Son Dakika Haberleri: Angelina Jolie'ye Benzeyen Sporcuya Reklam Teklifleri Geliyor

Angelina Jolie'ye Benzeyen Sporcuya Reklam Teklifleri Geliyor

6 gün önce

Ünlü oyuncu Angelina Jolie'ye benzeyen Rus sporcu Anastasia Bryzgalova, organizasyon sonrası iki kozmetik markasından reklam teklifi aldı.

Pyeongchang'da düzenlenen Kış Olimpiyat Oyunları'nda Angelina Jolie'ye benzetilen ve eşiyle birlikte karışık çiftler körlingde Rusya'ya tarihinin ilk madalyasını kazandıran Anastasia Bryzgalova'nın eşi Alexander Krushelnitsky'de yasaklı madde meldonyum tespit edilmişti. Başarılı Rus sporcu Anastasia, Angelina Jolie'ye benzetilmekten de mutluluk duyduğunu söylemişti. Bu yüzden madalyasını kaybeden Anastasia'yı mutlu eden iki teklif geldi.

REKLAM ANLAŞMASI YAPMAK İSTİYORLAR

Dünyanın en önemli iki kozmetik markasının, Anastasia Bryzgalova ile reklam anlaşması yapmak istediği belirtildi. Teklifler nedeniyle büyük mutluluk yaşayan Rus sporcunun, düşünmek için birkaç gün süre isteğini öğrenildi

Kozmetik markalarından birinin Fransız diğerinin ise Alman olduğu iddia edildi.
Malezya Uçağını Düşürmekle Suçlanan Ukraynalı Pilot İntihar Etti NATO'dan Çok Sert Rusya Mesajı: Bizi Bölmeye Çalışıyor!

Rus Gözlemciden Tartışılacak İddia: Muhalifler Doğu Guta'da Kimyasal Kullanacak Dans Dersi İlanlarında Öğrencilerinin Uygunsuz Fotoğraflarına Yer Veren Öğretmen Tepki Çekti