Bartın Irmağı'nın denize sürüklediği atıklar İnkumu sahilinde kirliliğe neden oldu - Son Dakika
Güncel

Bartın Irmağı'nın denize sürüklediği atıklar İnkumu sahilinde kirliliğe neden oldu

Bartın Irmağı\'nın denize sürüklediği atıklar İnkumu sahilinde kirliliğe neden oldu

Bartın'da yaşanan sağanak sonucunda Bartın Irmağı'nın denize sürüklediği plastik şişeler, ilaç kutuları, bidonlar, ağaç ve odun parçaları ile diğer atıklar, İnkumu sahilinde kirliliğe yol açtı. İnkumu sahil şeridine taşınan atıklar, belediyenin temizlik görevlileri ve iş makineleri tarafından toplanarak katı atık deposuna götürülecek.

17.02.2024 11:28
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Bartın'da sağanak nedeniyle Bartın Irmağı'nın denize sürüklediği atıklar, İnkumu sahilinde kirliliğe neden oldu.

Kentte etkili olan sağanak nedeniyle çok sayıda plastik şişe, ilaç kutusu, bidon, ağaç ve odun parçaları ile diğer atıklar denize sürüklendi.

Dalgaların etkisiyle 3 kilometrelik İnkumu sahil şeridine taşınan atıklar, kirliliğe yol açtı.

Sahildeki atıkların belediyenin temizlik görevlileri ve iş makineleriyle toplanarak katı atık deposuna götürüleceği öğrenildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bartın Irmağı'nın denize sürüklediği atıklar İnkumu sahilinde kirliliğe neden oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Mersin'de 188 sikke ve 9 obje ele geçirildi, 2 şüpheli gözaltına alındı
  10:14 Mersin'de 188 sikke ve 9 obje ele geçirildi, 2 şüpheli gözaltına alındı

  Mersin'de Yenişehir ve Çamlıyayla ilçelerinde tarihi eser satmak için müşteri arayan 2 şüpheli yakalandı. Şüphelilerin üst aramasında ve ikametlerinde 188 sikke ile 9 obje ele geçirildi. Eserler, incelenmek üzere Müze Müdürlüğüne teslim edildi.

 • Düzce Valisi Selçuk Aslan, kültürel mirasın korunmasının önemini vurguladı
  10:14 Düzce Valisi Selçuk Aslan, kültürel mirasın korunmasının önemini vurguladı

  Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Adige Kültür Derneği'ni ziyaret ederek, kültürel faaliyetler hakkında bilgi aldı. Vali Aslan, kültürler arası etkileşimin önemine dikkat çekerek, kültürel mirasın korunup gelecek nesillere aktarılmasının değerini vurguladı.

 • Elazığ İl Jandarma Komutanlığı, Okul Servis Araçları ve Şoförlerini Denetledi
  10:13 Elazığ İl Jandarma Komutanlığı, Okul Servis Araçları ve Şoförlerini Denetledi

  Elazığ İl Jandarma Komutanlığı trafik jandarması timleri, öğrencilerin güvenli bir şekilde seyahat etmesi amacıyla 125 okul servis aracını ve şoförlerini denetledi. Denetimlerde öğrencilere okul servis araçlarına binme ve inme kuralları ile emniyet kemerlerini takma konularında bilgilendirme yapıldı.

 • Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Orman Araştırma Enstitüsünü ziyaret etti
  10:13 Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Orman Araştırma Enstitüsünü ziyaret etti

  Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kavak ve Hızlı Gelişen Orman Ağaçları Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünü ziyaret etti. Vali Yavuz, enstitü çalışanları tarafından karşılandı ve seraları gezdi. Ağaçlandırma çalışmaları hakkında brifing alan Vali Yavuz, küresel ısınma ve orman yangınlarıyla mücadele konularına değindi. Vali Yavuz, yaz mevsiminde artan yangınları önlemek amacıyla ormanlık alanlara girişlerin yakında yasaklanacağını bildirdi.

