Koceli - Uyuşturucudan Ölen Arkadaşının Başında 2 Gün Bekledi - Son Dakika
Güncel

Koceli - Uyuşturucudan Ölen Arkadaşının Başında 2 Gün Bekledi

Koceli - Uyuşturucudan Ölen Arkadaşının Başında 2 Gün Bekledi

Uyuşturucudan ölen arkadaşının başında 2 gün beklediErgün AYAZ-Faruk KIYAK/İZMİT(Kocaeli), (DHA) - İZMİT'te, sentetik uyuşturucu bonzai kullandıkları iddia edilen iki kişiden biri fenalaşarak öldü.

18.10.2016 17:45

Uyuşturucudan ölen arkadaşının başında 2 gün bekledi

Ergün AYAZ-Faruk KIYAK/İZMİT(Kocaeli), (DHA) - İZMİT'te, sentetik uyuşturucu bonzai kullandıkları iddia edilen iki kişiden biri fenalaşarak öldü. Şoka giren arkadaşı ise 2 gün boyunca ölen arkadaşının cesedinin başında bekledikten sonra kardeşine haber verdi.

Tavşantepe Mahallesi Zengin Sokak'ta ailesi ile birlikte oturan pazarcılık yapan Murat Kutlu ailesi Kandıra'daki bağevine gidince evlerine bir fabrikada işçi olarak çalışan arkadaşı 30 yaşındaki Zafer Deniz'i davet etti. İddiaya göre birlikte sentetik uyuşturucu bonzai kullanan iki arkadaştan Zafer Deniz bir süre sonra fenalaşarak yaşamını yitirdi. Arkadaşının ölümüne şahit olan Murat Kutlu şoka girdi. Murat Kutlu olayın şokuyla ölen arkadaşının başında iki gün boyunca bekledi.

Murat Kutlu iki gün sonra evden çıkarak kardeşi Serdar Kutlu'ya durumu anlattı. Serdar Kutlu durumu polise bildirdi. Ev ve çevresini kaplayan koku nedeniyle sağlık görevlileri ve polis eve girmekte güçlük çekti. Savcı ve polisin olay yerinde yaptığı incelemenin ardından ceset otopsi için Asri Mezarlık morguna kaldırıldı.

Polis, Murat Kutlu'yu ifadesini almak için polis merkezine götürdü. Komşuları, Murat Kutlu'yu bu sabah evinden çıkıp ekmek alıp evine dönerken gördüklerini belirtti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

(Tür: Yurt)

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Koceli - Uyuşturucudan Ölen Arkadaşının Başında 2 Gün Bekledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement