Iğdır'da Nevruz'u 500 Kişi Kutladı, Bin Polis Görev Yaptı - Son Dakika
Güncel

Iğdır'da Nevruz'u 500 Kişi Kutladı, Bin Polis Görev Yaptı

Iğdır\'da Nevruz\'u 500 Kişi Kutladı, Bin Polis Görev Yaptı

Iğdır'da düzenlenen Nevruz kutlamasına 500 kişi katılırken, bin polis memuru görev aldı.

21.03.2016 16:54
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Iğdır'da düzenlenen Nevruz kutlamasına 500 kişi katılırken, bin polis memuru görev aldı.

İlham Aliyev Bulvarı üzerinde bulunan Pancar Kantarı alanında yapılan Nevruz kutlamasına HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, HDP Iğdır Milletvekili Mehmet Emin Adıyaman, Iğdır Belediye Başkanı Murat Yikit, Iğdır eski Milletvekili Kıznaz Türkeli ile 500 kadar vatandaş katıldı. İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal, çok geniş güvenlik önlemleri alındığını, etkinlikte bin polis memurunun görev yaptığını bildirdi. Polis kameralarının yanı sıra emniyete ait drone ile havadan çekim yapıldı.

Eski milletvekili Kıznaz Türkeli, Azeri türküsü olan 'Olmaz olmaz'ı oynadı. Ektinlikte konuşan Ertuğrul Kürkçü, "Sayın Öcalan'ın üstündeki tecrit kalkmadıkça bu ülkeye barış gelmeyecektir. Tecrit sürdüğü sürece çatışma var demektir. Tecrit kalktığında Öcalan ile barış gelecektir. Bizim dokunulmazlık zırhımızı kaldırıp hapse sokmak istiyorsanız önce kendi hırsızlarınızı hapse atınız. Önce hırsızı getirin, önce hırsızı yargılayın. Kendi hırsızını yargılayamayanlar bizim vekilleri nasıl yargılayacaklar? Buradan saraya diyorum ki bütün bunları sen padişah olmak için yapıyorsun" diye konuştu.

Nevruz ateşi yakıldıktan sonra halay çekildi ve etkinliğe katılanlar dağıldı.

- Iğdır

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Iğdır'da Nevruz'u 500 Kişi Kutladı, Bin Polis Görev Yaptı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (1)

 • suat: alah kurtarsın 0 0 Yanıtla
 • Rayban ve Meta'nın Yeni Akıllı Gözlüğü İncelemesi
  23:09 Rayban ve Meta'nın Yeni Akıllı Gözlüğü İncelemesi

  Rayban ve Meta işbirliğiyle geliştirilen yeni akıllı gözlük, yüksek çözünürlüklü kamera, geniş depolama alanı, hafif ve ergonomik tasarım, suya ve toza dayanıklılık gibi özellikler sunuyor. Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.2 teknolojilerine sahip olan gözlük, yapay zeka özellikleriyle kullanıcı deneyimini geliştiriyor. Ses kalitesi de oldukça iyi olan gözlük, Türkiye'de 27 bin TL fiyatla satışa sunuluyor.

 • iPhone 16 Plus Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı
  23:09 iPhone 16 Plus Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

  Apple, bu yıl iPhone 16 serisini çıkaracak ve iPhone 16 Plus modelinin renk seçenekleri ortaya çıktı. Fix Focus Digital tarafından ortaya çıkarılan bilgilere göre iPhone 16 Plus modeli siyah, beyaz, yeşil, sarı, pembe, mavi ve mor renk seçenekleri ile piyasaya sürülecek.

 • Amazon, Alexa için uygulama geliştiricilerine ücret ödemeyi bırakıyor
  23:09 Amazon, Alexa için uygulama geliştiricilerine ücret ödemeyi bırakıyor

  Son sızıntılar, Amazon'un sesli asistan Alexa için uygulama geliştiricilerine ücret ödemeyi bırakacağını gösteriyor. Bu kararın, şirketin asistana olan ilgiyi yeterli bulmamasından kaynaklandığı düşünülüyor. Ayrıca, Amazon'un Alexa için özel bir uygulama mağazası açma planını da askıya aldığı belirtiliyor. Alexa'nın geleceği ise belirsizliğini koruyor.


Advertisement