Son Dakika Haberleri: Annesi İntihar Girişiminde Bulunan Hülya Açıkgöz, Hadise'ye İmalı Gönderme Yaptı

Annesi İntihar Girişiminde Bulunan Hülya Açıkgöz, Hadise'ye İmalı Gönderme Yaptı

2 ay önce

Annesinin intihar girişiminden sonra kardeşi Hadise ile yollarını ayıran Hülya Açıkgöz, sosyal medya hesabından şarkıcı için imalı bir paylaşım yaptı.

Şarkıcı Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz, kızlarına "Benimle ilgilenmiyorsunuz" diyerek uyku ilacı içip intihar girişiminde bulunmuştu. Bu olaydan sonra araları limoni olan kardeşlerin küslüğü devam ediyor.

HADİSE "HER ŞEY YOLUNDA" DEMİŞTİ

Hadise'nin 'Her şey yolunda. Ailece biz bu olayı da atlatırız' açıklamalarına rağmen abla Hülya Açıkgöz, aynı fikirde olmadığını sosyal medya hesabından sürekli göstermeye çalışıyor.

"İNSANLARIN SİZE HİSSETİRDİKLERİ UNUTULMAZ"

Geçtiğimiz gün abla Açıkgöz, "Yıldızlar kayar. Ben sıradan bir insanım" paylaşımıyla şarkıcı kardeşini iğnelemişti. Hadise'ye taş attığı iddia edilen abla Hülya Açıkgöz, önceki gün de şu paylaşımı yaptı: "Öğrendim ki insanlar söylediğinizi ve yaptığınızı unutur. Ancak size hissettirdiklerini asla unutmaz."

## 11136085##

## 11139247##

## 11140485##


YORUMLAR


Kurt Saldırılarının Arttığı İtalya, Kangal Köpeklerini Tartışıyor Ölü Taklidi Yaparak, Anne ve Babasını Katleden Katilin Elinden Kurtulan Genç Kadın Dehşet Anlarını Anlattı

Tayin Edilen Polis Memuru, Beylik Tabancasını Kafasına Dayayınca Emniyet Karıştı