AK Partili Başkandan Mankenlere: Vitrin Mankeni Zannettim - Son Dakika
Güncel

AK Partili Başkandan Mankenlere: Vitrin Mankeni Zannettim

AK Partili Başkandan Mankenlere: Vitrin Mankeni Zannettim

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, mağaza açılışında mankenlere, "Öylesine simetrik duruyorsunuz ki sizi vitrin mankeni zannettim." dedi.

27.06.2014 15:44  Güncelleme: 16:33

Hatay'ın İskenderun Belediye Başkanı AK Partili Seyfi Dingil, mağaza açılışında mankenlere "Öylesine simetrik duruyorsunuz ki sizi vitrin mankeni zannettim" diyerek özür diledi.

BAŞKAN ŞAŞIRDI

Mankenler Ece Gürsel ve Esra Serim, İskenderun'da The Paris Fashion House Moda Evi'nin açılışına katıldı. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, iş adamları ve davetlilerin katılımıyla gerçekleşen açılışta Dingil, kurdeleyi kestikten sonra girdiği mağazada Gürsel ve Serim ile karşılaştı. Bir süre mankenleri izleyen Dingil, şaşkınlığını atarak, "Öylesine simetrik duruyorsunuz ki sizi vitrin manken zannettim" dedi. Şaşkınlığı gülüşmelere neden olan Başkan Dingil, Gürsel ve Serim ile tokalaşıp özür diledi.

"İSKENDERUN'UN EKSİKLİĞİ GİDERİLDİ"

Moda evini gezerek işletme sahibi Neslihan ve Mehmet Karadaş çiftinden bilgi alan Dingil, "Ünlü modacıların tasarım koleksiyonları ile İskenderun'da bir eksiklik daha giderildi. Daha önceleri farklı bir model için şehir dışına çıkardık. Artık buna gerek kalmadı" diye konuştu.

Açılışta mankenler Ece Gürsel ve Esra Serim, mağazanın Sapphire Kır Bahçesi'nde düzenlediği defilede podyuma çıkarak 2014 yılının gelinlik ve abiye modellerini tanıttı.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel AK Partili Başkandan Mankenlere: Vitrin Mankeni Zannettim - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (3)

  • Totemin gücüne inanırım ben:)): haaaaa adam şapşallaştı o kadar fıstık hatunu görünce:)) 10 2 Yanıtla
    BÖCEK: Adam haklı ya bıkmış hamamböceği görmekten. 0 0
  • Mal avcısı: adam soyadının hakkını vererek konuşmuş :) 0 2 Yanıtla

Advertisement