SON DAKİKA MUSTAFA AK HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Ak Haberleri

 • 24 Eylül 2018 10:24 Başkan Ak'tan 13 Bin Öğretmene Aşure İkramı Başkan Ak'tan 13 Bin Öğretmene Aşure İkramı Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'ın talimatıyla görevlendirilen personeller 150 bin öğrenciye hizmet veren Keçiören'deki eğitim camiasının yeni eğitim ve öğretim dönemini kutlamak için Muharrem ayı boyunca aşure dağıtımını sürdürecek
 • 22 Eylül 2018 09:00 Gönüllüler Keçiören İçin Söylediler Gönüllüler Keçiören İçin Söylediler Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın desteğiyle birbirinden farklı meslek gruplarından 32 kişi bir araya gelerek Keçiören’in kimliğini yansıtan farklı noktaları ile Ankara’nın tarihi yerlerinde 2 yöresel türküyü Keçiören için söylediler.
 • 20 Eylül 2018 10:06 Keçiören Park Konserleri Keçiören Park Konserleri Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, kültür etkinlikleri kapsamında yaz boyunca düzenledikleri park konserlerine ilişkin, ’’Yaz boyunca devam eden park konserlerimizden vatandaşlarımız ziyadesiyle memnun oldu’’ dedi.
 • 20 Eylül 2018 09:32 Keçiören Belediyesinden Miniklere Okula Alışma Desteği Keçiören Belediyesinden Miniklere Okula Alışma Desteği Yeni dönemle ilgili Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'ın başarı dileklerini de ileten Halkla İlişkiler ekibi, çocuklar ve velilere meyve suyu ikram edip okul heyecanlarını paylaşarak bilgilendirdi
 • 19 Eylül 2018 12:49 Şampiyon Gazi, Gönüllü Antrenörlük Yaparak Yeni Şampiyonlar Yetiştiriyor Şırnak'ta 1994 yılında vatani görevini yaparken mayına basması sonucu gazi olan dünya şampiyonu engelli okçu Mustafa Ak, Samsun Okçuluk Kulübünde gönüllü antrenörlük yapıyor.
 • 19 Eylül 2018 09:40 Keçiören Sanat ve Meslek Edindirme Kursları 1 Ekim'de Açılıyor Keçiören Sanat ve Meslek Edindirme Kursları 1 Ekim'de Açılıyor Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, 1 Ekim'de açılacak olan Keçiören Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (KEÇMEK) için, ''Kurslar sonrası bugüne kadar kendi iş yerini açan ve evden satış yapanların sayısı 200'ü geçti'' dedi.
 • 18 Eylül 2018 10:19 Uyum Süreci Bitti, Hediyeler Başkan Ak'tan Geldi Uyum Süreci Bitti, Hediyeler Başkan Ak'tan Geldi Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması ve İlköğretim Haftası nedeniyle Keçiören Pınarbaşı Mahallesi’nde bulunan Çizmeci İlkokulu’na ziyarette bulundu.
 • 18 Eylül 2018 10:06 Keçiören Belediyesi'nden Muharrem İftarı Keçiören Belediyesi'nden Muharrem İftarı Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Estergon Türk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Muharrem Orucu İftar Programı’na katıldı.
 • 15 Eylül 2018 15:02 Osmanlı Mutfağının Lezzetleri Keçiören'de Açılışa Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve bazı siyasi parti temsilcileri katıldı
 • 15 Eylül 2018 11:11 Keçiören'de Kadın ve Çocuklar Temizlik Ordusu Kurdu Keçiören'de Kadın ve Çocuklar Temizlik Ordusu Kurdu Daha temiz ve yeşil bir çevre seferberliği başlatan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, mahalleli kadınlar ve Türkiye’nin en büyük çevre hareketi çevre çiçekleri ile birlikte yeşil bir gün için çevre temizliği yaptı.
 • 14 Eylül 2018 10:28 Sosyal Dayanışmaya Bir Destek de Bayan Kuaförlerinden Sosyal Dayanışmaya Bir Destek de Bayan Kuaförlerinden Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Keçiörenli Berberler Yoksulluğa Makas Vuruyor” projesi kapsamında ilçede faaliyet gösteren bayan kuaförleriyle Estergon Türk Kültür Merkezi’nde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.
 • 10 Eylül 2018 09:53 Keçiören'de 12. Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı Keçiören'de 12. Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Bu fuarda hizmet ettiğimiz süre boyunca ortaya koyduğumuz faaliyetleri Ankaralılara tanıtma imkanı bulduk" dedi
 • 09 Eylül 2018 16:44 Başkent'te İhtiyaç Sahiplerine Ücretsiz Berberlik Hizmeti Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Biz Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle ’gönül belediyeciliği’ yapıyoruz.
 • 09 Eylül 2018 12:26 İhtiyaç Sahiplerine Ücretsiz Berberlik Hizmeti Belediye Başkanı Mustafa Ak, burada yaptığı konuşmada, Keçiören'in başkentin en güvenli ve komşuluk ilişkilerinin en gelişmiş ilçelerinden biri olduğunu belirtti
 • 08 Eylül 2018 19:09 Enes Batur Feat. Mustafa Ak - Sevgin Botmuş Ben Enes Batur,Bana Olan Sevgin Botmuş şarkısını yaptık arabesk rap parodi saçma sapan bir proje ama çok komik ve Mustafa Ak var daha ne olsun : D, güzel ve eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler.
 • 08 Eylül 2018 10:26 Keçiören'de Nostaljik Sinema Akşamları Keçiören'de Nostaljik Sinema Akşamları Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Vatandaşlarımız açık hava sinemamıza bir hayli ilgi gösteriyor, bu da bizi çok memnun ediyor" dedi
 • 06 Eylül 2018 10:25 Belediye Başkanı Ak'tan Personele Doğum Günü Sürprizi Belediye Başkanı Ak'tan Personele Doğum Günü Sürprizi Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın öncülüğünde “Gönül Belediyeciliği” doğrultusunda Ağustos ayında ilki düzenlenen doğum günü kutlama programının ikincisi Eylül ayında doğan Keçiören Belediyesi personelleri için yapıldı.
 • 01 Eylül 2018 09:47 Güvenli Keçiören İçin Asfalt Serimi Tam Gaz Güvenli Keçiören İçin Asfalt Serimi Tam Gaz Sokak sokak, mahalle mahalle gezerek muhtarlar ve vatandaşların da talepleri doğrultusunda yeni yol yapım ve açım çalışmalarını hızla sürdüren Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, yolların daha sağlıklı ve güvenli hale gelmesi için de asfalt seferberliğine devam ettiklerini vurguladı.
 • 23 Ağustos 2018 10:37 Huzurevi Ziyareti Yüzleri Güldürdü Huzurevi Ziyareti Yüzleri Güldürdü Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak bayramlaşma programı kapsamında Tepebaşı’nda bulunan Keçiören Huzurevini ziyaret etti.
 • 22 Ağustos 2018 10:44 Başkan Ak Vatandaşlarla Bayramlaşarak Beraberlik Vurgusu Yaptı Başkan Ak Vatandaşlarla Bayramlaşarak Beraberlik Vurgusu Yaptı Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören Ayvalı Merkez Camii’nde kılınan bayram namazının ardından vatandaşlarla bayramlaştı.
 • 20 Ağustos 2018 09:37 Sürpriz Ziyarette Sürpriz Hediye Sürpriz Ziyarette Sürpriz Hediye Gönül belediyeciliği ile insana dokunarak Keçiören’in her bir ferdinin değerli olduğunu hissettiren Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, doğuştan engelli Ülkü Yaman’a tekerlekli sandalye hediye etti.
 • 20 Ağustos 2018 09:37 Başkan Ak, Şehit Ailelerini Yalnız Bırakmıyor Başkan Ak, Şehit Ailelerini Yalnız Bırakmıyor Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, 15 Temmuz hain darbe girişiminde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde şehit olan Resul Rüstem Perçin ile Selim Cansız’ın ailelerine ayarı ayrı ziyaretlerde bulundu.
 • 15 Ağustos 2018 14:13 Keçiören Belediye Başkanı Ak Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi Keçiören Belediye Başkanı Ak Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Kızlar Pınarı ve Zileliler Caddesi ile Türkistan Parkı’ndaki yenileme çalışmaları kapsamında incelemelerde bulundu.
 • 14 Ağustos 2018 09:58 Keçiören Millet Kıraathanesi Büyük Beğeni Topladı Keçiören Millet Kıraathanesi Büyük Beğeni Topladı Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Kıraathanemizin çok sevilip benimsenmesi bizleri de mutlu etti" dedi
 • 13 Ağustos 2018 10:17 Keçiören'de Kuran'a Geçiş Töreni Keçiören Belediyesi Osman Gazi Halk Konağı’nda düzenlenen Kuran’a Geçiş Törenine katılan Keçiören Belediye Başkanı Başkan Mustafa Ak, ’’Çocuklarımızı, manevi değerlerimizi yaşatan nesiller olarak görmek bizlerin en büyük duası ve temennisidir’’ dedi.
 • 13 Ağustos 2018 10:00 Ovacık Kurban Satış Alanı Hizmete Hazır Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Ovacık’ta kurulan modern kurban satış alanını gezdi.
