AK Parti Bismil İlçe Başkanlığına Ziyaret - Son Dakika

AK Parti Bismil İlçe Başkanlığına Ziyaret

05.03.2018 11:17
AK Parti Bismil İlçe Başkanlığına Ziyaret, System.String[]

Bismil İslami Sivil Toplum Kuruluşları Platformu üyeleri, AK Parti Bismil İlçe Başkalığı'na seçilen Mehmet Kızılkaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bismil İslami Sivil Toplum Kuruluşları Platformu üyeleri, AK Parti Bismil İlçe Başkalığı'na seçilen Mehmet Kızılkaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Platform Başkanı Şerif Aras, HÜDA PAR Bismil İlçe Başkanı Ali Bilmez ve platform üyesi sendika, dernek ve vakıf temsilcilerinden oluşan heyeti kabul eden Kızılkaya, burada yaptığı konuşmada ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kızılkaya, birlik ve beraberliğin önemine işaret ederek, "Bizler bir olunca güçlü oluruz, güçlü olanca da başarılı oluruz." dedi.

Platform Başkanı Aras da platform çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Bismil İlçe Başkanlığına Ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

Etkisini saat 14.00'e kadar sürdürecek kar yağışı bugün İstanbul'u terk edecek Paralar yarın yatmaya başlıyor! Emekliler maaş ve ek ödemelerini zamlı alacak Bahçeli'nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek'ten saldırılarla ilgili yorum: Üç yumruk için ortalığı ayağa kaldırıyorlar Almanya'da Pfizer-Biontech aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti 18 yaşındaki Müslüman gence kargoyla İncil gönderildi, aile şaşkına döndü: Sen mi sipariş verdin? Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar'dan Dilek Özçelik açıklaması: İçim rahat, dünyanın en mutlu 100 insanından biriyim Zenit'in Mesut Özil sorusuna yanıtı olay yarattı: G.Saray'a gitmeliydi, daha büyük bir kulüp Cinsel organında çıkan sivilcenin 'gazlı gangrene' dönüşmesi nedeniyle ölümden döndü