SON DAKİKA BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ HABERLERİ

Son Dakika Büyük Birlik Partisi Haberleri

  • 23 Şubat 2019 22:14 Destici: Sistemdeki Eksiklikler Darbecilere Fırsat Verdi BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, seçim çalışmaları kapsamında Malatya'da düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldı.
  • 23 Şubat 2019 22:06 Destici: Destici: "Bizim Önceliğimiz Devletin Bekası" Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "24 Haziran'da ne dediysek bugün de aynısını söylüyoruz.
  • 23 Şubat 2019 21:47 Malatya Destici: Sistemdeki Eksiklikler Darbecilere Fırsat Verdi Malatya Destici: Sistemdeki Eksiklikler Darbecilere Fırsat Verdi Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, seçim çalışmaları kapsamında Malatya'da düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldı.
  • 23 Şubat 2019 21:44 Dha Yurt Bülteni -18 İZNİK GÖLÜ'NDEKİ SAZLIKLARDA YANGIN ÇIKTI (2-YENİDEN)** Mahsur kalan 4 kişi, itfaiyenin 30 dakikalık çalışmasıyla kurtarıldıBURSA'da, İznik Gölü'ndeki sazlıklarda çıkan yangın kısa sürede büyüyerek gölün etrafını sardı.
  • 23 Şubat 2019 21:23 Bizim Önceliğimiz Devletin Bekası" Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "24 Haziran'da ne dediysek bugün de aynısını söylüyoruz.
  • 23 Şubat 2019 20:14 BBP Genel Başkanı Destici, Muş'ta BBP Genel Başkanı Destici, Muş'ta Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici; devletin bekası, ülkenin bütünlüğünü, milletin istiklali ve istikbalini ön planda tutarak genel bir karar aldıklarını belirterek, "İnşallah önümüzdeki seçimde de Muş halkının teveccühü ile bu görevine devam edeceğine ben yürekten inanıyorum.
  • 23 Şubat 2019 16:34 Devletin Bekası, Ülkenin Bütünlüğü İçin Siyaset Yapıyoruz Devletin Bekası, Ülkenin Bütünlüğü İçin Siyaset Yapıyoruz" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bizim anlayışımız devletin bekası, ülkenin bütünlüğü, sizlerin istiklali ve istikbalidir.
  • 23 Şubat 2019 11:24 Bizim Turgut Gençlerin Çağrısına Yanıtsız Kalmadı Bizim Turgut Gençlerin Çağrısına Yanıtsız Kalmadı Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı yoğun seçim çalışmaları kapsamında gençlerin halı saha çağrısını yanıtsız bırakmadı.
  • 22 Şubat 2019 19:51 Afyonkarahisar Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Yazıcıoğlu Soruşturmasında Üst Düzey Kamu Görevlileri... Afyonkarahisar Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Yazıcıoğlu Soruşturmasında Üst Düzey Kamu Görevlileri... Bu dönemde Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekilerin ölümüne ilişkin ihmali bulunan üst düzey kamu görevlileri hakkında da kamu davası açıldığını kaydeden Akarca, Üst düzey kamu görevlilerinin suç işlemeleri halinde soruşturma yapma ve haklarında kamu davası açma görevi başsavcılığımızca yerine getirilmekte
  • 22 Şubat 2019 19:05 Hizmet-İş Sendikası 13. Olağan Genel Kurulu Genel Kurula Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, eski AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, 22 ve 23
  • 22 Şubat 2019 18:32 Bakan Selçuk: Eyt Gündemimizde Yok AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Tüm Belediye ve Genel Hizmet İşçileri Sendikası (Hizmet-İş) genel kurulunda 'Emeklilikte Yaşa Takılanlar'ın (EYT) haklarının verilmesini isteyen BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'ye, "Bu konu gündemimizde yok" diyerek cevap verdi.
  • 22 Şubat 2019 17:58 Bakan Selçuk: Eyt Gündemimizde Yok AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Tüm Belediye ve Genel Hizmet İşçileri Sendikası (Hizmet-İş) genel kurulunda 'Emeklilikte Yaşa Takılanlar'ın (EYT) haklarının verilmesini isteyen BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'ye, "Bu konu gündemimizde yok" diyerek cevap verdi.
  • 22 Şubat 2019 17:57 Bakan Selçuk: Eyt Gündemimizde Yok Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Tüm Belediye ve Genel Hizmet İşçileri Sendikası (Hizmet-İş) genel kurulunda 'Emeklilikte Yaşa Takılanlar'ın (EYT) haklarının verilmesini isteyen BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'ye, "Bu konu gündemimizde yok" diyerek cevap verdi.
  • 22 Şubat 2019 16:43 Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Yazıcıoğlu Soruşturmasında Üst Düzey Kamu Görevlileri Hakkında Dava... Bu dönemde Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekilerin ölümüne ilişkin ihmali bulunan üst düzey kamu görevlileri hakkında da kamu davası açıldığını kaydeden Akarca, Üst düzey kamu görevlilerinin suç işlemeleri halinde soruşturma yapma ve haklarında kamu davası açma görevi başsavcılığımızca yerine getirilmekte
  • 22 Şubat 2019 13:49 Uysal, Uysal, "Bizim Davamız Memleket Davası" Ereğli Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan adayı Hüseyin Uysal Devrek Yol Ayrımındaki seçim bürosunun açılışında halka seslendi
  • 21 Şubat 2019 18:59 BBP Bingöl İl Başkanı Görevden Alındı Büyük Birlik Partisi (BBP) Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Keser, Bingöl İl Başkanı Muammer Çolakoğlu'nun görevden alındığını, il teşkilatının feshedildiğini açıkladı.
  • 21 Şubat 2019 18:45 BBP Bingöl İl Başkanı Görevden Alındı BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Keser, Bingöl İl Başkanı Muammer Çolakoğlu'nun görevden alındığını, il teşkilatının feshedildiğini açıkladı.
  • 21 Şubat 2019 18:06 BBP Bingöl İl Başkanı Çolakoğlu Görevinden Alındı BBP Genel Başkan Yardımcısı Ali Keser, partisinin Bingöl İl Başkanı Muammer Çolakoğlu'nun görevden alındığını ve Bingöl il teşkilatının feshedildiğini bildirdi.
  • 21 Şubat 2019 16:21 TBMM Genel Kurulu AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, "Deniz Baykal, Türk siyasetine eleştirileri ve değerlendirmeleri ile önemli katkılar sağladı.
  • 21 Şubat 2019 02:09 Yazıcıoğlu'nun Öldüğü Kazanın İncelemesini Eğitimsiz Heyet Yapmış BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu ile beraberindeki 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopterdeki GPS cihazlarının sökülmesiyle ilgili 10 kişinin yargılandığı davada tanık olarak dinlenen Kaza Kırım Heyeti Başkanı Ferudun Seren, "Kaza kırım tarihi itibariyle...
