Son Dakika Haberleri: Annesiyle Küs Olan Hadise, Babasını Türkiye'ye Getirmeye Çalışıyor

Annesiyle Küs Olan Hadise, Babasını Türkiye'ye Getirmeye Çalışıyor

6 gün önce

Hadise, sıkıntı yaşadığı aile problemlerine çözümü babasında buldu. Ünlü şarkıcı, babasını Türkiye'ye getirmeye çalışıyor.

Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün kızlarının kendisiyle ilgilenmediğini söyleyerek intihara kalkışması, aile içinde büyük sıkıntıya yol açmıştı.

"HER ŞEY YOLUNDA DEMİŞTİ"

Olay sonrası anne Açıkgöz, kızı Derya'yla bir AVM'de görüntülenerek aile içinde her şeyin yoluda gittiğini söylemişti. Ancak olayın perde arkasının farklı olduğu ortaya çıktı. Anne Gülnihal Açıkgöz'ün, kızı Hadise'yle yan yana görünmemesi kafaları karıştırdı.

ANNE AÇIKGÖZ HADİSE'YLE KÜS

Anne Açıkgöz'ün kızı Hadise'yle küs olduğu öğrenildi. Hatta ikilinin intihar olayının ardından hiç konuşmadığı söylendi. Kendini yalnız hisseden Hadise, Belçika'da yaşayan babası Hasan Açıkgöz'e sığındı. Popçu 11 yaşındayken annesinden boşanan babasını İstanbul'a getirmek için ikna etmeye çalışıyor. Popçu, bu zor günlerde kendisine destek olan babasının her daim yanında olduğunu yakın çevresiyle paylaşıyor.

"BEN BİRAZ ANNECİYİM"

Hadise bir röportajında şöyle demişti: Beni en çok üzen annemle babamın ayrılığı… Babamla çok görüşemiyoruz ama konuşuyoruz. Ben biraz anneciyim.


YORUMLAR


Ufak Çocuğu ile Birlikte Hırsızlık Yapan Sözde "Anne" Kamerada Cani Anne, Erkek Arkadaşı İçin 5 ve 2 Yaşındaki Çocuklarını 150 Derecelik Suyun İçine Attı

Oktay Kaynarca, Anne Babaları Uyardı Sosyetik Güzel Ebru Şancı'dan, Ortalığı Karıştıracak Açıklama!