"Altın Çocuklar" ve "Flash-Back" - Son Dakika

"Altın Çocuklar" ve "Flash-Back"

26.11.2012 13:39

"Altın Çocuklar" ve "Flash-Back" sergileri süresince,Pera Müzesi her Cuma 18:00'den 22:00'ye kadar ücretsiz olarak ziyarete açık.

Pera Müzesi'nde

"Uzun Cuma"

30 Kasım 2012 – 6 Ocak 2013

Suna ve İnan Kıraç Vakfı Pera Müzesi, "Altın Çocuklar 16. - 19. Yüzyıl Avrupası'ndan Portreler" ve "Flash-Back, Yannick Vu & Ben Jakober, Yapıtlar 1982-2012" sergileri süresince "Uzun Cuma" uygulamasını hayata geçiriyor.

Bu hafta, 30 Kasım Cuma'dan başlayarak, serginin ziyarete kapanacağı 6 Ocak 2013 tarihine kadar, Pera Müzesi her Cuma saat 18:00 - 22:00 saatleri arasında ücretsiz olarak sanatseverleri ağırlıyor.

Uzun Cuma uygulamasında, Suna ve İnan Kıraç Vakfı Koleksiyonu sergileri, Pera Café ve Art Shop da 22:00'ye kadar ziyaretçilerin hizmetinde olacak.

Pera Müzesi'nin ilk kez, "Gelman Koleksiyonu'ndan Frida Kahlo ve Diego Rivera" sergisi süresince hayata geçirdiği "Uzun Cuma" uygulamasına, "Altın Çocuklar" sergisi boyunca da sanatseverlerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

 Altın Çocuklar ve Flash-Back

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat 'Altın Çocuklar' ve 'Flash-Back' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Marcus Thuram, kendisini tanımayan güvenlik görevlisine Google'dan fotoğraflarını gösterdi Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor Bakan Koca'nın ismini vererek uyardığı kentimizden yasak haberi geldi TSK, yerli ve milli silahları ilk kez kullandı! Yapılan atışlar, Azerbaycanlı kardeşlerimize ithaf edildi Paşinyan "Karabağ olmazsa biteriz, silahlanın" çağrısı yapmıştı! Azerbaycan, Karabağ'ın kalbine giden kenti kuşattı