  • 21 Şubat 2019 02:03 Binali Yıldırım Yurttaki Öğrencilerle Buluştu AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Başkan Adayı Binali Yıldırım, Maltepe'de KYK yurdunda öğrencilerle buluştu.
  • 21 Şubat 2019 00:59 Muhsin Yazıcıoğlu'nun Helikopterindeki Muhsin Yazıcıoğlu'nun Helikopterindeki "Gps Hırsızlığı" Davası - Kahramanmaraş Büyük Birlik Partisi (BBP) kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin 25 Mart 2009'da hayatını kaybettiği helikopterin düşmesinin ardından, GPS cihazlarının sökülmesiyle ilgili 10 sanığın yargılanmasına devam edildi.
  • 21 Şubat 2019 00:38 Muhsin Yazıcıoğlu'nun Helikopterindeki Muhsin Yazıcıoğlu'nun Helikopterindeki "Gps Hırsızlığı" Davası Büyük Birlik Partisi (BBP) kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin 25 Mart 2009'da hayatını kaybettiği helikopterin düşmesinin ardından, GPS cihazlarının sökülmesiyle ilgili 10 sanığın yargılanmasına devam edildi.
  • 21 Şubat 2019 00:07 Binali Yıldırım Yurttaki Öğrencilerle Buluştu Binali Yıldırım Yurttaki Öğrencilerle Buluştu Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Başkan Adayı Binali Yıldırım, Maltepe'de KYK yurdunda öğrencilerle buluştu.
  • 21 Şubat 2019 00:00 Yazıcıoğlu'nun Öldüğü Kazanın İncelemesini Eğitimsiz Heyet Yapmış Yazıcıoğlu'nun Öldüğü Kazanın İncelemesini Eğitimsiz Heyet Yapmış BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu ile beraberindeki 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopterdeki GPS cihazlarının sökülmesiyle ilgili 10 kişinin yargılandığı davada tanık olarak dinlenen Kaza Kırım Heyeti Başkanı Ferudun Seren, "Kaza kırım tarihi itibariyle...
  • 21 Şubat 2019 00:00 Binali Yıldırım Yurttaki Öğrencilerle Buluştu AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Başkan Adayı Binali Yıldırım, Maltepe'de KYK yurdunda öğrencilerle buluştu.
  • 20 Şubat 2019 23:58 Binali Yıldırım Yurttaki Öğrencilerle Buluştu Binali Yıldırım Yurttaki Öğrencilerle Buluştu AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Başkan Adayı Binali Yıldırım, Maltepe'de KYK yurdunda öğrencilerle buluştu.
  • 20 Şubat 2019 18:58 Yerel Seçimlere Doğru Büyük Birlik Partisi (BBP) Erzurum İl Başkanı Yener Gözütok, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde partisinin Cumhur İttifakı'nın ruhuna uygun hareket edeceğini söyledi.
  • 20 Şubat 2019 18:12 Şırnak AK Parti'li ve BBP'li Adayların Yakınları Arasında Çıkan Kavga, Barışla Sonuçlandı Bunun üzerine partisinden istifa eden Şanlı, Büyük Birlik Partisi Kasrik Belediye Başkan adayı oldu
  • 20 Şubat 2019 17:32 AK Parti'li ve BBP'li Adayların Yakınları Arasında Çıkan Kavga, Barışla Sonuçlandı AK Parti'li ve BBP'li Adayların Yakınları Arasında Çıkan Kavga, Barışla Sonuçlandı Bunun üzerine partisinden istifa eden Şanlı, Büyük Birlik Partisi Kasrik Belediye Başkan adayı oldu
  • 20 Şubat 2019 16:29 Destici: Kararımız, Hdp'nin Kazanma İhtimaline Karşı Önlem Stratejisidir BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Ağrı, Batman, Bingöl, Hakkari, Iğdır, Kars, Muş, Siirt, Şırnak ve Tunceli'de belediye başkan adayı çıkarmadıklarını belirterek, "Bu kararımızın arkasında, terör örgütünün siyasi uzantısı HDP'nin kazanma ihtimali olduğu illere karşı bir...
  • 20 Şubat 2019 14:30 Destici: Kararımız, Hdp'nin Kazanma İhtimaline Karşı Önlem Stratejisidir Destici: Kararımız, Hdp'nin Kazanma İhtimaline Karşı Önlem Stratejisidir BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Ağrı, Batman, Bingöl, Hakkari, Iğdır, Kars, Muş, Siirt, Şırnak ve Tunceli'de belediye başkan adayı çıkarmadıklarını belirterek, "Bu kararımızın arkasında, terör örgütünün siyasi uzantısı HDP'nin kazanma ihtimali olduğu illere karşı bir...
  • 20 Şubat 2019 12:31 Büyük Birlik Partisi Sakarya Arifiye Belediye Başkan Adayı Hakan Yazıcı Kimdir? Büyük Birlik Partisi Sakarya Arifiye Belediye Başkan Adayı Hakan Yazıcı Kimdir? 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde Büyük Birlik Partisi Sakarya'nın Arifiye Belediye Başkan adayı Hakan Yazıcı oldu. Peki, Büyük Birlik Partisi Sakarya Arifiye Belediye Başkan adayı olan Hakan Yazıcı kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?
  • 20 Şubat 2019 10:05 BBP'nin Merakla Beklenen Aday Listeleri Açıklandı BBP'nin Merakla Beklenen Aday Listeleri Açıklandı Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi aday listeleri açıklandı.
  • 20 Şubat 2019 07:50 CHP'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Oy İstediği Anları Anlattı CHP'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Oy İstediği Anları Anlattı CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, katıldığı televizyon programında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmelerinde "'Sizin Cumhurbaşkanlığı tarafınızdan oy istiyorum' dedim." diyerek aralarında geçen oy diyaloğunun detaylarını anlattı.
