Artvin'de yamaçtan yuvarlanan kaya kütlesi eve zarar verdi - Son Dakika

Artvin'de yamaçtan yuvarlanan kaya kütlesi eve zarar verdi

26.06.2022 14:02
Artvin'de yamaçtan yuvarlanan kaya kütlesi eve zarar verdi

Artvin'de yamaçtan yuvarlanan kaya kütlesi köy evinde hasara neden oldu.

Artvin'de yamaçtan yuvarlanan kaya kütlesi köy evinde hasara neden oldu.

Merkeze bağlı Taşlıca köyü Önerli Mahallesi'nde yamaçtan kopan kaya kütlesi, Aydın Kara'ya ait yaz aylarında geçici olarak kullanılan ve baraka olarak adlandırılan eve çarptı.

Çarpmanın etkisiyle evin duvarını kırarak içeriye giren kaya kütlesi, hasara neden oldu.

Olay anında evde kimsenin olmaması nedeniyle herhangi bir can kaybı ya da yaralanma yaşanmadı.

Öte yandan kaya kütlesinin yamaçtan yuvarlandığı esnada bazı ağaçların da devrildiği öğrenildi.

YORUMLAR
500
Cehennem Deresi Kanyonu'nun Turizme Kazandırılması İçin Yapılan Çalışmanın Durması ve Doğal Sit Alanının Tahrip Edilmesi Tepkilere Neden Oldu Cehennem Deresi Kanyonu'nun Turizme Kazandırılması İçin Yapılan Çalışmanın Durması ve Doğal Sit Alanının Tahrip Edilmesi Tepkilere Neden Oldu Pilarget Doğa ve Yaşam Derneği'nden, Arhavi'deki Derelerin Beton Kanala Alınmasına Tepki: 1800'lü Yıllardan Kalma Tekniklerle Bu Çalışma Olmaz' Pilarget Doğa ve Yaşam Derneği'nden, Arhavi'deki Derelerin Beton Kanala Alınmasına Tepki: 1800'lü Yıllardan Kalma Tekniklerle Bu Çalışma Olmaz' Koruma altındaki kanyonda merdiven yapmak için kazılan kayalar, tepkilere neden oldu Koruma altındaki kanyonda merdiven yapmak için kazılan kayalar, tepkilere neden oldu
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Artvin'de yamaçtan yuvarlanan kaya kütlesi eve zarar verdi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement