Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Edirne Valisi ve Eşi Şehit Annelerini Ziyaret Etti - Son Dakika

Edirne Valisi ve Eşi Şehit Annelerini Ziyaret Etti

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık ve eşi Dilek Kırbıyık, Anneler Günü dolayısıyla şehit annelerini ziyaret etti. Kırbıyık çifti, şehit olan Mustafa Sezen Tikveşli ve İstiklal Vardarın ailelerini ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı. Ziyarete İl Jandarma Komutanı Albay Suat Dönmez, İl Emniyet Müdürü Mustafa Alçalar ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş da katıldı.

Edirne Valisi ve Eşi Şehit Annelerini Ziyaret Etti
15.05.2023 - 13:06,

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık ve eşi Dilek Kırbıyık, Anneler Günü dolayısıyla şehit annelerini ziyaret etti.

Kırbıyık çifti, 1992 yılında şehit olan Mustafa Sezen Tikveşli ve 1997 yılında şehit olan İstiklal Vardar'ın ailelerini ziyaret etti, şehitlerin annelerinin Anneler Günü'nü kutladı.

Şehitlerin en kıymetli emanetleri olan annelerini, Anneler Günü münasebetiyle ziyaret ederek hayır dualarını istediklerini belirten Kırbıyık, "Onlar bu vatan uğruna, bu bayrak uğruna gözlerini kırpmadan can veren aziz şehitlerimizin bizlere emaneti. Bizler devlet olarak, millet olarak daima kendilerinin yanlarında, emirlerindeyiz. Şehitlerimize bir kez daha yüce Allah'tan rahmet diliyorum. Bu vesileyle başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin gününü yürekten kutluyorum." ifadelerini kullandı.

Ziyarette İl Jandarma Komutanı Albay Suat Dönmez, İl Emniyet Müdürü Mustafa Alçalar ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş da yer aldı.

Kaynak: AA
YORUMLAR

Son Dakika Güncel Edirne Valisi ve Eşi Şehit Annelerini Ziyaret Etti - Son Dakika


Advertisement