Son Dakika Haberleri: Artvin Valisi Doğanay, Huzurevi Sakinini Ağırladı

Artvin Valisi Doğanay, Huzurevi Sakinini Ağırladı

7 ay önce

Artvin Valisi Ömer Doğanay, Şavşat Naime-İsmail Yılmaz Yaşlılar Huzurevi sakinlerinden Nuri Aydın'ı kabul etti.

Artvin Valisi Ömer Doğanay, Şavşat Naime- İsmail Yılmaz Yaşlılar Huzurevi sakinlerinden Nuri Aydın'ı kabul etti.

Doğanay, 88 yaşındaki Nuri Aydın ile bir süre sohbet ederek, sorun ve taleplerini dinledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Doğanay, yaşlıların dün ile bugün arasında köprü kuran, kültür, milli ve manevi değerlerin yarınlara taşınmasını sağlayan en değerli varlıklar olduğunu belirtti.

Doğanay, devlet olarak bakıma muhtaç yaşlıların her zaman yanında olduklarını ve devletin kapılarının kendilerine sonuna kadar açık olduğunu ifade ederek, bütün çabalarının yaşlıların huzur içinde hayatlarını sürdürmeleri ve ihtiyaç duyduklarında devletin sıcak yüzünü onlara göstermek olduğunu kaydetti.

Şavşat ilçesine bağlı Arpalı köyünde hayatını sürdürdüğünü ve yaklaşık bir yıl önce kendi isteğiyle Şavşat Naime-İsmail Yılmaz Yaşlılar Huzurevine yerleştiğini anlatan Nuri Aydın ise huzurevinde kalmaktan son derece memnun olduğunu söyledi.

Devletin, huzurevi sakinlerinin her türlü ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılandığına işaret eden Aydın, personelin kendilerine çok iyi davrandığını, adeta kendilerini evlerinde gibi rahat ve huzurlu hissettiklerini belirtti.

Ziyaretin sonunda Aydın, Vali Doğanay adına yazdığı şiiri okudu.İzmir'deki Feci Kazada Can Veren 2 Kişinin Baba-Kız Olmadığı Ortaya Çıktı Aşk Adası'nda Ağızları Açık Bırakan Olay! Kameralarla Dolu Villanın Banyosunda İlişkiye Girdiler

Uzun Dönem Askerlerin, Bedelli Askerlik Yapacaklara Söylediği Sözler Sosyal Medyada Olay Oldu