  • 19 Şubat 2019 23:58 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında İzmir'de siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle: Adalet ve Kalkınma Partisiİzmir Büyükşehir Belediyesi: Nihat Zeybekci (Cumhur İttifakı)Balçova: Evrim Özen (Cumhur İttifakı)Bayındır: Uğur Demirezen (Cumhur İttifakı)Bayraklı: Ali Aslan (Cumhur İttifakı)Bergama: Hakan Koştu (Cumhur İttifakı)Beydağ: Ogün Asil Aydoğdu (Cumhur İttifakı)Bornova: Reşat Gençtürk (Cumhur İttifakı)Buca: Mustafa Arslan (Cumhur İttifakı)Çiğli: Okan Korkmaz (Cumhur İttifakı)Gaziemir: Nazmi Yılmaz (Cumhur İttifakı)Güzelbahçe: Burcu Dereci (Cumhur İttifakı)Karabağlar: Bilal Doğan (Cumhur İttifakı)Karaburun: Ferhan Eroğlu (Cumhur İttifakı)Karşıyaka: Ayda Maç (Cumhur İttifakı)Kemalpaşa: Arif Uğurlu (Cumhur İttifakı)Kınık: Sadık Doğruer (Cumhur İttifakı)Kiraz: Saliha Özçınar (Cumhur İttifakı)Konak: Melek Eroğlu (Cumhur İttifakı)Menderes: Bülent Soylu (Cumhur İttifakı)Menemen: Durmaz Bayraktar (Cumhur İttifakı)Ödemiş: Münir Bezmez (Cumhur İttifakı)Seferihisar: Hamit Nişancı (Cumhur İttifakı)Selçuk: Osman Başterzi (Cumhur İttifakı)Tire: Selman İçelli (Cumhur İttifakı)Torbalı: Adnan Yaşar Görmez (Cumhur İttifakı)Urla: Adıgüzel Demirel (Cumhur İttifakı)Cumhuriyet Halk Partisiİzmir Büyükşehir Belediyesi: Mustafa Tunç Soyer (Millet İttifakı)Aliağa: Özcan Durmaz (Millet İttifakı)Balçova: Mehmet Ali Çalkaya (Millet İttifakı)Bayındır: Ufuk Sesli (Millet İttifakı)Bayraklı: Serdar Sandal (Millet İttifakı)Bergama: İdris Yavuz Yılmaz (Millet İttifakı)Beydağ: Feridun Yılmazlar (Millet İttifakı)Bornova: Mustafa İduğ (Millet İttifakı)Buca: Erhan Kılıç (Millet İttifakı)Çeşme: Ekrem Oran (Millet İttifakı)Çiğli: Utku Gümrükçü (Millet İttifakı)Dikili: Adil Kırgöz (Millet İttifakı)Foça: Fatih Gürbüz (Millet İttifakı)Gaziemir: Halil Arda (Millet İttifakı)Güzelbahçe: Mustafa İnce (Millet İttifakı)Karabağlar: Muhittin Selvitopu (Millet İttifakı)Karaburun: İlkay Girgin Erdoğan (Millet İttifakı)Karşıyaka: Cemil Tugay (Millet İttifakı)Kemalpaşa: Rıdvan Karakayalı (Millet İttifakı)Kınık: Ahmet Özkan (Millet İttifakı)Konak: Abdül Batur (Millet İttifakı)Menderes: Mustafa Kayalar (Millet İttifakı)Menemen: Serdar Aksoy (Millet İttifakı)Narlıdere: Ali Engin (Millet İttifakı)Ödemiş: Mehmet Eriş (Millet İttifakı)Seferihisar: İsmail Yetişkin (Millet İttifakı)Selçuk: Filiz Ceritoğlu Şengel (Millet İttifakı)Torbalı: İsmail Uygur (Millet İttifakı)Urla: İbrahim Burak Oğuz (Millet İttifakı)Milliyetçi Hareket Partisi Aliağa: Serkan Acar (Cumhur İttifakı) Çeşme: Mustafa Cenger (Cumhur İttifakı) Dikili: Buğra Akın (Cumhur İttifakı) Foça: Serdar Mersinli (Cumhur İttifakı) Narlıdere: Süleyman Kocabıyık (Cumhur İttifakı)İYİ PartiKiraz: Mehmet Emin Avşar (Millet İttifakı)Tire: Atakan Duran (Millet İttifakı)Büyük Birlik PartisiBornova: Mehmet Yalçın EmreBergama: Namık Kemal EroğluBalçova: Mehmet AktaşBayraklı: Hacı İbrahim KireşçiTire: Erkan EtçiDemokratik Sol Partiİzmir Büyükşehir Belediyesi: Selçuk KarakülçeBornova: Sedat AnavatanBuca: İsmail Hakkı BekiroğluÇiğli: Abdurahman TekinGüzelbahçe: Kemal Cem PültenKarşıyaka: Okan AdatepeKonak: Ali Sami ErNarlıdere: Erdoğan EzgiAliağa: Osman KocabıyıkÇeşme: Ufuk ÇankayaDikili: İsmail Can PolatKaraburun: Dinçer ÖzlüoğluKemalpaşa: Savaş MemişKınık: Ali GöktaşKiraz: Salim ÖzkarataşMenderes: Nedim Yaşar GürsoyÖdemiş: Özgür KöksalSeferihisar: Suna ÇabukSelçuk: Hüseyin KireçTire: Tayfur ÇiçekTorbalı: Behaettin KaracaUrla: Oya KahramanBayraklı: Ali Atıf ŞenVatan Partisiİzmir Büyükşehir Belediyesi: Rifat MutluAliağa: Hasan ŞahinBalçova: Necati AğralıBayındır: İsmail BabahanBayraklı: Hasan Atilla TürközBergama: Mehmet Feyzi DemirtaşBeydağ: Hüseyin ÇakıcıBornova: Cengiz ÇakırBuca: İsa ŞenolÇeşme: Hakan OrtabaşÇiğli: Bülent ŞahinDikili: Mehmet AlbayrakFoça: Esin HatırlıGaziemir: Cumhur Işık AtabayGüzelbahçe: H
