Kendisini Daire Satarak Dolandırdığını Öne Sürdüğü Baba ve Oğlunu Bıçakladı - Son Dakika
Güncel

Kendisini Daire Satarak Dolandırdığını Öne Sürdüğü Baba ve Oğlunu Bıçakladı

Kendisini Daire Satarak Dolandırdığını Öne Sürdüğü Baba ve Oğlunu Bıçakladı

Antalya'da oturan 70 yaşındaki Süleyman Yaldız, kendisini dolandırdıklarını öne sürdüğü daire satın aldığı 40 yaşındaki Burak Doğan ve babası 69 yaşındaki İbrahim Doğan'ı bıçakla ağır yaraladı.

07.05.2016 15:59
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Antalya'da oturan 70 yaşındaki Süleyman Yaldız, kendisini dolandırdıklarını öne sürdüğü daire satın aldığı 40 yaşındaki Burak Doğan ve babası 69 yaşındaki İbrahim Doğan'ı bıçakla ağır yaraladı.

Muratpaşa İlçesi, Turgut Reis Caddesi'ndeki olay, bugün saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Daire satın almak isteyen Süleyman Yaldız, emlakçılık yapan ve önceden tanıdığı Burak Doğan ve babası İbrahim Doğan'dan yardım istedi. Almak istediği dairenin kent merkezine ve devlet hastanesine yakın olması şartını koşan Süleyman Yaldız, bunun için Burak Doğan'a 174 bin 500 TL ödeme yaptı. Kısa süre sonra Burak Doğan, Kepez İlçesi Göçerler Mahallesi'nde 3 oda 1 salon daireyi, Süleyman Yaldız'a sattı. Tapu işlemleri ardından eve yerleşmek için hazırlık yapan Süleyman Yaldız, bölgedeki dairelerin fiyatını soruşturdu. Ev sahipleri ve çevredeki emlakçılar, iddiaya göre, emsal daire fiyatlarının 120- 150 bin TL arasında değiştiğini söyledi.

'SANDALYE VE SOPAYLA SALDIRDILAR' İDDİASI

Süleyman Yaldız, bunun üzerine verdiği paranın fazla olduğunu, kendisine iade yapılması gerektiğini öne sürerek Burak Doğan ve İbrahim Doğan'a ait emlak ofisine gitti. Burada taraflar arasında tartışma çıktı. İddiaya göre Burak Doğan ile İbrahim Doğan, sandalye ve sopayla Süleyman Yaldız'a saldırdı. Başına darbe alan Süleyman Yaldız, kaçmaya çalışırken cebinden çıkardığı çakıyı rastgele salladı. Burak Doğan kalbinin altından, İbrahim Doğan ise sırtına aldığı darbelerle yaralandı. Baba ve oğul, kendilerine ait özel otomobille Atatürk Devlet Hastanesi'ne gitti. Tedaviye alınan yaralılardan durumu ağır olan Burak Doğan, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi. Süleyman Yaldız, polisi arayarak gelen ekiplere teslim oldu.

- Antalya

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kendisini Daire Satarak Dolandırdığını Öne Sürdüğü Baba ve Oğlunu Bıçakladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (1)

  • CAVUSCELİK: herrrrrr KUŞUUUUNNN eti yenmez neye aldattınız o muhterem i adam eski toprak gördünüzmü ? el mi yaman ? beymi yaman 0 0 Yanıtla

Advertisement