 • 10 Ağustos 2018 11:07 Başkan Ak'tan Vatandaşlara Ziyaret Başkan Ak'tan Vatandaşlara Ziyaret Kamil Ocak Mahallesi ve Çaldıran Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Keçiören’de vatandaşlarımızın problemler karşısında yalnız olmadıklarını hissettirmek ve problemlerine çözüm sunmak için onlarla iç içe organizasyonlar düzenliyoruz" dedi.
 • 10 Ağustos 2018 10:17 Başkan Ak'tan Taşkın Sonrası Mahalleliyi Ziyaret Başkan Ak'tan Taşkın Sonrası Mahalleliyi Ziyaret Keçiören’de sağanak yağışların etkisiyle meydana gelen taşkın sonucu mağdur olan vatandaşları ziyaret eden Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Vatandaşlarımızın evlerine ve iş yerlerine gelen zararları da sosyal belediyecilik anlayışımızla karşıladık" dedi.
 • 08 Ağustos 2018 10:39 Keçiören Müftüsü İçin Veda Yemeği Düzenlendi Keçiören Müftüsü İçin Veda Yemeği Düzenlendi Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın ev sahipliğinde Keçiören Müftüsü Dr. İhsan İlhan’ın görev yerinin değişmesi sebebiyle veda yemeği düzenlendi.
 • 07 Ağustos 2018 11:08 Başkan Ak Çalışanlarının Doğum Gününü Kutladı Başkan Ak Çalışanlarının Doğum Gününü Kutladı "Hizmetle birlikte vatandaşın gönlünü kazanmak da önemli" ilkesi ile hareket eden Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Ağustos ayında doğan 196 personelin doğum gününü kutladı.
 • 04 Ağustos 2018 11:00 Keçiören'de Yeşil Gün Başladı Keçiören'de Yeşil Gün Başladı Mahallelerin peyzaj, yol asfalt çalışması, çevre düzenlemesi, bakım onarım, temizlik çalışmalarının yapılması, sosyal ve psikolojik ihtiyaçlarının karşılanmasını hedefleyen Yeşil Gün Projesi Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın katılımıyla Bağlum’da başladı.
 • 03 Ağustos 2018 15:43 Keçiören'de "Yeşil Gün Projesi" Başlatıldı Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, burada yaptığı konuşmada, proje kapsamındaki etkinliklerin vatandaşların desteğiyle sürdürüleceğini söyledi
 • 30 Temmuz 2018 10:03 Vatandaş Başkan Ak'a Bir Adım Kadar Yakın Vatandaş Başkan Ak'a Bir Adım Kadar Yakın Her hafta gerçekleştirdiği halk günü buluşmalarını belediyenin dört duvarı arasından çıkararak mahallelere taşıyan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Temmuz ayının son halk günü buluşmasında Kuşcağız Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
 • 28 Temmuz 2018 10:21 Açık Hava Sinema Keyfine Başkan Ak da Katıldı Sıcak yaz gecelerinde aileleri ve dostlarıyla birlikte farklı ve keyifli bir akşam geçirmek isteyenler Keçiören Belediyesi tarafından düzenlenen "Açık Hava Sinemasında" bir araya gelirken, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak da onları yalnız bırakmadı.
 • 28 Temmuz 2018 09:44 Başkan Ak ile Yüzyılın Doğa Olayını İzlediler Başkan Ak ile Yüzyılın Doğa Olayını İzlediler yüzyılın en uzun ay tutulmasını Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ile birlikte gözlemleme olanağı buldu
 • 27 Temmuz 2018 11:26 Keçiören'de Geri Dönüşüm Çalışmaları Hızla Devam Ediyor Keçiören'de Geri Dönüşüm Çalışmaları Hızla Devam Ediyor Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Çevre bize miras değil, korunması, geliştirilmesi ve gelecek nesillere en güzel şekilde devredilmesi gereken bir emanettir" dedi
 • 05 Temmuz 2018 10:55 Keçiören'de Hafizeler Taçlandı Keçiören'de Hafizeler Taçlandı Keçiören Müftülüğü tarafından 5.’si düzenlenen “Geleneksel Hafızlık Merasimi”nde 43 hafizenin taç giyme törenine Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak da katıldı.
 • 29 Haziran 2018 11:32 Okullara Boya Desteği Okullara boya yardımı yapılmasına ilişkin Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak şunları söyledi; "Eğitime yapılan her yatırım bizim için değerlidir, önemlidir
 • 23 Haziran 2018 11:12 Doğumgünü Pastaları Başkandan Doğumgünü Pastaları Başkandan "Keçiören’in çocukları mutlu olsun" ilkesini düstur edinen Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören sakinlerine çat kapı ziyarette bulunarak çocukların doğum günlerini kutlamaya devam ediyor.