  • 19 Şubat 2019 23:09 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında Tekirdağ'da siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle: AK PartiBüyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mestan Özcan (Cumhur İttifakı)Süleymanpaşa: Cüneyt Yüksel (Cumhur İttifakı)Çorlu: Serkan Elçili (Cumhur İttifakı)Çerkezköy: Süleyman Kozuva (Cumhur İttifakı)Marmaraereğlisi: Mithat Soylu (Cumhur İttifakı)Şarköy: Can Gürsoy (Cumhur İttifakı)Hayrabolu: Osman İnan (Cumhur İttifakı)Malkara: Gediz Coşkun (Cumhur İttifakı)Kapaklı: Mustafa Çetin (Cumhur İttifakı)Ergene: Hamdi Sarıer (Cumhur İttifakı)Cumhuriyet Halk PartisiBüyükşehir Belediye Başkan Adayı: Kadir Albayrak (Millet ittifakı)Süleymanpaşa: Ekrem Eşkinat (Millet ittifakı)Çerkezköy: Vahap Akay (Millet ittifakı)Marmaraereğlisi: İbrahim Uyan (Millet ittifakı)Muratlı: Nebi TepeHayrabolu: Fehmi Altayoğlu (Millet ittifakı)Malkara: Ulaş Yurdakul (Millet ittifakı)Çorlu: Ahmet SarıkurtKapaklı: İrfan Mandalı (Millet ittifakı)Ergene: Rasim Yüksel (Millet ittifakı)Şarköy: Alpay Var (Millet ittifakı)Saray: Özger ErkişHalkların Demokrasi PartisiÇerkezköy: Barış Kırmızıtaş - Zübeyde KaraoğlanİYİ PartiÇorlu: Erkan DüzenliMuratlı: Zülküf İşlerSaray: Ali ÖzenMilliyetçi Hareket PartisiMuratlı: Ali İnan (Cumhur İttifakı)Saray: Özkan Yaman (Cumhur İttifakı)Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Feti Pehlivan Çorlu: Murat Vakitçi Çerkezköy: Erol Kaya Ergene: Oktay Çalışkan Hayrabolu: Gökay Yıldırım Kapaklı: Hasan Karakoç Muratlı: Tarık Eğçin Malkara: Enes Kiremitçi Marmaraereğlisi: Mehmet Kalyon Süleymanpaşa: Atakan Yaşar Saray: Halil Gören Şarköy: Levent ÇotukDemokrat PartiHayrabolu: Arif YalçınBüyük Birlik PartisiSüleymanpaşa: Mücahit ÇalgınÇerkezköy: Yılmaz BulutKapaklı: Güzin YıldızMalkara: Bahri DemirMarmaraereğlisi: Yasin ŞenyüzSaray: Cem BaşbuğŞarköy: Sabri GünerErgene: Meftun ÖzayDemokratik Sol PartiBüyükşehir Belediye Başkan Adayı: Mehmet YamanÇerkezköy: Metin DönmezErgene: Bora KüçükçetinSüleymanpaşa: Seçkin YunusoğluMalkara: Yılmaz YıldızŞarköy: Hasan Hakan BayraktarMarmaraereğlisi: Hikmet AtaKapaklı: Tuncay UlukayaVatan PartisiBüyükşehir Belediye Başkan Adayı: Kadri KaraoğluÇorlu: Armağan Sadun YılmazSüleymanpaşa: Özkan İnciErgene: Kenan Serbest
  • 19 Şubat 2019 22:43 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında Sakarya'da, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle: Adalet ve Kalkınma PartisiSakarya Büyükşehir Belediyesi - Ekrem Yüce (Cumhur İttifakı)Adapazarı: Mutlu Işıksu (Cumhur İttifakı)Akyazı: Bilal Soykan (Cumhur İttifakı)Arifiye: İsmail Karakullukçu (Cumhur İttifakı)Erenler: Fevzi Kılıç (Cumhur İttifakı)Ferizli: İsmail Gündoğdu (Cumhur İttifakı)Geyve: Murat Kaya (Cumhur İttifakı)Hendek: Ali Kemal Sofu (Cumhur İttifakı)Karapürçek: Orhan Yıldırım (Cumhur İttifakı)Karasu: İshak Sarı (Cumhur İttifakı)Kaynarca: Murat Kefli (Cumhur İttifakı)Kocaali: Ahmet Acar (Cumhur İttifakı)Pamukova: Cevat Keser (Cumhur İttifakı)Sapanca: Özcan Özen (Cumhur İttifakı)Serdivan: Yusuf Alemdar (Cumhur İttifakı)Söğütlü: Koray Oktay Özten (Cumhur İttifakı)Cumhuriyet Halk PartisiAdapazarı: İsmail Kılıç Arifiye: Muzaffer Cebeci (Millet İttifakı)Karapürçek: Nizamettin Yıldız (Millet İttifakı)Karasu: Kerem Erksoy (Millet İttifakı)Kaynarca: Nalan Akçay (Millet İttifakı)Pamukova: Hüseyin Eryiğit (Millet İttifakı)Sapanca: Cengiz Çiçek (Millet İttifakı)Serdivan: Zafer Kazan (Millet İttifakı)Söğütlü: Ferda İlter (Millet İttifakı)Milliyetçi Hareket PartisiTaraklı: İbrahim Pilavcı (Cumhur İttifakı)İYİ PartiSakarya Büyükşehir Belediyesi: Cihan Kolip (Millet İttifakı)Akyazı: Adem Güner (Millet İttifakı) Adapazarı: Aydoğan ArslanErenler: Şemsettin Duman (Millet İttifakı)Ferizli: Serhat Çiçek (Millet İttifakı)Geyve: Atilla Zeytinoğlu (Millet İttifakı)Hendek: Ahmet Mercan (Millet İttifakı)Kocaali: Kemal Din (Millet İttifakı)Taraklı: Mehmet Aydın (Millet İttifakı)Saadet PartisiSakarya Büyükşehir Belediyesi: Fahrettin AbayAdapazarı: Abidin Birinci Akyazı: Selman DemirtaşArifiye: İsmail KulErenler: Abdullah SatırFerizli: Halim Aşık Geyve: Fikret ÖzerHendek: Yasir Yüksek Karapürçek: Mehmet Ali GedikKarasu: Kerim Ali AksoyKaynarca: İbrahim ÇakarKocaali: Azem EmanetPamukova: İbrahim Güven ÖvünSapanca: Ömer Yaşar ÇömlekçioğluSerdivan: Mecit Para Söğütlü: Özdemir Özcan Taraklı: Veysel GüneşBüyük Birlik PartisiAdapazarı: Eray YeşilçimenHendek: Turgut BabaoğluKarasu: Mehmet İspiroğluKaynarca: Mustafa BoğazKarapürçek: Cavit KarslıAkyazı: Naim YolcuErenler: Uğur BaşsözPamukova: Gürbüz PeterSöğütlü: Hatice YılmazFerizli: Ramazan DemiroğluSerdivan: Ahmet BilgiliKocaali: Hüseyin CanSapanca: Kadir CanTaraklı: İbrahim TüfekçiGeyve: Mehmet KargiArifiye: Hakan Yazıcı
