O Adayla İlgili İlginç Paylaşım - Son Dakika
Güncel

O Adayla İlgili İlginç Paylaşım

O Adayla İlgili İlginç Paylaşım

Ak Parti Uşak Tanıtım Medya Başkanlığı'nın facebook sayfasından, 'Olmasaydı da olurduk' ilanını veren mimar Eyüp Gökhan Özekin'in bakan olarak düşünüldüğü duyuruldu.

09.04.2015 19:47  Güncelleme: 14:21

Ak Parti Uşak Tanıtım Medya Başkanlığı'nın facebook sayfasından, Atatürk'ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım'da bir gazetede yayımlanan ve tepki çeken 'Olmasaydı da olurduk' ilanını veren derginin imtiyaz sahibi olan, partilerinin milletvekili adayı mimar Eyüp Gökhan Özekin'in, seçilmesi halinde, bakan olarak düşünüldüğü duyuruldu.

Bir dönem Alperen Ocakları Genel Başkanlığı ile Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) çeşitli kademelerinde görev yaptıktan sonra 2010'da istifa edip, Ak Parti'ye katılan, Atatürk'ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım'da bir gazetede yayımlanan ve tepki çeken 'Olmasaydı da olurduk' ilanını veren derginin imtiyaz sahibi mimar Eyüp Gökhan Özekin, 7 Haziran'daki genel seçimler için Uşak'tan ikinci sıradan aday gösterildi.

Eyüp Gökhan Özekin ile ilgili olarak Ak Parti Uşak Tanıtım Medya Başkanlığı, sosyal medyadan bir duyuru yaptı. Facebook sayfasından yapılan paylaşımda, 'Sn. Cumhurbaşkanı'mıza ve Sn. Başbakan'ımıza yakınlığıyla bilinen Ak Parti ikinci sıra milletvekili adayımız Eyüp Gökhan Özekin'in Uşak'tan bakan olarak düşünüldüğü bilgisi bizlere ulaşmıştır' denildi. Eyüp Gökhan Özekin'in 10 Nisan'da kente gelerek seçim çalışmalarına başlayacağı öğrenildi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel O Adayla İlgili İlginç Paylaşım - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (2)

  • serhat türk: ölmüş ve arkasında ciddi bi saygı kitlesi olan bi insanin bukladar eleştirilmesi gerçekten ülkemize yakışmıyor çünkü akıllı insanda iman olur atatürkünde ne kadar akıllı olduğunu cihan bilir nur içinde yatsın 8 2 Yanıtla
  • hahahahah: Dogru demiş olmasa idi de olurduk 2 8 Yanıtla

Advertisement