14 Şubat'ta 14 Nikah - Son Dakika

14 Şubat'ta 14 Nikah

14.02.2012 14:53
14 Şubat'ta 14 Nikah

Muratpaşa Belediyesi nikah memurluğunda Sevgililer Günü'nde yoğunluk yaşandı.

Muratpaşa Belediyesi nikah memurluğunda Sevgililer Günü'nde yoğunluk yaşandı. Evliliklerini özel bir günde yapmak isteyen çiftler, Muratpaşa Belediyesi nikah memurluğunun yoğun bir gün yaşamasına neden oldu. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde evlenmek için evlendirme memurluğuna başvuruda bulunan 14 çift dünya evine girdi.

Muratpaşa Belediyesi evlendirme memurluğunda ilk nikah Ülkü Bitmez ve Kürşat Uyanık çiftinin nikahı oldu. Nikahı kıyan Özel Kalem Müdürü Deniz Demirel, yeni evli çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. 14 Şubat Sevgililer Günü'nün kendileri için ayrı bir önemi olduğunu belirten damat Kürşat Uyanık, "14 Şubat aynı zamanda eşim Ülkü'nün doğum günü. Önümüzdeki yıllarda, her 14 Şubat'ta, hem evlilik yıldönümümüzü, hem sevgililer gününü, hem de eşimin doğum gününü bir arada kutlayacağım" dedi.

Kaynak: İHA
Muratpaşa Belediyesi'nin Mahalle İftarları Yeşildere ve Gebizli'yle Devam Etti Muratpaşa Belediyesi'nin Mahalle İftarları Yeşildere ve Gebizli'yle Devam Etti Muratpaşa'da iftar programları devam ediyor Muratpaşa'da iftar programları devam ediyor YOLA DÜŞEN ÇANTADAN GİYSİ ÇIKTI YOLA DÜŞEN ÇANTADAN GİYSİ ÇIKTI

Son Dakika Güncel 14 Şubat'ta 14 Nikah - Son Dakika


Advertisement