  • 19 Şubat 2019 22:37 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında Bilecik'te, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adaylarının isimleri şöyle: Adalet ve Kalkınma PartisiBilecik: Nihat Can (Cumhur İttifakı)Bozüyük: Fatih BakıcıGölpazarı: Hayri Süerİnhisar: Mustafa KepezOsmaneli: Mustafa KürekPazaryeri: Muzaffer YalçınYenipazar: Zafer AtılganCumhuriyet Halk PartisiBilecik: Semih Şahin (Millet İttifakı)Bozüyük: Mehmet Talat Bakkalcıoğlu (Millet İttifakı)Gölpazarı: Vedat Kazıcı (Millet İttifakı)İnhisar: İlhan Ödübek (Millet İttifakı)Yenipazar: Gönül Kaya (Millet İttifakı)İYİ PartiOsmaneli: Bekir Torun (Millet İttifakı)Pazaryeri: Necmiye Beğen (Millet İttifakı)Söğüt: Halil Aydoğdu (Millet İttifakı)Milliyetçi Hareket PartisiBozüyük: Oğuz SertlerGölpazarı: Murat Erİnhisar: Serkan ÜstünPazaryeri: Haluk FilizliOsmaneli: Serap DemirtaşSöğüt: İsmet Sever (Cumhur İttifakı)Yenipazar: İlhan ÖzdenSaadet PartisiBilecik: Hüseyin Hüsnü AvcıPazaryeri: İbrahim TorunBüyük Birlik PartisiBilecik: Engin UsluDemokrat PartiBilecik: Sezai BaltaVatan PartisiBilecik: Devrim SerinBozüyük: Hürriyet Tutlu
  • 19 Şubat 2019 22:34 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Erzincan Kentte, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları, partilerin birleşik oy pusulasındaki yerlerine göre şöyle: Adalet ve Kalkınma PartisiErzincan: Cemalettin BaşsoyKemah: Osman Önerİliç: Mustafa GürbüzKemaliye : Erdem AtmacaTercan: Lokman GültekinÇayırlı: Atınç Bahadır Otlukbeli: Vahdet ErcanRefahiye: Çakmak Paçacı Üzümlü: Ahmet SazlıCumhuriyet Halk PartisiErzincan: İsmail TaşKemah: Ali Sinİliç: Gökmen Yıldırım Kemaliye : Soner Coşkun Tercan: Derya KırdımOtlukbeli: Hacı Yeşildağ Refahiye: Yavuz Dumanlı Üzümlü: Elif İnci UtluMilliyetçi Hareket Partisi Erzincan: Bekir Aksun Kemah: Osman Kemal Aslanİliç: Hamza BuranKemaliye : Mehmet KaramanTercan: Mehmet YılmazÇayırlı: Oktay EfeOtlukbeli: Yusuf TektaşRefahiye: Cevdet ÇınarÜzümlü: Şeref Oruç İYİ PartiÇayırlı: Birol Bahadır (Millet İtifakı) Refahiye: Güngör KutluÜzümlü: Fahri Şimşek Saadet Partisi Erzincan: Muharrem AltayKemah: Hanife Payalanİliç: Celal Demir Kemaliye : Mehmet Olgunöz Tercan: Halil İbrahim Bulut Çayırlı: Tamer Atalay Otlukbeli: Ömer Gök Refahiye: Abdullah Suphi Aydın Üzümlü: Naci KılıçBüyük Birlik PartisiErzincan: Aşkın KırıkKemaliye: Gürkan Uluçay
  • 19 Şubat 2019 21:56 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Bolu Bolu'da, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle: - Adalet ve Kalkınma PartisiBolu: Fatih Metin (Cumhur ittifakı)Dörtdivan: Hasan UzunoğluGerede: Mustafa AllarGöynük: Kemal KazanKıbrıscık: Osman CabguMengen: Zeki OzulluoğluMudurnu: Vedat ÖzkanSeben: Fatih KavakYeniçağa: Recayi Çağlar- Cumhuriyet Halk PartisiBolu: Tanju Özcan (Millet İttifakı)Dörtdivan: İlyas Özalp (Millet İttifakı)Göynük: Necdet Yıldıran (Millet İttifakı)Kıbrıscık: Emin Tekemen (Millet İttifakı)Mengen: Turhan Bulut (Millet İttifakı)Mudurnu: Mehmet İnegöl (Millet İttifakı)Yeniçağa: Adan Güngör (Millet İttifakı)- Halkların Demokratik PartisiBolu: Aslı Yolci, Güner Yavuz- Milliyetçi Hareket PartisiDörtdivan: Durmuş ÜnalGerede: Ramazan GülerGöynük: Ahmet ÇankayaKıbrıscık: Ersin ErcanMengen: Ali BudakMudurnu: Necdet TürkerSeben Hakan CankurtaranYeniçağa: Mustafa Zeki Egeci- İYİ PartiGerede: Orhan Ünaldı (Millet İttifakı)Seben: Enver Erkaygusuz (Millet İttifakı)- Saadet PartisiBolu: Turan KılınçDörtdivan: Mustafa YelerGerede: Muzaffer BoyacıGöynük: Faruk BinayKıbrıscık: Mahmut BelgeMengen: Salih ErkanMudurnu: Gökhan YılmazSeben: Ünal GüngörYeniçağa: Yahya Doğanay- Büyük Birlik PartisiGerede: Ahmet Emin Serin- Bağımsız Türkiye PartisiBolu: Suat Hayri SapmazDörtdivan: Zeliha AğladıoğluGerede: İsmail İnceayanGöynük: Mustafa YağcıKıbrıscık: Sonat AtamanMengen: Necati YağcıMudurnu: İsmail DedeoğluSeben: Savaş YenerYeniçağa: Mesut Dikici- Türkiye Komünist PartisiBolu: Cihan Sezer
  • 19 Şubat 2019 21:53 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında Bitlis'te, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adaylarının isimleri şöyle: Adalet ve Kalkınma Partisi Bitlis: Nesrullah Tanglay (Cumhur İttifakı)Tatvan: Mehmet Emin Geylani Adilcevaz: Necati Gürsoy Ahlat: Abdulalim Mümtaz Çoban (Cumhur İttifakı)Hizan: Arif Taylan Güroymak: Mehdi Subaşı Mutki: Vahdettin Barlak (Cumhur İttifakı)Cumhuriyet Halk Partisi Bitlis: Burhan Küsem Tatvan: Nazım Göçmen Adilcevaz: Reşit Önal Güroymak: Mehmet Şefik Aysoy Halkların Demokratik Partisi Bitlis: Faruk İşlekTatvan: Habip Yeşiltepe Adilcevaz: Necmettin Arıkbaşlı Ahlat: Seracettin Günbay Hizan: Erkan Çetin Güroymak: Hikmet Taşdemir Mutki: İrfan HülagüMilliyetçi Hareket Partisi Tatvan: Abdulkerim Akay Adilcevaz: Ceyhan Batar Hizan: Eyüp Üste Güroymak: Cazım AzbayİYİ Parti Bitlis: Mehmet Piran Aslin Adilcevaz: Cengiz Uluğ Mutki: Zübeyir Dalga Hizan: Salahattin Sadak Tatvan: Derviş Ağır Güroymak: Güven Öztürk Saadet PartisiBitlis: Yaşar BuhanAdilcevaz: Adnan GöksoyAhlat: Sahabettin GökbulakGüroymak: Alican DoğanalpHizan: Cezail AktaşMutki: Şahin KökTatvan: Yunus CengizDemokrat Parti Güroymak: Kenan CafBüyük Birlik Partisi Ahlat: Zübeyde Altınkuşak
