Kumluca milyonerini arıyor - Son Dakika
Güncel

Kumluca milyonerini arıyor

Kumluca milyonerini arıyor Büyük ikramiye isabet ettiren bayiye vatandaşlar ilgi gösterdi Antalya'nın Kumluca ilçesindeki bir talihliye Çılgın Sayısal Loto'nun 180 milyon 245 bin 96 lira 70 kuruşluk büyük ikramiyesi isabet etti.

17.11.2022 20:37  Güncelleme: 20:42
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kumluca milyonerini arıyor

Büyük ikramiye isabet ettiren bayiye vatandaşlar ilgi gösterdi

ANTALYA - Antalya'nın Kumluca ilçesindeki bir talihliye Çılgın Sayısal Loto'nun 180 milyon 245 bin 96 lira 70 kuruşluk büyük ikramiyesi isabet etti. Büyük ikramiyeyi kazanan talihli ilçede merak uyandırırken, bayide oyun oynamak isteyenlerin sayısının arttığı görüldü.

Çılgın Sayısal Loto'nun 16 Kasım tarihli çekilişinde kazandıran numaralar, 37-38-63-66-78-85 Joker-73 SüperStar-67 oldu. Sonuçlara göre 6 şanslı numarayı bilen bir kişi, 180 milyon 245 bin 96 lira 70 kuruşluk büyük ikramiyenin sahibi oldu. İkramiyenin Antalya'nın Kumluca ilçesi Merkez Mahallesi Ortaokul Sokak'taki bir bayiden dün saat 16.00 sıralarında oynanan kupona isabet ettiği belirlendi. Bayide ve ilçede talihlinin kim olduğu merak uyandırırken, vatandaşların şans oyunları oynamak için bayiye geldiği görüldü.

Şanslı bayiden oyun oynayan esnaf Abdullah Sezer, "Vatandaşımızın biri karşı bayide oynamış. Kime çıkmış ise kendisine hayırlı uğurlu olsun. İnşallah Kumluca'mıza yatırım yapar, insanlar iş sahibi olur. Bana çıksa gereken yardımları yaparım. Bana çıksa herkese yardım ederim" dedi.

Bayisine büyük ikramiye isabet eden Yaşar Yeşiloğlu, "Çılgın Sayısal Loto 180 milyon para bizim bayiimizden çıkmıştır. Arkadaşımızı kutluyoruz. Çılgın Sayısal çıkmaz demeyin. En büyük ikramiyeyi Antalya Kumluca Yeşiloğlu İddia bayisinde vermiş bulunmaktayız. Herkese hayırlı uğurlu olsun. Bizden çıktığı için de çok mutluyuz. Kumluca'mız için de, bizim için de önemli olduğunu düşünüyoruz. Herkese hayırlı uğurlu olsun" dedi.

"Sokağı mutlu ederdim"

Şans oyunu oynayan Özcan Akkaya, "İddia bayii ile üleşirdim parayı bana çıksaydı. Ama iyi, buraya çıktığına sevindim. Arkadaşlarımız yararlansın, sıkıntı yok. Buraya yatırım yapacağız. Nereye yatırım yapacağız. Burada kazanılmış para buraya yatırım yapılır. Gerçekten Kumluca'ya harcardım parayı. Herkesi eğlendirirdim bir kere. Bu sokağı mutlu ederdim bir kere" dedi.

(RS-İA-CC-Y)

Kumluca milyonerini arıyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kumluca milyonerini arıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kocaeli'de Ramazan Davulcusu Muhtarı Tabancayla Vurdu
  02:48 Kocaeli'de Ramazan Davulcusu Muhtarı Tabancayla Vurdu

  Kocaeli'nin Körfez ilçesinde bir ramazan davulcusu, mahalle muhtarıyla çıkan tartışma sonucunda tabancayla muhtarı bacağından vurdu. Yaralı muhtar hastaneye kaldırıldı ve sağlık durumu iyi. Polis, kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

 • Çanakkale Yenice'de meydana gelen 4,9 büyüklüğündeki deprem güvenlik kamerasına yansıdı
  02:27 Çanakkale Yenice'de meydana gelen 4,9 büyüklüğündeki deprem güvenlik kamerasına yansıdı

  Çanakkale'nin Yenice ilçesinde meydana gelen 4,9 büyüklüğündeki deprem, bir büfenin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Deprem anında büfe içinde bulunanlar panikle mekanı terk ederek açık alana kaçtı.

 • Gümüşçü Holding'de Yönetim Krizi: Onur'un Gözaltına Alınmasıyla Şebnem'in Hayatı Değişiyor
  02:18 Gümüşçü Holding'de Yönetim Krizi: Onur'un Gözaltına Alınmasıyla Şebnem'in Hayatı Değişiyor

  Onur'un yolsuzluk iddiasıyla göz altına alınması ve Aysel'in kritik kararı sonrası Gümüşçü Holding'de yönetim krizi ortaya çıkar. Onur, Aysel ve Demir arasında büyük bir mücadele başlatırken, Şebnem'in Onur'la yaptığı anlaşma ilişkileri karmaşık hale getirir. Geçmişten gelen bir misafir ise Şebnem'in hayatındaki dengeleri değiştirebilir.

 • Google Haritalar'a yeni özellik: Bina giriş kapısı gösterilecek
  02:18 Google Haritalar'a yeni özellik: Bina giriş kapısı gösterilecek

  Google Haritalar, kullanıcıların daha kolay bir şekilde binanın ana giriş kapısını bulmasını sağlayacak bir özellik ekliyor. Bu özellik sayesinde kapılar, yeşil arka planlı, ok şeklini içeren bir daire ile işaretlenecek.

 • Hindistan, Yapay Zeka Alanındaki Denetimleri Artırıyor
  02:18 Hindistan, Yapay Zeka Alanındaki Denetimleri Artırıyor

  Hindistan yönetimi, yapay zeka alanındaki denetimleri artırmak için yeni bir karar aldı. Bundan böyle bu alanda üretilecek her yeni teknoloji için devlet kurumlarından resmi izin almak zorunlu olacak. Bu kararın Amerikan firmalarının ülkedeki hakimiyetini sınırlamak amacıyla verildiği düşünülüyor. Hindistan Bilgi İşlem Bakanlığı, yapay zekanın geleceği hakkında endişeli olduklarını belirterek, Hint halkının menfaatlerini korumak adına yeni önlemler alacaklarını açıkladı. Büyük teknoloji firmalarının yapay zeka uygulamaları için direkt olarak bakanlığa bilgi vermeleri gerekecek ve karara uymayan firmalara cezalar verilecektir.


Advertisement