Son Dakika Haberleri: 235 gündür hastanede tedavi gören Mehmet Ali Erbil, taburcu oluyor

235 gündür hastanede tedavi gören Mehmet Ali Erbil, taburcu oluyor

6 gün önce

Bir alışveriş merkezinde görüntülenen Yasmin Erbil, 235 gündür hastanede tedavi gören babası Mehmet Ali Erbil'in önümüzdeki günlerde taburcu olacağını duyurdu.

Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Yasmin Erbil, 235 gündür hastanede tedavi gören babası Mehmet Ali Erbil hakkında müjdeli haberi verdi. Yasmin, babasının sağlık durumunun iyiye gittiğini ve birkaç gün içinde taburcu olacağını söyledi.

KIZI MÜJDEYİ VERDİ

Ekranların sevilen yüzü Mehmet Ali Erbil, geçen yıl evinin banyosunda düşmesi sonucu kaburgaları akciğerine battığı gerekçeyle hastaneye kaldırılmıştı. Yıllardır savaştığı 'Kaçış Sendromu' nüksettiği için 235 gündür hastanede yatan ünlü şovmen, sağlığına kavuştu. Bu müjdeli haberi de küçük kızı Yasmin Erbil verdi.

"HASTANEDEKİ SON GÜNLERİNİ GEÇİRİYOR"

Sözcü'de yer alan habere göre, 23 yaşındaki genç kız, babasının zor günleri geride bıraktığını söyleyerek "Babam hastanedeki son günlerini geçiriyor. Önümüzdeki günlerde nasipse artık evde olacak. Durumu çok çok iyi. Bu zor zamanlarda bizimle beraber olan herkese teşekkürler." dedi.

235 gündür hastanede tedavi gören Mehmet Ali Erbil, taburcu oluyor
Seda Sayan ve Acun Ilıcalı'nın makyaj filtreli fotoğrafı sosyal medyayı salladı

Hastanede Tedavisi Devam Eden Mehmet Ali Erbil, Aylar Sonra İlk Kez Görüntülendi

Mehmet Ali Erbil'in İbrahim Tatlıses Paylaşımına Beğeni Yağdı!

Haber Yayın Tarihi : 10.06.2019 12:12 

YORUMLAR


Bolu'da doktor ve hemşirenin darp edildiği iddiası - BOLU Üniversite sınavına giren Aleyna Tilki isyan etti: Zamanım yetmedi Oyuncu Algı Eke, sosyal medya fenomenlerine ateş püskürdü: Tiksiniyorum! Özcan Deniz'den kafa karıştıran Babalar Günü paylaşımı: Acımadan elimizden alındı!