 • Elazığ'da Forklift Altında Kalarak Hayatını Kaybeden İşçinin Düğünü 1 Hafta Sonraydı
  10:12 Elazığ'da Forklift Altında Kalarak Hayatını Kaybeden İşçinin Düğünü 1 Hafta Sonraydı

  Elazığ'ın Akçakiraz beldesinde bir beton fabrikasında meydana gelen olayda, forklifti tamir etmek için altına giren işçi Murat Karadağ, krikonun kırılması sonucu ağır yaralandı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Karadağ'ın bir hafta sonra düğünü yapılacaktı.

 • Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'na Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor
  10:12 Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'na Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor

  31 Mart yerel seçimlerinde Kırşehir Belediye Başkanlığı'na yeniden seçilen Selahattin Ekicioğlu'na yönelik tebrik ziyaretleri devam ediyor. Ekicioğlu, PETLAS Genel Müdürü, sendika başkanları ve dernek yöneticileri tarafından ziyaret edilerek başarı dilekleri alıyor.

 • Rize'de çamaşır asmak için balkona çıkan vatandaş şoke oldu
  10:11 Rize'de çamaşır asmak için balkona çıkan vatandaş şoke oldu

  Rize'de çamaşır asmak için balkona çıkan bir vatandaş, sepetindeki deliği ve yerde bulunan mermi çekirdeğini görünce şoke oldu. Vatandaş, olayın ardından polise haber vererek insanların daha duyarlı olması gerektiğine vurgu yaptı.

 • Ardahan İl Emniyet Müdürlüğü 'POLHANE' Projesiyle Vatandaşları Bilgilendiriyor
  10:10 Ardahan İl Emniyet Müdürlüğü 'POLHANE' Projesiyle Vatandaşları Bilgilendiriyor

  Ardahan İl Emniyet Müdürlüğü, dolandırıcılık, hırsızlık, aile içi şiddet, narkotik, terör ve trafik güvenliği gibi konularda vatandaşları bilgilendirmek amacıyla 'POLHANE' Projesini başlattı. Ekipler, ev ziyaretleri yaparak vatandaşları bilgilendirmekte ve kenti daha güvenli hale getirmektedir.

 • Doğu Anadolu Bölgesi'nde Yaban Hayvanları da Çiriş Otu İle Besleniyor
  10:10 Doğu Anadolu Bölgesi'nde Yaban Hayvanları da Çiriş Otu İle Besleniyor

  Erzurum'da ortaya çıkan çiriş otu, yüksek kesimlerde yaşayan yaban keçilerinin de ilgisini çekiyor. Doğal olarak yetişen çiriş otu, bölgede birçok yemek yapımında kullanılıyor ve halk tarafından tedavi amacıyla da kullanılıyor.

 • Antalya'da teleferik kazası sonrası kabinler park pozisyonuna alındı
  10:09 Antalya'da teleferik kazası sonrası kabinler park pozisyonuna alındı

  Antalya'da meydana gelen teleferik kazasının ardından 5 gün havada asılı kalan 36 kabin, halatlı sistemin çalıştırılması ile park pozisyonuna alındı. Kazanın nedeni olarak yapılan incelemelerde kusurlar tespit edildi ve 14 şüpheli gözaltına alındı. Kabinler, bir kez daha incelenecek.

 • Konya'da 4 araçta uyuşturucu ele geçirildi, 7 şüpheli gözaltına alındı
  10:08 Konya'da 4 araçta uyuşturucu ele geçirildi, 7 şüpheli gözaltına alındı

  Konya'da Narkotik ekiplerinin yürüttüğü çalışmalarda tespit edilen 4 araçta kilolarca uyuşturucu madde ve binlerce uyuşturucu hap ele geçirilirken, 7 şüpheli gözaltına alındı. Karatay ilçesi Ereğli Yolu üzerinde uyuşturucu sevkiyatı yaptığı tespit edilen 2 araç takibe alındı. Yapılan aramalarda 15 parça halinde 7 kilo 500 gram skunk maddesi ele geçirilirken, Selçuklu ilçesi Horozluhan Mahallesi üzerinde durdurulan iki araçta ise 16 bin 856 adet uyuşturucu hap bulundu. Uyuşturucu Madde Kullanmak ve Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçlarından gözaltına alınan 7 şüpheli hakkında adli işlem başlatıldı.


Advertisement