  • 19 Şubat 2019 21:47 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında Edirne'de siyasi partilerin İl ve İlçe Seçim Kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle: Adalet ve Kalkınma PartisiEdirne: Koray Uymaz (Cumhur İttifakı)Enez: Abdullah Bostancı (Cumhur İttifakı)Havsa: Aydın Balkan (Cumhur İttifakı)İpsala: Mehmet Kermanİpsala (Esetçe): Cemal Deniz (Cumhur İttifakı)İpsala (Yenikarpuzlu) Ufuk Atalay (Cumhur İttifakı)Keşan: Mustafa Helvacıoğlu (Cumhur İttifakı)Keşan (Beyendik): Ferat Gülver (Cumhur İttifakı)Keşan (Yenimuhacir) : Mustafa Türker (Cumhur İttifakı)Lalapaşa: İsmail ArslanMeriç: Nihat Yörük (Cumhur İttifakı)Meriç (Küplü): Salih DerinMeriç (Subaşı): Hasan Çetinkaya (Cumhur İttifakı)Uzunköprü: Azbiye AktaşUzunköprü (Kırcasalih): Necmettin Parazil (Cumhur İttifakı)Cumhuriyet Halk PartisiEdirne: Recep Gürkan (Millet İttifakı)Enez: Özkan GünençHavsa: Oğuz Tekin (Millet İttifakı)İpsala (Esetçe) İbrahim Örs (Millet İttifakı)İpsala(Yenikarpuzlu): Tevfik Şahinbaş (Millet İttifakı)Keşan: Şenol Yalı (Millet İttifakı)Keşan (Beğendik) Muhammet Örnek (Millet İttifakı)Keşan (Yenimuhacir): Recep Ordu (Millet İttifakı)Meriç: Erol DübekMeriç (Küplü) Gökmen AltaySüloğlu: Mehmet Ormankıran (Millet İttifakı)Uzunköprü: Özlem Becan (Millet İttifakı)Halkların Demokrasi PartisiEdirne: Menderes ErolKeşan: Abdullah KayaMilliyetçi Hareket Partisiİpsala : Emin BaşaranUzunköprü: Şahin ŞengülLalapaşa: Ali Osman UzmanSüloğlu : İsmet Balin (Cumhur İttifakı)Meriç (Küplü) : Ali TükelİYİ PartiEnez: Mustafa Sünnetçiİpsala: Abdullah Ünsal (Millet İttifakı)Lalapaşa: Bülent Şahinşah (Millet İttifakı)Meriç: Güven ÇamurMeriç (Subaşı): Bekir Kılıç (Millet İttifakı)Meriç (Küplü): Raif TaşkınSaadet PartisiEdirne: Mansur İriş Enez: Yasin Gündüz Havsa: Kemal Durkaya İpsala: Tahsin Yüzer İpsala (Esetçe) Faruk Yalçınkaya İpsala (Yenikarpuzlu) Eyyüb Semih Sevinç Keşan: Ahmet Köseler Keşan (Beyendik) Zafet Yetim Keşan (Yenimuhacir) İhsan Bulut Lalapaşa: Adem Adalı Meriç: Erol Parazil Meriç (Küplü): Şükrü Tuncer Meriç (Subaşı) Adem Kaner Süloğlu: Nadir Konak Uzunköprü: Enver Yazan Uzunköprü (Kırcasalih) Sinan ErsinDemokrat PartiEdirne: Sibel BarshanMeriç (Subaşı): Mustafa ÇetinBüyük Birlik PartisiEdirne: Arif KöroğluBağımsız Türkiye PartisiEdirne: Hamdi SedefçiVatan PartisiEdirne: Cengiz Balcı
  • 19 Şubat 2019 21:40 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Zonguldak Zonguldak'ta, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle: Adalet ve Kalkınma PartisiZonguldak: Ömer Selim AlanEreğli: Erol ŞahinAlaplı: Mehmet Celil Uzun Çaycuma: Ahmet Güral Karayılmaz Devrek: Sezai Bükrü Kozlu: Ali Bektaş Kilimli: Kamil Altun Gökçebey: Mustafa ÇetinoğluCumhuriyet Halk PartisiZonguldak: Şenol Şanal (Millet İttifakı)Ereğli: Halil Posbıyık Alaplı: Nuri Tekin Çaycuma: Bülent Kantarcı Devrek: Çetin Bozkurt Kozlu: Cengiz Bank Kilimli: Ali Aslankılıç Gökçebey: Cem OktayMilliyetçi Hareket PartisiZonguldak: Hamdi Ayan Ereğli: Telat Şeker Alaplı: Ali Demir Çaycuma: Haydar Oruç Devrek: Ahmet Akdemir Kozlu: Murat Gülsever Kilimli: Fatih Kaldırım Gökçebey: Adem AyvacıkİYİ Parti Ereğli: Ali Kaya Çaycuma: Nusret Yakıcı Devrek: Yaşar Ocakçı Kozlu: Hüdai Dökmeci Kilimli: Erdinç Kargidan Gökçebey: Vedat ÖztürkSaadet PartisiZonguldak: Mehmet YamanEreğli: Gökhan GöktaşAlaplı: Erhan UsluÇaycuma: Sedat BaşoğluDevrek: Mehmet ÖzmekikKozlu: Samet GüngörKilimli: Hüseyin TopalahmetoğluGökçebey: Erol BayrakBüyük Birlik PartisiEreğli: Hüseyin UysalAlaplı: Erhan UsluÇaycuma: Zülfikar UçarDevrek: Ercan FilizerKozlu: Adem ÇetinKilimli: Hasan İslamDemokratik Sol PartiZonguldak: Nurhan BaşoğluKozlu: Birgül ErtekÇaycuma: Soner ÇınarEreğli: Burak MüftüoğluAlaplı: İrfan TürkyılmazGökçebey: Didem GünaydınDevrek: Çilem Girgin BaşoğluKilimli: Murat Dursun
