Keçiören Belediye Başkanı Ak: Bu Seçim İstiklal Mücadelesi - Son Dakika
Güncel

Keçiören Belediye Başkanı Ak: Bu Seçim İstiklal Mücadelesi

Keçiören Belediye Başkanı Ak: Bu Seçim İstiklal Mücadelesi

AK Parti Ankara Keçiören İlçe Başkanlığı Kaynaşma ve İstişare Toplantısı düzenledi.

29.01.2014 12:54
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Ankara Keçiören İlçe Başkanlığı Kaynaşma ve İstişare Toplantısı düzenledi.

Keçiörengücü Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıya Ankara Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, AK parti Keçiören İlçe Başkanı Bülent Yağmur ve Belediye Meclis üyeleri katıldı. Kaynaşma ve istişare toplantısında konuşan Belediye Başkanı Ak, Keçiören'de 30 Mart'ta sandıkları patlatacaklarını ve Keçiören'i Başbakana hediye edeceklerini belirtti.

AK Parti'nin bugünden itibaren alanlara ineceğini vurgulayan Ak, AK Parti'ye gönül veren, kutlu savaşın içinde yer alanların 30 Mart'ta yerel seçimler için çalışacağını söyledi. Bu yerel seçimlerin sıradan bir seçim olmadığını, bu seçimin istiklal mücadelesi olduğunu belirten Ak, " Türkiye'nin geleceğini, siyasi ve ekonomi istikrarının sürmesini etkileyecek bir seçimdir" dedi. Yerel seçimlerin ardından Türkiye'nin tarihinde ilk kez bir Cumhurbaşkanı'nın halk tarafından seçileceğini hatırlatan Ak, "Bizim partimizin lideri aday olursa, onu seçtirmek için çalışacağız. Aday olmazsa, aday olanı seçtirmek için çalışacağız. Türkiye'de bu yerel seçimlerde alınacak sonuç, bir sonraki seçimi de etkileyecek" değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Keçiören Belediye Başkanı Ak: Bu Seçim İstiklal Mücadelesi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Develi'de bağcılar, su sorunu nedeniyle yardım istedi
  11:35 Develi'de bağcılar, su sorunu nedeniyle yardım istedi

  Develi ilçesinde bağcılıkla uğraşan vatandaşlar, Develi çevre yolu Çomaklı Kavşağı'nda yol seviyesinin düşürülmesi sonucu kanaldan gelen suyun kesildiğini ve 2 milyon 600 bin metre kare bağlık alanın kurumaya terk edildiğini belirterek, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek'ten yardım istedi.

 • Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor
  11:33 Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor

  Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, toplumun her kesiminden gelen ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Dinç, ziyaretlerde birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, hizmete odaklandıklarını belirtti ve tebriklerini ileten herkese teşekkür etti.

 • TMOK Başkanı Uğur Erdener, Paris 2024 Yaz Olimpiyatları'nda madalya sayısını artırmayı hedefliyor
  11:31 TMOK Başkanı Uğur Erdener, Paris 2024 Yaz Olimpiyatları'nda madalya sayısını artırmayı hedefliyor

  Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Uğur Erdener, Paris 2024 Yaz Olimpiyatları'nda, Tokyo Olimpiyatları'nda kazanılan madalya sayısının üzerine çıkmayı hedeflediklerini söyledi. Erdener, ayrıca takım sporlarında daha fazla etkili olunması gerektiğine de dikkat çekti. Paris'te düzenlenecek olan olimpiyatların Türkiye için önemli bir fırsat olduğunu belirten Erdener, sporculara daha fazla destek sağlamak istediklerini ifade etti.

 • Erzurumspor FK, Gençlerbirliği maçına hazırlanıyor
  11:28 Erzurumspor FK, Gençlerbirliği maçına hazırlanıyor

  Erzurumspor FK, Trendyol 1. Lig'de 10. sırada yer alırken, Gençlerbirliği maçından 3 puan hedefliyor. Teknik direktör Hakan Kutlu, play-off şanslarının devam ettiğini belirtirken, Başkan Ahmet Dal ise kalan dört haftada iyi sonuçlar almak istediklerini söyledi.

 • Rottweiler Köpeğinin Saldırısı Sonucu Yaralanan Çocuk Taburcu Edildi
  11:28 Rottweiler Köpeğinin Saldırısı Sonucu Yaralanan Çocuk Taburcu Edildi

  Adana'nın merkez Seyhan ilçesinde, Rottweiler cinsi köpeğin saldırısı sonucu yaralanan 4 yaşındaki çocuk hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi. Köpeğin sahibi ve arkadaşı serbest bırakılırken, köpek ise barınağa götürüldü.

 • Kemalpaşa Belediye Meclisi 2024-2029 dönemi toplantısı yapıldı
  11:28 Kemalpaşa Belediye Meclisi 2024-2029 dönemi toplantısı yapıldı

  Kemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Türkmen'in yönetiminde 2024-2029 döneminin ilk Belediye Meclisi toplantısı yapıldı. Başkan Türkmen, Kemalpaşa halkının verdiği göreve layık olmak için çalışacaklarını ve hizmetlerini gerçekleştireceklerini belirtti.


Advertisement