 • 20 Haziran 2018 11:55 Zabıtayı Bıçaklayan Lokantacı, 20 Bin Lira Kefaletle Serbest Zabıtayı Bıçaklayan Lokantacı, 20 Bin Lira Kefaletle Serbest KONYA'da, seyyar satıcılarla çıkan arbedede zabıta ekibinin sıktığı biber gazının müşterilerini kaçırdığı iddiasıyla kavgaya karışıp, zabıta memuru Mustafa Ak'ı (56) karnından bıçaklayan lokantacı Doğukan İ.
 • 19 Haziran 2018 10:53 Başkan Ak, Keçiörenlilerle Bayramlaştı Başkan Ak, Keçiörenlilerle Bayramlaştı Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, başkanlık makamında düzenlenen bayramlaşma töreninde Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut başta olmak üzere yediden yetmişe tüm Keçiörenli’lerin ve belediye personelinin Ramazan Bayramı’nı kutladı.
 • 16 Haziran 2018 12:01 Zabıtayı Bıçaklayan Lokantacı Serbest KONYA'da, seyyar satıcılarla çıkan arbedede zabıta ekibinin sıktığı biber gazının müşterilerini kaçırdığı iddiasıyla kavgaya karışıp, zabıta memuru Mustafa Ak'ı (56) karnından bıçaklayan lokantacı Doğukan İ.
 • 16 Haziran 2018 10:53 Zabıtayı Bıçaklayan Lokantacı Serbest Zabıtayı Bıçaklayan Lokantacı Serbest KONYA'da, seyyar satıcılarla çıkan arbedede zabıta ekibinin sıktığı biber gazının müşterilerini kaçırdığı iddiasıyla kavgaya karışıp, zabıta memuru Mustafa Ak'ı (56) karnından bıçaklayan lokantacı Doğukan İ.
 • 13 Haziran 2018 16:43 Pakistan Kültürel Performansı Ankara'da İzleyicileri Büyüledi Belediye Başkanı Mustafa Ak hoşgeldiniz niteliğindeki konuşmasında Keçiören Belediyesinin uluslararası etkinlikler programının önemini vurguladı ve bu programın Ankara halkının dost ülkelerin kültürleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasına yardımcı olduğunu söyledi
 • 13 Haziran 2018 16:40 Pakistan Kültürel Performansı Ankara'da İzleyicileri Büyüledi Pakistan Kültürel Performansı Ankara'da İzleyicileri Büyüledi Belediye Başkanı Mustafa Ak hoşgeldiniz niteliğindeki konuşmasında Keçiören Belediyesinin uluslararası etkinlikler programının önemini vurguladı ve bu programın Ankara halkının dost ülkelerin kültürleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasına yardımcı olduğunu söyledi
 • 13 Haziran 2018 16:40 Pakistan Kültürel Performansı Ankara'da İzleyicileri Büyüledi Belediye Başkanı Mustafa Ak hoşgeldiniz niteliğindeki konuşmasında Keçiören Belediyesinin uluslararası etkinlikler programının önemini vurguladı ve bu programın Ankara halkının dost ülkelerin kültürleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasına yardımcı olduğunu söyledi
 • 11 Haziran 2018 17:31 Başkan Ak İftarda Şehit Ailesini Ağırladı Başkan Ak İftarda Şehit Ailesini Ağırladı Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, 15 Temmuz darbe girişiminde Genelkurmay Başkanlığı önünde şehit olan Mustafa Avcu’nun ailesini iftarda ağırladı.
 • 10 Haziran 2018 22:47 Keçiören Belediye Başkanı Ak'tan Şehit Ailesine İftar Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, 15 Temmuz darbe girişiminde Genelkurmay Başkanlığı önünde şehit olan Mustafa Avcu'nun ailesiyle iftarda bir araya geldi.
 • 09 Haziran 2018 11:37 Keçiören'de Makedonya Rüzgarı Esti Keçiören'de Makedonya Rüzgarı Esti Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Makedonya’nın konuk olduğu 9. Uluslararası Ramazan Etkinliklerin’de, ’’Makedonya’nın esintilerini Keçiören’e yansıtacak, kardeşliğimizi de pekiştireceğiz’’ dedi.
 • 06 Haziran 2018 12:28 Azeri Heyetten Mustafa Ak'a Ziyaret Azeri Heyetten Mustafa Ak'a Ziyaret Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, ’’Mazlum dünya, dostlarımız, kardeşlerimiz, İslam alemi için Erdoğan’ın yeniden seçilmesi çok önemli’’ dedi.