SON DAKİKA EDİRNE HABERLERİ

Son Dakika Edirne Haberleri

 • 27 Nisan 2017 22:01 Büyükelçi Hızlan: Irkçılık Balkanlar'da da Artıyor Büyükelçi Hızlan: Irkçılık Balkanlar'da da Artıyor DIŞİŞLERİ Bakanlığı Balkanlar İkili Siyasi İlişkiler Genel Müdürü Büyükelçi Mustafa Babür Hızlan, Balkanlardaki da ırkçılığın ve yabancı düşmanlığının arttığını ifade ederek, "Avrupa'nın genelinde gördüğümüz ırkçılık, yabancı düşmanlığı giderek Balkanlar'da da artıyor.
 • 27 Nisan 2017 21:54 Mustafa Babür Hızlan: Mustafa Babür Hızlan: "Fetö'nün Mevcudiyeti Balkanlarda Devam Ediyor" Dışişleri Bakanlığı Balkanlar İkili Siyasi İşler ve Balkanlar Genel Müdürü Mustafa Babür Hızlan "Balkanlar Türkiye'nin stratejik tercihi olan Avrupa arasında bir geçiş noktası. O geçiş noktasının barış ve istikrar içerisinde olması Türkiye'nin çıkarınadır.
 • 27 Nisan 2017 21:45 Edirne Büyükelçi Hızlan: Irkçılık Balkanlar'da da Artıyor Edirne Büyükelçi Hızlan: Irkçılık Balkanlar'da da Artıyor Büyükelçi Hızlan: Irkçılık Balkanlar'da da artıyorDIŞİŞLERİ Bakanlığı Balkanlar İkili Siyasi İlişkiler Genel Müdürü Büyükelçi Mustafa Babür Hızlan, Balkanlardaki da ırkçılığın ve yabancı düşmanlığının arttığını ifade ederek, 'Avrupa'nın genelinde gördüğümüz ırkçılık, yabancı düşmanlığı...
 • 27 Nisan 2017 21:20 Edirne'den Balkanlar'a ve Avrupa'ya Bir Bakış Edirne'den Balkanlar'a ve Avrupa'ya Bir Bakış" Konferansı Dışişleri Bakanlığı Balkanlar İkili Siyasi İşler ve Balkanlar Genel Müdürü Mustafa Babür Hızlan, " Önümüzdeki dönemde Bulgar siyasetindeki ırkçı, Türkiye ve Türk düşmanlığı eğilimler artarsa bu ikili ilişkilere daha farklı yansıyacaktır.
 • 27 Nisan 2017 19:45 Büyükelçi Hızlan: Irkçılık Balkanlar'da da Artıyor Büyükelçi Hızlan: Irkçılık Balkanlar'da da Artıyor DIŞİŞLERİ Bakanlığı Balkanlar İkili Siyasi İlişkiler Genel Müdürü Büyükelçi Mustafa Babür Hızlan, Balkanlardaki da ırkçılığın ve yabancı düşmanlığının arttığını ifade ederek, "Avrupa'nın genelinde gördüğümüz ırkçılık, yabancı düşmanlığı giderek Balkanlar'da da artıyor.
 • 27 Nisan 2017 19:33 Dışişleri Bakanlığı Balkanlar İkili Siyasi İşler ve Balkanlar Genel Müdürü Hızlan Açıklaması Dışişleri Bakanlığı Balkanlar İkili Siyasi İşler ve Balkanlar Genel Müdürü Mustafa Babür Hızlan "Balkanlar Türkiye'nin stratejik tercihi olan Avrupa arasında bir geçiş noktası. O geçiş noktasının barış ve istikrar içerisinde olması Türkiye'nin çıkarınadır.
 • 27 Nisan 2017 18:41 Tredaş Spor, Marmara'nın En Büyüğü Oldu Tredaş Spor, Marmara'nın En Büyüğü Oldu Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) U13 Erkek Basketbol Takımı, Marmara Bölge Şampiyonu oldu.
 • 27 Nisan 2017 18:13 Edirne'den Balkanlar'a ve Avrupa'ya Bir Bakış" Konferansı Dışişleri Bakanlığı Balkanlar İkili Siyasi İşler ve Balkanlar Genel Müdürü Mustafa Babür Hızlan, " Önümüzdeki dönemde Bulgar siyasetindeki ırkçı, Türkiye ve Türk düşmanlığı eğilimler artarsa bu ikili ilişkilere daha farklı yansıyacaktır.
 • 27 Nisan 2017 16:53 Edirne'de Damızlık Canlı Hayvan Satışının Geleceği Masaya Yatırıldı Edirne'de Damızlık Canlı Hayvan Satışının Geleceği Masaya Yatırıldı Edirne’de, damızlık canlı hayvan satışı masaya yatırıldı.
 • 27 Nisan 2017 16:42 Emine Teyze'nin Sessiz Çığlığı Yürekleri Dağlıyor: Emine Teyze'nin Sessiz Çığlığı Yürekleri Dağlıyor: "Huzurevi Sırası Gelene Kadar Ben Öleceğim" Emine Teyze'nin sessiz çığlığı yürekleri dağlıyor: "Huzurevi sırası gelene kadar ben öleceğim" 77 yaşındaki Emine Tokuç: "Huzurevine almaları için birisinin ölmesi gerekiyormuş" "Huzurevi sırası gelene kadar ben öleceğim" "Beni bu pislikten kurtarın" "Huzurevine alın insanları, ağlatmayın"EDİRNE...