  • 19 Şubat 2019 21:36 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında Giresun'da, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adaylarının isimleri şöyle: Adalet ve Kalkınma PartisiGiresun: Atekin Şenlikoğlu (Cumhur İttifakı)Alucra: Yalçın EkerBulancak: Recep YakarÇamoluk: Musa VarıcıÇanakçı: Sezer KadakalDereli: Kazım Zeki ŞenlikoğluDoğankent: Ruşen ÖzdenEspiye: Mustafa KaradereEynesil: Coşkun SomuncuoğluGörele: Tolga ErenerGüce: Aytekin GeçgelKeşap: Mehmet EmürPiraziz: Uğur MelikoğluTirebolu: Abdullah KarabıçakŞebinkarahisar: Şahin YılancıYağlıdere: Abdurrahman KırhasanoğluCumhuriyet Halk PartisiGiresun: Kerim Aksu (Millet İttifakı)Alucra: Yunus Bekçi (Millet İttifakı)Bulancak: Necmi Sıbıç (Millet İttifakı)Dereli: Aytekin KarakayalıEynesil: Ahmet Latif Karadeniz (Millet İttifakı)Görele: Özkan Dural (Millet İttifakı)Güce: Mehmet Salih Bahadır (Millet İttifakı)Keşap: Metin Bıçakçı (Millet İttifakı)Piraziz: Hüseyin Görgülüoğlu (Millet İttifakı)Tirebolu: Burhan Takır (Millet İttifakı)Milliyetçi Hareket PartisiAlucra: Suat AybarBulancak Barış ÇelebiÇanakçı: İsmet ÖncüÇamoluk: Fatih DüzDoğankent: Haşim Birol TekinEynesil: Emre KemalDereli: Erdoğan SatgunEspiye Tuğrul YanıkoğluGörele: Ertugrul MelikoğluGüce: Yüksel GeçgelKeşap: Mehmet YükselPiraziz: Göksel Güneş Şebinkarahisar: Murat BölükTirebolu: Fikri ŞenYağlıdere: Yaşar İbaşİYİ PartiDereli: İsmail BektaşEspiye: İbrahim Önal (Millet İttifakı)Doğankent: İsmail Tarı (Millet İttifakı)Şebinkarahisar: Oktay Alp (Millet İttifakı)Yağlıdere: Metin Turgut (Millet İttifakı)Saadet PartisiGiresun Merkez: Saim ÖksüzAlucra: İsmail DerbederBulancak: Ömer ÖztürkÇamoluk: Hüseyin AkarçeşmeÇanakçı: Tuncay KasımDereli: Hacı Ali KarakayaDoğankent: Mehmet KamacıEspiye: Selim AkkayaEynesil: Hakan PekdemirGörele: Fikri Hayati TopkarGüce: Osman AydınKeşap: Korkmaz BüyükaydınPiraziz: Cevat GündoğduTirebolu: Etem TaşŞebinkarahisar: Besim Osman KaçarYağlıdere: İsmail AydınBüyük Birlik PartisiDoğankent: Nazmiye Kabadayı
  • 19 Şubat 2019 21:34 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında Kahramanmaraş'ta bazı siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle: Adalet ve Kalkınma PartisiBüyükşehir: Hayrettin Güngör (Cumhur İttifakı)Onikişubat: Hanefi Mahçiçek (Cumhur İttifakı)Dulkadiroğlu: Necati Okay (Cumhur İttifakı)Elbistan: Mehmet Gürbüz (Cumhur İttifakı)Afşin: Mehmet Fatih Güven (Cumhur İttifakı)Göksun: Hüseyin Coşkun Aydın (Cumhur İttifakı)Ekinözü: Bilal Eker (Cumhur İttifakı)Andırın: Ahmet Doğan (Cumhur İttifakı)Türkoğlu: Osman Okumuş (Cumhur İttifakı)Pazarcık: İbrahim Yılmazcan (Cumhur İttifakı)Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir: Ali Öztunç (Millet İttifakı)Dulkadiroğlu: Ayhan Çiftarslan (Millet İttifakı)Nurhak: İlhami Bozan (Millet İttifakı)Ekinözü: Fatih Vicdan (Millet İttifakı)Pazarcık: Haydar İkizer (Millet İttifakı)Milliyetçi Hareket Partisi Nurhak: Battal Kaya (Cumhur İttifakı)Çağlayancerit: Hanifi Sarıaltun (Cumhur İttifakı)İYİ Parti Onikişubat: Mustafa Bastırmacı (Millet İttifakı) Elbistan: Abdullah Paksoy (Millet İttifakı)Afşin: Adem Yıldız (Millet İttifakı)Göksun: Ramazan Koca (Millet İttifakı) Andırın: Ali Çatalbaş (Millet İttifakı) Türkoğlu: Hasan Kızıldağ (Millet İttifakı) Çağlayancerit: Ahmet Nazım Engizek (Millet İttifakı)Saadet PartisiBüyükşehir: Mustafa Vahdet SürücüOnikişubat: Selim KaleDulkadiroğlu: Bünyamin GökçeElbistan: Sami PolatAfşin: Şeref ErtekinGöksun: İshak KöroğluNurhak: Mehmet AlışEkinözü: Oktay CeyhanAndırın: Abdullah TorTürkoğlu: Erkan PınarbaşıPazarcık: Ali ÇolakÇağlayancerit: İrfan ŞişmanBüyük Birlik PartisiOnikişubat: Fulya KöseDulkadiroğlu: Bekir Eryılmaz Elbistan: İbrahim Alagöz Afşin: Ecevit Kavak Göksun: Ali Kıraç Pazarcık: Ali Ergören Çağlayancerit: Eyup BabuşcuBağımsız Türkiye PartisiBüyükşehir: Hüsniye Dilek ErdoğanyılmazOnikişubat: Sezai ÇeviriciTürkiye Komünist PartisiBüyükşehir: Ali ŞenyüzVatan PartisiBüyükşehir: Cafer SincerDemokratik Sol PartiBüyükşehir: Mehmet KengerPazarcık: Kamil DalkaraBağımsızBüyükşehir: İrfan FıstıkBüyükşehir: Ömer Solak
  • 19 Şubat 2019 21:27 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında Sivas'ta, siyasi partilerin İl ve İlçe Seçim Kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları, partilere göre şöyle: Adalet ve Kalkınma PartisiSivas: Hilmi BilginAkıncılar: Hasan ŞenAltınyayla: Sinan AkbulutDivriği: Halit YazıcıDoğanşar: Şerif YürükGemerek: Remzi KılıçdağGölova: Osman DemirbağGürün: Feyzullah ArslanHafik: Mitat İlhanİmranlı: Murat SevindikKangal: Mehmet ÖztürkKoyulhisar: İlhan ErenSuşehri: Fazlı YükselŞarkışla: Ahmet Turgay OğuzUlaş: Cemalettin KaracalarYıldızeli: Sabit KarakaşZara: Sayıt Ahmet PalaCumhuriyet Halk PartisiSivas: Ali Akyıldız (Millet İttifakı)Akıncılar: Necati US (Millet İttifakı)Altınyayla: Nurettin Çiftçi (Millet İttifakı)Divriği: Hakan Gök (Millet İttifakı)İmranlı: Murat Açıl (Millet İttifakı)Kangal: Gökhan Emen (Millet İttifakı)Şarkışla: Ayfer TemelUlaş: Murat Sulakcı (Millet İttifakı)Yıldızeli: Bülent Yücel (Millet