Son Dakika Haberleri: Altay - Gençlerbirliği Maçının Ardından

Altay - Gençlerbirliği Maçının Ardından

4 ay önce

- Altay - Gençlerbirliği maçının ardından Altay Teknik Direktörü Alper Avcı: "Hücumda risk aldık" Gençlerbirliği Teknik Direktörü Erkan Sözeri: "İnşallah yolumuza kayıpsız devam ederiz"İZMİR - Gençlerbirliği'ne 1-0 mağlup olan Altay'ın teknik direktörü Alper Avcı, ikinci yarı hücumda...

- Altay - Gençlerbirliği maçının ardından
Altay Teknik Direktörü Alper Avcı: "Hücumda risk aldık"
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Erkan Sözeri: "İnşallah yolumuza kayıpsız devam ederiz"

İZMİR - Gençlerbirliği'ne 1-0 mağlup olan Altay'ın teknik direktörü Alper Avcı, ikinci yarı hücumda fazla oyuncuyla oynayarak risk aldıklarını söyledi. Ligin başından beri puan kaybetmeyen Gençlerbirliği'nin teknik direktörü Erkan Sözeri ise, "İnşallah yolumuza kayıpsız devam ederiz" şeklinde konuştu.
Spor Toto 1. Lig'in 8. haftasında Gençlerbirliği'ni konuk eden Altay, rakibine 1-0 mağlup oldu. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Altay Teknik Direktörü Alper Avcı, oyuna iyi başladıklarını ifade ederek, "Gençlerbirliği iyi bir takım, Süper Lig seviyesinde oyuncuları var. Biz de sezona iyi başlamıştık. Gole kadar özellikle mücadele anlamında etkili olduk. Golden önce bizim kaçırdığımız pozisyonlar da var. İkinci yarı hücumda fazla oyuncuyla oynayarak risk aldık. Pas tercihlerini yanlış kullandık. Rakibimizi tebrik ediyorum" dedi.
Gençlerbirliği cephesi
Batman'da şehit düşen Mehmetçiklerimizi anarak sözlerine başlayan Gençlerbirliği Teknik Direktörü Erkan Sözeri ise, "İnanıyorum ki cennetin baş köşesinde yer alacaklar. Ülkemiz zor zamanlardan geçiyor. Bunları da atlatacağız" diye konuştu.
Maç hakkında, düşündüklerinin çoğunu sahaya yansıttıklarını söyleyen Sözeri, "Pozisyonlara, girdik oyunu iyi yönettik. Bunları değerlendirmede biraz eksik kaldık. Girdiğimiz pozisyonlara gol yapabilsek daha önce koparabilirdik maçı. 1-0 kritik bir sonuç. Oyuncularımın çoğu Süper Lig kalitesinde oyuncular ama rakibine saygıyla oynuyorlar. Bu benim için sevindirici. Hedeflerinin Süper Lig olduğunu da gösteriyorlar. İnşallah yolumuza kayıpsız devam ederiz" dedi.
Yakaladıkları pozisyonları değerlendirmeleri gerektiğini tekrarlayan Sözeri, "Eksiklerimizi çalışacağız. Altay, çok iyi bir takım. Forması için savaşan oyuncuları var. Bizi zorladılar. Taraftarları biraz haksızlık ediyor gibi geliyor" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR


Türkiye'de İlk Yüz Nakli Yapılan Hastayı Gören, Şaşıp Kalıyor Çankırı'da Bulunan 5 Bin Yıllık Mağara, Türkiye'nin 400 Yıllık İhtiyacını Karşılayacak Rezerve Sahip

Erdoğan'ın Fazıl Say'ın Konserini İzlemesine Bahçeli'den Yorum: Memnun Edici