 • 27 Nisan 2017 16:22 Emine Teyzenin Sessiz Çığlığı Yürekleri Dağlıyor Emine Teyzenin Sessiz Çığlığı Yürekleri Dağlıyor Edirne’de yaşayan 77 yaşındaki Emine Tokuç, hem yalnızlıkla hem de hastalıklarıyla mücadele ederek, adeta hayatta kalma mücadelesi veriyor.
 • 27 Nisan 2017 15:53 'Gençlik İş Başında" Projesi Edirne'de "Gençlik İş Başında" Projesi'nin tanıtım toplantısı yapıldı.
 • 27 Nisan 2017 13:43 Edirne Ticaret Borsası Edirne Ticaret Borsasında buğdayın kilogramı 0,980 liradan satıldı.
 • 27 Nisan 2017 13:23 Mimar Sinan'ın Eserleri "Edirne Miniaparkta" Sergilenecek Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, "Hıdır Baba Tepesi'nde 40 dönümlük bir alanda Sinan'ın Türkiye ve dünyadaki toplam 99 eserinin 1/25 ölçekli miniaparkını yapıyoruz.
 • 27 Nisan 2017 13:16 Sarayiçi'nde "Kokart" Denetimi İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Tarihi Sarayiçi'nde denetim yaptı.
 • 27 Nisan 2017 12:28 Kadın Güreşçiler Avrupa'da Kürsüyü Hedefliyor Türkiye Kadın Milli Güreş Takımı, 2-7 Mayıs'ta Sırbistan'da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'nın hazırlıklarını Edirne'de sürdürüyor.
 • 26 Nisan 2017 21:04 Türk Öğrencilerin Robot Başarısı Türk Öğrencilerin Robot Başarısı SON yıllarda eğitimde özellikle okullarındaki robotik çalışmaları ile ön plana çıkan Bahçeşehir Koleji'nin üç ayrı lisesi ABD'nin Houston kentinde yapılan üç ayrı kategoride katıldıkları Robotik yarışmalarından aldıkları ödüllerle bu akşam İstanbul'a döndüler.
 • 26 Nisan 2017 20:40 Türk Öğrencilerin Robot Başarısı Türk Öğrencilerin Robot Başarısı Haber-Kamera Murat ÇAKIR-Faik KAPTANİSTANBUL DHASon yıllarda eğitimde özellikle okullarındaki robotik çalışmaları ile ön plana çıkan Bahçeşehir Koleji'nin üç ayrı lisesi ABD'nin Houston kentinde yapılan üç ayrı kategoride katıldıkları Robotik yarışmalarından aldıkları ödüllerle bu akşam...
 • 26 Nisan 2017 19:33 Türk Öğrencilerin Robot Başarısı Türk Öğrencilerin Robot Başarısı SON yıllarda eğitimde özellikle okullarındaki robotik çalışmaları ile ön plana çıkan Bahçeşehir Koleji'nin üç ayrı lisesi ABD'nin Houston kentinde yapılan üç ayrı kategoride katıldıkları Robotik yarışmalarından aldıkları ödüllerle bu akşam İstanbul'a döndüler.
 • 26 Nisan 2017 19:30 Dha İstanbul - Türk Öğrencilerin Robot Başarısı Haber-Kamera: Murat ÇAKIR-Faik KAPTAN/İSTANBUL DHASon yıllarda eğitimde özellikle okullarındaki robotik çalışmaları ile ön plana çıkan Bahçeşehir Koleji'nin üç ayrı lisesi ABD'nin Houston kentinde yapılan üç ayrı kategoride katıldıkları Robotik yarışmalarından aldıkları ödüllerle bu...
 • 26 Nisan 2017 19:29 Kaynak: Kaynak: "Vakıflar Genel Müdürlüğümüz, Vakıf Olan Bütün Yapıları Restore Etmektedir" Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Vakıflar Genel Müdürlüğünün sadece camileri, medreseleri hamamları değil vakıf olan bütün yapıları restore ettiğini belirterek, "Avrupa'nın en büyük sinagogunu Edirne'de restore edip ibadete açtık.
 • 26 Nisan 2017 18:27 Başbakan Yardımcısı Kaynak Açıklaması Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Vakıflar Genel Müdürlüğünün sadece camileri, medreseleri hamamları değil vakıf olan bütün yapıları restore ettiğini belirterek, "Avrupa'nın en büyük sinagogunu Edirne'de restore edip ibadete açtık.
 • 26 Nisan 2017 16:41 Edirne'de Fetö'den 220 Kişi Tutuklandı Edirne Cumhuriyet Başsavcılığı, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik düzenlenen operasyonlar sonucunda toplam 220 kişinin tutuklandığını açıkladı.
 • 26 Nisan 2017 16:41 Edirne'de 80 Bin TL'lik Kaçak Midye Ele Geçirildi Edirne'de 80 Bin TL'lik Kaçak Midye Ele Geçirildi Edirne'de, jandarma ekiplerince durdurulan bir araçta yasa dışı yollardan yurt dışına çıkarılmak istenen piyasa değeri 80 bin TL olan 2 ton kaçak kum midyesi ele geçirildi.
 • 26 Nisan 2017 16:32 Edirne'de 80 Bin TL'lik Kaçak Midye Ele Geçirildi Edirne'de 80 Bin TL'lik Kaçak Midye Ele Geçirildi Edirne’de, jandarma ekiplerince durdurulan bir araç içerisinde yasa dışı yollarla yurt dışına çıkarılmak istenen piyasa değeri 80 bin TL olan 2 ton kaçak kum midyesi ele geçirildi.