İttifakı)Zara: Kudsi Cantürk (Millet İttifakı)Milliyetçi Hareket PartisiSivas: Mehmet ErAkıncılar: Murat SevinçAltınyayla: Nazım SubaşıDoğanşar: Halil BalıkGemerek: Yurt KoçGölova: Halil ÖngeGürün: Nami ÇiftçiHafik: Selahattin Çuhadaroğluİmranlı: Necmi VuralKangal: Eren Derviş AkpınarKoyulhisar: Osman EpsileliSuşehri: Candan ErsoyŞarkışla: Cemil ÇelikUlaş: Turan İlbeyYıldızeli: Ozan ErcanZara: Fatih ÇelikİYİ PartiDoğanşar: Serdar Gülaçtı (Millet İttifakı)Gemerek: Recep Gariper (Millet İttifakı)Suşehri: Ali Tercanlıoğlu (Millet İttifakı)Şarkışla: Turgay ŞahinSaadet PartisiSivas: Melih SeçilmişAkıncılar: Mehmet KoçakAltınyayla: Kazım DumanDivriği: Adem KartalDoğanşar: Sefa Bekir UluçakGemerek: İsmail YeşildağGölova: Hüseyin YamanGürün: Hüseyin BalHafik: Veysel Tekneciİmranlı: Talat ÖzerKangal: Mehmet EligüzelKoyulhisar: Ahmet OruçSuşehri: Halim UzunŞarkışla: Ömer Faruk KoçUlaş: Adem IşıkYıldızeli: Ömer AlmaZara: Mustafa DoğanBüyük Birlik PartisiSivas: Doğan ÜrgüpDoğanşar: Kuddusi SerinVatan PartisiSivas: Cumhur AkbulutTürkiye Komünist PartisiSivas: Cem TaylanBağımsız Türkiye PartisiSivas: Yunus ÇınarDemokratik Sol Parti: Sivas: Recep Bozdağ
  • 19 Şubat 2019 21:20 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında Ankara'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
  • 19 Şubat 2019 21:12 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında Kırıkkale'de, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle: Adalet ve Kalkınma Partisi: Kırıkkale: Mehmet SaygılıBahşili: Recep Zafer TekinBalışeyh: Ali DedelioğluÇelebi: Yaşar ErdemirDelice: Turgut ÖzdemKarakeçili: Hüseyin ÖzçelikKeskin: Dede YıldırımSulakyurt: Kadir ÇakıroğluYahşihan: Ahmet SungurCumhuriyet Halk Partisi: Balışeyh: Hasan Erdal (Millet İttifakı)Çelebi: Oktay Babadağ (Millet İttifakı)Karakeçili: Salih BüyükkayaSulakyurt: Tamer Cihan (Millet İttifakı)Milliyetçi Hareket Partisi: Kırıkkale: Serdar YararBahşili: Halil İbrahim BişkinBalışeyh: Mustafa Şen Çelebi: Nafi YakutDelice: Soner MaziligüneyKarakeçili: Veysel AydemirKeskin: Mustafa Alp SülsipiroğluSulakyurt: İsmail BildikYahşihan: Osman TürkyılmazİYİ PartiKırıkkale: Mahir Yılmaz (Millet İttifakı)Delice: Serkan Kocaoğlu (Millet İttifakı)Karakeçili: Berkay İsmail HacıbaloğluKeskin: Necati Alsancak (Millet İttifakı)Yahşihan: İsmail Dursun Kuzucu (Millet İttifakı)Saadet PartisiKırıkkale: Faruk VurgunBahşili: Ömer ÇıtakBalışeyh: Hakan ÖzkanÇelebi: Hüseyin ÇelebiDelice: Ali GündoğanKarakeçili: Murat YıldızKeskin: Faruk KorkmazSulakyurt: Hüseyin YılmazYahşihan: Hacı Yusuf KorkmazBüyük Birlik PartisiKırıkkale: Mustafa Babacan
  • 19 Şubat 2019 21:04 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında Malatya'da, bazı siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle: Adalet ve Kalkınma PartisiBüyükşehir: Selahattin Gürkan (Cumhur İttifakı)Arapgir: Rıza Murat TürksoyArguvan: Ahmet ErenAkçadağ: Mustafa KırtekeBattalgazi: Osman GüderDarende: İsa ÖzkanDoğanşehir: Vahap KüçükDoğanyol: Hakan BayKale: Murat KocaPütürge: Mikail SülükYazıhan: Nevzat ÖztürkYeşilyurt: Mehmet ÇınarCumhuriyet Halk PartisiBüyükşehir: Soner Gökçe (Millet İttifakı)Akçadağ: Mustafa KorkmazArapgir: Haluk Cömertoğlu: Arguvan: Mehmet KızıldaşDoğanşehir: Mehmet BayramDoğanyol: Gündüz CengizHekimhan: Turan KaradağKuluncak: Mustafa YıldızYazıhan: Niyazi AkıncıYeşilyurt Erkan ÖzgürHalkların Demokratik PartisiBüyükşehir: Yusuf BozkuşArguvan: İlhan YıldızMilliyetçi Hareket PartisiHekimhan: Mustafa Arıkan (Cumhur İttifakı)Kuluncak: Erhan Cengiz (Cumhur İttifakı)İYİ PartiBattalgazi: Ali Ekinci (Millet İttifakı)Darende: Hasan Seyfettin Ateş (Millet İttifakı)Pütürge: Murat TanrıverdiKale: Adil Geyik (Millet İttifakı)Yeşilyurt: Cem ParlakSaadet PartisiBüyükşehir: Osman Cemali MarasalıAkçadağ: Ali EmreArapgir: Hamza AdakArguvan: Seyfullah ÖnerBattalgazi: Mustafa SertkayaDarende: Sıddık AkkaymakDoğanşehir: Sinan ErarslanDoğanyol: Osman SolmazHekimhan: Lütfi ŞahinKale: Mehmet SofuoğluKuluncak: Mehmet KulPütürge: Kasım TilbaçYazıhan: Mahmut KarlıkYeşilyurt: Emine AkkurtDemokrat PartiBüyükşehir: Mehmet Cahit KarakuşBüyük Birlik PartisiArapgir: İbrahim YurtseverArguvan: Ülkü SabanerDarende: Hamit DemirDoğanşehir: Nebi Cafer DemirciDoğanyol: Besat KarakayaHekimhan: Can DemirKale: Nizamettin FıratKuluncak: Ali ArslanBağımsız Türkiye PartisiBüyükşehir: Mesut GünışıkTürkiye Komünist PartisiBüyükşehir: Ferhat TunçdemirVatan PartisiBüyükşehir: Hüseyin KoçDemokratik Sol PartiBüyükşehir: Haydar LeventBağımsızBüyükşehir: Şerif Demirel