Seramiksan'da Vercesi İmzaladı - Son Dakika
Güncel

Seramiksan'da Vercesi İmzaladı

Seramiksan\'da Vercesi İmzaladı

VESTEL Venüs Voleybol Sultanlar Ligi'nde Seramiksan, Ali Kamberoğlu'yla yolların ayrılmasının ardından daha önce prensipte anlaştığı Brezilyalı Antrenör Angelo Anibal Vercesi ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.

11.12.2016 16:48
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

VESTEL Venüs Voleybol Sultanlar Ligi'nde Seramiksan, Ali Kamberoğlu'yla yolların ayrılmasının ardından daha önce prensipte anlaştığı Brezilyalı Antrenör Angelo Anibal Vercesi ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı. İmza törenine Kulüp Başkanı Bülent Erkul, Asbaşkan Burak Ersoy ve teknik ekip katıldı. Daha önce Brezilyalı'nın en önemli antrenörlerinden Ze Roberto'nun yardımcılığını yapan Vercesi, İtalya, Azerbaycan'da kulüp takımları, Hırvatistan ve Belarus milli takımlarını çalıştırdı.

İlk kez yer aldığı lige iyi başlayamayan Seramiksan'ın başarısı için mücadele edeceklerini belirten Vercesi, "Agresif bir oyun anlayışına sahibim. İyi savunma yapan bir takım felsefesini benimsiyorum. İlk etapta transfer düşünmüyorum, öncelikli olarak takımın özgüvenini tekrar yerine getirmeye çalışacağız" diye konuştu. Türk voleybolunu yakından tanıdığını söyleyen Vercesi, "Türk kadın voleybolunun çıtası çok yüksek ve bu sezon lig çok zorlu. Hızlı oynayan ve iyi savunma yapan bir takıma ihtiyacım var" dedi.

- Turgutlu

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Seramiksan'da Vercesi İmzaladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement