle Bir Araya Geldi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Darıca İlim Yayma Cemiyeti’nin Kız Kuran Kursunu ziyaret etti.
 • 02 Ocak 2018 13:04 Başkan Karabacak İstasyon Caddesi Esnafını Ziyaret Etti Başkan Karabacak İstasyon Caddesi Esnafını Ziyaret Etti Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, İstasyon Caddesi’ndeki esnafı ziyaret ederek, değişik konularla ilgili görüş alışverişinde bulundu.
 • 02 Ocak 2018 12:39 Darıca'da Annelere Özel Program Darıca'da Annelere Özel Program Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Bağırmayan Anneler’ isimli söyleşiye vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
 • 01 Ocak 2018 15:01 Başkan Karaosmanoğlu, Başkan Karaosmanoğlu, "Kadınımız İçin Sorumluluk Alıyoruz" Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, “Evden Okula Haydi Anneler Spora” projesi kapsamında Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’nda görevli antrenör ve idarecilerle bir araya geldi.
 • 31 Aralık 2017 13:33 Başkan Karaosmanoğlu, Darıca Erbakan Vakfını Ziyaret Etti Başkan Karaosmanoğlu, Darıca Erbakan Vakfını Ziyaret Etti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Prof.Dr Necmettin Erbakan Vakfı Darıca Şubesini ziyaret etti.
 • 30 Aralık 2017 15:19 Yılbaşı Gecesine Ek Seferler Gebze bölgesinde sefer sayıları arttırıldıBüyükşehir Belediyesi yılbaşı gecesinde Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerinde yaşayan vatandaşların, rahat bir şekilde seyahat edebilmesi için ek otobüs seferleri de yapacak
 • 29 Aralık 2017 15:02 Başkan Karaosmanoğlu, Darıcalı Dadaşlarla Buluştu Başkan Karaosmanoğlu, Darıcalı Dadaşlarla Buluştu Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Darıca Erzurumlular Derneğini ziyaret etti.
 • 28 Aralık 2017 17:43 Kocaeli Fatih Sultan'ın Otağının Erzincan Eğitim ve Kültür Vakfı'na Verilmesine Tepki Kocaeli Fatih Sultan'ın Otağının Erzincan Eğitim ve Kültür Vakfı'na Verilmesine Tepki Gebze, Çayırova ve Darıca'da bulunanların mesire yeri olarak kullandığı arazi, sanayi ile kentin iç içe geçtiği bölgede vatandaşların nefes alabildiği yerler arasında bulunuyor
 • 28 Aralık 2017 17:43 Tarihi Hünkâr Çayırı'nın Bir Bölümünün Vakfa Verilmesine Tepki Gebze, Çayırova ve Darıca'da yaşayanların mesire yeri olarak kullandığı arazi, sanayi ile kentin iç içe geçtiği bölgede vatandaşların nefes alabildiği yerler arasında bulunuyor
 • 28 Aralık 2017 17:37 Tarihi Hünkâr Çayırı'nın Bir Bölümünün Vakfa Verilmesine Tepki Tarihi Hünkâr Çayırı'nın Bir Bölümünün Vakfa Verilmesine Tepki Gebze, Çayırova ve Darıca'da yaşayanların mesire yeri olarak kullandığı arazi, sanayi ile kentin iç içe geçtiği bölgede vatandaşların nefes alabildiği yerler arasında bulunuyor
 • 28 Aralık 2017 17:22 Dha Yurt Bülteni-15 Gebze, Çayırova ve Darıca'da bulunanların mesire yeri olarak kullandığı arazi, sanayi ile kentin iç içe geçtiği bölgede vatandaşların nefes alabildiği yerler arasında bulunuyor
 • 27 Aralık 2017 16:30 Kocaeli-Öğrenciler Bayat Ekmeklerden Yemek ve Tatlı Yaptı Kocaeli-Öğrenciler Bayat Ekmeklerden Yemek ve Tatlı Yaptı Kocaeli'nin Darıca ilçesinde, ilkokul öğrencileri bayat ekmeklerden yaptıkları yemek ve tatlılarla yarıştı.
 • 27 Aralık 2017 16:18 Gebze'de Ufka Yolculuk 6.Bilgi Ve Kültür Yarışması Tanıtımı Yapıldı Gebze'de Ufka Yolculuk 6.Bilgi Ve Kültür Yarışması Tanıtımı Yapıldı Ufka Yolculuk 6. Bilgi ve Kültür Yarışması'nın Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova bölgesindeki idareci ve öğretmenlere yönelik düzenlediği bilgilendirme toplantısı Gebze Ahmet Pembegüllü Kültür Merkezi'nde gerçekleşti.
 • 27 Aralık 2017 16:15 Darıca'da Yemek Yarışması KOCAELİ(AA) - Kocaeli'nin Darıca ilçesinde, ekmek israfına dikkat çekmek amacıyla bayat ekmek yemek yarışması düzenlendi.
 • 27 Aralık 2017 16:14 Darıca'da Zabıtalar Vatandaşların Güvenliği İçin Çalışıyor Darıca'da Zabıtalar Vatandaşların Güvenliği İçin Çalışıyor Darıca Belediyesi, yıl içerisinde vatandaşların güvenlikleri ve güvenliklerini korumaya yönelik yaptığı çalışmalarla takdir topladı.
 • 27 Aralık 2017 15:56 Darıcalı Kareteciler Sakarya'da Kürsüde Darıcalı Kareteciler Sakarya'da Kürsüde Sakarya’da yapılan 15 Temmuz Şehitleri Karate Ligi’nde Darıca Belediyesi Eğitim Spor Kulübü rüzgarı esti.
 • 27 Aralık 2017 15:28 Dha Yurt Bülteni-11 Görüntü Dökümü--------------------------Yardım alanlarDernek görevlileriAraçtan yardım kolilerini alırkenİhtiyaç sahiplerine teslim ederkenKadınlar kartlarını gösterirkenDernekten yemek alanlarDernek görevlileri koli taşırkenBekleyenler görüntüDernek başkanının konuşması(SÜRE: 3' 16')(BOYUT: 1041mb)Haber-Kamera: Ferhat DERVİŞOĞLU/REYHANLI(Hatay),=====================================================8)ÖĞRENCİLER BAYAT EKMEKLERDEN YEMEK VE TATLI YAPTIKOCAELİ'nin Darıca ilçesinde, ilkokul öğrencileri bayat ekmeklerden yaptıkları yemek ve tatlılarla yarıştı
 • 26 Aralık 2017 14:14 Darıca'da 2017 Yılı Masaya Yatırıldı Darıca'da 2017 Yılı Masaya Yatırıldı Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile bir araya gelerek, belediyenin 2017 yılındaki çalışmalarını değerlendi.
 • 26 Aralık 2017 14:12 Darıca'da Bayanlara Özel Projeler Darıca'da Bayanlara Özel Projeler Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Darıca Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü bünyesinde Step Aerobik eğitimi alan bayanlarla sabah kahvaltısında bir araya geldi.
 • 26 Aralık 2017 12:16 Darıca'da Eğitim Toplantısı Darıca ilçesinde düzenlenen toplantıda eğitim sorunları ve ilçeye yapılması planlanan eğitim yatırımları değerlendirildi.
 • 25 Aralık 2017 18:04 Başkan Karabacak Gençlerle Buluştu Başkan Karabacak Gençlerle Buluştu Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, gençlerle bir araya gelerek, başta Kudüs olmak üzere gündeme dair konularla ilgili sohbet etti.